Samsun bölgesinde yemek yenilecek en iyi yerler.

Samsun Restoranları

Geniş bir mutfağa sahip olan Samsun özellikle et yemeklerini sevenler için daha yakından tanınması gereken bir şehir.Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Samsun Restoranları

Toplam 8 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Amisos Cafe Restaurant

"Pilavı çok fazla tuzlu"

"Müşteri seçerek hizmet veriyorlar"

4.0

Misafir yorumu

6 yorum

Gülhan Restaurant

"Hizmet çok kötü"

"Eski yemeklerinizi arıyoruz"

4.0

Misafir yorumu

2 yorum

Midilli Cafe Restaurant

"Kahvaltı çok sıradan ve pahalı"

"Kahvaltı tatminkar değil"

2.0

Misafir yorumu

2 yorum

Beyaz Ev Restaurant

"Garsonlarınız dört dörtlük"

10

Misafir yorumu

1 yorum

Afilli Cafe & Restaurant

"Mükemmel"

10

Misafir yorumu

1 yorum

Özterme Pide Salonu

"Yumurtasız karışık pidesi efsane"

10

Misafir yorumu

1 yorum

Samsun Yemek Yenilecek Yerler

Geniş bir mutfağa sahip olan Samsun özellikle et yemeklerini sevenler için daha yakından tanınması gereken bir şehir.
Samsun, doğal güzellikleri ve kültürü ile Karadeniz'in görülmeye değer bir kenti. Geniş bir mutfağa sahip olan Samsun özellikle et yemeklerini sevenler için daha yakından tanınması gereken bir şehir. Siz de Samsun'da vakit geçirecekseniz Samsun'da nerede ne yenir, Samsun'un meşhur restoranları neresidir, bir göz atın...

Samsun Pidesi: Samsun'un en meşhur lezzetlerinden biri eşsiz lezzete sahip pidedir. Samsun'da pide yiyebileceğiniz birçok mekan var ancak bunlar arasında bazı mekanların ünü şehrin sınırlarını aşmış durumda. Gülhan Restaurant, muhteşem manzaraya sahip Amisos Cafe Restaurant, Özterme Pide Salonu, Venn Restaurant ve Çarşamba ilçesindeki Midilli Cafe Restaurant meşhur Samsun pidesini tadabileceğiniz mekanlar arasında.

Et Döner: Samsun denince akla ilk gelen lezzetlerden biri de yaprak dönerdir. Samsun'un meşhur et dönerini Lezzet Lokantası, Çalıkuşu Restaurant, Şehir Lokantası ve Beyaz Ev Restaurant'ta yiyebilirsiniz.

Balık ve Deniz Ürünleri: Bir Karadeniz şehri olan Samsun'da deniz ürünleri, özellikle de balık sıkça tüketiliyor. Samsun'da Karadeniz'in en lezzetli ve taze balıklarını yiyebileceğiniz mekanlar ise Fevzi'nin Yeri, Karadeniz Balık Restaurant, Pamuk Kardeşler ve Candal Tesisleri'dir.

Samsun'a has bir yemek olan tirit ve keşkek, kıymalı pırasa, bakla dolması, haşhaşlı çörek, yazı pancarı, katık böreği, katık sündürmesi, kaz asması, haluçka, baklalı yaprak dolması, fındıklı baklava gibi yöresel tatlar da Samsun'da yemenizi önerdiğimiz yemekler arasında. Bu yöresel yemeklerin birçoğunu saydığımız restoranlarda ve şehrin diğer mekanlarında tadabilirsiniz.

13 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
13
Pilavı çok fazla tuzlu
2

-

Tek kelime ile rezalet. Ben böyle işletme görmedim. Pek yorum yazan biri değilim ancak bu kadar kötü bir yer için insanları uyarmak istiyorum. Pilav üstü döner söyledik. Öyle fazla tuzlu idi ki yiyemedik. Neden böyle deyince de bilmiyoruz cevabını vermeye bile utanmadılar. Servis berbat, lezzet berbat, çalışanlar alakasız kişiler, hijyen berbat…

13
Kahvaltı çok sıradan ve pahalı
2

-

Kahvaltı için özellikle gittim. Ama gittiğime pişman oldum. Kahvaltı çok sıradan ve pahalı. Ayrıca Samsun'daki bütün kahvaltı yerlerinde bulunan menemeni burada ekstra ücretle alıyorsunuz. Kahvaltılık malzemeleri ise fiyatına göre oldukça kötü. 4 kişilik bir aile olarak buradakinin oldukça aşağısında bir fiyata Samsun'da gittiğim pek çok farklı mekan var. Bir de çocuklar için yerler ve ayrı çardaklar var ama hiçbiri.. Devamını Göster

13
Hizmet çok kötü
2

-

İftardaki vermiş olduğunuz hizmet çok kötü. Personelleriniz gayet çalışkan ama verdiğiniz yemekler çocuk bile doymaz. Bir fincan pilav nedir ya, inciri 2'ye bölünmüş, hurma 2 tane, 2 kişilik yemek için, hesap da süper abartı, ben Türkiye'nin birçok yerinde bulundum ama pintilikte üstünüze yok gibi, bir daha gelmeyi asla düşünmüyorum.

13
Müşteri seçerek hizmet veriyorlar
2

-

Şehrin en güzel yerlerinden birinde olan bir restoranın, kötü bir işletmeye sahip olması yazık olmuş. Kesinlikle müşteri seçerek hizmet veriyorlar. Garsonlar görüyor, sesleniyorsunuz, oralı bile olmayıp başka masalarla ilgileniyorlar. Sizi ilk bakışta öğrenci zannederlerse hiç şansınız yok. Biz öğrenci değiliz, paramız, statümüz burada yemek yemeye yeterde artar diye açıklama yapmak gerekiyor herhalde.

13
Hizmet vermek istemiyorlar
6

-

Müşterilere maalesef eşit tutum yok. Garsonlar tuhaf ve değişikler çünkü tatlı var mı, ne var acaba diye soruyoruz, yok diyorlar... Sonra kasada hesabı öderken görüyoruz büfe tatlı dolu, anlayamadım... Akşam saatlerinde oradaydık, saat tam 21.00'de adeta müşteri gitsin diye hizmet vermek istemiyorlar. Biz bunu böyle algıladık, misafirlerimiz de oldukça şaşkındı.

13
Yumurtasız karışık pidesi efsane
10

-

Samsun'a her geldiğimde akşam yemeklerinde değişmeyen lezzet. Yumurtasız karışık pidesi efsane. Bafra pidesinden bile daha güzel olduğunu söyleyebilirim. Mutlaka yemelisiniz.

13
Garsonlarınız dört dörtlük
10

-

Çok güzel yer. Garsonlarınız dört dörtlük. Sizin yerinizde yemek yemek bizim için gururdur. Teşekkürler.

13
Eski yemeklerinizi arıyoruz
6

-

Daha eski yemeklerinizi arıyoruz. O zamanlar daha lezzetli sunumlarınız vardı. Pideniz, özelikle domates çorbanız kesinlikle eski lezzetlerinde değiller.

13
Kahvaltı tatminkar değil
2

-

Pide dışında bir şey yemenizi asla tavsiye etmem. Kahvaltılar asla tatminkar değil ve bunun yanı sıra da servis ettikleri kahvaltı çok pahalı.

13
Ayrım yapılıyor
4

-

Kalabalıkta kesinlikle hizmet verirken zorlanıyorlar, suratları düşüyor, adeta cevapları kaba diyebilirim. Sonuçta acıktığımız için geliyoruz, masa tahsis etmek için hiç zahmete katlanmıyorlar. Belki yaptıkları müşteri vardır, olduğunu da gördüm, müşteri ayrımı da benim hoş karşıladığım bir şey değildir.

13
Garsonlar eğitim almalı
2

-

Garsonlarınızın iletişim konusunda eğitim alması gerekiyor ya da değiştirilmesi gerekiyor. Hizmet vermek için orada bulunduğunun farkında değil garsonlarınız.

13
Yanlış pide geldi
8

-

İlk defa restoranınıza geldim, servisler kötü, müşteri ile ilgilenmek çok kötü, istediğimiz yemekler 1 saatte ancak geldi. Biz karışık açık pide sipariş etmemize rağmen açık pastırmalı peynirli pide geldi, açıkçası her şey kötü, hiç memnun kalmadım.

13
Mükemmel
10

-

Gitmedim ama cçk methini duydum. En yakın zamanda gideceğim arkadaşla. 21 Haziran'da oradayız.