Silifke yapılacak şeyler, Silifke görülmesi gereken yerlerin tanıtıldığı, tatilcilerin muhakkak yapılması gereken şeyler hakkında tavsiye verdikleri sayfa.

Silifke RestoranlarıKelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Silifke Restoranları ve Yemek Yenilecek Yerler

Toplam 7 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Taş Konak Restaurant

"Hoş bir mekan ve leziz yemekler"

"Atlayın gelin"

8.3

Misafir yorumu

7 yorum

Yörük Apo Lagos Balıkçısı

"Memnun kalmadık"

"30 TL’lik yemeğe 300 TL"

6.0

Misafir yorumu

4 yorum

Rüzgar Tantuni

"Sorumsuz"

"Lezzet ve görüntü olarak süper"

5.7

Misafir yorumu

3 yorum

Güngör Restaurant

"Kesinlikle tavsiye ederim"

"Servis ve yaklaşımları"

6.0

Misafir yorumu

2 yorum

Göksel Tantuni+ Plus Ciğer

"Pişman oldum"

1.0

Misafir yorumu

1 yorum

Silifke Yemek Yenilecek Yerler

Silifke ve civarında damağınızı tatlandıracak mekanları sizin için derledik... Afiyet olsun :)

Seyahatleri renklendiren, keyiflendiren unsurlardan birisi de gittiğiniz yerlerin öne çıkan mekanlarında yine tanınan, bilinen yemeklerini yemektir.

Silifke bölgesinde sizin için öne çıkan restoranları ve yemek yenilecek yerleri aşağıda listeledik. Gittiğiniz, yediğiniz yerler hakkında tavsiyelerinizi paylaşmayı lütfen unutmayın.

Yaşamak için değil de yemek için yaşayanlardansanız burada sizin için mutlaka işinize yarayacak mekanlar vardır. Balık lokantaları, meyhaneler, barlar...

Afiyetle yemek, bol bol eğlenmek hakkınız... Tadını çıkarın :)

17 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
17
Sorumsuz
1

-

Spariş verdim rezil oldum 1 saat 40 dakika boyunca sparişiniz 5 dakika sonra gelecek dediler , sonra da telefonu açmamaya başladılar , bir restaurant bu kadar sorumsuz ve rezil olamaz.

17
Pişman oldum
1

-

Ciger yediğime yiyeceğim pişman oldum 8 şiş dediler yarım Ciger yarım et olsun dedik 7 şiş gelmiş kaçı Ciger kaçı et bilmiyorum tadımlık galiba dedim devamı yoktu mezeler kötüydü sakın gitmeyin pişman olursunjz

17
Memnun kalmadık
3

-

1-1,5 kilo levrek, iki tabak kalamar, 3 kola 350 TL. İstemeden ikram gibi önünüze meyve koyup para alınıyor. Getirdikleri zeytin ve kaya koruğu tuzdan yenmiyor. Fiyata, performansa göre kesinlikle değmez. Foursquare'a yorum yaptım çıkmadı. Birçok olumsuz yorumu bir şekilde çıkarmıyor olabilir Foursquare. Oraya güvenmeyin.

17
Kesinlikle tavsiye ederim
10

-

Yemekler harika, çalışanlar güler yüzlü, fiyat da ucuz. Kesinlikle tavsiye ederim.

17
Lezzet ve görüntü olarak süper
8

-

Ürün, lezzet ve görüntü olarak süper ve bu arada yemek yanında sunulan mezeler de süper.

17
Yoğurtlu tantunisi oldukça iyi
8

-

Güzel bir hizmet, yoğurtlu tantunisi oldukça iyi bir mekan...

17
Hoş bir mekan ve leziz yemekler
2

-

Gerçekten çok hoş bir mekan ve leziz yemekler. Hiç düşünmeden gidin diyebilirim. Bu civarlarda gördüğüm kadarıyla bu sınıfta bir yer kesinlikle yok. Buna yakın bir yer bile yok. İşletmecesi de çok kibar ve samimi. Gittiğinize değecek.

17
Atlayın gelin
10

-

Yorumları okumakla vakit kaybetmeyin, atlayın gelin. Hala okuyor musunuz? İstanbul'dan gelen ve yemek yemeyi bilen birisi olarak, yemeğin ortasında yorum yazıp haklarını vermek istedim Taş Konak Restaurant lezzetinin... Tesadüf bir telefonla ulaştığım Atilla Bey işini bilerek yapıyor çünkü işini sevdiği her halinden belli. Ne mi yemeli? Vallahi biz 4 değişik yemek söyledik, herkes önündekini bitirdi.

17
Verdikleri hizmet için teşekkürler
10

-

Süper ötesi bir mekan ve çok iyi tatlı bir işletmecisi var. Verdikleri hizmet için teşekkür ediyorum, tekrar yolum düştüğünde geleceğim.

17
Lezzetli yemekleri
6

-

Geçen sene Silifke'de yemek yiyecek yer ararken bulduğumuz restoran. Çok kararsız girdik, girişi filan enteresan, toprak yoldan, bildiğiniz bağ evi gibi. Ama yemek menüsünü aldığımızda şok olduk, steak bile var ve gayet lezzetli yemekleri... Ama gel gelelim çok yüksek hesap ödedik...

17
Huzurlu ve dinlendirici
10

-

Karışık ızgarası ve spesiyal yemekleri bir harika. Özenle ve lezzetleri denenerek hazırlandığı ortada. Huzurlu ve dinlendirici olmasının, yani bahçesinin güzelliği ve güler yüzlü çalışanları ile bizden tam puan aldı. :) Uğramadan geçmeyin deriz.

17
Servis ve yaklaşımları
2

-

Servis ve yaklaşımları gibi yemekleri de çok kötüydü. Hayatımızda yediğimiz en kötü yemekti. Yağdan ne yediğimizin farkına varamadık. Fiyatlara göre porsiyonlar da çok azdı. 0 yıldız olmadığı için mecburen 1 yıldız veriyorum. Kesinlikle uzak durun.

17
30 TL’lik yemeğe 300 TL
1

-

Para tuzağı. Kesinlikle tavsiye etmem. 30 TL'lik yemeğe 300 TL yazabilen bir işletme.

17
Mutlaka uğrayın
10

-

Gerçekten böyle yerler lazım. Mutlaka uğrayın.

17
Süper yemekler
10

-

Büyük şehirlerde bile böyle bir yer yokken Silifke içinde böyle bir mekanı işletmek cesaret ister. Başarılarının devamını dileriz. Süper mekan, süper yemekler.

17
Keyif
10

-

Keyifle yemeğinizi yiyebileceğiniz bir mekan.

17
Balığı En Lezzetlisi Burada
10

-

Bence Narlıkuyu'nun en güzel balık restoranı. Manzarası, çalışanlarının ilgisi, salatalarının, balığının ve mezelerinin lezzeti mükemmel. Balıkların hemen hepsi taptaze ve günlük olarak geliyor. Öyle ki denizden tutulup, temizlenip, pişirilip masaya servis bile ediliyor. Ayrıca lagos balığının en lezzetlisi de bu restorantta. Kalamarı, karidesi ve kaya koruğu da ayrı bir lezzetli.