Hangar Bar

  • Antalya / Olimpos
  • Kadir's Yörük Top Tree House

Hangar Bar

Gece yarısına kadar açık olan bar, çeşitli kokteyl alternatifleriyle ve rock, electropop, etnik vb. müziklerle misafirlerine hizmet vermektedir.

Dört tarafı açık, oldukça havadar olan bu mekanda, gündüzleri gazete ve kitap okuyup geceleri çeşitli içkiler içerek müzik dinleyip dans edebileceğiniz bir mekandır.

Tatilinizi en iyi şekilde geçirmeniz için sizlerin hizmetiniz de olan hangar bar; güler yüzlü personeli, içkileri, müzikleri ve eğlencesiyle sizleri de bekliyor.

11 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
11
Harika
10

-

Burası bir harika dostum.

11
12'de mekanın kapanması?
8

-

Her gidişimizde farklı yerler, farklı mekanlar denememize rağmen tekrar soluğu burada alıyoruz. Çalınan müzikler, ortam gibi sebeplerden dolayı rakibi yok. Sayın işletmeciler, 12'den sonra gidecek başka yer bulamıyoruz, lütfen şunu en azından 2'ye kadar uzatın.

11
24 saat açık olsa keşke
10

-

Mekan çok salaş ve rahat. Etrafta halk diliyle tabir edebileceğimiz apaçilerden bulamazsınız. Keşke sabaha kadar açık olsa biz çok eğlendik.

11
Meşhur olması boşa değil.
10

-

Olimpos'ta gece bir yere çıkacağım ve neresi derseniz herkesin yönelttiği ilk mekan. Hangar Bar ve kesinlikle bu ismini fazlasıyla hak ediyor. Fonda rahatsız etmeyen müzik, doğan yapısı ve uygun fiyatlarıyla tercih edilir bir mekan.

11
Popüler eğlence mekanı
10

-

Olimpos'un oldukça popüler eğlence mekanlarından biri. Müzikler harika, yapı olarak çok doğal ve aynı zamanda dikkat çekici, fiyat olarak da oldukça uygun.

11
Barda oturmak keyifli
10

-

Olimpos'un meşhur tesislerinden [otelkadir-s-tree-houses]Kadir'in Ağaç Evleri[/otel]'nin mekanı. Salaş ve rahat bir mekan. Ahşap bar :) Fiyatları da gayet uygun. Bizim gittiğimiz dönemde sakindi, çok kalabalık değildi. Barda oturup gelen gidenle sohbet etmek, yeni insanlarla tanışmak bir hayli keyifli olabilir.

11
Olimpos'un liste başı mekanı
10

-

Amarikan pub tarzı ve yakışıklı dış görüntüsü ile Olimpos'un liste başı mekanı. Erken kapanması dışında hiçbir eksisi yok.

11
Güzel ortam
10

-

Olimpos'taki en güzel mekan diyebiliriz. Aşağıda arkadaşların belirttiği gibi 12'de kapanıyor olması en kötü yanı.

11
Bu mudur budur :)
10

-

Olympos'a ulaşıp da tüm doğayı iliklerinize kadar hissettikten sonra en güzel barda, tabiki Hangar Bar'da güler yüzlü sempatik hoşsohbet barmenlerden aldığınız içkilerinizi yudumlarken güzel müziklerle eğlenip coşacaksınız.

11
Keyifli bir yer
8

-

Fiziksel yapı olarak çok keyifli bir yer, müzikler de güzel ama 1 hafta üst üste her gün gittiğinizde listeyi çok fazla yenilemedikleri için biraz sıkabiliyor. Biz oradayken bir çocuk müzik altyapısı üstünde şarkı söylüyordu sesi inanılmaz güzeldi ve onda da bayağı eğlendik. 12:00'de mekanın bitmesi kötü, ama en azından bitince hemen yana Devamını Göster

11
Olympos'taki en iyi yer
10

-

Bence Olympos'taki en güzel mekan. Güzel müzik çalıyorlar ve atmosferi müthiş, tek kötü yanı Öküz Bar'a müşteri almak için 12 de kapanıyor olması, Öküz Bar'da eğlenemeyenlerdenseniz 12:00'da hayat bitiyor.