Echo Bar

  • Antalya / Kaş

Echo Bar

Kapılarını 2006'da Kaş'ın yaklaşık 130 senelik en ufak mekanında açan Echo Bar, üç sene boyunca yaptığı performanslarla kabına sığamayarak gene Kaş'ın en güzel binasına taşındı.

Yeni mekanımız eski bir deve ahırı, aynı zamanda depo olarak kullanılmıştır. Binamız eski yerimize göre daha büyük, bahçesi olan ve yanında 5000 senelik su sarnıcı olan bir yerdedir.

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Kaliteli müziğin adresi
8

-

Kaş denildiğinde Echo Bar efsanesi ile karşılaşmayan biri olmak istemezsiniz. Bavullarınızı otele bırakın, gündüz Hidayet Koyu'nda denize girin. Akşam için hazırsınız. Kaliteli müziğin tek adresi Echo Bar'dır. İyi tatiller. :))

4
İyi müzik
10

-

Kaş'ta iyi müzik dinlemek istiyorsanız gideceğiniz yer Echo olmalı. Yaz aylarında hemen her akşam canlı müzik oluyor. Ağırlıklı olarak da caz müzik. Ortam da çok keyifli. Kaş'ta en sevdiğim mekanlardan biri diyebilirim.

4
Keyifli müzik, keyifli mekan
10

-

Kaş'ın en güzel canlı müzik yapan mekanı.

4
Kaş'ı anlamlı kılan yerlerden biri
10

-

Kaş'ın en güzel barlarından biridir Echo Bar. Hafta da 4-5 gün canlı müzik var ve çok farklı gruplar sahne alıyor. Ağaçlar içindeki bahçesi, dekorasyonu, manzarası her şey mükemmel. Hafta da 3 gün çıkan müthiş bir grup sayesinde ise caz ve blues esintileri saracak ruhunuzu.

Yakınındaki Oteller