Tekkeköy Otelleri

Tekkeköy; Samsun'un en lüks otellerinin yer aldığı merkez ilçesidir. Tekkeköy otelleri arasında beş yıldızlı lüks oteller gelen misafirlerin konaklamada tercih ettiği otellerdendir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Tekkeköy Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Tekkeköy Otelleri ve Tekkeköy Otel Fiyatları

Tekkeköy; Samsun'un en lüks otellerinin yer aldığı merkez ilçesidir. Tekkeköy otelleri arasında beş yıldızlı lüks oteller gelen misafirlerin konaklamada tercih ettiği otellerdendir.

Tekkeköy, Karadeniz'in tarihi ve turistlik bir öneme sahip Samsun ilinin en doğudaki merkez ilçesidir. Karadeniz'e kıyısı bulunan Tekkeköy ilçesi lüks ve beş yıldızlı konaklama otelleri ile bilinmektedir.

Samsun Tekkeköy'e yıl içerisinde gerek iş için gerekse de tatil için gelenlerin konaklama tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Tekkeköy otelleri kategorisinde yer alan otel türleri arasında kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı oteller tüm yıl açık olup misafirlerini kusursuz bir hizmet anlayışı ile ağırlamaktadır.

Tekkeköy otelleri denize sıfır veya denize manzaralı tesislerden oluşmaktadır. Tekkeköy otelleri dört mevsim içerisinde en yoğun ve en kalabalık dönemini yaz tatili sezonu olan haziran, temmuz ve ağustos ayları ile bayram tatilleri döneminde yaşamaktadır. Samsunlular kadar yakın çevreden de oldukça yoğun bir ilgi gören Tekkeköy otellerinde bu dönemlerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Tekkeköy otelleri, otellerin fiyatları, fotoğrafları, konumları ve ayrıntılı özellikleri bu sayfada tek tek listelenmektedir. Bu listen tüm Tekkeköy otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Tekkeköy ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdilik keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Samsun'un deniz kenarında yer alan en doğudaki merkez ilçesidir. Tekkeköy sahilde olmasından dolayı da Samsuna gelenlerin konaklama tercih ettiği bölgeler arasındadır.

Tekkeköy, Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Samsun'a bağlı merkez ilçelerden biridir. Tekkeköy; Samsun - Ordu karayolunun 13. km'sinin güneyinde yer almaktadır ve Samsun şehrinin en doğusundaki merkez ilçesidir.

Oldukça eski bir tarihe sahip olan Tekkköy dört mevsim gelen ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Tekkeköy yılın en yoğun ve kalabalık sezonunu yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Tekkeköy'e gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Bu oteller arasında butik oteller, apart oteller, pansiyonlar, kent otelleri ve 5 yıldızlı lüks oteller tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

Tekkeköy otel fiyatları bayram tatillerinde, yaz tatilinde ve diğer aylarda konaklama yapan misafirlerine farklı fiyatlar sunmaktadır. Tekkeköy otel fiyatları sadece konaklama yapılan sezona göre farklılık göstermemektedir. Tekkeköy otel fiyatları üzerinde otellerin bulunduğu kategori de etkili olmaktadır.

Tekkeköy otel fiyatları otellerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu olanaklara ve sağladığı imkanlara göre de değişmektedir. Yaz sezonu ve bayram haftası dönemlerinde Tekkeköy otel fiyatları belli bir oranda artmaktadır. Tekkeköy otel fiyatları üzerinde görülen bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Böylece yaz aylarında ve bayram tatili dönemlerinde konaklama yapmak istediğiniz otelde daha ekonomik fiyatlara tatil yapabilirsiniz.

Tekkeköy otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları ve ayrıntılı bilgileri ile listelenmektedir. Bu listeden tüm Tekkeköy otel fiyatları ayrıntılı olarak incelenebilmektedir. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğini otelle iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Tekkeköy otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Hampton by Hilton Samsun
Hampton by Hilton Samsun

-

Çok temiz, bakımlı, servis güzel

Öncelikle çok temiz, bakımlı, servis güzel. Trabzon'dan Ankara'ya giderken bu otelde konaklayarak çok iyi tercih yapmışım. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hampton by Hilton Samsun
Hampton by Hilton Samsun

-

Hilton kalitesi belli oluyor

Hilton kalitesi belli oluyor. Çok başarılı. Müthiş bir ilgi, alaka. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hampton by Hilton Samsun
Hampton by Hilton Samsun

-

Odalar çok temiz

Odalar çok temiz ve çok şık. Personel kibar ve çok ilgili. Samsun'un en iyi oteli. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hampton by Hilton Samsun
Hampton by Hilton Samsun

-

Harika bir otel

Harika bir otel. Personel güler yüzlü çok beğendim. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)