Toplantı ve Organizasyon (1)
Poi (5)

Kabak Vadisi

+ 6 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
2 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Kabak Vadisi Hakkında

Kabak Vadisi, Fethiye Ölüdeniz’den sonra yola devam ettiğinizde Faralya Köyü’nü, Kelebekler Vadisi’ni geçerek ulaşacağınız, eşsiz manzarası olan bir yer. Gördüğünüzde Türkiye\’de hala böyle yerler kalmış mı, diyorsunuz. Vadi, Likya Yolu’nun durak noktalarından biri ve yıl içerisindeki ziyaretçi potansiyeli oldukça fazla. Kabak Vadisi\’nde uzun yürüyüşler yapabilir, vadinin birbirinden güzel doğa oluşumlarını fotoğraflayarak ölümsüzleştirebilirsiniz. Vadide kamp yapma imkanınız da bulunuyor. Kabak Vadisi’nde kamp kurarak doğanın içerisinde huzurlu vakitler geçirebilir, vadiyi daha fazla keşfetmek için zaman yaratabilirsiniz. Ölüdeniz için keyifli bir planlama yapmak istiyorsanız Ölüdeniz otelleri ve Kabak Koyu otelleri adresini ve Ölüdeniz gezilecek yerler adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
2 değerlendirme
Kabak Vadisi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
15.08.2016
Ekrem bodur
Manzara müthiş derecede güzel
Deniz ve koy, manzara müthiş derecede güzel. Yürüyerek inmeyi tavsiye ederim. 20 dakikalık yol dik ve kıvrımlı, tamamen ince kum gibi olan toprak yol ama her tarafınız toz olur. Kendi arabanızla salmıyorlar, zorla sizi minibüslere yönlendiriyorlar. Öğrenci veya büyük herkesten aynı ücreti alıyorlar. Bir de dağın ortasında her yer müsait olmasına rağmen otopark parası istiyorlar. Deniz çok temiz, açık deniz olduğu için dalgalı, dibi ufak taşlı, hemen derinleşen bir deniz. Yüzmeyi az bilen ve çocuklu aileler için zor bir plaj.
5/5 Mükemmel
16.05.2013
Misafir
Kabak Vadisi
Fethiye otellerine yakın bir lokasyona sahip. Otelinizden çıkıp buraya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik Fethiye otel fiyatları çeşitliliğinden dolayı oldukça uygun.