Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Ladik Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Ladik Otelleri

Ladik için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Ladik Otelleri

Ladik Otelleri

Ladik Otelleri

Orta Karadeniz Bölgesi'nde bulunan ve bölgenin en kalabalık şehirlerinden biri olan Samsun'da tarihi güzellikler ve doğal güzelliklerle bezenmiş bir tatil geçirebilirsiniz. Samsun'da hem yaz tatilinizi hem de kış tatilinizi değerlendirebileceğiniz imkanlar bulabilirsiniz. M.Ö 2000'li yıllara dayanan geçmişi ile birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış olan Samsun'da Roma, Bizans, Selçuklu eserlerini görebilirsiniz. Cumhuriyet Tarihi açısından da önemli bir nokta olan Samsun'un tarihi atmosferi içerisinde tarihe yolculuk yapabilirsiniz. Dünyaca ünlü gezginimiz Evliya Çelebi'nin yanı sıra, ünlü doğa bilimcilerin de sıklıkla güzelliklerinden bahsettiği bir şehir olan Samsun, doğal güzellikleri ve kültürel tarihi ile her yıl yüzlerce yerli ve yabancı turisti misafir ediyor. Coğrafi konumu ve Karadeniz'de önemli bir liman olması ile dikkat çeken Samsun, Türk Tarihi açısından da çok önemli bir yere sahip görünüyor. Gelişmiş limanı sayesinde dikkatleri üzerine çeken Samsun'da alternatif turizm aktivitelerini bir arada bulabilir ve bir tatile birden çok etkinlik sığdırabilirsiniz. Dağları, akarsuları, ovaları, kaplıcaları ile meşhur olan bu güzel şehrimizin bir ilçesi olan Ladik'te şahane bir tatil geçirebilir ve evinize yenilenmiş bir şekilde dönebilirsiniz. Ladik otelleri konaklama seçenekleri ile göl sefası sürebilir, kışın kayak yapabilir ya da termal otellerinde şifa bulabilirsiniz.

Ladik Konaklama

Ladik Konaklama

Milli Mücadele'nin önemli simgelerinden biri olan Samsun'da, Kızılırmak ve Yeşilırmak'ın tüm güzelliklerini bir arada bulabilirsiniz. Karadeniz'in hırçın dalgaları arasında hayallere dalabilir, birbirinden güzel ilçelerini ziyaret ederek tatilinize renk katabilirsiniz. Ladik ilçe merkezine yaklaşık 80 km uzaklıkta bulunan ve Akdağ'ın eteklerine kurulmuş olan Ladik ilçesi, iklimi ve doğal güzellikleri ile tercih edebilirsiniz. Ladik termal otel seçeneklerinde şifalı sularda yüzebilir ya da kış turizmi için önemli bir merkez haline gelmiş Akdağ'ın eteklerinde kayak merkezleri bulabilirsiniz. Turizm Bakanlığı tarafından termal turizmin önemli merkezlerinden biri olarak tescil edilmiş Samsun'da Hamamayağı Kaplıcaları'nda bulunan otellerde konaklayabilirsiniz. Termal otellerdeki suyun radyoaktif özelliği ile vücudunuzdaki ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz. İlk yerleşim zamanlarına kadar uzanan zengin tarihi ve kültürel miraslarımızı yerinde inceleyebilir, 1800 metre yükseklikte bulunan Akdağ'da kış sporları yapabilir, termal sularında şifa bulabileceğiniz otellerde kalabilir ve Ladik Gölü etrafında romantik yürüyüşler yapabilirsiniz. Tatilinizi nasıl geçirmek isterseniz isteyin kendiniz için uygun bir konaklama bulabileceğiniz Ladik konaklama seçenekleri ile bir tatilden tüm beklentilerinizi karşılayabilir ve her yaş için uygun bir aktivite bulabilirsiniz. Türkiye'nin en güzel ve en özel şehirleri arasında bulunan Samsun'un bu güzide ilçesinde yılın her mevsimi isteklerinize ve bütçenize göre konaklayabilir, yılın tüm yorgunluğunu eğlenerek, dinlenerek ve enerji depolayarak geçirebilirsiniz.

Ladik Otel Fiyatları

Ladik Otel Fiyatları

Samsun'un güzide ilçelerinden biri olan Ladik ve çevresinde bir gezi planlamışsanız birbirinden farklı alternatifler sunan bir tatil organizasyonu yapabilirsiniz. İlçede birden fazla tatil alternatifi bulabileceğiniz için bir konaklama içerisinde birden fazla tatil paketi sunan otelleri tercih edebilirsiniz.

  • Otellerin fiyatlandırılmasında temel olarak baz alınan kriterler arasında bulunan otelin lokasyonu, merkeze uzaklığı, yapının konforu, sunduğu hizmet kalitesi gibi özellikler bulunurken fiyatlandırmayı daha da detaylandıran faktörleri inceleyebilirsiniz.
  • Odanızın manzarası, seçmiş olduğunuz paket, otelin sunduğu imkanlar, oda sayısı ya da kalacak kişi sayısı gibi faktörler de etkili olan faktörler arasında bulunuyor.
  • Ladik'te bulabileceğiniz 5 yıldızlı lüks otellerle temel ihtiyaçlarınızın hiç birini düşünmeden bir tatil geçirebilir ve tatilinizi sadece dinlenmeye ve eğlenmeye ayırabilirsiniz.
  • Bölgede bulunan dağ manzaralı odalarında sunulan hizmetlerden sınırsızca yararlanabilir ve tatilinizi huzur içinde geçirebilirsiniz.
  • Odanızı suit oda ya da çift kişilik oda seçebilir, temel pakete dahil olan kahvaltınız ile güne zinde başlayabilirsiniz.

Bölgenin bir termal cenneti olarak bilinmesi ile termal otellerin tüm imkanlarından faydalanabilir ve ruh, zihin ve beden dengesini yakalayabilirsiniz. Otellerin sunduğu termal paket ve kayak paketini bir arada bulabilirsiniz. Gününüzün çoğunu 1800 metre yüksekte bir dağın yamacından kayak yaparak geçirebilir ve akşam da sıcak ve şifalı sularında dinlenebilirsiniz. Otellerin sunmuş olduğu imkanlar arasında kayak takımı teleferik gibi imkanların paketinize dahil olmadığını detaylı bir şekilde otelinizden öğrenebilirsiniz. Tüm konaklama türleri ve paketleri için erken rezervasyon seçeneklerini değerlendirebilir, Ladik otel fiyatları hakkında bilgi alabilir ve varsa otelinizin promosyonlarından yararlanabilirsiniz.

Ladik Gezilecek Yerler

Ladik Gezilecek Yerler

Ladik'in sunduğu zengin imkanlar arasında tatilinizi geçirirken bütçenizi de koruyabilir uygun Ladik otelleri ile tüm bölgeye yetecek bütçe, enerji ve zamanı ayırabilirsiniz. Ladin ve çevresinde gezilecek yerlere ve yapılacak aktivitelere örnek olarak;

  • 870 hektarlık bir alana yayılmış olan ve doğal sit alanı olarak koruma altına alınmış olan Ladik Gölü'nü ziyaret edebilirsiniz. Zarif ve romantik bir şekilde önünüzde uzanan Ladik Gölü'nde sevdiklerinizle hayaller alemine dalabilir, arkasında uzanan heybetli orman görüntüsü ile de ciğerlerinize oksijen doldurabilirsiniz. Barındırdığı birçok kuş türü ile dikkat çeken Ladik Gölü'nde yelken yarışları ve sörf yapabilir tatilinize adrenalin katabilirsiniz.
  • Bir merkezde hem yazın hem de kışın yararlanmak, ülkemizin sunduğu tüm nimetlerden yararlanmak ve tüm doğal güzelliklere doymak isterseniz Ladik'te bulunan Akdağ Yaz ve Kış Turizmi merkezinde kışın beyaza bürünmüş zirvesinden aşağıya doğru kayak takımı ya da snowboard ile kayabilir ve mevsimin tadını çıkarabilirsiniz. Büyük pistiyle ilgi gören merkezde yaz aylarında da çim kayağı yapabilir ve yeni bir spor daha hayatınıza katabilirsiniz.
  • Ladik yaylalarına çıkabilir ve tertemiz oksijende çayınızı yudumlayabilir ve tüm bir yılın yorgunluğunu geride bırakabilirsiniz. Şelalesi ile meşhur Büyükkızoğlu Yaylası'nı ziyaret edebilir su sesinin dinlendiriciliğine kendinizi bırakabilirsiniz.

Ladik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Ladik için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Ladik otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Ladik otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.