Hangar Bar

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Fast food + 3
Bu restaurant menüleri Fast food,Türk Mutfağı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
4.8/5
Mükemmel
17 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Hangar Bar Hakkında

Gece yarısına kadar açık olan bar, çeşitli kokteyl alternatifleriyle ve rock, electropop, etnik vb. müziklerle misafirlerine hizmet vermektedir. Dört tarafı açık, oldukça havadar olan bu mekanda, gündüzleri gazete ve kitap okuyup geceleri çeşitli içkiler içerek müzik dinleyip dans edebileceğiniz bir mekandır. Tatilinizi en iyi şekilde geçirmeniz için sizlerin hizmetiniz de olan hangar bar; güler yüzlü personeli, içkileri, müzikleri ve eğlencesiyle sizleri de bekliyor.

Yorum / Değerlendirme

4.8/5
Mükemmel
17 değerlendirme
Hangar Bar
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
19.06.2015
Serkan Hacıoğlu
Harika
Burası bir harika dostum.
4/5 Mükemmel
08.10.2014
Misafir
12'de mekanın kapanması?
Her gidişimizde farklı yerler, farklı mekanlar denememize rağmen tekrar soluğu burada alıyoruz. Çalınan müzikler, ortam gibi sebeplerden dolayı rakibi yok. Sayın işletmeciler, 12’den sonra gidecek başka yer bulamıyoruz, lütfen şunu en azından 2’ye kadar uzatın.
5/5 Mükemmel
13.07.2014
Misafir
24 saat açık olsa keşke
Mekan çok salaş ve rahat. Etrafta halk diliyle tabir edebileceğimiz apaçilerden bulamazsınız. Keşke sabaha kadar açık olsa biz çok eğlendik.
5/5 Mükemmel
13.07.2014
Misafir
Meşhur olması boşa değil.
Olimpos’ta gece bir yere çıkacağım ve neresi derseniz herkesin yönelttiği ilk mekan. Hangar Bar ve kesinlikle bu ismini fazlasıyla hak ediyor. Fonda rahatsız etmeyen müzik, doğan yapısı ve uygun fiyatlarıyla tercih edilir bir mekan.
5/5 Mükemmel
13.07.2014
Onur Çakın
Meşhur olması boşa değil.
`Olimpos`’ta gece bir yere çıkacağım ve neresi derseniz herkesin yönelttiği ilk mekan. Hangar Bar ve kesinlikle bu ismini fazlasıyla hak ediyor. Fonda rahatsız etmeyen müzik, doğan yapısı ve uygun fiyatlarıyla tercih edilir bir mekan.
Daha fazla yorum gör