Marina Yacht Club Bodrum

₺ ₺ ₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 2
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Türk Mutfağı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
4.6/5
Mükemmel
9 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Marina Yacht Club Bodrum Hakkında

Marina Yacht Club bünyesinde dört ayrı bar bulunmaktadır. Club Bar Müdavimlerinin gece boyunca sohbetlerin bitip tükenmediği en eski bar. Kışın her gece canlı müzik ve dj eşliğinde yemeğinizi yiyebilir ve müziğe dansla eşlik edebilirsiniz. Vespa Cafe Restaurant Değişik kahve seçenekleri ile sohbetinizin tadını arttırabilir, zengin şarap kokteyl menüsünden seçtiğimiz içkinizi yudumlarken Bodrum Kalesi manzarasına karşı günün keyfini çıkarabilirsiniz. Roof Bar Yaz Aylarında Bodrum Kalesi ve Bodrum Marinası manzarası eşliğinde özellikle akşamüstü saatlerinde sakin atmosferi ile yemek öncesi içkinizin keyfine varabilirsiniz. Jazz Bar Oldukça geniş bir mekanda hizmet veren Jazz Bar’da, yaz aylarında her gece jazz, latin ve pop müzik alanında dünyada ve türkiyede adını duyurmuş yetenekli sanatçıların geniş repertuarları ile muhteşem ve unutulmaz saatler yaşayabilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

4.6/5
Mükemmel
9 değerlendirme
Marina Yacht Club Bodrum
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
19.06.2014
Misafir
Kaliteli mekan arıyorsanız
Kalitenin tek adresi Marina Yacht Club Bodrum, pahalı ama gerçekten eğleniyorsunuz, son gittiğimde fiyatlar tam anlamıyla uçuk değldi ama şu sıralar artmış olabilir. Genellikle elit kesimlerin takıldığı bir yer olduğu için sorunsuz bir yer ve gerçekten seveceğiniz bir yer...
5/5 Mükemmel
12.04.2013
Misafir
Klasik
Bodrum deyince gidilmeli, görülmeli, yaşanmalı...
5/5 Mükemmel
12.04.2013
kıvanç engin
Klasik
`Bodrum` deyince gidilmeli, görülmeli, yaşanmalı...
5/5 Mükemmel
02.02.2013
Misafir
Canlı müzik sevenlere
Bodrum'a hemen her gidişimde gittiğim bir mekan. Neco ve muhteşem orkestrasını, Fatih Erkoç'un muazzam repertuarını dinlediğim yer. Rezervasyonsuz gitmeyin derim zira hafta içi bile hınca hınç dolu oluyor. Canlı müzik seviyorsanız muhakkak tavsiye ederim.
5/5 Mükemmel
02.02.2013
Özkan Hacıoğlu
Canlı müzik sevenlere
`Bodrum`'a hemen her gidişimde gittiğim bir mekan. Neco ve muhteşem orkestrasını, Fatih Erkoç'un muazzam repertuarını dinlediğim yer. Rezervasyonsuz gitmeyin derim zira hafta içi bile hınca hınç dolu oluyor. Canlı müzik seviyorsanız muhakkak tavsiye ederim.
Daha fazla yorum gör