Summer Garden Alanya, Konaklı

Summer Garden Alanya

  • Antalya / Alanya / Konaklı
  • Konakli Kasabasi 07560

Summer Garden Alanya

1991 yılından beri Alanya'nın Konaklı bölgesinde sizlere hizmet vermekte olan işletmemiz, yenilenen yüzüyle eğlence sektöründeki yerini almıştır. İçeride yaratılan doğal klima etkisi, şelale formlu havuzlar ve özenle yapılmış peysajıyla desteklenmiş, sizlere o çok sıcak Alanya günlerinde biraz olsun nefes aldıracak bir mekan yaratılmaya çalışılmıştır.

Gecede 1000 – 1500 kişi ağırlayan Summer Garden, saat 19.00'da servise başlayan restoranı ‘SUMMER GARDEN KITCHEN' ile romantik bir yemeğin ardından, barları ve diskosuyla sabahın ilk ışıklarına kadar sizleri dünya listelerinden unutulmaz parçalarla eğlendirmeye devam etmektedir. Alanya'daysanız sizlere 10 km., Avsallar'daysanız 7 km., Okurcalar bölgesinden bize ulaşmak istiyorsanız size sadece 15 km uzaktayız. İşletmemiz sabah saat 05.30'a kadar açık olup, disko giriş ücreti alınmamaktadır.

Öncelikli amacımız, konuklarımızın mutluluğudur.

İYİ EĞLENCELER…

9 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
9
Olağanüstü bir ortam
10

-

Kokteyller, içecekler, olağanüstü bir ortam. Güvenli ve kaliteli bir kulüp. Eğlence on numara.

9
Müthiş bir mekan
10

-

22.09.2015 gecesi buradaydım, müthiş bir mekan. Eğlencenin dibine vurduk.

9
Olağanüstü
10

-

Her sene tek yerim ve geri mekanlar yalan. Eğlencenin dibi burası yaa.

9
Süper
10

-

Süper... İstanbul'da bile bu kadar büyük bir bar yok. Reina'dan tutun Halikarnas, Katamaran'a bile, her yere gittim. Böyle dizaynı güzel bir bar görmedim. Eskişehirliyim, İstanbul'da yaşıyorum. Türkiye'nin en büyük barı Eskişehir'de ama değişik kombineli bölüm, ama Summer Garden süperdi. Müşteri olarak bir şey diyemem ama mekan olarak çok hoş. Herkesin görmesini isterim.

9
Summer Garden, eğlencenin adresi...
10

-

Süper

9
Eğlencenin adresi...
10

-

Çok güzel mekan... Girin, eğlencenin doyumsuz zevkine ulaşın. Ayrıca güler yüzlü personelleriyle de hizmetin A kalite olduğunu da keşfedeceksiniz. Kopmak istiyorsanız Summer Garden Alanya'yı tercih edebilirsiniz. [url=https://alanya.neredekal.com/otelleri/]Alanya otelleri]/url]nde konaklayanlar bu mekana kesin uğramalı.

9
Harika...
10

-

İstanbul'da yaşıyorum. Eğlenmeyi seviyorum. Summer Garden Alanya en keyif aldığım mekanların başında. Emeği geçen herkese teşekkürler. Alanya'ya gidip de bu mekana girmeyen çok şey kaybeder.

9
Summer Garden
10

-

Mekan herkesin rahatça eğlenebileceği şekilde güzel ve düzenli.

9
Gidile, görüle.
8

-

1 kere gitmeme rağmen çok beğendim, Antalyadaki benzer clubların bence en iyisi. Kemerdeki diğer mekanlardan en büyük farkı %90 ının Rus turist olmaması. İskandinav, İngiliz ve Alman turistler biraz daha fazla gördüğüm kadarıyla Ruslardan ki bence bu da iyi birşey :)