Havza Otelleri

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

Havza Hakkında

Havza Gezilecek Yerler

Havza Otel Fiyatları

Samsun merkezine 84 km mesafede yer alan Havza tarihinin bulgulara göre M.Ö 100 yıllarına kadar uzandığı bilinmektedir. Tarih boyunca tıpkı bugün olduğu gibi şifalı termal suları ile ünlü bir yer olmuş ve bu nedenle Bizans ve Roma gibi önemli devletlerin hakimiyeti altına girmiştir. İlçe Türk tarihinde ise Mustafa Kemal Atatürk'ün Havza Genelgesi'ni yayınlaması açısından önemli bir yere sahiptir. Atatürk Evi, Büyük Hamam, Lerdüge Tümüsüleri, mesire yerleri ve kaplıcaları bölgenin seyahat sırasında mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Bölgede bulunan Havza otelleri ise gerek iş gerek turistik amaçlı ilçede bulunan tüm ziyaretçilerine konfor dolu bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

Tuğra Termal Otel Havza

Havza - Termal Otel - 1 Misafir Yorumu

1997 Yılından İtibaren Yılların Getirdiği Tecrübe ve Birikimle Havza'da Otelcilik Alanında Sektörde Veren ve Hep Ön Sırada Olan Otelimiz Yeni Konsepti ile Siz Değerli Müşterilerimize İlk Günkü Aşkla Hizmet Etmeye Devam Ediyor. Konaklama Hizmetleri, Kongre ve Toplu Yemekler, Düğün Nişan Organizasyonu Futbol Takımlarına Kamp Hizmetleri Vermekteyiz...

Samsun'un termal sularıyla ünlü ilçesi Havza'da, uygun fiyata konaklama yapabileceğiniz çok sayıda alternatif yer alıyor…

Geneli termal otel olan ve oda-kahvaltı olarak hizmet veren Havza otelleri, şifalı sularında hem gevşeme hem de şifa bulma olanağı sunmaktadır. Sabah kahvaltıları tesislere göre farklılık göstermekte olup kimi konaklama birimlerinde zengin açık büfe olarak servis edilirken, kimi birimlerde kontinental olarak sunulmaktadır.

Şehir manzaralı odalarda ev konforunu aratmayan bir hizmet sunan Havza otelleri, tüm yıl boyunca açıktır. Ayrıca büyük bir kısmında iş amaçlı ziyaretler için donanımlı toplantı odaları da bulunmaktadır.

Her bütçeye hitap eden geniş bir aralığa sahip olan Havza otel fiyatları ise termal otel olmasından kaynaklı olarak özellikle kış aylarında kısmen artış gösterebilmektedir. Bu nedenle seyahatinizden önce erken rezervasyon fırsatlarını takip edebilir ve bütçenize en uygun tesiste yerinizi ayırtabilirsiniz. Sayfamız üzerinden Havza otel fiyatlarını karşılaştırarak burada yer alan telefon numaralarından tesislerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Havza Otelleri İçin Sıkça Sorulan Sorular

Havza Otelleri için en uygun fiyatlı otelleri, listeleme sayfasında "En Düşük Fiyata Göre" sırala seçeneği ile kolayca görüntüleyebilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Havza Otelleri için en ucuz fiyat 85 TL. Üstelik birçok tesiste ödemenizi tesisin kendisine de yapabilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Tabi ki en ideal yöntem daha önce burada konaklama yapmış misafirlerin görüşlerine başvurmak. Binlerce kullanıcımız binlerce değerli yorumla size en doğru seçimi yapmanız için yol göstermiş olacaktır. Tesisleri puana göre kolayca sıralayabilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Her şey dahil sisteminde öncelikli olarak sabah, öğlen ve akşam yemekleri başta olmak üzere birçok hizmeti ücretsiz olarak alırsınız. Havza için her şey dahil sisteminde çalışanları görmek için, listeleme sayfasındaki filtrede yer alan "Konaklama Tipi" alanından "Her Şey Dahil" seçeneğini işaretlemeniz yeterli. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Daha keyifli ve renkli bir tatil için gittiğiniz bölgedeki gezilecek yerleri önceden bilmekte fayda var.Havza için gezilecek yerlerin tümüne linkten erişebilirsiniz.

Havza yol tarifi sayfamızdan, bulunduğunuz bölgeden mesafeyi ve en hızlı rota seçeneklerini bulabilirsiniz. Eğer kendi aracınızla gitmeyecekseniz, alternatif ulaşım yolları için birçok ipucu da veriyoruz. Hızlı erişim için buradan erişebilirsiniz.

Havza ve civarında yer alan apartların hemen hepsini listeliyoruz. Apart oteller size ev konforunda, üstelik kendi yemeğinizi yapabileceğiniz başta ocak, fırın gibi araçları temin eder. Son dönemde git gide bu yönde konaklamaya görece ekonomik de olmasından talep artıyor. Hızlı erişim için buradan erişebilirsiniz.

Havza hava durumunu takip etmeniz, olası hava değişikliklerine hazırlıksız yakalanmamanızı sağlayacaktır. Havza hava durumu için hemen tıklayın.

Havza Otel Yorumları

10

Tuğra Termal Otel

metin yahşi - 25 Ocak 2019, Cuma 12:26

En uygun yer

Aileler için çok uygun, nezih, temiz bir yer. Havza'da konaklanacak en uygun yer.