Kısmet Lokantası

  • Muğla / Bodrum
  • Atatürk Blv. No:35/A Finansbank Arkası Konacık /

Kısmet Lokantası

Kısmet Lokantası tam anlamıyla bir esnaf lokantasıdır. Bodrum’un iş adamlarını, memurlarını öğle saatlerinde hep bir arada yemek yerken görürsünüz.

Masanıza geçtiğinizde hemen sivri biberler (aman dikkat çok acı!) ve kendi fırınında yapılan küçük kepek ekmeği gelecektir. Kepek ekmeğinin tadına kanıpta karnınızı hemen doyurmayın .

İçeri girer girmez önünüze çıkan yemek barı önünde epey kararsızlıkla kalacaksınız. Siz de çoğunluğa uyun “Biraz ondan, biraz şundan..” Tam bir takım ruhu ile çalışan ekip 07:30’da iş başı yapıyor, 11:00'de tüm yemekler hazır ve 19:00'a kadar açık.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Yemekler harika
10

-

Kısmet Lokantası Bodrum'muş. :)) Yemekler harika, harika, harika. :) Kısmet Lokantası'nda ne varsa yemek kitabı lokantanın aşçısı tarafından yazılmıştır. Alın okuyun, yemekleri yapın. Lokantaya gidin, imzalatın. Gitmişken yemek yiyin gari. :)) Sağ ol ustam, eline sağlık.

2
Bodrum'da uğramanız gereken mekan
10

-

Mükemmel bir esnaf lokantası. Lezzet çok iyi, gerçekten ekip ruhu ile çalışan elamanlar ve güler yüzlü karşılama. Fiyatlar biraz fazla ama değer. Yaz, kış sık gittiğim bir mekan. Bodrum'a geldiğinizde mutlaka denenmeli.