Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Konaklama Önerileri
Kemer Otelleri ve Kemer Tatili İçin Acele Edin!

Kemer Otelleri ve Kemer Tatili İçin Acele Edin!

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 13 Mayıs 2013
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Kemer Otelleri ve Kemer Tatili İçin Acele Edin!

Antalya’nın en önemli turizm bölgelerinden biri olan Kemer’de bir tatil planlıyorsanız acele etmelisiniz. Kemer oteller aylar öncesinden doluyor.

Toroslar’dan gelen seller 1910 yılında eski köyü bir bataklık ve göl haline dönüştürdü. Halk bunu bir daha yaşamamak için dağ eteklerine 23 km. duvar ördü. Böylece eski köye yeni bir ad verildi: Kemer. Tekirova, Çamyuva, Kiriş, Beldibi, Göynük belki de Kemer’den daha çok tanınan koylar. Mavi yolculuk rotasında bulunan Kemer’in, tam donanımlı marinası yatçıları buraya çekiyor.

Antalya’ya 42 kilometre uzaklıkta bulunan Kemer, Antalya Havaalanı’na 60 kilometre mesafede yer alıyor. Eşsiz bir tatil deneyimi yaşatan Kemer otelleri farklı seçenekleriyle tatilinizi kolaylaştırıyor. Lüks otellerin dışında pansiyon ve butik otellerde hizmetinize sunuluyor.

Her yaşa ve her tatil anlayışına hitap eden Kemer’de çeşitli tatil seçenekleri bulunuyor. Kemer otel fiyatları her bütçe için ayrı alternatifler sunuyor. Kemer otel listesi oldukça kalabalık ama yine de odalar aylar öncesinden doluyor.

Kemer tatilinizde gezip görebileceğiniz yerler arasında ise Phaselis Antik Kentiü, Idyros Antik Kenti, Beydağları Milli Parkı, Üçoluk Yaylası, Göynük Kanyonu, Beldibi Mağarası, Sırtlanini Mağarası, Paris Batığı ve Selçuklu Av Köşkü bulunuyor.

Atlas Dergisi