Olympos Cactus Cafe

  • Antalya / Olimpos
  • Yazır köyü Olympos mevkii Kumluca/Antalya

6 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
6
O kadar beğendiğimi söyleyemem
4

-

O kadar da beğendiğimi söyleyemem. Bana çok sıcak gelmedi ortam. Hayatımda içtiğim en kötü mojitoyu burada içtim diyebilirim, bir yudum aldıktan sonra bir arkadaşıma verdim, içemedim. Barı kapalı ve iç sıkıcı, çalan canlı müzik fena değildi ama buradansa Hangar'ı tercih ederim.

6
Samimi ve sıcak
10

-

Samimi ve sıcak bir eğlence arıyorsanız kesinlikle Olimpos Cactus cafe derim. Özellikle dinlediğim Sütlü Kakao adlı grup bir harika. Türkçe şarkıları reggae alt yapısında düzenlemesi keyifli olmuş. Bunun yanı sıra mekanın bahçesi olması da ayrı bir avantaj.

6
Canlı müzik süper
10

-

Canlı müzik eşliğinde, rahat bir ortam sunan, ister içeride ister bahçesinde takılabileceğiniz güzel bir yer.

6
Olimpos'un en güzel mekanı
10

-

Olimpos'ta en sevdiğim mekan burası oldu. 2 gece üstü üste buradaydık. Sütlü Kakao isminde bir grup çalıyor. İnanılmaz keyifli. İsterseniz dışarıda, mandalin ağaçlarını ve yıldızlarınn altında müziğin ve sohbetin tadını çıkartın, isterseniz içeride müzik eşliğinde dans edin. Olimpos'a en çok yakışan mekan burası bence. Mutlaka ama mutlaka gidin.

6
Müzikler harika
10

-

Son zamanlarda en çok eğlendiğim yer kesinlikle. Muhteşem bir grup çalıyor, repertuarları inanılmaz, ben de kendimi tüm gece dans ederken buldum. Olimpos'a gidildiğinde mutlaka görülmesi gereken bir yer bence.

6
Herkes kendi halinde
10

-

Tatilin son günü keşfettiğim bir yer. Herkesin kendi halinde olduğu, eğlencenin yukarı seviyelere iştirak ettigi, Olimpos'a gelindiğinde mutlaka vakit ayırılması gerek. Olympos Cactus Cafe'yi çok sevdik. :)