Likya Yolu

+ 8 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Likya Yolu Hakkında

Muğla iline bağlı Fethiye’de bulunan Likya Yolu 3 bin yıllık bir ticari geçmişe sahiptir ve dünyanın en uzun yürüyüş yerlerinden biri olarak bilinmektedir. Bazı yerleri denize yakınken bazı tarafları da 1800 metre yükseklikte olup, doğayla hem mücadele edilecek hem de yürümenize değecek bir yerdir. Fethiye’den Antalya’ya uzanan bu ilginç yolda yürüyüş yapmak için her ülkeden insanlar gelmektedir. Doğayla iç içe yürüyüş yapmak isteyenler için en doğru yer olan Likya Yolu’nda dostlarınızla ve ailenizle güzel bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Yorulduğunuzda yol üzerindeki konaklama yerlerinde dinlenebilir daha sonra tekrar yürüyüşünüze devam edebilirsiniz. Antalya için keyifli bir planlama yapmak istiyorsanız Antalya otelleri adresini ve Antalya gezilecek yerler adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
4 değerlendirme
Likya Yolu
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
21.05.2016
Selay sarı
Cennet gibi
Fethiye’nin çok güzel, cennet gibi yerlerinden birisi.
5/5 Mükemmel
21.05.2016
Selay sarı
Cennet gibi
`Fethiye`’nin çok güzel, cennet gibi yerlerinden birisi.
5/5 Mükemmel
16.05.2013
Misafir
Likya Yolu
Bu yaz [url= http://fethiye.neredekal.com/otelleri/] Fethiye otellerinde tatilinizi geçirme planınız varsa, gezi listenizin üst sıralarına Likya Yolu'nu eklemeyi unutmayın. Üstelik Fethiye otel fiyatları oldukça uygun seçenekler sunuyor.
5/5 Mükemmel
16.05.2013
Ece Kaya
Likya Yolu
Bu yaz [url= http://fethiye.neredekal.com/otelleri/] Fethiye otelleri[/url]nde tatilinizi geçirme planınız varsa, gezi listenizin üst sıralarına Likya Yolu'nu eklemeyi unutmayın. Üstelik Fethiye otel fiyatları oldukça uygun seçenekler sunuyor.