Aura Club Kemer

₺ ₺ ₺ ₺
Fast food
Bu restaurant menüleri Fast food mutfak türünden oluşmaktadır.
+ 8 Fotoğraf
3/5
Çok İyi
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Aura Club Kemer Hakkında

Aura Club Kemer sizi hayal bile edemiyeceğiniz bir eğlenceye davet ediyor. Dünyaca ünlü dj lerin de sahne aldığı mekanımızda zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.

Yorum / Değerlendirme

3/5
Çok İyi
4 değerlendirme
Aura Club Kemer
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
3/5 Çok İyi
15.07.2013
Misafir
Hoş mekan
Mekan Inferno Club Kemer kadar büyük değil ona göre farklı bir dizaynı var. Dans pisti çok büyük değil ama kalabalıktan yana sıkıntım yok, dar mekan da ok diyorsanız güzel yer. Ünlü DJ gecelerine giderseniz dünyaca ünlü müziğe doyuran bir ortam yakalarsınız. Bence oldukça iyi bir mekan tavsiye ederim.
3/5 Çok İyi
15.07.2013
aysun çıtak
Hoş mekan
Mekan [mekan=inferno-club-kemer]İnferno Club Kemer[/mekan] kadar büyük değil ona göre farklı bir dizaynı var. Dans pisti çok büyük değil ama kalabalıktan yana sıkıntım yok, dar mekan da ok diyorsanız güzel yer. Ünlü DJ gecelerine giderseniz dünyaca ünlü müziğe doyuran bir ortam yakalarsınız. Bence oldukça iyi bir mekan tavsiye ederim.
3/5 Çok İyi
24.02.2011
Misafir
Çok sıcak havada gitmeyin
Kemer'deki Rus'u bol mekanlardan bir diğeri. Ender de olsa diğer Avrupalılara rastlıyorsunuz, onlar da genelde Ruslar'dan yaka silkmiş oluyorlar. :) Aura, Inferno kadar büyük bir club değil ama apaçi miktarı nispeten daha az olduğu için tercih edilebilir bir yer. Kemer'deki diğer mekanlar gibi çok sıcakta durduğunuz yerde terlemenizi engelleyecek bir sistemleri yok o yüzden Kemer'in o yapış yapış sıcağında giderseniz erimeniz çok olası.
3/5 Çok İyi
24.02.2011
Hakan Haktan
Çok sıcak havada gitmeyin
`Kemer`'deki Rus'u bol mekanlardan bir diğeri. Ender de olsa diğer Avrupalılara rastlıyorsunuz, onlar da genelde Ruslar'dan yaka silkmiş oluyorlar. :) Aura, Inferno kadar büyük bir club değil ama apaçi miktarı nispeten daha az olduğu için tercih edilebilir bir yer. Kemer'deki diğer mekanlar gibi çok sıcakta durduğunuz yerde terlemenizi engelleyecek bir sistemleri yok o yüzden Kemer'in o yapış yapış sıcağında giderseniz erimeniz çok olası.