Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Beldibi Otelleri

Beldibi için {{ (filteredHotels).length}} / 79 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Beldibi Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Bir tarafında dağlar ve ormanlar, diğer yanında deniz olan kemer Beldibi, sahil boyunca uzanan irili ufaklı otelleri ile önemli bir turizm merkezidir.

Şehir merkezine 20, Kemer'e 15 km uzaklıktaki Antalya Beldibi, deniz, orman ve dağların bir araya geldiği doğasıyla her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Beldibi otellerinin hemen hepsi lüks hizmet veren tatil tesisleri.

Antalya Beldibi otelleri, dağların denize çok dik bir şekilde indiği dar kesimde bulunur. Uzun sahil boyunca sıralanan Beldibi otelleri, lüks, konfor ve hizmet bakımından adeta birbirleri ile yarış halindedir.

Kemer Beldibi otellerinin şehir merkezine uzaklığı 25 km, Antalya Havaalanı'na uzaklığı ise 45 km varındadır. Her şey dâhil sistem ile çalışan Beldibi otelleri binlerce odadan oluşmaktadır ve her yıl binlerce turiste hizmet vermektedir. Beldibi otellerinin hizmetleri arasında, açık - kapalı yüzme havuzu, jakuzi, sauna, aquapark gibi genel hizmetler, televizyon, mini bar, kasa, telefon gibi oda hizmetleri bulunmaktadır.

Kemer Beldibi otellerinde konaklamak isterseniz 35 bin metrekarelik alan üzerinde kurulu bungalov tarzı odalardan oluşan lüks otelleri de seçebilirsiniz. Açık ve kapalı restoranları, dünya mutfakları ve 24 saat boyunca hazırda bulunan resepsiyonları ile siz misafirlerini ağırlamayı bekliyor Kemer Beldibi otelleri...

Beldibi bugün Olympos Beydağları Sahil Milli Parkı içerisinde yer almakta olup Reis burnundan Akyarlar'a kadar olan dört bin dönümlük ince uzun bir ova üzerindedir.

Antalya il merkezinin batısında 25 km uzaklıkta bulunur kemer Beldibi. Yüz elli yıl öncesine kadar tamamen meşe ormanlarıyla kaplı olan yöreye gelen üç aile yerleşim kurmuşlar ve daha sonra Anamur'dan gelenlerle nüfus artarak Kemer muhtarlığına bağlı bir mahalle olmuştur.

Günümüzde ise Beldibi, bir mahalleden çok daha fazla özelliklere sahiptir. Başta Beldibi otelleri kalite ve hizmet konusunda birbirleri ile yarış halindedirler. Antalya Beldibi'nde ham sakinliği tadabilir, hem de her şey dâhil sistemle hizmet veren lüks otellerde bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kemer Beldibi 2018 otel fiyatları, diğer tatil yerlerine oranla daha uygun. Özellikle de Kemer merkezde yer alan otellere nazaran Beldibi 2018 otel fiyatları daha uygun. Bu beldede konaklayarak, hem bütçenizi daha iyi koruyabilir, hem de çevre beldeleri gezebilirsiniz. Çünkü çevresinde gezilecek birçok yer barındırıyor Kemer Beldibi. Phaselis, Olimpos, Adrasan bu yerlerden sadece birkaçı...

Beldibi Hakkında

Antalya il merkezinin batısında yer alan Kemer Beldibi doğası, günübirlik piknik alanları, turistik tesisleri ile vazgeçilmez turizm merkezlerinden olmuştur.

Beldibi'nden Kemer'e yarım daire şeklinde uzanan ova Göynük ovasıdır. Göynük adı Gökbük kelimesinden gelmektedir. Gökbük kelimesinin Luvi dilindeki karşılığı; mavi göğün, mavinin birleştiği noktadaki nehir kıyısındaki verimli ovadır. Göynük ovasına dikkatlice bakıldığında gökyüzü ile birleştiği görünmektedir.

Kentte kazı ve araştırma yapılmadığından eski çağlara ait çok fazla bilgi yoktur. Antik dönemlerde Göynük çayı vadisi, önemli bir konuma sahip olmuş ve bu yüzden Pisidialı yağmacı halkların kontrolünde kalmıştır. Tarihe ait bilinen tek şey ise yağmacılıkları nedeniyle komşu Phaselislerin isteğiyle M.Ö. 3 yıl ordusuyla kışı Phaselis'te geçiren İskender tarafından Pisidialı'ların cezalandırıldıklarıdır. Ayrıca platodan kıyıya inen tüccarların kıyıyı takip ederek, batıda Phasalis'e, doğudan ise Attelia ovasına geçtikleri anlaşılmıştır. 11. yüzyıl sonlarında Cuma Ovası ve Altınkaya yaylalarında bulunan Türkmen Yörükleri, bu yolu sahile inişleri için kullanmışlardır.

Ayrıca Lyrnesson ve Thebe kentlerinin Edremit Körfezinden göç eden Aioller tarafından 2700 yıl önce kurulduğu anlaşılmıştır.

Buraya geldiğinizde Kemer Beldibi Mağarası'nda bulunan turistlere açık arkeolojik sit alanında çakmak taşı gereçleri, çanak çömlek parçaları, aşı boyası ile kayaların üzerine yapılmış insan figürleri, dağ keçisi ve geyik figürleri ilgi çekicidir. Burası avcılar tarafından gerektiğinde bir sığınak olarak da kullanılmıştır.

Antalya il merkezinin batısında 25 km uzağında bulunan Kemer Beldibi, bu güzellikleri keşfetmek için ziyaretçilerini beklemektedir.

Beldibi otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Rixos Sungate Hotel
Rixos Sungate Hotel

-

Hizmet kalitesi en üst düzeyde

16-20 Ocak tarihlerinde 6 aile olarak kaldık. Yemek, içki, hizmet kalitesi en üst düzeyde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selçukhan Hotel
Selçukhan Hotel

-

Personelleri yetersiz

Bu sene Ramazan Bayramı'nda gelmiştim. Personelleri yetersiz ve hepsi somurtkan ve alaycı tavırları var. Bu otelin tek olumlu tarafı etkinlik ekibi süper. Hepsinde güler yüz var. Disko iyi değil. Ultra her şey dahile diskoda içtikleriniz dahil olmuyor. 3 tane meyve suyuna 150 TL gibi uçuk rakamlar ödeyebiliyorsunuz. Ayrıca otelin kendi müşterisi olduğumuz halde bize masa verilmedi. Sebebi bir şey içmememizmiş. Böyle saçma sapan para tuzağı bir otel, kesinlikle önermiyorum. Bu paralara daha kaliteli otellerde kalabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Beldibi
Rixos Hotel Beldibi

-

Halı döşemeleri

Her şey güzel demek isterdim ama bu yerdeki pis halıların otelinizde işi ne? Alerjik ve kokudan uyumak mümkün mü? Bu havada kapı açık yatıyoruz. Adı bile yeten bu otele bu halıları hiç yakıştıramadım doğrusu. Bir dahaki sefere iki kez düşüneceğim. Parke, hadi parke olmadı taş yap, her gün sil, oh mis. Yaz günü o sıcakta bu halı döşemeleri düşünemiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Sungate Hotel
Rixos Sungate Hotel

-

Mükemmel bir tatil yeri

Çok memnun oldum. Mükemmel bir tatil yeri ve eğlenceli. Nasip olursa tekrar gitmek isterdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Sungate Hotel
Rixos Sungate Hotel

-

Her etkinlikten memnun kaldık

12.2017 tarihinde Fatmagül Özpınar'dan bir grup öğretmen arkadaşla otelinizde eğlenceli, harika bir gün geçirdik. Çalışanların hizmet sunumu çok güzeldi. Her etkinlikten memnun kaldık, sadece disko müziği hariç. En kısa zamanda otelinizde bulunmak isterim. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sümela Garden Hotel
Sümela Garden Hotel

-

Her şey kötüydü

Baştan sona otelden, yemekten, odalardan tutun her şey kötüydü. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akka Antedon Hotel
Akka Antedon Hotel

-

Yemekleri, animasyonları, temizliği

Otelinize 9-16 Temmuz arası balayı çifti olarak konakladık. Otelin konumu hem denize sıfır hem yeşillikler içinde harika. Denizdeyken arkanıza bir bakıyorsunuz, koca dağlar arasında, bu görüntü için bile değer. :) Yemekleri, animasyonları, temizliği, her şey harikaydı. Teşekkürler Akka Antedon Hotel ailesi. Biz çok memnun kaldık, o civarda tercih edilebilecek en güzel otel. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Catamaran Resort Otel Beldibi
Catamaran Resort Otel Beldibi

-

Yemekleri lezzetli değil

5 yıldızı hak etmeyen 3 veya 4 yıldız ayarında bir otel. Yemekleri lezzetli değil. Kırmızı et yerine sürekli hindi veriyorlar. Millet kırmızı et niyetine yiyor. Denizi iri taşlı, ayakları yaralıyor. Oda müştemilatı eskimiş, oda klimaları iyi soğutmuyor. Sadece personel iyi, havuzu fena değil. Tavsiye edeceğim bir otel değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rios Beach Hotel
Rios Beach Hotel

-

Olanakları yok denecek kadar az

Bu otelin resimdeki fotoğraflarla alakası yok, çok kötü, bakımsız, olanakları yok denecek kadar az bir otel. Allah'tan bir gece konaklama almışız. Siz siz olun asla gelmeyin. Neredekal.com'a olan güvenim de azaldı zaten.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Personel çok yardımcı

Paloma Renaissance Antalya, yöneticilerine ve personeline sonsuz teşekkürler. Özellikle tatil süresi boyunca her zaman sabah, akşam bizlere yardımcı olan Soner Bey ve Mustafa İsen Bey'e çok teşekkürler. Her istediğimi yerimize getirdiler. Servis ve yemekler çok güzeldi. Her gün değişik mutfak yemekleriyle bizlere güzel bir sunum yapıldı. Seneye yine buradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Çocuklar için de çok eğlenceli bir yer

İlk defa geldiğimiz Paloma Renaissance Antalya otelinde güzel bir tatil yapma fırsatımız oldu. Çok güzel zaman geçirdik. Özellikle de pool party de eğlence yüksek seviyedeydi. Üzüm festivalinde çocuklarımız çok eğlendi ve çocuklar için hazırlanan sunumlar ve yiyecekler çok güzeldi. Personel daima yardımsever ve güler yüzlü, çok mutlu ettiler bizi. Misafir ilişkileri müdürü Soner Bey her yerde ve çok aktif. Çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Tamamen profesyonel bir ekibe sahip

Ailem ile güzel bir Kurban Bayramı tatili yaptık. Söyleyecek fazla bir şey yok. Tamamen profesyonel bir ekip ile hazırlanan gala gecesi mükemmeldi. Türkiye'nin 7 bölgesinin yemekleri muhteşemdi. Eğlence en yüksek seviyedeydi. Ben ve ailem çok eğlendik. Soner Kılınç Bey ve Mustafa İsen Bey'e çok teşekkürler. Güler yüzlerini bizden hiç eksik etmediler. Seneye bayramda yeniden buradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Çok eğlenceli bir otel

Bayram tatili için gerçekten harika bir otel seçmişiz. Dolu dolu, mükemmel bir tatildi. 4 gün hiç sıkılmadan çok eğlendik. Yapılan gala gecesi, pool party ve üzüm festivali harikaydı. Tüm yönetime ve çalışan personele sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Yemekleri çok iyiydi

Kurban Bayramı tatilinde; mükemmel bir otelde harika bayram programı, yemekleri, eğlencesiyle güzel bir tatil yapma fırsatımız oldu. Çok ama çok memnun kaldık. Herkese çok teşekkürler. Ankara'dan sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Zigana Kemer
Club Zigana Kemer

-

Personel, ilgi, alaka muhteşem

Dış kapıdan girdiğiniz an itibariyle tatiliniz bambaşka bir dünyada geçiriyor gibisiniz. Personeli, ilgi alaka, yemekler, hijyeni, animasyon ekibi ve yaşattığı Türkiye ruhu muhteşem. 2. defa geldiğimiz bir otel olup her sene gelsem bıkmam. Didim'de hayal kırıklığı yaşayarak bu otele transfer ettik kendimizi anca kendimize geldik. Club Zigana Kemer ilaç gibi bir tesis. Sahibini tebrik ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Carelta Beach Hotel
Carelta Beach Hotel

-

Otel bahçesi bakımsız

Antalya, Carelta Beach Hotel tam anlamıyla hayal kırıklığıydı. Odalar pisti. Lavabolara girilmiyordu. İnternet fotoğraflarıyla alakası yok. Otel bahçesi bakımsızdı. Her yer çalı çırpı, çöp... Otel 4 yıldız almış ama 1 yıldızı bile hak etmeyen, ailemle 5 gün kötü bir tatil geçirdiğimiz, paramızla bizi rezil eden bir tesisti. Genel olarak otel içerisinde konuştuğumuz Türk misafirlerin hepsi şikayetçiydi. Yorumlara bakmadan fotoğraflara aldanıp geldik. Yorumları okumadan gelmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Belport Beach Hotel Beldibi
Belport Beach Hotel Beldibi

-

Deniz, yemekler, odalar çok iyiydi

2015 Ağustos'unda Ankara'dan gelerek bu otelde bir hafta tatil yapmıştık annemle birlikte. Çok memnun kalmıştık. Deniz, yemekler, odalar, temizlik hepsi çok iyiydi. Çalışanlar, hepsi güler yüzlü ve işlerini çok iyi yapan kişilerdi. Yönetiminden komilere kadar, özellikle animatör Ali ( bir de Gaziantepli hemşeri çıktık kendisiyle :) ) bize çok güzel bir tatil yaşattılar. Bu yıl Kemer'de başka bir otelde kaldık ama keşke yine Belport Beach Hotel Beldibi'ye gitseydik diye düşündüm. Ancak son zamanlarda yapılmış yorumlara göz attığımda çoğunun kötü yorumlar olduğunu gördüm. Aradan geçen zamanda olumsuz yönde bir değişim olmuş herhalde. Bilemiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akka Antedon Hotel
Akka Antedon Hotel

-

Yemekleri süper

Ailece harika bir tatil geçirdik. Müşteri memnuniyetine önem veren, animasyon ekibi, şef garsonları, yemekleri süper bir otel, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Premier Palace Hotel
Premier Palace Hotel

-

Odada içecek su bile yok

Otele giriş yapalı tam 10 saat oldu hala mini bar doldurulacak! Odada içecek su bile yok... Defalarca aramamıza rağmen bir Allah'ın kulu 1 şişe suyu gönderemedi. Paranıza yazık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Golden Sun
Hotel Golden Sun

-

Her şey beş yıldızlı

Hotel Golden Sun 3 yıldız ama her şey beş yıldızlı idi, tatilden çok memnun kaldım tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Millennium Palace Hotel
Millennium Palace Hotel

-

Memnun kalmadık

5 gün kaldığımız otelde su ve alkollü içecek alabilmek büyük bir sorun. Her şey dahil olmasına 23.00'a kadar tüm içeceklerin ücretsiz olmasına rağmen akşam saatlerinde barmenden “'Bira yok.”' sözünü her gün duyduk. Öğle yemeğinde kızım kola isteğinde 3 dakika sonra 5 dakika sonra gibi devamlı getirmediler…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Imperial Sunland Hotel
Imperial Sunland Hotel

-

Memnun kalmadım

Şuan oteldeyim hayatımda geçirdiğim en kötü tatil. Temizlik kötü. Restoranında yemek yemek için tabağınıza bardağınıza vs. çok dikkat edin demeyeceğim. Zaten gözle görülür. Yemek kalitesi çok düşük yani biz paramızla rezil olduk. Turistlere verdikleri değerin çeyreğini Türklere vermiyorlar. Lütfen yorumumu dikkate alın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Çalışanlar çok ilgili

Otel iç mekanlarından odalarına, yemeklerinden konforuna, denizinden sosyal aktivitelerine kadar her şeyiyle muhteşem. Yemekler ve büfe güzeldi. Fotoğraflardan daha güzel mekanlarla karşılaştık. Manzarası, doğası, her şeyi muhteşem. Çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü. Özellikle animasyon kısmından Mehmet Ali Bey güzel zamanlar geçirmemize vesile oldu. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Diyet yemekleri çok başarılı

Temmuz ayında eşimle beraber 1 haftalık tatile geldik. Otel ciddi anlamdan güzel, yemekler çeşitli ve leziz. Animasyon çok iyi showlar falan ben özellikle animasyon ilgili. F&B servis10 numara. Resepsiyon çalışanları güler yüzlü ve oda temizliği bayanları çok etkili ve başarılı. Spor yapan birisi için diet yemekleri ve Fitness center çok başarılı, 24 saat açık olması büyük avantaj. Teşekkür ederiz, yine geleceğiz!

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Premier Palace Hotel
Premier Palace Hotel

-

Kalitesiz bir hizmet

Öncelikle gitmeyi düşünen arkadaşlar düşünmesin bile, otele 30.06.2017 tarihinde giriş yaptık. Bay-bayan giriş yaptık diyorum, girdik, oda için beklediğim süre 2 saat. 4 kere kendimiz gidip sorduk, zar zor odayı aldık. Belboy odaya gönderdi bizi odayı göstermek yerine. Macera dolu oda arayışımın sonunda odayı buldum, belboyumuz sonra biz sonuca ulaşınca teşrif ettiler. Eşyalar için sonra neyse dedik. Mini bar boş dedi, gidip söylemek yerine bir gün kendimiz odayı sularla doldurduk, getiren yok. Yemekler iyi diyenlerin ya damak tadı yok ya da yemekten anlamıyor. Örnek vereyim, baklava yiyelim dedim. İnanın içinden taş çıktı, öyle böyle değil, çakıl taşı. Şefi çağırdım, adam peçeteyle panik yaparak aldı. Kısaca bir gün dayanabildim. Sağ olsun acentem anlayışla karşıladı ve hemen bizi başka bir otele aldı. Şu an keyif yerinde. Kesinlikle ama kesinlikle kapısından geçilmez. Sahili halka açık, o resimlerde gördüğünüz iskele bile ücretli, diğer her şey de sırf pahalı. O kadar kalitesiz bir hizmet. Sadece odaları geniş, diğer her şey pert. Bence gidilmemesi gereken tek yer, yazık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Odalar çok şık ve denizi çok temiz

Her şeyden önce otelin ana girişinden barına kadar sizi saran müthiş bir havası var. Resepsiyon çalışanları bizi hoş karşıladılar ve odamızın hazırlanması için ana restorana öğle yemeğine yönlendirdiler. Açık büfe yemekler her şey dahil için şaşırtıcı derecede leziz. Restoran çalışanları ilgiliydi. Daha sonra odamızı aldık. Geniş yatakları olan şık bir oda. Balkon biraz daha büyük olabilirdi. Otelin genel alanları çok bakımlı ve geniş. Her zaman yer bulabiliyorsunuz. Sahil taşlı ama denizin içinde balıkları görebiliyorsunuz, çok temiz. Sonuç olarak animasyonu, yemekleri ve temizliği ile güzel bir tatil geçirdik. Teşekkür ederiz Paloma Renaissance Antalya.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Odalar temiz

16-21 Haziran tarihleri arasında eşim ve bir buçuk yaşındaki kızımla oteli ziyaret ettik. Family süitlerde konakladık. Odalar temiz, mini bar her gün yenilenmekte. Açık büfe harika, kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeklerinde her türlü seçenek mevcut. Çocuk büfe bölümü de bulunuyor. Ben kızım için farklı sebzeler istediğimde hemen hazırlandı. Çocuk şefi Gözde çok yardımcı oldu. Tesiste pek çok havuz bulunmakta. Biz denizi tercih ettik. Yeşillikler içinde plaj, harikaydı. Bebekle gidecekler bu yeşillikleri tercih edebilir. Kum bebekler için pek uygun olmuyor maalesef. Her departmandaki personel kaliteli, eğitimli ve cana yakın, özellikle garsonlar ve şefler. Her gün animasyon ve canlı müzik var. Her yer yemyeşil, mis gibi yasemin, ıhlamur kokuyor. Huzur dolu, kaliteli, çocuğunuzla eğlenceli bir tatil için bu tesisi tavsiye ediyorum. her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Marka kalitesi

Ormanın içinde... Plajdan, havuzdan otel binası dahil hiçbir beton görmeyen muhteşem bir manzarada dinlenmenin dibini görüyorsunuz. Yüzü gülmeyen personel yok. Her öğünde çeşitlilik ve tatlar inanılmaz. Açık büfesi alakarttan bile daha iyi denebilir. Herkese hitap eden çeşitlilik ve lezzette mutfağı aynı zamanda organik ürünlerle de zenginleştirilmiş. Muhteşem... Paloma markasının Side'de bulunan Oceana'sında kalmıştım. Orası da çok güzeldi. Marka kalitesi her yerde aynı. Tebrikler Paloma Renaissance Antalya...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Imperial Sunland Hotel
Imperial Sunland Hotel

-

Temizlik iyiydi

Odalar geniş, ferahtı. Temizlik iyiydi, yemekler iyi sayılırdı, personel ilgiliydi. Özellikle lobideki Gökhan Bey ve Ebru Hanım'a ayrıca teşekkürler. Çok kibar ve ilgiliydiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Gelen turistlerin kaliteli oluşu

Tesis eskiden böyle değilmiş. Tadilat görmüş. Buraya tekrar sıkılmadan giderim. Memnun kaldım. Çocuklarımızla kadın kadına kaldık. Hiçbir rahatsızlık yaşamadık. Gelen turistlerin kaliteli oluşu hepsi benim için artıydı. Personel oldukça ilgili. Birçok yerde kaldım. Sümela'da kaldım. Değerlendirecek olursam burası hakikaten güzel. Yemekler iyi ve lezzetliydi. Şafak usta ve Mustafa İsen Bey'e teşekkür ederiz. Bizlerle çok ilgilendiler. Kid Şef Gözde Hanım da harikaydı. Çocuklarımız için özel yemekler hazırladı. Ellerine sağlık. Tekrar yine geleceğiz. Teşekkür ederiz Paloma Renaissance Antalya...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Herkes çok ilgili

3 sene önce gelmiştim. Burayı çok seviyoruz. Çalışanlar harika, hep aynı kişiler var. Bunun olması güzel. Hayal ettiğimiz tatili gerçek anlamda burada yaşıyoruz. Bahçesi çok büyük ve güzel. Her yerde ağustos böceği sesi var. Gelen misafirler de gerçekten kaliteli. Bu çok önemli. Herkes seviyeli ve düzenli. Animasyon gündüz aktiviteleri çok iyiydi. Ben tenis oynamayı çok severim, burada çok fazla tenis kortu var. Bu sebepten dolayı da burayı çok seviyorum. Sabahları denizi çok güzel oluyor. Herkes çok ilgili, yardımsever.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Hizmet ve güler yüz

Yaklaşık bir hafta önce ailemle birlikte otelinizde konakladım. Çok sık tatil imkanı bulduğum için internetteki yorumlar benim için çok önemliydi. Yorumları dikkate alarak otelinizi seçtim. Otele ilk girdiğimiz andan itibaren personelin göstermiş olduğu hizmet ve güler yüz sizi seçmekte ne kadar haklı olduğumu gösterdi. Oda temizleyen arkadaşlar çok dost canlısıydı. Hatice Hanım bir dediğimizi iki etmedi. Restoranda yemekler çok güzeldi ve her gün farklı yemekler çıkması bizi ayrıca memnun etti. Servis yapan arkadaşlar çok yoğun çalışmalarına rağmen oldukça ilgili ve misafirperverdi. Restoranda çalışan Ufuk, Murat ve Mahmut Bey'e bize gösterdikleri ilgi, alaka için çok minnettarız. Her şey çok güzeldi. En kısa zamanda yine gelmenin planlarını yapıyoruz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Yemeklerin tadı

Öncelikle otele girişimizde halkla ilişkiler departmanı Sayın Soner Bey'e ilgi ve alakası için çok teşekkür etmek isterim. Ve diğer personel arkadaşlara da aynı dileklerimle teşekkür ederim. Oteli çok beğendik. Her şey güzeldi, hizmet, yemeklerin tadı, hiç sıkılmadan rahat rahat tatilimizi yaptık, bir daha görüşmek üzere. :))) Ayrıca yemekler çok lezzetliydi. Ustalara selamlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Çalışanlar güler yüzlü

İlk girişten itibaren sıcak bir ortamı var. Çalışanlar güler yüzlü ve devamlı sizinle ilgileniyorlar. Odamız güzeldi ve temizdi. Ben tatilimin çoğunu spor yaparak geçiririm. Burası benim için mükemmel seçim oldu. Fitness salonu çok kullanışlı. Bu salonun şöyle bir özelliği beni cezbetti. 24 saat açık olması çok iyi düşünülmüş. Tesis içerisinde koşu parkuru var. Her yer yeşillik, sanki orman içinde gezinti ve spor yapıyor gibisiniz. Yemekler güzel. Çeşitler boldu. Her noktada yiyecek ve içecek bir şeyler bulmanız mümkün. Tekrar geleceğim. Paloma Renaissance Antalya teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Yemekler güzeldi

Ben Rusya'da yaşıyorum. Her yıl tatil için Antalya'ya geliyoruz. Farklı otellerde de kaldım. Burası gerçekten çok güzeldi. Orman çok fazla ve yeşil. Yemekler güzeldi. Her gün spor yaptım ve koştum. Bahçesi çok güzel. İlk defa gelmiştim ve çok sevdik burayı. Çocuklarım çok eğlendiler. Mini club Nastya'ya çok teşekkür ederiz. Çocuklarım onu çok sevdi. Fitness salonu güzeldi. Çocuk havuzu biraz küçük daha büyük olabilir ve kaydıraklar çok azdı. Akşam canlı müzik çok eğlenceli ve bardan aldığımız kokteyller çok tatlıydı. Tekrar yine geleceğim. Belki diğer Paloma hotellerini de denerim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Ferah ve temizdi

Doğası harika bir tesis. Daha önce Belek ve Alanya'da kalmıştım. Fakat buranın denizi o kadar berrak ve temiz ki, neden daha önce buraya gelmediğini bilmiyorum. Tesis çok iyi. Garsonlar çok çalışkan, sizlere devamlı gülümsüyorlar. Sunset'te çalışan Buket arkadaşa teşekkür ederiz. Tatil boyunca bize çok iyi baktı. Odalar güzel, biz bahçedeki odalarda kaldık. Ferah ve temizdi. Yemeklere gelince, lezzetliydi. Çeşit vardı fakat daha iyi olabilir ama yeterliydi. Havuzlar temiz fakat biraz küçük. Biz tatil boyunca denizi tercih ettik. Çocuklarım animasyonda çok eğlendi. Animasyondan Murat Bey ve Tufan Bey'e teşekkür ederiz. Otelin kendine ait saunası var. Orayı da kullandık. Tek eksi yanı, bunu söylemek istiyorum, sahildeki güneşliklerin saçakları çok keskin. Ayrıca denizin içi çok taşlık. Bunun dışında doğası ve çalışanları ile süper bir tesis.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Her çeşit yemek var

İlk olarak doğasından bahsetmek istiyorum. Süper bir bahçesi var. Sesiz, sakin ve huzur dolu. Yemekler çok lezzetliydi, her çeşit yemek var. Personel ilgili ve güler yüzlü. Odaları ferah ve bakımlı. Büyük havuz biraz kapasite için küçüktü. Fakat havuzlar çok temiz ve bakımlı. Spa centerda masaj yaptırdık, bence çok iyiydi. Fitness center 24 saat açık olması çok iyi çünkü gece istediğim saatte spor yapabildim. Hem tatil yaptım hem de sporumu devam ettirebildim. Diyet yemekleri azdı fakat ustalar hemen ne istersek hazırlayıp bize verdiler. Kesinlikle verdiğim parayı hak eden bir tesis. Paloma hotellerini bir arkadaş sayesinde buldum. İyi ki gelmişim. Servis müdürü Mustafa Bey'e özellikle teşekkür ederim. Ayrıca halkla ilişkiler müdürü Soner Bey de çok yardımcı oldu. Tekrar görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Güler yüzle karşılaşırsınız

Bu otele 20 senedir gelen bir misafirden bu otelin güzelliklerini duymak istersiniz. Neden 20 senedir bu oteldeyim? Evim oldu, çalışanlar ailem oldu çünkü. İnsan gittiği yerde evindeymiş gibi hissederse bu kadar uzun yıllar gelir. Evinize gelen misafire nasıl karşılarsanız öyle başlar resepsiyonda hikayem. Ön büro görevlisi Mete Bey her zamanki güler yüzü ve yardımseverliği ile karşılar sizi. O yolculuk yorgunluğunu atmak için çıktığınız odanızda 20 senedir aynı titizlik, temizlik ve önceden tahmin edilen misafir isteklerin hazır olması sizi bir kez daha bağlar bu otele. Restoran ve barlara indiğinizde geldiğimiz bilinir ve güler yüzle karşılaşırsınız personel tarafından. Ah o aşçılar. Ne lezzetli yemekler yaparlar evinizdeki gibi. Otel doğası ve bahçesi ile aşık eder kendini size. Bu oteli güzelleştiren içindeki çok değerli çalışanlar bence. Hepsi birer pırlanta. Bu oteli bu kadar güzelleştiren ekibin sahibi Tamer Bey ve Mustafa Ayık Bey, kat hizmetlerinden Buket Hanım ve Bircan, her sabah beni çiçekler ile karşılayan ve her şeyin yolunda gidip gitmediğini soran genel müdürü söner Bey, restorandan Mustafa İsa Bey ve bar çalışanlarının hepsi, güvenlikten Handan Hanım ve Emin Kaptan Bey, mutfaktan çok değerli aşçılar ve Şafak Bey, her birinize çok teşekkürler. Emeğinize sağlık.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Yemekler çok lezzetli

Bu tesisi çok sevdik. Eşim ve çocuklarım bayıldılar. Orman içinde yaşıyorsunuz sanki. Yemekler çok lezzetli. Deniz çok doğal. Animasyon ekibi çok iyi. Onları gerçekten çok sevdik. Her zaman güler yüzlüler. Tesisin eksi yanları da var tabi. Sahil girişi taşlık fakat platformlar var. Havuzlar biraz küçük, daha büyük olabilirdi. Bir de çocuk arabası olanlar için bazı yollar engel oluyor. Fakat her şey çok güzeldi. Kesinlikle tavsiye ederim. Paloma Renaissance Antalya çok iyisin.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Yemekler güzel

Süper bir tesis. Animasyon çok iyiydi. Şovlar güzeldi. Çok eğlendik. Yemekler güzel, çok seçenek var. Bahçe mükemmel. Tekrar kesinlikle geleceğim. Bütün iş yorgunluğumu aldı bu tesis. Deniz harika. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Bahçe mükemmel

Öncelikle doğasından bahsetmek istiyorum. Bahçe mükemmel ve her yer yeşillik. Bahçe bakımı süper. Sabah kuş sesleri ve ağustos böcekleri seremonisi ile uyanıyorsunuz. Bir yılın tüm yorgunluğunu bu tesiste attım. Yemek seçenekleri çok fazlaydı. Açık büfe dışındaki diğer restoranlar da güzeldi. Çalışanlar güler yüzlü ve yardımsever. Kimse selam vermeden kesinlikle geçmiyor. Denizi çok temizdi. Arkada dağ manzarası, önde deniz. Tesis çok iyi bir konuma yapılmış. Odaları yeniydi ve temizdi. Tekrar kesinlikle seçeceğim bir tesis. Ve etrafıma da tavsiye edeceğim. İstanbul'dan buraya gelirken ilk başta tedirgindim. İnternette bazı yorumları gördüm ama hiç alakası yok. Bence abartmışlar. Ben de yorumlara karşılık yazmak istedim. Her şey için tekrar teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Odaları çok ferahtı

Balayı için geldiğimiz otel gerçekten çok dinlendiriciydi. Tüm yorgunluğumuzu aldı bu tesis. Doğası mükemmel, sesiz, sakin bir yer. Daha önce çok otelde kaldık ama burası gerçekten bizi doğasıyla ve hizmeti ile çok mutlu etti. Odaları çok ferahtı ve balayı konseptini gerçekten yapan bir tesis. Bizim için odamız hazırlanmış ve ilk geldiğimizde süper bir karşılama yaptılar. Tekrardan teşekkür ediyoruz. Bir dahaki sene seçeceğimiz bir yer. Hizmetiyle ve kalitesiyle mükemmelsin Paloma Renaissance Antalya.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sümela Garden Hotel
Sümela Garden Hotel

-

Yemekler güzel değil

Tatil.com'dan aldık tatilimizi. 4 gece 5 gün olan tatilimizi yarıda kestik. 2 gece zor kaldık. Size yemin ediyorum kesinlikle kötü. Türklere yönelik hiçbir şey yok. Odalar pis, sabun ve şampuan yok. İsteyince veriyorlar. Yemekler hiç güzel değil. 2 gün boyunca sabah, öğlen, akşam patates kızartması, pilav ve makarna yedik. Yemekler biz Türklerin damak tadıyla alakası yok. Artı kokuyorlar. Alkol kokusundan resmen başımız döndü. Ben de sizler gibi yorumları okudum. Tatil.com temsilcisine söyledim “'Kötü yorumlar var. İstemiyorum.”' diye. Onlarda alakası yok onlar karşı otellerin karalama amaçlı yaptıkları yorumlar dediler. İnandım. Rezil olduk. Siz sakın inanmayın. Paranızı boşa atmayın. Biraz para fazla verin. Doğru düzgün yerlere gidin. Kesinlikle Sümela Garden Hotel'e gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sümela Garden Hotel
Sümela Garden Hotel

-

İnternetteki resimlerden tamamen farklı

Hayatımda kalmış olduğum en kötü hotel. İnternetteki resimlerden tamamen farklı. Görsellik sıfır. Hijyen sıfır, yemekler vasat. Pilav, makarna, 2 sıcak ve bol ot. Çalışanlar ilgisiz. Odalar çok küçük. Duşta bile perde takılı. Türklerin kalabileceği bir otel değil kesinlikle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Tam bir aile oteli

Bahçedeki Ağustos böceği vızıltıları ilkten kulağınıza hoş gelebilir ancak emin olun bu durum uzun sürmüyor. Personel güler yüzlü ve yardımsever. Yemekler harikaydı gerçekten. Biz de verdiğimiz paranın karşılığını aldık. Ancak otel içerisindeki masaj, hamam hizmeti, tekne turu gibi etkinliklere katılmayın. Çünkü 25 dakika hamam ve kese ücreti 125 TL iken tur şirketlerinin ayarladığı hizmette hamam + kese + masaj + maske+ çamur banyosu toplamı 90 TL. Tam bir aile oteli dediğim uyarıyı dikkate alırsanız hiç pişman olmazsınız . İyi tatiller

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akka Antedon Hotel
Akka Antedon Hotel

-

Yemekler harika

Yaklaşık 3 yıldır geliyoruz, seneye inşallah tekrar geleceğiz, yemekler harika, aktiviteler çok güzel, çalışanlar hızlı ve güler yüzlü, daha ne olsun? Herkese iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Yemekler çok iyiydi

Tesis çok güzel. Orman içinde insan huzur buluyor. Yemekler çok iyiydi. Halkla ilişkiler müdürü ve servis müdürü bizimle çok ilgilendiler. Alakart restoranlar çok iyiydi. Bence paramızın karşılığını fazlası ile aldık. Bu tesisi herkese tavsiye edebilirim. Denemenizi isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Imperial Sunland Hotel
Imperial Sunland Hotel

-

Yemekler çok kötü

Aquapark kokuyor ve leş gibi. Yemekler çok kötü, tabaklar, çatal, kaşık, hepsi lekeli, ultra her şey dahil diyor, ne iskele ne havuz başlarında içecek yok. Kesinlikle aç kalırsınız ve yemek için oturacak yer yok. Yardımcı da olmuyorlar, odada elektrik gidiyor. Kesinlikle yorumları dikkate alın lütfen. Geldiğinize pişman olursunuz, verdiğiniz paraya da değecek bir otel değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Imperial Sunland Hotel
Imperial Sunland Hotel

-

Oda temizliği hiç yok

Oda temizliği hiç yok. Barlarda biradan başka bir şey yok. Çay-kahve, meyve suları ancak rüyada görürsünüz. İçme suyu belirli bir-iki noktada var. 5 yıldızı bırakın, 3 yıldızı bile hak etmiyor. Havuzların, özellikle aquaparkın pisliğini görmeyin. Tuvaletlerde peçete ve sabun dahi yok. Kesinlikle gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Imperial Sunland Hotel
Imperial Sunland Hotel

-

Yemekler sürekli aynı

Merhaba, otel çok kötü. Temiz bardak, çatal ve tabak bulunmuyor. Çalışanların çoğu stajyer, bu nedenle müşterilerin beklentilerini karşılayamıyorlar. Yemekler sürekli aynı, çeşit yok. Oda temizliği de aynı vasatlıkta. Sabun koysalar şampuan koymuyorlar. Otelde 19.00'dan sonra lobideki bar açık ve yetersiz, bir Fanta için sıraya girip 45 dakika bekliyorsunuz ve sıra geldiğinde, "abla bardak bitti" diyorlar. Yetkili biriyle görüşmek istediğinizde sizi şeflerle görüştürüyorlar ve şefler o anı kurtarıyorlar, 1 saat sonra her şey aynı. Kısacası 5 yıldızın hakkını veremeyen, hijyen adına hiçbir şey olmadığı, tamamen ticaret üzerine kurulu bir otel. Zaten BİMER, Kültür Bakanlığı'na ve Sağlık Bakanlığı'na gerekli şikayetler yapılacaktır. Mutsuz çalışanlarla berbat bir tatil geçirdim. Bu oteli öneren Tatilbudur ekibine de teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)