Summer Garden Alanya

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Fast food + 5
Bu restaurant menüleri Fast food,Pizza,Salata,Türk Mutfağı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
4.9/5
Mükemmel
11 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Summer Garden Alanya Hakkında

1991 yılından beri Alanya’nın Konaklı bölgesinde sizlere hizmet vermekte olan işletmemiz, yenilenen yüzüyle eğlence sektöründeki yerini almıştır. İçeride yaratılan doğal klima etkisi, şelale formlu havuzlar ve özenle yapılmış peysajıyla desteklenmiş, sizlere o çok sıcak Alanya günlerinde biraz olsun nefes aldıracak bir mekan yaratılmaya çalışılmıştır. Gecede 1000 – 1500 kişi ağırlayan Summer Garden, saat 19.00’da servise başlayan restoranı ‘SUMMER GARDEN KITCHEN’ ile romantik bir yemeğin ardından, barları ve diskosuyla sabahın ilk ışıklarına kadar sizleri dünya listelerinden unutulmaz parçalarla eğlendirmeye devam etmektedir. Alanya’daysanız sizlere 10 km., Avsallar’daysanız 7 km., Okurcalar bölgesinden bize ulaşmak istiyorsanız size sadece 15 km uzaktayız. İşletmemiz sabah saat 05.30’a kadar açık olup, disko giriş ücreti alınmamaktadır. Öncelikli amacımız, konuklarımızın mutluluğudur. İYİ EĞLENCELER…

Yorum / Değerlendirme

4.9/5
Mükemmel
11 değerlendirme
Summer Garden Alanya
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
18.09.2017
Fatoş begüm
Olağanüstü bir ortam
Kokteyller, içecekler, olağanüstü bir ortam. Güvenli ve kaliteli bir kulüp. Eğlence on numara.
5/5 Mükemmel
22.09.2015
Şener yavuz
Müthiş bir mekan
22.09.2015 gecesi buradaydım, müthiş bir mekan. Eğlencenin dibine vurduk.
5/5 Mükemmel
26.09.2013
Misafir
Olağanüstü
Her sene tek yerim ve geri mekanlar yalan. Eğlencenin dibi burası yaa.
5/5 Mükemmel
25.09.2013
Misafir
Süper
Süper... İstanbul`da bile bu kadar büyük bir bar yok. Reina'dan tutun Halikarnas'a bile, her yere gittim. Böyle dizaynı güzel bir bar görmedim. Eskişehirliyim, İstanbul'da yaşıyorum. Türkiye'nin en büyük barı Eskişehir`de ama değişik kombineli bölüm, ama Summer Garden süperdi. Müşteri olarak bir şey diyemem ama mekan olarak çok hoş. Herkesin görmesini isterim.
5/5 Mükemmel
25.09.2013
ilker
Süper
Süper... `İstanbul`'da bile bu kadar büyük bir bar yok. Reina'dan tutun Halikarnas, Katamaran'a bile, her yere gittim. Böyle dizaynı güzel bir bar görmedim. Eskişehirliyim, İstanbul'da yaşıyorum. Türkiye'nin en büyük barı `Eskişehir`'de ama değişik kombineli bölüm, ama Summer Garden süperdi. Müşteri olarak bir şey diyemem ama mekan olarak çok hoş. Herkesin görmesini isterim.
Daha fazla yorum gör