Mercan Et ve Balık Restaurant

  • Antalya / Kaş
  • Balıkçı Barınağı/Marina
2.0puan

Mercan Et ve Balık Restaurant

Geleneksel ata mesleği olan lokantacılık 1956 yılında bugünkü MERCAN RESTAURANT olan ünvanına SALİH ERİŞ tarafından kavuşturulmuştur.

1956 yılından bu güne 3.kuşak geleneklerin yanı sıra modern restaurantcılık hizmetini başarıyla sürdürmektedir. Mercan restaurant anadolu ve akdenizin zengin türk mutfağının ayakta kalma yaşatma ve yayılmasına katkıda bulunan;kaşın simgesi haline gelmiş tek ve son örneği olan müessesedir.

Mercan restaurant'da tercihlerini etten yana kullananlar için çok özel kuzu tandır, akdenizin zengin sebze çeşitlerinden mevsimine göre zeytin yağlı mezeler ve yine o bereketli akdenizin bol çeşitli taze balıklarını(lagos,mercan,barbun,orfoz,levrek,kılınç,akya) buğulama,ızgara,tava şeklinde değerli müşterilerine zevkle hazırlayıp sunmayı kendimize görev adlederiz.300 kişilik salonumuzla kalifiye personelimizle ve 1956 dan beri değişmeyen damak tadımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz...
1 misafir tavsiyesi
  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
1
2
Mercan Et ve Balık Restaurant
Mercan Et ve Balık Restaurant
Kaş / Antalya
Türkiye
Tek kişilik mezeye iki kişilik para yazıyorlar

-

Mercan Tuzla sahilde yemek yedik. Kazıklamaya çalışıyorlar. Kuver ücretini bilmeyen yoktur tabi ki de. Gelen hesapta kuverden başka yuvarlama diye bir şey daha alıyorlar. Gelen turistler çok fazla. Alışmışlar galiba bizleri de turist sanıyorlar. Nişanlım yoğurt yemediği için semizotunu kendim için istedim fakat hesapta baktım ki 2 tane yazılmış. Sorduk 2 kişilikti o dediler. Nasıl olur biz istemeden, nasıl verirsiniz dedim. Tek porsiyon mezeyi ilk defa yemiyoruz tek kişilik gönderip bunu 2 kişilik diye parasını almak nedir ya. Bu kadar kazıkçı bir mekan görmedim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)