Havza Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Havza Otel Fiyatları

Samsun'un şifalı suları ile ön plana çıkan ilçesi Havza, tarih boyunca termal sularıyla ünlü bir bölge olarak biliniyor. Ayrıca ilçe hatırı sayılır konaklama birimine de ev sahipliği yapıyor.

Samsun merkezine 84 km mesafede yer alan Havza tarihinin bulgulara göre M.Ö 100 yıllarına kadar uzandığı bilinmektedir. Tarih boyunca tıpkı bugün olduğu gibi şifalı termal suları ile ünlü bir yer olmuş ve bu nedenle Bizans ve Roma gibi önemli devletlerin hakimiyeti altına girmiştir. İlçe Türk tarihinde ise Mustafa Kemal Atatürk'ün Havza Genelgesi'ni yayınlaması açısından önemli bir yere sahiptir. Atatürk Evi, Büyük Hamam, Lerdüge Tümüsüleri, mesire yerleri ve kaplıcaları bölgenin seyahat sırasında mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Bölgede bulunan Havza otelleri ise gerek iş gerek ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 1 Havza Oteli

Tuğra Termal Otel Havza

Termal Otel - Havza - 1 Misafir Yorumu

1997 Yılından İtibaren Yılların Getirdiği Tecrübe ve Birikimle Havza'da Otelcilik Alanında Sektörde Veren ve Hep Ön Sırada Olan Otelimiz Yeni Konsepti ile Siz Değerli Müşterilerimize İlk Günkü Aşkla Hizmet Etmeye Devam Ediyor. Konaklama Hizmetleri, Kongre ve Toplu Yemekler, Düğün Nişan Organizasyonu Futbol Takımlarına Kamp Hizmetleri Vermekteyiz ... 1997 Yılından İtibaren Yılların Getirdiği Tecrübe ve Birikimle Havza'da Otelcilik Alanında Sektörde Veren ve Hep Ön Sırada Olan Otelimiz Yeni Konsepti ile Siz Değerli Müşterilerimize İlk Günkü Aşkla Hizmet Etmeye Devam Ediyor. Konaklama Hizmetleri, Kongre ve Toplu Yemekler, Düğün Nişan Organizasyonu Futbol Takımlarına Kamp Hizmetleri Vermekteyiz

Daha Fazla Bilgi»