Ladik Otelleri

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

Ladik Otel Fiyatları

Samsun'un şifalı kaplıca suları ve kayak merkezi ile ön plana çıkan ilçesi Ladik, ziyaretçilerine unutulmaz bir bahar ve kış tatili fırsatı sunuyor…

Samsun'a 77 km mesafede yer alan ilçesi Ladik, aynı zamanda muhteşem bir doğaya ev sahipliği yapmaktadır. Bünyesinde romatizma ve sinir hastalıklarına iyi gelen Hamamyağı Kaplıcası, aynı zamanda tesisleri ile ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Bu nedenle bölge bahar aylarının yanı sıra yazın da piknik yapmak isteyenlerin tercih ettiği yerlerin başında gelmektedir. Bunun yanı sıra Ladik'in kayak merkezi, kayak tutkunlarına gerek pistleri gerek tesisleriyle aradıkları tüm olanakları sunmaktadır. Tüm bu sahip oldukları Ladik'i kısa sürede yılın dört mevsimi ziyarete açık Samsun'un kaçış rotalarından biri haline getirmiştir. Üstelik bölgede hatırı sayılır bir konaklama seçeneği de bulunmaktadır. Genellikle kayak merkezi içerisinde konumlanan Ladik otelleri turistik ya da iş amaçlı ziyaretler fark etmeksizin tüm ziyaretçilerine konfor dolu bir hizmet sunmaktadır.

Büyük bir kısmı oda-kahvaltı olarak hizmet veren Ladik otelleri, dönem dönem yarım pansiyon olanağı da sunmaktadır. Sabahları güne güzel bir kahvaltıyla enerjik bir başlangıç yapabileceğiniz tesislerden özellikle de kayak merkezinde hizmet verenler kayak pistlerine erişim olanağı sunabilmektedir.

Ladik otellerinin büyük kısmı harika bir doğa manzarasına sahiptir. Ayrıca en-suit banyolu konaklama birimleri tamamen konforunuza göre dizayn edilmiştir. Tesislerin büyük bir kısmı kayak ekipmanlarını kiralama konusunda misafirlerine yardımcı olabilmektedir.

Geniş bir aralığa sahip olan Ladik otel fiyatları ise erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmanız durumunda çok daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kış aylarında gecelik oda fiyatı 200 TL ile 300 TL arası değişkenlik gösterebilmektedir. Eğer siz de yılın erken dönem fırsatlarından faydalanmak isterseniz sayfamız üzerinden otelleri karşılaştırabilir ve tesislerin telefon numaralarından onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Şimdiden iyi tatiller dileriz.

Ladik Otel Yorumları

1

Hamamayağı Kaplıcası

Akomcan - 24 Ağustos 2018, Cuma 17:25

Kalabalık ve hijyenik değil

Havuz ve hamam günübirlik gelenlere açık olduğundan çok kalabalık ve hijyenik değil. Kapasitesinin çok üstünde havuza giriş var. Hamamda da 1-2 saat sıra beklemek zorundasınız, hiç 4 yıldızlı otel standartlarında değil.

6

Samsun Ladik Akdağ Kayak Merkezi

Yiğit hakan - 15 Aralık 2016, Perşembe 10:36

Yeni bir tesis

Merhabalar. Burası henüz yeni bir tesis olmasına rağmen bir hayli rağbet var. Pisti iyidir, en önemlisi pistin dışına çıkıp dağ yamaçlarında kayma imkanı da var. Eksiklikleri bir hayli var ama ben sadece bir kaçını yazacağım. Mesela WC bölümünde sıra bekleyebiliyorsunuz çünkü 2 tane veya 3 tane tuvalet var. Namazınızı kılmak istediğinizde doğru düzgün olmayan mescit var ve abdesti de WC içindeki lavabolarda almak zorundasınız. Ama yukarıdakiler bu ve bunun gibi durumları görüyorlar ve daha iyi bir tesis haline getirmek için çalışmalar başlatılmış durumda.

10

Ladik Gölü

Hayati BAŞTAN - 12 Aralık 2015, Cumartesi 12:59

Gerçekten çok güzel

Ladik Gölü yöreye ekonomik güç katacak derecede gerçekten çok güzel. Kenarına yapılacak küçük pansiyon ve lokantalar burayı cazibe merkezi haline getirebilir...