Chill House Lounge

  • Antalya / Kumluca / Adrasan
  • Sahil

Chill House Lounge

Tatil için gizli bir cennet arayanları Adrasan'ın en güzel yerinde karşılıyor Chill House.

Eşsiz plajı, sabah 8 de kahvaltıdan öğlen menülerine enfes salatalardan makarnalara akşam meze ve hergün taptaze deniz balık ziyafetine davet ediyor sizleri.

Güleryüzlü hizmeti, emsalsiz müzik arşivi, rahat ortamıyla tam bir huzur yeri sizde Olimpos ya da Adrasan'a uğrarsanız Chill House'a gitmeyi sakın unutmayın..

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Berbat
2

-

İlk. Yorumları ciddiye alıp dün gidip burada yemek yedim, yemez olaydım. Mekan leş gibi. Mezeler asırlık, pilavı ısıtıp getirmişler, ne zamandan allah bilir. Izgara olması gereken köfteler tavada pişirilmiş, balık tava yağ içerisinde. Kısacası berbat.

3
Mezeler ve balık süper
10

-

İlk görüşte bu salaş yerde yemek mi yenir deyip burun kıvırdığım yerin uğrak yerlerimizden biri olacağını bilemezdik. Balığın en tazesi ve mezelerin en lezzetlisini bulup üzerine bir de Mustafa sohbeti eklenilince paha biçilmez oluyor. Özellikle mezelerini denemenizi tavsiye ederim, süper.

3
Huzur ve lezzet bir arada
10

-

Kısa bir süre kalabildiğimiz Adrasan'da gerçekten keyifle vakit geçirdiğimiz, sahil boyunca sıralanan mekanlardan farklı dizaynıyla göze batan, yemekleri oldukça lezzetli (biz taptaze balık yeme şansına sahip olduk, deneyin derim), sahibi Mustafa ve eşi Emel'in cana yakın ve hoş sohbeti ile ağırladıkları mekan. Çalan müzikler son derece huzur verici ki Mustafa'dan istemeye kalkmayın herkese vermiyor; ben anca torpi.. Devamını Göster

Yakınındaki Oteller