Fifties Corner Kafe Restaurant

  • Antalya / Olimpos
  • Yazır Köyü Kiliseyakası Mevkii No:49/1

Fifties Corner Kafe Restaurant

Kafe restaurantımız, Amerikan Route 66 kara yolu ve çeşitli eyaletlerdeki diner (fast food) salonları beğenimizi kazandığı için bu mekanlardan esinlenerek tasarlanıp hayata geçmiştir.

Dekorasyonumuz, 1950'ler ve 1960'lardan günümüze ulaşmış çeşitli klasik objelerden oluşmaktadır.

Kısaca yemeklerimizi özel bir müze içinde tarihle iç içe ikram ediyoruz.

Yemeklerimiz; ilk başta hijyenik olmaları dikkate alınarak, gurmelerden yoğun övgüler almış olan, şef aşcımız Ahmet Şen tarafından itina ile hazırlanmaktadır. Genel olarak kullandığımız malzemelerin kalitesinin birinci sınıf olmasına özen göstermekteyiz. Zengin mönülerimizin haricinde gündüz saatlerinde fast food çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Huzur veren köşe
10

-

Günübirlik gidelim dediğimiz Olimpos'ta 3 gün kalmamıza ve hatta 'her sene mutlaka gelmeliyiz' diyebileceğiniz harika bir yer. Temizliği, yemekleri ve yemek sonrası sizi alıp götüren müzikler eşliğinde yıldızlara bakarak içilen Şükran Teyze'nin demlik çayı ile diğer ağaç evleri solda sıfır bırakır. İçiniz rahat gidin, her sene gidin...

3
Süper tasarım
10

-

Şans eseri bulduğumuz bir yer. Olimpos'un biraz dışında, Adrasan yolunda solda kalıyor. Tasarım, dekorasyon, inanılmaz sevimli ve güzel, gerçekten kendinizi Amerika'da 50'li yıllardaki yol yanındaki restoranlarda hissediyorsunuz. Yemek yemeseniz bile gidip bir görmek için kahve yudumlayın derim ben.

3
Çok sıra dışı bir yer
10

-

Gerçek bir konsept, sanırım Türkiye'de tek.

Yakınındaki Oteller