Mercan Et ve Balık Restaurant, Kaş mekan profili ve Mercan Et ve Balık Restaurant hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

Mercan Et ve Balık Restaurant

  • Antalya / Kaş
0.0puan

Mercan Et ve Balık Restaurant Tanıtımı

Geleneksel ata mesleği olan lokantacılık 1956 yılında bugünkü MERCAN RESTAURANT olan ünvanına SALİH ERİŞ tarafından kavuşturulmuştur.

1956 yılından bu güne 3.kuşak geleneklerin yanı sıra modern restaurantcılık hizmetini başarıyla sürdürmektedir. Mercan restaurant anadolu ve akdenizin zengin türk mutfağının ayakta kalma yaşatma ve yayılmasına katkıda bulunan;kaşın simgesi haline gelmiş tek ve son örneği olan müessesedir.

Mercan restaurant'da tercihlerini etten yana kullananlar için çok özel kuzu tandır, akdenizin zengin sebze çeşitlerinden mevsimine göre zeytin yağlı mezeler ve yine o bereketli akdenizin bol çeşitli taze balıklarını(lagos,mercan,barbun,orfoz,levrek,kılınç,akya) buğulama,ızgara,tava şeklinde değerli müşterilerine zevkle hazırlayıp sunmayı kendimize görev adlederiz.300 kişilik salonumuzla kalifiye personelimizle ve 1956 dan beri değişmeyen damak tadımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz...

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Yakınındaki Oteller

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler