Moon Beach & Lounge

  • Muğla / Bodrum / Yalıkavak
  • Merkez Mah. Tilkicik Cad. 182. Sok. No:3

Moon Beach & Lounge

Moon Beach & Lounge, Bodrum Yarımadası'nın kuzeybatısında bulunan Yalıkavak beldesinin en güzel koyu olan Tilkicik koyunda 18 Mayıs Cuma günü açıldı.

Yalıkavak'ın en iyi butik otellerinden biri olan Highlight Otel'in içinde bulunan Moon Beach & Lounge, misafirlerine en kaliteli hizmeti sunmak için deneyimli kadrosu ve kusursuz konseptiyle yola çıktı.

Ali Ünal ve Erkan Ünal'ın sahibi olduğu Moon Beach & Lounge, Bodrum'da kaliteli eğlence ve huzuru bir arada vaat eden bir mekan.

Günün her anında sakin denizi, kişiye özel hazırlanan gazeboları, italyan tasarımı şezlongları, dinlenmek isteyenler için özel hazırlanan keyif köşesi , ağaç altı hamakları , deniz üstünde kurulan restoranı ile Moon Beach & Lounge misafirlerini en iyi şekilde rahat ettirmeyi hedefliyor.

Lezzetli beach menüsü ve yöresel lezzetlerden oluşturulan akşam menüsü ile misafirlerine lezzeti ve kaliteyi birlikte sunacak. Mutfak ve servis personelinin tamamı özel olarak seçilmiş olan Moon Beach & Lounge , Bodrum'da kusursuzu yaratmaya hazır.

Moon Beach & Lounge yalnızca beach ve restoran olarak değil, beach partileri, happy hourlar, düğün ve özel davetlerle misafirlerine müzik kalitesiyle ev sahipliği yapacak…

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Oldukça güzel bir plaj
10

-

Highlight Hotel'in önünde bir beach. Reina grubuna ait olduğundan kalitesi belli. Denizi gerçekten çok güzel. Arkada otelde konaklayıp bu plajdan da ücretsiz faydalınabilinir.