Place (5)
Restoran (1)

Kısmet Lokantası

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Salata + 5
Bu restaurant menüleri Salata,Türk Mutfağı,Kahve,Kahvaltı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Kısmet Lokantası Hakkında

Kısmet Lokantası tam anlamıyla bir esnaf lokantasıdır. Bodrum’un iş adamlarını, memurlarını öğle saatlerinde hep bir arada yemek yerken görürsünüz. Masanıza geçtiğinizde hemen sivri biberler (aman dikkat çok acı!) ve kendi fırınında yapılan küçük kepek ekmeği gelecektir. Kepek ekmeğinin tadına kanıpta karnınızı hemen doyurmayın . İçeri girer girmez önünüze çıkan yemek barı önünde epey kararsızlıkla kalacaksınız. Siz de çoğunluğa uyun “Biraz ondan, biraz şundan..” Tam bir takım ruhu ile çalışan ekip 07:30’da iş başı yapıyor, 11:00’de tüm yemekler hazır ve 19:00’a kadar açık.

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
3 değerlendirme
Kısmet Lokantası
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
30.11.2015
Misafir
Yemekler harika
Kısmet Lokantası `Bodrum`'muş. :)) Yemekler harika, harika, harika. :) Kısmet Lokantası'nda ne varsa yemek kitabı lokantanın aşçısı tarafından yazılmıştır. Alın okuyun, yemekleri yapın. Lokantaya gidin, imzalatın. Gitmişken yemek yiyin gari. :)) Sağ ol ustam, eline sağlık.
5/5 Mükemmel
06.11.2013
Misafir
Bodrum'da uğramanız gereken mekan
Mükemmel bir esnaf lokantası. Lezzet çok iyi, gerçekten ekip ruhu ile çalışan elamanlar ve güler yüzlü karşılama. Fiyatlar biraz fazla ama değer. Yaz, kış sık gittiğim bir mekan. Bodrum'a geldiğinizde mutlaka denenmeli.
5/5 Mükemmel
06.11.2013
Süeda Şanver
Bodrum'da uğramanız gereken mekan
Mükemmel bir esnaf lokantası. Lezzet çok iyi, gerçekten ekip ruhu ile çalışan elamanlar ve güler yüzlü karşılama. Fiyatlar biraz fazla ama değer. Yaz, kış sık gittiğim bir mekan. `Bodrum`'a geldiğinizde mutlaka denenmeli.