Marmaris Merkez bölgesinde mutlaka yapılması gerekenler.

Marmaris Merkez Aktiviteleri

Eğlence hayatı, çarpıcı doğal güzellikler, hareketlilik ve sakinlik iç içe geçmiştir Marmaris Merkez’de. Aradığınız her şeyi ama her şeyi bulabilirsiniz bu cennet köşede.Marmaris Merkez Aktiviteleri

Eğlence hayatı, çarpıcı doğal güzellikler, hareketlilik ve sakinlik iç içe geçmiştir Marmaris Merkez'de. Aradığınız her şeyi ama her şeyi bulabilirsiniz bu cennet köşede.
Mis gibi kokan çam ormanları, dantel gibi işlenmiş koyları, mavi bayrakla taçlandırılmış plajları, palmiyelerle süslenmiş kıyı şeridi, eğlenceli aktiviteleri ve tarihi değerleri ile Tabiat Ana'nın her köşesini özenerek yarattığı yerlerden biridir Marmaris. Eğlence hayatı, çarpıcı doğal güzellikler, hareketlilik ve sakinlik iç içe geçmiştir Marmaris Merkez'de. Aradığınız her şeyi ama her şeyi bulabilirsiniz bu cennet köşede. Şehrin karmaşasını geride bırakmanızı sağlayıp, unutamayacağınız bir tatil yaşatacak size bir turizm cenneti olan Marmaris.

Kaya Tırmanışı: Masmavi denizine, turkuaz renkli koylarına ve birbirinden güzel plajlarına bakıp, sadece su sporları aktivitesi var sanmayım Marmaris'te. Bu cennet köşede renkli, eğlenceli ve adrenalin dolu birçok aktivite yer alır. Bunlardan biri de kaya tırmanışıdır. Armutalan bölgesinde ağaçlarla gölgelenmiş yollarda yürüyebileceğiniz, bisiklet gezisi yapabileceğiniz ve kaya tırmanışı yapabileceğiniz parkurlar yer alır.

Su Sporları: Yüzme, dalış, kano gibi birçok su sporunu yapabilirsiniz Marmaris'in birbirinden renkli koy ve plajlarında. Masmavi denizde kulaç atarken yılın tüm yorgunluğunu geride bırakacak, tertemiz havanın, gülümseyen güneşin tadını çıkaracaksınız.

Jeep Safari: Hem doğa ile iç içe olmak, hem heyecan dolu bir zaman dilimi geçirmek ve tabii ki eğlenmekte istiyorsanız jeep safari turuna mutlaka katılmalısınız. Marmaris'te yer alan Bayır mevkii bu tur için uygun parkurlara sahiptir. Gezi boyunca toprak yollardan geçecek, tertemiz havayı tüm hücrelerinizde hissedecek ve çiçek kokularını içinize çekeceksiniz. Keyifli bir maceraya sürüklenmek istiyorsanız doğanın güzellikleri içinde kaybolmayı deneyin.

Tekne Turu: Marmaris Merkez'in güzellikleri ile yetinmeyip yakınındaki koyları ve plajları da görmek istiyorsanız mutlaka tekne turuna katılmalısınız. Gezi boyunca maviden turkuaza dönen suları izleyecek, bol bol yüzecek, rüzgarı saçlarınızın arasında hissedecek, huzur bulacak ve yeşile doyacaksınız.

Gece Hayatı: Bölgede yer alan Marmaris Barlar Sokağı, renkli gece hayatının nabzının attığı yerdir. Burada yürürken müzik seslerinin birbirine karıştığını ve eğlencenin sizi çağırdığını hissedersiniz. Sıra sıra dizilmiş barlar ve kulüplerden birini seçip, sabahın ilk ışıklarına kadar dans edip, müzik dinleyebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın