Kuytu Bahçe Kahvaltı

  • Muğla / Bodrum / Bitez
  • Fatih Sultan Mehmet Cad. No. 35

Kuytu Bahçe Kahvaltı

Bodrum Bitez'de bulunan Kuytu Bahçe Kahvaltı, eşsiz güzellikte bir mandalina bahçesine kurulmuş bir kahvaltı mekanı. Her şeyin el emeği olduğu bu yerde güne başlamak son derece keyifli bir tercih olabilir. Tamamıyla organik ürünlerden oluşan zengin menüsü ise hem gözlerinizi hem de karnınızı doyuracak cinsten.

İstanbul'daki kariyerlerini bırakıp ailelerinin Bodrum'daki mandalina bahçesinde bir kahvaltı mekanı açmak için yola koyulan bir çiftin başarısı, Kuytu Bahçe… Anne eli değmiş otlu börekler, ev yapımı reçeller, bahçenin tavuklarından yumurtalar ve baba elinden sıkma portakal suları ile güne harika bir başlangıç yapmanız mümkün.

Sizin de yolunuz Bitez'e düşerse bu doğa ile iç içe olan kahvaltı fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

8 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
8
Bayıldık
10

-

Muhteşem, bayıldık. Mandalina ağaçlarının altında, mis gibi doğa kokusu, horozların ritmik sesi eşliğinde ev yapımı reçeller, börekler, özellikle pişi harikaydı. İlk yolum Bodrum'a düştüğü zaman oradayım. Bu sefer reçellerden almak istiyorum. Genç bir çift bu kadar özverili ve misafirperver olur. Kutluyorum.

8
Yiyecekler taze ve lezzetli
10

-

Bahçe çok geniş bir alana kurulmuş. Yiyecekler taze ve lezzetli. Ev yapımı börek, reçel ve organik yumurtaları ile diğer yerlerden ayrışıyor. Çocuklar için özel oyun alanları açık havada çok eğlenceli bir fırsat. Merkezi konumu ve kalitesine göre uygun fiyatları ile çok güzel bir mekan olmuş.

8
Anne yapımı reçeller, pişiler
10

-

Bodrum'da son dönemde açılan mekanlar içinde açık ara en samimi mekan. Kahvaltı gerçekten leziz. Anne yapımı reçeller, pişiler ve birbirinden güzel daha neler. Sıcak, samimi bir kahvaltı ve güler yüzlü hizmet için muhakkak görülmeli. Fiyatlar Bodrum için kabul görür seviyede.

8
Müthiş bir yer
10

-

Lezzet ve ortam olarak çok müthiş bir yer. Özellikle kahvaltılıkları çok lezzetli ve doğal. Ağaçların arasında huzur dolu bir yer. Hoş görülü ve güler yüzlü çalışanları da ekstra Bodrum Bitez taraflarında boşuna nerede kahvaltı yapalım diye araştırmayın. Yer belli.

8
Huzur dolu
10

-

Hem işletmeciler hem ortam hem de tatlar o kadar doğal ki… Huzur dolu bu mekan herkesin uğrak noktası olacak.

8
Aşırı tatlı mekan
10

-

Sahibi kadar aşırı tatlı bir mekan... :) Limon ağaçlarının arasında, muhteşem kahvaltısıyla keyifli vakit geçirebileceğiniz bir yer.

8
Mutlaka ziyaret edin
10

-

Mandalina ağaçlarının altında kahvaltı etmek isterseniz mutlaka ziyaret etmelisiniz. :)

8
Çok keyifli bir mekan
10

-

Tam da Bodrum'a yakışır. Mandalin ağaçlarının altında, çoook keyifli bir mekan. Aşırı huzur, lezzet içerir. :) Tadını çıkartın.