Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Havza Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Havza Otelleri

Havza için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Havza Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Samsun'un şifalı suları ile ön plana çıkan ilçesi Havza, tarih boyunca termal sularıyla ünlü bir bölge olarak biliniyor. Ayrıca ilçe hatırı sayılır konaklama birimine de ev sahipliği yapıyor.

Samsun merkezine 84 km mesafede yer alan Havza tarihinin bulgulara göre M.Ö 100 yıllarına kadar uzandığı bilinmektedir. Tarih boyunca tıpkı bugün olduğu gibi şifalı termal suları ile ünlü bir yer olmuş ve bu nedenle Bizans ve Roma gibi önemli devletlerin hakimiyeti altına girmiştir. İlçe Türk tarihinde ise Mustafa Kemal Atatürk'ün Havza Genelgesi'ni yayınlaması açısından önemli bir yere sahiptir. Atatürk Evi, Büyük Hamam, Lerdüge Tümüsüleri, mesire yerleri ve kaplıcaları bölgenin seyahat sırasında mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Bölgede bulunan Havza otelleri ise gerek iş gerek turistik amaçlı ilçede bulunan tüm ziyaretçilerine konfor dolu bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

Geneli termal otel olan ve oda-kahvaltı olarak hizmet veren Havza otelleri, şifalı sularında hem gevşeme hem de şifa bulma olanağı sunmaktadır. Sabah kahvaltıları tesislere göre farklılık göstermekte olup kimi konaklama birimlerinde zengin açık büfe olarak servis edilirken, kimi birimlerde kontinental olarak sunulmaktadır.

Şehir manzaralı odalarda ev konforunu aratmayan bir hizmet sunan Havza otelleri, tüm yıl boyunca açıktır. Ayrıca büyük bir kısmında iş amaçlı ziyaretler için donanımlı toplantı odaları da bulunmaktadır.

Her bütçeye hitap eden geniş bir aralığa sahip olan Havza otel fiyatları ise termal otel olmasından kaynaklı olarak özellikle kış aylarında kısmen artış gösterebilmektedir. Bu nedenle seyahatinizden önce erken rezervasyon fırsatlarını takip edebilir ve bütçenize en uygun tesiste yerinizi ayırtabilirsiniz. Sayfamız üzerinden Havza otel fiyatlarını karşılaştırarak burada yer alan telefon numaralarından tesislerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Samsun'un termal sularıyla ünlü ilçesi Havza'da, uygun fiyata konaklama yapabileceğiniz çok sayıda alternatif yer alıyor…
Geçmişten günümüze şifalı suları ile ün yapmış bir yer olan Havza, Samsun Merkez'e 84 km mesafede bulunuyor. Tarihi M.Ö. 100 yıllarına uzanan Havza, Bizans ve Roma gibi önemli devletlere beşiklik etmiş. İnkılap tarihine baktığımızda ise, Mustafa Kemal Atatürk'ün Havza Genelgesi ile ilçenin oldukça önemli bir yere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Havza'ya geldiğinizde; Atatürk Evi, Büyük Hamam, Lerdüge Tümülüsleri, mesire yerleri ve kaplıcalar, seyahatiniz sırasında görmeden dönmemeniz gereken yerler arasında bulunuyor.

Bu anlamda Havza'da konaklama yapabileceğiniz çok sayıda alternatif yer alıyor. Turistik ya da iş amaçlı konaklamalar için tercih edebileceğiniz Havza otelleri, misafirlerine konforlu bir konaklamanın kapılarını açıyorlar. Büyük bir kısmını termal otellerin oluşturduğu Havza otelleri, genellikle oda + kahvaltı konseptinde hizmet veriyorlar. Havza otellerinde konaklayarak, bölgenin şifalı sularından her daim yararlanma şansı bulabilirsiniz.

Oldukça geniş bir aralığa sahip olan Havza otel fiyatları ise, her gelir düzeyine hitap edebiliyorlar. Ancak, otellerinin çoğunun termal tesis olmasından dolayı, kış aylarında Havza otel fiyatlarında küçük bir artış görülebiliyor. Havza otel fiyatlarını etkileyen diğer unsurlar ise tesisin bulunduğu konum, sahip olduğu hizmet kalitesi ve misafirlerine sunduğu olanaklardaki çeşitlilik. Ancak her bütçeye uygun bir otel bulabilmek mümkün Havza'da. Genel olarak 2019 Havza otel fiyatlarının ortalama 150 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, yakın bir zaman içerisinde Havza seyahati planlıyorsanız eğer, Havza otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak, Havza otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı yakabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Havza otellerini inceleyebilir ve Havza otel fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın