Sünger Pizza Bodrum

  • Muğla / Bodrum
  • Neyzen Tevfik Caddesi No: 218 Marina Karşısı Bodrum

Sünger Pizza Bodrum

1989 yılında Marina'nın karşısında açılan Sünger Pizza, kurucusu Erdoğan Yavaş ve ekibinin güleryüzlü hizmeti ve mutfağının lezzeti ile kısa sürede insanların buluşma noktası oldu.
Meşhur pizzası ve zengin menüsüyle yirmi bir yıldır hizmet veren Sünger Pizza, Bodrum'da yaşayan veya tatil için gelen herkesin yaz kış uğramadan geçemediği bir adres...
Bodrum'un eski süngercilik günlerine ait resimler ve Erdoğan Bey'in deniz sevgisinin yansıdığı Sünger Pizza'nın duvarları ve dekoru Neyzen Tevfik Caddesindeki bu mekana diğerlerinden farklı ve sıcak bir atmosfer sağlıyor.
Sünger Pizza uygun fiyatlarıyla lezzetini, sohbetini ve Eski Bodrum nostaljisini sizlerle paylaşmak için, yılın on iki ayı sizleri bekliyor.
Sünger Pizza'da buluşmak dileğiyle...

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Pizza pizza pizza
10

-

Beyaz pizza net...

2
Bodrum'un değerlerinden biri
10

-

Bodrum'u Bodrum yapan değerlerden biridir Sünger Pizza. Marina caddesinde bulunur ve 7'den 70'e herkesin özel günlerini kutladığı, anılarını tazelediği vazgeçilmez buluşma noktalarından biridir. Pizzalarının lezzetine diyeceğim yok ama siz siz olun gittiğinizde kesinlikle çökertme kebabının tadına bakın...