Ortakent Yahşi Görülecek Yerler

Ortakent Yahşi, "Mavi Bayrak" ödülü almış deniziyle ve yemyeşil doğanın en güzel manzaralarıyla karşılar gelen misafirlerini.Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Ortakent Yahşi Görülecek Yerler

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Ortakent Yahşi Görülecek Yerler - Ortakent-Yahşi En İyi 10 Yapılacak Şey

Ortakent Yahşi, "Mavi Bayrak" ödülü almış deniziyle ve yemyeşil doğanın en güzel manzaralarıyla karşılar gelen misafirlerini.

Bodrum'un en gözde tatil mekanlarından biri olan Ortakent Yahşi, huzurlu ve sakin atmosferinde dinlendirir, tertemiz denizinde tüm stresinizi üzerinizden atmanıza yardımcı olur. Ortakent Yahşi, Bodrum'a yaklaşık 10 kilometreli bir mesafede yer alıyor.

Yakın bir zamanda Ortakent Yahşi'de tatil yapmayı planlıyorsanız eğer, bölgede yapılacak aktivitelere katılmayı sakın unutmayın. Ortakent Yahşi'de yapılacak aktivite sayısı az olsa da, 10 kilometre uzaklıkta bulunan Bodrum'a gidip, birçok aktivitenin tadını çıkarabilirsiniz.

Küçük bir tatil bölgesi olan Ortakent Yahşi'de doğa yürüyüşleri yapmayı sakın ihmal etmeyin. Günün dilediğiniz saatinde bu şirin bölgenin sokakları arasında yürüyüş yaparak hem günlük sporunuzu gerçekleştirirsiniz hem de farklı noktalar keşfedersiniz.

Ortakent Yahşi, su sporları için ideal bir noktadır. Bölgedeki deniz çok rüzgar aldığı için, katamaran ve jet-ski gibi sporları yapabilirsiniz.

Ortakent Yahşi'de her gün tekne turları düzenleniyor. Tatiliniz boyunca sadece bir gününüzü tekne turu için ayırabilir ve doğanın tadını gün boyunca çıkarabilirsiniz. Tekne turunuz sırasında yanınıza fotoğraf makinenizi almayı sakın un unutmayın.

Akşam saatlerinizi Bodrum'da geçirerek, gece hayatının hareketli anlarına dahil olabilirsiniz. Ortakent'e yaklaşık 10 kilometrelik bir mesafede yer alan Bodrum'n ünlü barlar sokağına gidip, gece boyunca eğlencenin tadını mutlaka çıkarmalısınız.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın