Toplantı ve Organizasyon (1)
Place (6)

The Lemon Tree

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Kahvaltı + 6
Bu restaurant menüleri Kahvaltı,Türk Mutfağı,Kebap,Salata,Deniz Mahsülleri,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
4.3/5
Mükemmel
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

4.3/5
Mükemmel
4 değerlendirme
The Lemon Tree
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
2/5 Ortalama
25.12.2014
sibel turk
Her şey ilave ücretli
Plaj yanında olması güzel. Ama fiyatlara göre kahvaltısı güzel değil. Çeşit çok az. Her şey ilave ücretli. En çok kızdığım; kahvaltıya suyun dahil olmaması ve su fiyatının yüksek olması. Personel fiyatları ne kadar abartırsa o kadar mutlu ve güler yüzlü. Sonra soru sorarsan yüzler asılıyor. Yani çok kötü değil, biraz pahalı ek fiyatlarla, fiyat uçunca güzel olabiliyor.
5/5 Mükemmel
08.10.2013
Misafir
Tüm gün vakit geçirilebilir
`Bitez` koyunu ortalayan en güzel konumdaki restoran. Serpme kahvaltı ile doymamak mümkün değil. Fiyatlar yüksek değil. Plaj, soyunma kabini ve duş imkanı sunuyor. Plajın önünde alçak masalarda minderli oturma imkanı da sunuyor. Denizden sıkılanlar için bu alanda keyifli vakit geçirilebilir.
5/5 Mükemmel
23.09.2013
Misafir
Bitez'de kahvaltı yeri
`Bitez` huzur dolu keyifli sakin bir koy. Merkeze en yakın, denize sıfır kahvaltı yapmak isterseniz tercih edebileceğiniz kaliteli bir mekan. Hizmet kalitesi, güler yüzlü çalışanları, zengin ve lezzetli kahvaltısı ile süper bir mekan. Kahvaltıdan sonra mekanın önündeki minderlerde denize karşı kahvenizi yudumlayabilir ve sonrasında yine mekan önündeki şezlonlarda güneşlenebilirsiniz. Deniz ise sığ ve dibi kum.. Eee daha ne olsun değil mi? ;))) Süper...
5/5 Mükemmel
22.09.2013
Misafir
Kahvaltısı oldukça zengin
Bitez sahil kenarında ve konum olarak gayet güzel. Kahvaltısı son derece zengin ve fiyat kahvaltıya oranla makul. Mekanın önünde denize girmek mümkün ve şezlong var.