Club Ally

  • Antalya /
  • Selçuk Mah. Sur Sok. No:4/8

Club Ally

Club Ally 1998 yılında dünya standartlarında bir turizm, eğlence ve servis işletmesi olarak açılmıştır.

Tesis yat limanında tarihi Kaleiçi surları üzerinde yer almaktadır, muhteşem deniz ve dağ manzarası ile Akdeniz akşamlarına farklı bir soluk getirmiştir. Club Ally 3.5 dönüm arazi üzerine kurulmuştur. Her biri uluslararası platformda yer alan 7 adet bar ve 1 restaurant bulunmaktadır.

Club Ally Antalya ve Türkiye tanıtımında da öncü ve aktif bir rol oynayarak bu konudaki tüm girişimcilere ve her türlü etkinliklere destek vermektedir.

Antalya ve çevresinin doğal, tarihi ve kültürel değerlerinin bir numaralı ismi olmakla kalmamış tesisinde bulunan 8 odalı Boutique Otelini titizlik ve itina ile restore ettirmiştir.

Türkiye ve yurtdışında görsel basında yapmış olduğu yayınlarını club içerisi müşterilerine an ve an izletebildiği Barco Vision (12 x 8 )'u, sonsuz teknolojinin hakim olduğu animasyonlu spectra physics 2080-255 Beamlok / çıktığı noktadan 100 km. alana yazı gösterisi yapan spectra physics – croma 10 WR-BB lazer showları ve su oyunları ile Türkiye ve Avrupa da isim yapmış Türkiye'de isim yapmış 2 değerli DJ' yi ve son teknoloji animasyonlu lazer showları, ışık, ses ve üst düzey kaliteli personel grubuyla hizmetini birleştirmiştir.

Her yeni sezon ile birlikte Türkiye'nin ve Dünyanın sayısız starlarını bünyesinde misafir etmiş olup bu geleneği her sezonda olduğu gibi bu yılki yeni sezonda taşıyacaktır.

Daima ziyaretçilerine keyifli ve kaliteli organizasyon,konser ve showlar sunmayı markalaştıran Club Ally, Antalya gecelerinin bir numaralı eğlence merkezi olup, adrenalinin nabzını elinde tutmaktadır.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın