Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Tekkeköy Otelleri

Tekkeköy için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Tekkeköy Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Tekkeköy; Samsun'un en lüks otellerinin yer aldığı merkez ilçesidir. Tekkeköy otelleri arasında beş yıldızlı lüks oteller gelen misafirlerin konaklamada tercih ettiği otellerdendir.

Tekkeköy, Karadeniz'in tarihi ve turistlik bir öneme sahip Samsun ilinin en doğudaki merkez ilçesidir. Karadeniz'e kıyısı bulunan Tekkeköy ilçesi lüks ve beş yıldızlı konaklama otelleri ile bilinmektedir.

Samsun Tekkeköy'e yıl içerisinde gerek iş için gerekse de tatil için gelenlerin konaklama tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Tekkeköy otelleri kategorisinde yer alan otel türleri arasında kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı oteller tüm yıl açık olup misafirlerini kusursuz bir hizmet anlayışı ile ağırlamaktadır.

Tekkeköy otelleri denize sıfır veya denize manzaralı tesislerden oluşmaktadır. Tekkeköy otelleri dört mevsim içerisinde en yoğun ve en kalabalık dönemini yaz tatili sezonu olan haziran, temmuz ve ağustos ayları ile bayram tatilleri döneminde yaşamaktadır. Samsunlular kadar yakın çevreden de oldukça yoğun bir ilgi gören Tekkeköy otellerinde bu dönemlerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Tekkeköy otelleri, otellerin fiyatları, fotoğrafları, konumları ve ayrıntılı özellikleri bu sayfada tek tek listelenmektedir. Bu listen tüm Tekkeköy otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Tekkeköy ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdilik keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Samsun'un deniz kenarında yer alan en doğudaki merkez ilçesidir. Tekkeköy sahilde olmasından dolayı da Samsuna gelenlerin konaklama tercih ettiği bölgeler arasındadır.

Tekkeköy, Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Samsun'a bağlı merkez ilçelerden biridir. Tekkeköy; Samsun - Ordu karayolunun 13. km'sinin güneyinde yer almaktadır ve Samsun şehrinin en doğusundaki merkez ilçesidir.

Oldukça eski bir tarihe sahip olan Tekkköy dört mevsim gelen ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Tekkeköy yılın en yoğun ve kalabalık sezonunu yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Tekkeköy'e gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Bu oteller arasında butik oteller, apart oteller, pansiyonlar, kent otelleri ve 5 yıldızlı lüks oteller tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

Tekkeköy otel fiyatları bayram tatillerinde, yaz tatilinde ve diğer aylarda konaklama yapan misafirlerine farklı fiyatlar sunmaktadır. Tekkeköy otel fiyatları sadece konaklama yapılan sezona göre farklılık göstermemektedir. Tekkeköy otel fiyatları üzerinde otellerin bulunduğu kategori de etkili olmaktadır.

Tekkeköy otel fiyatları otellerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu olanaklara ve sağladığı imkanlara göre de değişmektedir. Yaz sezonu ve bayram haftası dönemlerinde Tekkeköy otel fiyatları belli bir oranda artmaktadır. Tekkeköy otel fiyatları üzerinde görülen bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Böylece yaz aylarında ve bayram tatili dönemlerinde konaklama yapmak istediğiniz otelde daha ekonomik fiyatlara tatil yapabilirsiniz.

Tekkeköy otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları ve ayrıntılı bilgileri ile listelenmektedir. Bu listeden tüm Tekkeköy otel fiyatları ayrıntılı olarak incelenebilmektedir. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğini otelle iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Tekkeköy Hakkında

Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Tekkeköy, Samsun'a bağlı kıyı ilçelerinden biridir.

Tekkeköy, Karadeniz'e kıyısı olan ve Samsun'a bağlı ilçelerden biridir. Kuzeyinde Karadeniz, güneyinde ve doğusunda Çarşamba, batısında Asarcık yer alır. Samsun-Ordu karayolunun 13. kilometresinde yer alan Tekkeköy topraklarının bir kısmı Çarşamba ovasıdır.

Yapılan arkeolojik çalışmalar Tekkeköy'ün oldukça eski bir yerleşim yeri olduğunu göstermektedir. Paleotik dönemlerden itibaren yerleşimin başladığı bölgede Hititler ve Frigler gibi pek çok uygarlık yaşamıştır. Milattan sonraki dönemlerde ise Tekkeköy Bizans, Anadolu Selçuklu ve Osmanlı imparatorluklarının yönetimi altına girmiştir.

Tekkeköy'ün ismini Selçuklu zamanında bölgede Müslümanlığın yayılmasını sağlamak amacı ile kurulan tekkeden aldığı sanılmaktadır. Osmanlılar zamanında Türkler ve Rumlar'ın bir arada yaşadıkları Tekkeköy, cumhuriyet döneminde yapılan mübadele sonucunda mevcut Rum nüfusunu kaybetmiş; bu nüfusun yerine göçmen Türkler yerleştirilmiştir.

Günümüzde 31 mahalle ve 31 köyden oluşan ilçede yaklaşık 50 bin kişi yaşamaktadır.

Tekkeköy'de ekonomi tarım, hayvancılık ve sanayi üretimine dayanmaktadır. Çarşamba ovasının bir kısmı ilçe sınırları içinde olduğundan bölgede tarıma elverişli ve verimli arazi oldukça büyüktür. Bunun yanında ilçede kurulu olan sanayi bölgeleri de ekonominin en önemli kaynaklarından birini oluşturmaktadır.

Tekkeköy otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Samsun Airport Resort Hotel
Samsun Airport Resort Hotel

-

Odalarda hijyen yok

4 ve 5 Mayıs tarihlerinde mecburi konakladım. Mecburi diyorum; çünkü Arçelik, otel ile anlaşmış. Eğitim gören teknisyenleri o, otel demeye zorlandığım yerde misafir ediyor. Odalarda hijyen yok. Yatak çarşafları günlük değişmiyor. Klozetler hijyenden uzak. Havlular değişmiyor. Sızan duşlar, hiç değişmeyen oda terlikleri. Terlikler ıslak kalıyor. Yemek kötü ötesi. Ayrıca biz Arçelik teknisyenlerine, sahil yolu inşasında çalışan otelin, bazı bölümlerine girme izni vermediği yazılar ile yazdığı kişiler ile o an ardiye olarak kullanılan otelin havuz kısmına mahsus, temiz olmayan, kullanıma açık değil salonda, yemek yemeye zorlandık. Fotoğraf çekip soru sorunca bu durumun sorumlusu Arçelik mi otel mi değince; özürler, odaya meyve servisleri falan anlayın artık durumu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hampton by Hilton Samsun
Hampton by Hilton Samsun

-

Otelinizden hiçbir şey yemem

Onur Air Havayolları'nda kabin amiri olarak görev almaktayım. Şirketimizin Hampton By Hilton Samsun'la anlaşması olduğu için sürekli otelinizde konaklamaktayız. Fakat 3 gün önce yediğim 4 parça ürüne 69 TL verdim, şimdi 3 parça ürüne 64 TL verdim, üstelik indirimli hali. Bir daha asla otelinizden hiçbir şey yemem. Bu insan kandırmaktan başka bir şey değil. İmkanım olsa asla konaklamam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hampton by Hilton Samsun
Hampton by Hilton Samsun

-

Çok temiz, bakımlı, servis güzel

Öncelikle çok temiz, bakımlı, servis güzel. Trabzon'dan Ankara'ya giderken bu otelde konaklayarak çok iyi tercih yapmışım. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hampton by Hilton Samsun
Hampton by Hilton Samsun

-

Hilton kalitesi belli oluyor

Hilton kalitesi belli oluyor. Çok başarılı. Müthiş bir ilgi, alaka. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hampton by Hilton Samsun
Hampton by Hilton Samsun

-

Odalar çok temiz

Odalar çok temiz ve çok şık. Personel kibar ve çok ilgili. Samsun'un en iyi oteli. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hampton by Hilton Samsun
Hampton by Hilton Samsun

-

Harika bir otel

Harika bir otel. Personel güler yüzlü çok beğendim. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Samsun Airport Resort Hotel
Samsun Airport Resort Hotel

-

Fena değil

Fena değil, hizmeti de idare eder.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Samsun Airport Resort Hotel
Samsun Airport Resort Hotel

-

Çok güzel bir yer

Çok güzel bir yer. Bu otel bir harika dostum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Samsun Airport Resort Hotel
Samsun Airport Resort Hotel

-

Dışarıdan güzel, içeriden kötü

Dıştan gayet güzel görünmesine rağmen odada kumandası çalışmayan tüplü televizyon ve sifonu dahi çalışmayan bir oteldir. Kesinlikle kalmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Samsun Airport Resort Hotel
Samsun Airport Resort Hotel

-

Beklenen her şey var

Bir otelden ne beklenirse hepsi de var. Bu otel bir harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)