Olympos Cactus Cafe

₺ ₺ ₺ ₺
+ 3 Fotoğraf
4.5/5
Mükemmel
6 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

4.5/5
Mükemmel
6 değerlendirme
Olympos Cactus Cafe
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
2/5 Ortalama
15.07.2014
Misafir
O kadar beğendiğimi söyleyemem
O kadar da beğendiğimi söyleyemem. Bana çok sıcak gelmedi ortam. Hayatımda içtiğim en kötü mojitoyu burada içtim diyebilirim, bir yudum aldıktan sonra bir arkadaşıma verdim, içemedim. Barı kapalı ve iç sıkıcı, çalan canlı müzik fena değildi ama buradansa Hangar'ı tercih ederim.
5/5 Mükemmel
13.07.2014
Misafir
Samimi ve sıcak
Samimi ve sıcak bir eğlence arıyorsanız kesinlikle Olimpos Cactus cafe derim. Özellikle dinlediğim Sütlü Kakao adlı grup bir harika. Türkçe şarkıları reggae alt yapısında düzenlemesi keyifli olmuş. Bunun yanı sıra mekanın bahçesi olması da ayrı bir avantaj.
5/5 Mükemmel
11.07.2014
Misafir
Canlı müzik süper
Canlı müzik eşliğinde, rahat bir ortam sunan, ister içeride ister bahçesinde takılabileceğiniz güzel bir yer.
5/5 Mükemmel
11.07.2014
Misafir
Olimpos'un en güzel mekanı
`Olimpos`'ta en sevdiğim mekan burası oldu. 2 gece üstü üste buradaydık. Sütlü Kakao isminde bir grup çalıyor. İnanılmaz keyifli. İsterseniz dışarıda, mandalin ağaçlarını ve yıldızlarınn altında müziğin ve sohbetin tadını çıkartın, isterseniz içeride müzik eşliğinde dans edin. Olimpos'a en çok yakışan mekan burası bence. Mutlaka ama mutlaka gidin.
5/5 Mükemmel
11.07.2014
Misafir
Müzikler harika
Son zamanlarda en çok eğlendiğim yer kesinlikle. Muhteşem bir grup çalıyor, repertuarları inanılmaz, ben de kendimi tüm gece dans ederken buldum. `Olimpos`’a gidildiğinde mutlaka görülmesi gereken bir yer bence.
Daha fazla yorum gör