Mavi Bar Kaş

  • Antalya / Kaş / Kaş Merkez

Mavi Bar Kaş

İnsanın kalp atışlarının azaldığı, zaman kavramının anlamsızlaştığı, büyük şehir hayatından kaçıp yerleşenlerin bolca bulunduğu bir Akdeniz kasabası burası.

Dolayısıyla herkesin en büyük meşgalesi konuşmak. Tanı tanıma, yanındaki kişilerle biranın köpüğü nasıl oluşuyordan başlayıp, dünyayı kurtarmaya giden bir muhabbet diyarı.

Meydanda geç saatlere kadar dolu kalan mekandır Mavi Bar, işte bu sohbetlerin bolca yaşandığı, Kaş’ın sembol yerlerinden biri...

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Kaş'ın olmazsa olmazı
10

-

Kaş'ı Kaş yapan mekan. Kaş'a tatile gidip de Mavi Bar Kaş'ta biranızı yudumlamazsanız olmaz. Tabi yer bulmak biraz sıkıntı. Ancak burada ayakta da takılabilirsiniz ya da hemen önündeki duvarda da arkadaşlarınızla oturabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak için birebir. Güzel mekan. Gittiğinizde oraya muhakkak uğrayacağınızdan eminim. :)

4
Kaş klasiği
8

-

Daha gitmeden adını öğrendiğim mekan. :) Kaş'ın klasiklerinden biri. Tatil boyunca her akşam bir şeyler içmek için mutlaka uğradık. Çok keyifli bir ortamı var. Kaş'takilerin gece buluşma noktası. :)

4
Kaş'ın nazar boncuğu
10

-

Kaş'ın meydanına adım attığınızda ilk olarak renkli masalarıyla dikkat çeker Mavi Bar. Ama sadece bundan ibaret değildir güzelliği ve dikkat çekiciliği. Müzikleri, dekorasyonu, kıpır kıpır hali ve konumu ile herkesin ağız birliği etmişcesine en çok sevdiği mekandır Mavi Bar. Buraya uğramadan, buz gibi birasından içip, gelen geçeni izlemeden Kaş'a gittim demeyin. :)

4
Müşteriye doymuş bir mekan
2

-

Müşteriye doymuş bir mekandır. Her sene gitmeme rağmen artık iyice bozulduğunu hissetttiğim ve ukala tavırlar, ilgisizlik, şikayetinizi iletebileceğiniz kimsenin olmayışı, menüde olmayan bir içeceğin size 3 - 4 katı ödetilmesi, artık bizi Kaş'ta başka mekanlar keşfetmek zorunda bırakmıştır.

Yakınındaki Oteller