Mandalin Bodrum

  • Muğla / Bodrum
  • Çarşı Mah. Dr. Alimbey Cad. 1025 Sok.

Mandalin Bodrum

Bir zamanlar, Mancornalar'ın emeklerini depoladıkları bu yerde, denizin tam da kıyısında artık Dünya müziğinin melodileri yankılanacak. Eskinin dokusu bozulmadan yeninin tadı, burada yaşanacak.

1920'lerde inşa edilen ve sünger deposu olarak değerlendirilen yapı, bir yıl süren restorasyon çalışmaları sonucunda, Bodrum'un geleneksel mimarisine uygun olarak yenilendi.

Toplamda iki kat, çift balkon, localar ve terasa sahip olan, yüz yıla yaklaşan tarihiyle bu yer, sedir ağacının kalitesiyle bezendi. Bar sedir ağacından imal edilirken, dekorasyonu özel tasarım ürünlerle tamamlandı.

Konuklarına en görkemli Bodrum Kalesi manzarasında geceler yaşatmak için özenle düzenlenen mekenda, özel votka ve viskiler, özgün tasarıma sahip ve soğutmalı raflarda tadılmayı bekliyor.

Dünya'nın ve Türkiye'nin en ünlü gruplarını ağırlayabilecek bir sahneye sahip olan bu otantik mekanda; Blues, Funk, Jazz ve Latin tarzı canlı performanslar ve kaliteli sahne akustiğinin yansıttığı notalar, özel eğitimli bar personeli tarafından trend olan en son kokteyl reçeteleriyle hazırlanan içkilere eşlik edecek.

Bodrum gece hayatının tarihini yaşatan Bodrum Barlar Sokağında yer alan bu canlı müzik kulübüne, karadan, cıvıl cıvıl sokağı adımlayarak ulaşabilir ya da bir mavi yolculuk sonrasında, tatlı yorgunluğunuzu atmak isterseniz, alargada demirleyip shuttle servisiyle müziğin karasına ayak basabilirsiniz. Hatta yürümek istemezseniz, koyun herhangi bir yerinden shuttle servisini kullanabilirsiniz.

Tüm bu özellik ve ayrıcalıklarla dolu olan Bodrum'un yeni kulübü, kendine has kokusu ve aromasıyla Bodrum Yarımadası'nın geçmişinde yer edinen Mandalin'in ismini, logosunda rengi ve cismini, müziğinde kokusu ile aromasını aldı.

Geriye Dünya müziğiyle, Bodrum'un güzelliğini yaşamak ve keyfini çıkarmak kaldı!

5 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
5
Kaliteli bir gece mekanı
10

-

Mandalin'e ilk gidişim Bodrum Cup kapsamında çok keyifli bir Mehmet Erdem konseri ile oldu. Kalabalığa rağmen hızlı servisi, güler yüzlü çalışanları ve harika ses sistemi sayesinde süper bir gece oldu. Bodrum'a gidildiğinde muhakkak uğranacak, oldukça kaliteli bir gece mekanı.

5
Çok eğlendim
10

-

Çok güzel bir manzarası var. Çaldıkları parçalar Türkçe pop. Ben çok eğlendim. Bodrum'a tekrar gittiğimde mutlaka giderim.

5
Eller havaya mekanı
4

-

Cumartesi gecesi neredeyse tamamen Türkçe pop çaldı, klasik eller havaya mekanı olmuş. Bir diğer yeri Kule Bar olan bir işletmeden beklenmeyecek bir müzik seçimi...

5
Mükemmel nostalji
10

-

1990'ların Kuşadası, Kaleiçi tadını bulabilirsiniz. She Bar'ı andırıyor.

5
Çok eğlenceli
10

-

Bodrum klasiklerinden biri.. Kaliteli müzik ve iyi servis. Lokasyon nefis, Bodrum Kalesi'nin tam karşısı. Mutlaka gelin.