Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Toplantı ve Organizasyon (1)
Place (4)

Kefi Beach

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 4
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Salata,Kahve,Kahvaltı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
3.7/5
Çok İyi
11 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

3.7/5
Çok İyi
11 değerlendirme
Kefi Beach
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
23.04.2019
Pınar Sekmen
Önünden geçmem
Yılbaşı sabahında, bir gurup halinde, saygın dostlarla gittiğimiz kahvaltısında, 9 yaşındaki oğlum ve benim önüme servis açılmayan "gelecek, gelecek” diye bekletilip sonra da guruptaki herkes kahvaltısını bitirince "hani bizim kahvaltı" diye sorduğumda masaya gelenlerden yeseydiniz cevabı alıp oğlumla hiçbir şey yemeden aç kalkıp bir de fatura ödediğim (tabi ki guruptaki arkadaşların yanında çıngar çıkarmak istemediğim için) mekandır. Bir daha önünden dahi geçmeye tenezzül etmiyorum.
2/5 Ortalama
02.09.2017
Pakize Karaoğlu
Servis yetersiz
Sipariş verilirken içecekler yemekle aynı anda gelsin dedik. Buna rağmen erken geldi. Yemek gelmek bilmedi, içecekleri almasını söylediğimizde “Baştan söylemediniz. Gelince niye uyarmadınız?” dendi. Yemek hemen ardından gelecek sanıldı baktık gelen giden yok. Elemana ulaşmak derdinizi anlatmak için ahtapot oluyorsunuz. Ulaştınız bir dakika deyip gidiyor. Yemek gelecek diye yudumladığım limonata (ev yapımı ile alakası yok) içmişsiniz dediler. Sorunun sorumluluğu alınmıyor. Mutfak, personel yetersizliğinin stresini yaşamak isterseniz tam yeri.
5/5 Mükemmel
11.07.2016
Buğra Emircan
Konaklama kısmı da başarılı
2 senedir plaj olarak tercih ediyorduk, bu sene konaklamayı tercih ettik. Keyif alarak tatil yapabileceğiniz kaliteli ender mekanlardan biri. İlgi, alaka, yemekleri ve denizi çok iyi, kesinlikle tavsiye ederim.
3/5 Çok İyi
08.08.2014
Misafir
Memnuniyet
Hizmet çok kaliteli.
4/5 Mükemmel
30.07.2014
Misafir
Kefi Beach
Uygun fiyatlı ve güzel.
Daha fazla yorum gör