Hotel İstiklal

Otel
3.9
Çok İyi
Odalar fena değil.
1 değerlendirme
Oda Özellikleri (13)
Aktivite (10)
Genel Görünüm (1)
24 Fotoğraf
Giriş
02.06.22
Çıkış
03.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Gecelik Ortalama Oda Fiyatları

650 TL

Diğer Oda Fiyatlarını Gör
3.9/5
Çok İyi
'Her yere yürüme mesafesinde'
'Temiz ve merkezi'
'Memnun kalmadım'
'Odalar fena değil.'
7 değerlendirme
Tüm değerlendirmeleri gör

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör

Adres

Bıçakcı Mah. Balıklıgöl Cad. No. 16, Eyyübe/Şanlıurfa
Haritada gör
Giriş
02.06.22
Çıkış
03.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Hotel İstiklal
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
3.9/5
Çok İyi
1 değerlendirme
Hepsi
'Her yere yürüme mesafesinde'
'Temiz ve merkezi'
'Memnun kalmadım'
'Odalar fena değil.'
7 değerlendirme
0/5 Çok Kötü
26.08.18
Halil Akdere
Memnun kalmadım
Hiç memnun kalmadığım tek hotel. Konaklamak değil önünden bile geçmeyin. Müşterileriyle alay etmelerinden tutun, düşük hizmete kadar her şey kötü.

Otel Hakkında

Hotel İstiklal, konum olarak Şanlıurfa
Otel Bilgileri

Bilmekte Fayda Var

Genel Uyarılar

Hotel İstiklal, odalarına giriş, saat 12:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 11:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.Çift olarak yapılacak olan konaklamalarda evlilik cüzdanı şartı aranmaktadır.Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir. Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir. Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir. Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, Etstur sorumlu değildir.

Konum

Haritada gör
Hotel İstiklal
650 TL

Sıkça Sorulan Sorular

Hotel İstiklal için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Hotel İstiklal için 1 gecelik ortalama fiyat 650 TL.
Hotel İstiklal için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Hotel İstiklal odalarında Oda Servisi, Oda Görevlisi bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Hotel İstiklal için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Hotel İstiklal için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Hotel İstiklal için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Hotel İstiklal için popüler tesis özellikleri; Restoran, Resepsiyon, Mescid, Havalimanı Servis olmasıdır.
Hotel İstiklal Covid sertifikalı bir tesis midir?
Hotel İstiklal güvenle konaklayabileceğiniz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı bir tesistir.