Marina Yacht Club Bodrum

  • Muğla / Bodrum
  • Bodrum Marina, Neyzen Tevfik Caddesi, No:5

Marina Yacht Club Bodrum

Marina Yacht Club bünyesinde dört ayrı bar bulunmaktadır.

Club Bar
Müdavimlerinin gece boyunca sohbetlerin bitip tükenmediği en eski bar. Kışın her gece canlı müzik ve dj eşliğinde yemeğinizi yiyebilir ve müziğe dansla eşlik edebilirsiniz.

Vespa Cafe Restaurant
Değişik kahve seçenekleri ile sohbetinizin tadını arttırabilir, zengin şarap kokteyl menüsünden seçtiğimiz içkinizi yudumlarken Bodrum Kalesi manzarasına karşı günün keyfini çıkarabilirsiniz.

Roof Bar
Yaz Aylarında Bodrum Kalesi ve Bodrum Marinası manzarası eşliğinde özellikle akşamüstü saatlerinde sakin atmosferi ile yemek öncesi içkinizin keyfine varabilirsiniz.

Jazz Bar
Oldukça geniş bir mekanda hizmet veren Jazz Bar'da, yaz aylarında her gece jazz, latin ve pop müzik alanında dünyada ve türkiyede adını duyurmuş yetenekli sanatçıların geniş repertuarları ile muhteşem ve unutulmaz saatler yaşayabilirsiniz.

7 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
7
Kaliteli mekan arıyorsanız
10

-

Kalitenin tek adresi Marina Yacht Club Bodrum, pahalı ama gerçekten eğleniyorsunuz, son gittiğimde fiyatlar tam anlamıyla uçuk değldi ama şu sıralar artmış olabilir. Genellikle elit kesimlerin takıldığı bir yer olduğu için sorunsuz bir yer ve gerçekten seveceğiniz bir yer...

7
Farklı bir yer
10

-

Bodrumda'ysan gitmelisin.

7
Klasik
10

-

Bodrum deyince gidilmeli, görülmeli, yaşanmalı...

7
Canlı müzik sevenlere
10

-

Bodrum'a hemen her gidişimde gittiğim bir mekan. Neco ve muhteşem orkestrasını, Fatih Erkoç'un muazzam repertuarını dinlediğim yer. Rezervasyonsuz gitmeyin derim zira hafta içi bile hınca hınç dolu oluyor. Canlı müzik seviyorsanız muhakkak tavsiye ederim.

7
Ne kadan şık bir yer :)
6

-

Ben kendimce gayet memnunum fakat cüzdanım hiç memnun değil. :) İşin şakası çok pahalı ama garsonlar çok yakışıklı tasviye ederim. :)))

7
Gerçekten kaliteli
10

-

Ben de çok kaliteli bir yer olduğuna katılıyorum. Yemek yemediğim için fiyatları bilemiyorum ama içkiler kesinlikle "mekana göre" ucuz. Müzik konusunda zaten kötü bir şey söylemek olanaksız. Çok iyi sanatçılar sahne alıyor, Fatih Erkoç, Zeynep Casalini gibi, bir seferinde Demir Demirkan vardı hatta.

7
Bodrum'un en kaliteli mekanlarından biri
8

-

Bodrum'un son zamanlarda açılan en güzel mekanlarından birisi. Gerek restoran gerekse bar olarak tercih edebilirsiniz. Ancak benim çözemediğim bir durum var. Restoranında fiyatlar ne kadar pahalı ise, bar kısmında da bir o kadar uygun. Yemeği marina yakınlarında, uygun fiyata yiyip, eğlenmek için club bölümüne geçebilirsiniz. Üstelik Fatih Erkoç, Sibel Tüzün gibi ünlü sanatçıları ücretsiz dinleyebilirsiniz.