Eskişehir Merkez yapılacak şeyler, Eskişehir Merkez görülmesi gereken yerlerin tanıtıldığı, tatilcilerin muhakkak yapılması gereken şeyler hakkında tavsiye verdikleri sayfa.


Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Eskişehir Merkez Yemek Yenecek Yerler

Eskişehir Merkez ve civarında damağınızı tatlandıracak mekanları sizin için derledik... Afiyet olsun :)

Seyahatleri renklendiren, keyiflendiren unsurlardan birisi de gittiğiniz yerlerin öne çıkan mekanlarında yine tanınan, bilinen yemeklerini yemektir.

Eskişehir Merkez bölgesinde sizin için öne çıkan restoranları ve yemek yenilecek yerleri aşağıda listeledik. Gittiğiniz, yediğiniz yerler hakkında tavsiyelerinizi paylaşmayı lütfen unutmayın.

Yaşamak için değil de yemek için yaşayanlardansanız burada sizin için mutlaka işinize yarayacak mekanlar vardır. Balık lokantaları, meyhaneler, barlar...

Afiyetle yemek, bol bol eğlenmek hakkınız... Tadını çıkarın :)

Eskişehir Merkez mekan tavsiyeleri
  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Olympos Cafe & Bar
100 TL - 200 TL
Hoşnudiye Mah. Barlar Sok. No:60 Tepebaşı (Doktorlar Caddesi), 26000 Eskişehir
2222339636
Önermiyorum

-

Önermiyorum

Bütün samimiyetimle söylüyorum Eskişehir'de bulunan belki de en kötü mekan. Bir kere gittim bir daha da gitmem. İçecek konusunda çalışanlar çok rahatsız edici derecede ısrarcıydı ve alttan alttan laf sokmaya çalıştılar. Kokteyller kötü durumda. İçtiğimiz tüm kokteyller meyve suyuydu resmen. En son kokteyl hafif geldiği için sek rom söyledi, bana kokteyl halde geldi ve neredeyse hiç rom yoktu. Kokteyl halde istemediğimi söyleyip geri göndersem de ısrarla almadılar içeceği ve içmek zorunda kaldım. Çok büyük para ve zaman kaybı. Kimseye önermiyorum kimse de kimseye önermesin. Giderseniz de bardağın yarısının buz yarısının meyve suyu olduğu "alkollü" kokteyle 25 lira verirsiniz.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
Sempre Ristorante İtaliano
100 TL - 200 TL
Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Cad. Eti Plaza
2222210431
Mükemmel

-

Mükemmel

Eskişehir'de eşine rastlayamayacağınız güzellikte şarapları ve etleri var. Mutlaka rezervasyonlu gidin çünkü güzel yerleri önceden ayırmış oluyorlar.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)