Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Beldibi Otelleri

Beldibi için {{ (filteredHotels).length}} / 81 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Beldibi Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Bir tarafında dağlar ve ormanlar, diğer yanında deniz olan kemer Beldibi, sahil boyunca uzanan irili ufaklı otelleri ile önemli bir turizm merkezidir.

Şehir merkezine 20, Kemer'e 15 km uzaklıktaki Antalya Beldibi, deniz, orman ve dağların bir araya geldiği doğasıyla her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Beldibi otellerinin hemen hepsi lüks hizmet veren tatil tesisleri.

Antalya Beldibi otelleri, dağların denize çok dik bir şekilde indiği dar kesimde bulunur. Uzun sahil boyunca sıralanan Beldibi otelleri, lüks, konfor ve hizmet bakımından adeta birbirleri ile yarış halindedir.

Kemer Beldibi otellerinin şehir merkezine uzaklığı 25 km, Antalya Havaalanı'na uzaklığı ise 45 km varındadır. Her şey dâhil sistem ile çalışan Beldibi otelleri binlerce odadan oluşmaktadır ve her yıl binlerce turiste hizmet vermektedir. Beldibi otellerinin hizmetleri arasında, açık - kapalı yüzme havuzu, jakuzi, sauna, aquapark gibi genel hizmetler, televizyon, mini bar, kasa, telefon gibi oda hizmetleri bulunmaktadır.

Kemer Beldibi otellerinde konaklamak isterseniz 35 bin metrekarelik alan üzerinde kurulu bungalov tarzı odalardan oluşan lüks otelleri de seçebilirsiniz. Açık ve kapalı restoranları, dünya mutfakları ve 24 saat boyunca hazırda bulunan resepsiyonları ile siz misafirlerini ağırlamayı bekliyor Kemer Beldibi otelleri...

Beldibi bugün Olympos Beydağları Sahil Milli Parkı içerisinde yer almakta olup Reis burnundan Akyarlar'a kadar olan dört bin dönümlük ince uzun bir ova üzerindedir.

Antalya il merkezinin batısında 25 km uzaklıkta bulunur kemer Beldibi. Yüz elli yıl öncesine kadar tamamen meşe ormanlarıyla kaplı olan yöreye gelen üç aile yerleşim kurmuşlar ve daha sonra Anamur'dan gelenlerle nüfus artarak Kemer muhtarlığına bağlı bir mahalle olmuştur.

Günümüzde ise Beldibi, bir mahalleden çok daha fazla özelliklere sahiptir. Başta Beldibi otelleri kalite ve hizmet konusunda birbirleri ile yarış halindedirler. Antalya Beldibi'nde ham sakinliği tadabilir, hem de her şey dâhil sistemle hizmet veren lüks otellerde bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kemer Beldibi 2018 otel fiyatları, diğer tatil yerlerine oranla daha uygun. Özellikle de Kemer merkezde yer alan otellere nazaran Beldibi 2018 otel fiyatları daha uygun. Bu beldede konaklayarak, hem bütçenizi daha iyi koruyabilir, hem de çevre beldeleri gezebilirsiniz. Çünkü çevresinde gezilecek birçok yer barındırıyor Kemer Beldibi. Phaselis, Olimpos, Adrasan bu yerlerden sadece birkaçı...

Beldibi Hakkında

Antalya il merkezinin batısında yer alan Kemer Beldibi doğası, günübirlik piknik alanları, turistik tesisleri ile vazgeçilmez turizm merkezlerinden olmuştur.

Beldibi'nden Kemer'e yarım daire şeklinde uzanan ova Göynük ovasıdır. Göynük adı Gökbük kelimesinden gelmektedir. Gökbük kelimesinin Luvi dilindeki karşılığı; mavi göğün, mavinin birleştiği noktadaki nehir kıyısındaki verimli ovadır. Göynük ovasına dikkatlice bakıldığında gökyüzü ile birleştiği görünmektedir.

Kentte kazı ve araştırma yapılmadığından eski çağlara ait çok fazla bilgi yoktur. Antik dönemlerde Göynük çayı vadisi, önemli bir konuma sahip olmuş ve bu yüzden Pisidialı yağmacı halkların kontrolünde kalmıştır. Tarihe ait bilinen tek şey ise yağmacılıkları nedeniyle komşu Phaselislerin isteğiyle M.Ö. 3 yıl ordusuyla kışı Phaselis'te geçiren İskender tarafından Pisidialı'ların cezalandırıldıklarıdır. Ayrıca platodan kıyıya inen tüccarların kıyıyı takip ederek, batıda Phasalis'e, doğudan ise Attelia ovasına geçtikleri anlaşılmıştır. 11. yüzyıl sonlarında Cuma Ovası ve Altınkaya yaylalarında bulunan Türkmen Yörükleri, bu yolu sahile inişleri için kullanmışlardır.

Ayrıca Lyrnesson ve Thebe kentlerinin Edremit Körfezinden göç eden Aioller tarafından 2700 yıl önce kurulduğu anlaşılmıştır.

Buraya geldiğinizde Kemer Beldibi Mağarası'nda bulunan turistlere açık arkeolojik sit alanında çakmak taşı gereçleri, çanak çömlek parçaları, aşı boyası ile kayaların üzerine yapılmış insan figürleri, dağ keçisi ve geyik figürleri ilgi çekicidir. Burası avcılar tarafından gerektiğinde bir sığınak olarak da kullanılmıştır.

Antalya il merkezinin batısında 25 km uzağında bulunan Kemer Beldibi, bu güzellikleri keşfetmek için ziyaretçilerini beklemektedir.

Beldibi otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Rixos Sungate Hotel
Rixos Sungate Hotel

-

Hizmet sıfır

Dünya kadar para öde, hizmet sıfır, Kırgız personel doldurmuşlar, derdini anlatamıyorsun, sahilin bir ucundan diğer ucuna yemek ve içecek için gitmek zorundasın, personelleri, “'buradan oraya götüremezsin, yiyecekseniz burada yiyin”'. Bu ne edepsizlik, dünya para öde, paranla rezil ol. Gelmeyin, böyle bir otel görmedim, hayatımızın pişmanlığı, animasyon yok, sıfır, insanları bir bar alanına toplayıp yalandan bir müzik, yazık, koca senemizi çöp ettiğiniz için teşekkürler Rixos Sungate Hotel, yazıklar olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel

-

Hizmet sıfır

İnternetteki olumlu yorumları okuyarak rezervasyon yaptırmıştım. Şu an oteldeyim ama kesinlikle tavsiye etmiyorum. Odaya girişte 1 saat bekletildik, üç saat bekleyenler vardı. Üstelik deniz manzaralı oda ücreti ödediğimiz halde kara manzaralı odaya mecbur bırakıldık. Resepsiyonda bizim gibi birçok aile bağrış, çağrış tepki veriyor; yetkili adı altındaki görevli de müşterilerden geri kalmayıp insanlara atarlanıyordu. Ayrıca her şey dahil yazmasına rağmen üç öğün lütfetmişler! Öğlen 2'den akşam 7'ye kadar hiçbir şey yok. Şu an odada yolda yanımıza aldığımız çubuk, gofret, vs. şeylerle karnımızı doyuruyoruz. Akşam 10'dan sonra alkollü içecek de yok. Yemekleri nasıl henüz bilemiyorum ama ondan da hiç umudum yok. Hizmet sıfır, herkes suçu birbirine atıyor. Personel ağzı açık, ne sorsan net bir yanıt yok. Şezlonglar dahi yetersiz sayıda. Oda görüldüğü gibi değil, çok küçük. Evet, yazan metrekare doğru ama fotoğraf üç katı. Beklentiniz ona göre olsun, pişman olmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Amara Club Marine
Amara Club Marine

-

Yemekleri harika

Ben, eşim ile yılda en az 2 kere ayrı yerlerde tatil yaparız. Bu yıl mayısta Amara Club Marine'deydik ama inanın Amara Club Marine her şeyi ile mükemmel diyebilirim. Sadece denizi beğenmedim. Ama hizmet olsun, mekan olsun, hele yemekleri harika, personel çok mütevazı. Biz memnun ayrıldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sümela Garden Hotel
Sümela Garden Hotel

-

Personelin ilgi ve alakası

5 gün kaldık. Tek kelimeyle harikaydı. Odaları, yemekleri, personelin ilgi ve alakası çok güzeldi. Tam bir dinlenme, kafa dinleme yeri. Animasyonları harika çünkü öyle bir animasyon şefi vardı ki tam bir profesyonel. Herkese tavsiye ederim. Seneye tekrar oradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selçukhan Hotel
Selçukhan Hotel

-

Her gün sadece patates

Direk söylemek istiyorum, hayatınız boyunca gitmek isteyeceğiniz en son otel olsun,.Neden? Her yıl tatile giderim, bir sürü otelde konakladım ama ben böyle bir otel görmedim. Ultra her şey dahil giriş yapan bir müşteri bile otelin olmayan snack barından istediği gibi yararlanamıyor. Düşünebiliyor musunuz, bu otelin snack barı yok. Ayrıca paranızla rezil olma deyimini resmen yaşıyorsunuz. Saat 11'den sonra içecek hiçbir şey bulamıyorsunuz. Barı kapatıyorlar, bar diskonun orda açılıyor (disko demeye bin şahit ister, amaç tamamen Rusları sömürmek, Türklerle hiçbir şekilde muhatap olmamaya çalışıyorlar) ancak tahmin edeceğiniz gibi içecekler ücretli, su bile. :)) Yemekler lezzetsiz, her gün sadece patates yiyorsunuz. Sabah kızartması, öğlen patates fırın, akşam şanslıysanız bir sulu patates yemeği yiyebilirsiniz. Kısacası paranızla rezil olmayın. Kesinlikle bu oteli tercih etmeyin. Gerekirse gidin, pansiyonda kalın, daha çok ilgi, alaka görürsünüz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selçukhan Hotel
Selçukhan Hotel

-

Her gün aynı yemekler

Hayatınızda gidebileceğiniz en kötü otel. Yemekleri o kadar kötü ve az ki, her gün dışarıda yemek zorunda kaldım. Her şey kısıtlanmış ve kötü hizmet. Her gün aynı yemekler çıkıyor, tavuk ve et üzerine hiçbir şey yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crystal Flora Beach Resort
Crystal Flora Beach Resort

-

Çevre düzenlemesi harika

Otelin hizmetleri, çevre düzenlemesi harika. Hele temizliği, personelin güler yüzle ve büyük bir titizlikle görevlerini yapmaları takdire değer. Güzel bir tatil geçirmek için harika bir yer. İlk fırsatta ziyaret edeceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crystal Flora Beach Resort
Crystal Flora Beach Resort

-

Odalar çok temiz

Her şey mükemmeldi, özellikle odalar çok temiz. Temizlik personeli oldukça ilgili ve alakar. Her yer pırıl pırıldı. Çok memnun kaldık, çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Park Kemer Hotel
Grand Park Kemer Hotel

-

Yemekler çok çeşitli

Çalışanlar çok kibar, güler yüzlü, deniz tertemiz, yemekler çok çeşitli ve leziz, eğlenceler çok güzel, çok çok çok memnun kaldık. Her şey çok güzeldi. Seneye erkenden rezervasyon yapacağız ve tüm sevdiklerimize tavsiye edeceğiz. Teşekkür ederiz tepeden tırnağa herkese. Bu oteli kesinlikle herkese tavsiye edeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Cevat Bey merhaba, otelimiz hakkında yorum yazmak için ayırmış olduğunuz değerli zamanınız için teşekkür ederiz. Sizi otelimizde tekrar ağırlama ayrıcalığına sahip olabilmeyi umut ediyoruz. Saygılarımızla, Grand Park Lara ailesi. Customer Relationships Management by Corendon

24 Nisan 2018, Salı 16:15
Grand Park Kemer Hotel
Grand Park Kemer Hotel

-

Yemekler güzel

Merhaba. Geçen sene de Grand Park Kemer Hotel'de yapmıştık tatilimizi. Bu yıl da geçen seneki gibi beğendik. Temizlik güzel. Personel sürekli çalışıyor, zaten kirli kalmasına izin vermiyorlar. Havuzu biraz daha büyük olabilirdi ama çok kötü değil. Kaydıraklarını ben sevdim. Çok yüksek değil. Yemekler güzel, çeşit çok. Tercih edilebilir diye düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Filiz Hanım merhaba, otelimiz hakkında yaptığınız pozitif yorumlarınız için öncelikle size teşekkürlerimizi sunarız. Grand Park Kemer Hotel ailesi olarak siz değerli misafirlerimizin otelimizde rahat ve eğlenceli tatil geçirmeleri için elimizden geleni yapmakta ve sizi tekrar otelimizde görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Grand Park Kemer ailesi

9 Mayıs 2018, Çarsamba 11:12
Grand Park Kemer Hotel
Grand Park Kemer Hotel

-

Konum olarak denize sıfır

Deniz ve orman manzarası ile güzel bir tatildi. Öncelikle manzara olarak şahane bir otel. Otelin giriş cephesi ormanlık alana, diğer cephesi de denize bakıyor. Konum olarak denize sıfır. Hizmet yeterli düzeyde, çalışanlar gayet iyi niyetli ve güler yüzlü hizmet veriyorlar. Yemekler ve içecekler iyi düzeyde. Bence otelin tek eksiği animasyon konusunda biraz zayıf olmaları, bunun dışında gayet kaliteli hizmet veren başarılı bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Kazım Bey merhaba, otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu güzel yorumunuzu okumuş olmamızın, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına bizleri motive ettiğini paylaşmak isteriz. En kısa zamanda sizleri otelimizde tekrar ağırlamayı umut ederiz. Saygılarımızla, Grand Park Kemer ailesi.

9 Nisan 2018, Pazartesi 13:58
Grand Park Kemer Hotel
Grand Park Kemer Hotel

-

Otele gidiş çok rahat

Antalya Merkez'den Kemer'e giderken yolları yapıp tüneller açmışlar. Bu yüzden otele gidiş çok rahat. Ve nerdeyse merkezde sayılır. Denizi güzel, havuzu daha da güzel. Havuzun hemen yanında kafesi var. Yani habire yürümüyorsunuz. Ekstra ve animasyonları da iyi. Türk gecesi yaptılar. Öyle hazırlanmışlar ki onlar oynarken ben yoruldum. Kalabalık olmasından dolayı da sürekli cıvıl cıvıl. Bu oteli herkese tavsiye ederim, bizim ikinci adresimiz oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Cenk Işılak, otelimizi tercih ettiğiniz ve güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Böyle güzel yorumları hak ediyor olmak bizim için gurur verici. Sizi Grand Park Kemer de tekrar ağırlamayı umarız, Grand Park Kemer ailesi.

9 Nisan 2018, Pazartesi 13:56
Grand Park Kemer Hotel
Grand Park Kemer Hotel

-

Konumu harika

Otelin konumu harika, personel ve hizmet kalitesi için söyleyecek söz yok, müthiş bir deneyim. Balayı tatilimi unutulmaz kılan yönetime teşekkürlerimi sunuyor ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Huzurlu bir tatil isteyen herkes tercihini bu otelden yana kullanmalı. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Ezgi Korkmaz, otelimiz hakkında yorum yazmak için ayırmış olduğunuz değerli zamanınız için teşekkür ederiz. Sizi otelimizde tekrar ağırlama ayrıcalığına sahip olabilmeyi umut ediyoruz. Saygılarımızla, Grand Park Kemer ailesi.

9 Nisan 2018, Pazartesi 13:55
Grand Park Kemer Hotel
Grand Park Kemer Hotel

-

Good place for relaxing

I spends one week in Grand Park Kemer Hotel. Good place for relaxing, swimming in pools (indoor and outdoor pool) and sea. Too many entertainment inside hotel like waterpolo, beach volleyball, nightclub, nightly show, pool gym and many others.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Dear Mrs. Becky Elison, thank you for your review and your kind words about our hotel. We are very pleased to read that you are satisfied with your stay at Grand Park Kemer. We hope to welcome you again in the near future. With best regards, The Grand Park Kemer Team

5 Nisan 2018, Perşembe 10:15
Grand Park Kemer Hotel
Grand Park Kemer Hotel

-

Güler yüzlü personeller

Güler yüzlü personeller, temiz odalar, hele ki Antalya'da bu kadar güzel ve temiz bir sahil ve çok çok lezzetli yemekler için sonsuz teşekkürler. Haziran ayında ailem ile birlikte tekrar geleceğiz ve tüm arkadaşlarımıza tavsiye edeceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Dinçer Bey merhaba, otelimiz hakkında yaptığınız pozitif yorumlarınız için öncelikle size teşekkürlerimizi sunarız. Grand Parak Kemer Hotel ailesi olarak siz değerli misafirlerimizin otelimizde rahat ve eğlenceli tatil geçirmeleri için elimizden geleni yapmakta ve sizi tekrar otelimizde görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Grand Park Kemer ailesi

19 Mart 2018, Pazartesi 15:22
Grand Park Kemer Hotel
Grand Park Kemer Hotel

-

Çalışanların samimiyeti

Kemer'e ne zaman gelsem kalacağım yer burasıdır. Çalışanların samimiyetini tanışmadan bilemezsiniz. Tekrardan teşekkürler Grand Park Kemer Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Ayşe Hanım merhaba, öncelikle otelimiz hakkında ki değerlendirmeniz için teşekkür ederiz. Sizlerden böylesine güzel yorumlar almak gerçekten gurur verici. Sizi ve ailenizi tekrar Grand Park Kemer'de ağırlamaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Grand Park Kemer ailesi

19 Mart 2018, Pazartesi 14:13
Grand Park Kemer Hotel
Grand Park Kemer Hotel

-

Odalar, havlular, çarşaflar

Geçtiğimiz sezon ağustos ayında konaklamıştık. Odalar, havlular, çarşaflar pırıl pırıl. Klozetler sürekli dezenfekte ediliyor. Kahvaltı değil sanki hem kahvaltı hem öğle yemeği. Manzara nefis. Hemen önü plaj. Kahvaltı öncesi yüzüp gelmenin zevki muhteşemdi. Tesiste bizimle ilgilenenlere çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Harun Bey merhaba, öncelikle güzel yorumlarınız için teşekkür etmek isteriz. Sizlere her zaman unutulmaz bir tatil sunma arzusunda bulunan Grand Park Kemer Ailesi olarak, böylesine güzel yorumlar almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bir sonraki tatilinizde sizleri aramızda görmeyi umut ediyoruz. Saygılarımızla, Grand Park Kemer ailesi

19 Mart 2018, Pazartesi 14:10
Rixos Sungate Hotel
Rixos Sungate Hotel

-

Hizmet kalitesi en üst düzeyde

16-20 Ocak tarihlerinde 6 aile olarak kaldık. Yemek, içki, hizmet kalitesi en üst düzeyde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selçukhan Hotel
Selçukhan Hotel

-

Personelleri yetersiz

Bu sene Ramazan Bayramı'nda gelmiştim. Personelleri yetersiz ve hepsi somurtkan ve alaycı tavırları var. Bu otelin tek olumlu tarafı etkinlik ekibi süper. Hepsinde güler yüz var. Disko iyi değil. Ultra her şey dahile diskoda içtikleriniz dahil olmuyor. 3 tane meyve suyuna 150 TL gibi uçuk rakamlar ödeyebiliyorsunuz. Ayrıca otelin kendi müşterisi olduğumuz halde bize masa verilmedi. Sebebi bir şey içmememizmiş. Böyle saçma sapan para tuzağı bir otel, kesinlikle önermiyorum. Bu paralara daha kaliteli otellerde kalabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Beldibi
Rixos Hotel Beldibi

-

Halı döşemeleri

Her şey güzel demek isterdim ama bu yerdeki pis halıların otelinizde işi ne? Alerjik ve kokudan uyumak mümkün mü? Bu havada kapı açık yatıyoruz. Adı bile yeten bu otele bu halıları hiç yakıştıramadım doğrusu. Bir dahaki sefere iki kez düşüneceğim. Parke, hadi parke olmadı taş yap, her gün sil, oh mis. Yaz günü o sıcakta bu halı döşemeleri düşünemiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Sungate Hotel
Rixos Sungate Hotel

-

Mükemmel bir tatil yeri

Çok memnun oldum. Mükemmel bir tatil yeri ve eğlenceli. Nasip olursa tekrar gitmek isterdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Sungate Hotel
Rixos Sungate Hotel

-

Her etkinlikten memnun kaldık

12.2017 tarihinde Fatmagül Özpınar'dan bir grup öğretmen arkadaşla otelinizde eğlenceli, harika bir gün geçirdik. Çalışanların hizmet sunumu çok güzeldi. Her etkinlikten memnun kaldık, sadece disko müziği hariç. En kısa zamanda otelinizde bulunmak isterim. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sümela Garden Hotel
Sümela Garden Hotel

-

Her şey kötüydü

Baştan sona otelden, yemekten, odalardan tutun her şey kötüydü. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akka Antedon Hotel
Akka Antedon Hotel

-

Yemekleri, animasyonları, temizliği

Otelinize 9-16 Temmuz arası balayı çifti olarak konakladık. Otelin konumu hem denize sıfır hem yeşillikler içinde harika. Denizdeyken arkanıza bir bakıyorsunuz, koca dağlar arasında, bu görüntü için bile değer. :) Yemekleri, animasyonları, temizliği, her şey harikaydı. Teşekkürler Akka Antedon Hotel ailesi. Biz çok memnun kaldık, o civarda tercih edilebilecek en güzel otel. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Catamaran Resort Otel Beldibi
Catamaran Resort Otel Beldibi

-

Yemekleri lezzetli değil

5 yıldızı hak etmeyen 3 veya 4 yıldız ayarında bir otel. Yemekleri lezzetli değil. Kırmızı et yerine sürekli hindi veriyorlar. Millet kırmızı et niyetine yiyor. Denizi iri taşlı, ayakları yaralıyor. Oda müştemilatı eskimiş, oda klimaları iyi soğutmuyor. Sadece personel iyi, havuzu fena değil. Tavsiye edeceğim bir otel değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rios Beach Hotel
Rios Beach Hotel

-

Olanakları yok denecek kadar az

Bu otelin resimdeki fotoğraflarla alakası yok, çok kötü, bakımsız, olanakları yok denecek kadar az bir otel. Allah'tan bir gece konaklama almışız. Siz siz olun asla gelmeyin. Neredekal.com'a olan güvenim de azaldı zaten.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Personel çok yardımcı

Paloma Renaissance Antalya, yöneticilerine ve personeline sonsuz teşekkürler. Özellikle tatil süresi boyunca her zaman sabah, akşam bizlere yardımcı olan Soner Bey ve Mustafa İsen Bey'e çok teşekkürler. Her istediğimi yerimize getirdiler. Servis ve yemekler çok güzeldi. Her gün değişik mutfak yemekleriyle bizlere güzel bir sunum yapıldı. Seneye yine buradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Çocuklar için de çok eğlenceli bir yer

İlk defa geldiğimiz Paloma Renaissance Antalya otelinde güzel bir tatil yapma fırsatımız oldu. Çok güzel zaman geçirdik. Özellikle de pool party de eğlence yüksek seviyedeydi. Üzüm festivalinde çocuklarımız çok eğlendi ve çocuklar için hazırlanan sunumlar ve yiyecekler çok güzeldi. Personel daima yardımsever ve güler yüzlü, çok mutlu ettiler bizi. Misafir ilişkileri müdürü Soner Bey her yerde ve çok aktif. Çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Tamamen profesyonel bir ekibe sahip

Ailem ile güzel bir Kurban Bayramı tatili yaptık. Söyleyecek fazla bir şey yok. Tamamen profesyonel bir ekip ile hazırlanan gala gecesi mükemmeldi. Türkiye'nin 7 bölgesinin yemekleri muhteşemdi. Eğlence en yüksek seviyedeydi. Ben ve ailem çok eğlendik. Soner Kılınç Bey ve Mustafa İsen Bey'e çok teşekkürler. Güler yüzlerini bizden hiç eksik etmediler. Seneye bayramda yeniden buradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Çok eğlenceli bir otel

Bayram tatili için gerçekten harika bir otel seçmişiz. Dolu dolu, mükemmel bir tatildi. 4 gün hiç sıkılmadan çok eğlendik. Yapılan gala gecesi, pool party ve üzüm festivali harikaydı. Tüm yönetime ve çalışan personele sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Yemekleri çok iyiydi

Kurban Bayramı tatilinde; mükemmel bir otelde harika bayram programı, yemekleri, eğlencesiyle güzel bir tatil yapma fırsatımız oldu. Çok ama çok memnun kaldık. Herkese çok teşekkürler. Ankara'dan sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Zigana Kemer
Club Zigana Kemer

-

Personel, ilgi, alaka muhteşem

Dış kapıdan girdiğiniz an itibariyle tatiliniz bambaşka bir dünyada geçiriyor gibisiniz. Personeli, ilgi alaka, yemekler, hijyeni, animasyon ekibi ve yaşattığı Türkiye ruhu muhteşem. 2. defa geldiğimiz bir otel olup her sene gelsem bıkmam. Didim'de hayal kırıklığı yaşayarak bu otele transfer ettik kendimizi anca kendimize geldik. Club Zigana Kemer ilaç gibi bir tesis. Sahibini tebrik ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Carelta Beach Hotel
Carelta Beach Hotel

-

Otel bahçesi bakımsız

Antalya, Carelta Beach Hotel tam anlamıyla hayal kırıklığıydı. Odalar pisti. Lavabolara girilmiyordu. İnternet fotoğraflarıyla alakası yok. Otel bahçesi bakımsızdı. Her yer çalı çırpı, çöp... Otel 4 yıldız almış ama 1 yıldızı bile hak etmeyen, ailemle 5 gün kötü bir tatil geçirdiğimiz, paramızla bizi rezil eden bir tesisti. Genel olarak otel içerisinde konuştuğumuz Türk misafirlerin hepsi şikayetçiydi. Yorumlara bakmadan fotoğraflara aldanıp geldik. Yorumları okumadan gelmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Belport Beach Hotel Beldibi
Belport Beach Hotel Beldibi

-

Deniz, yemekler, odalar çok iyiydi

2015 Ağustos'unda Ankara'dan gelerek bu otelde bir hafta tatil yapmıştık annemle birlikte. Çok memnun kalmıştık. Deniz, yemekler, odalar, temizlik hepsi çok iyiydi. Çalışanlar, hepsi güler yüzlü ve işlerini çok iyi yapan kişilerdi. Yönetiminden komilere kadar, özellikle animatör Ali ( bir de Gaziantepli hemşeri çıktık kendisiyle :) ) bize çok güzel bir tatil yaşattılar. Bu yıl Kemer'de başka bir otelde kaldık ama keşke yine Belport Beach Hotel Beldibi'ye gitseydik diye düşündüm. Ancak son zamanlarda yapılmış yorumlara göz attığımda çoğunun kötü yorumlar olduğunu gördüm. Aradan geçen zamanda olumsuz yönde bir değişim olmuş herhalde. Bilemiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akka Antedon Hotel
Akka Antedon Hotel

-

Yemekleri süper

Ailece harika bir tatil geçirdik. Müşteri memnuniyetine önem veren, animasyon ekibi, şef garsonları, yemekleri süper bir otel, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Amare Premier Palace
Amare Premier Palace

-

Odada içecek su bile yok

Otele giriş yapalı tam 10 saat oldu hala mini bar doldurulacak! Odada içecek su bile yok... Defalarca aramamıza rağmen bir Allah'ın kulu 1 şişe suyu gönderemedi. Paranıza yazık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Golden Sun
Hotel Golden Sun

-

Her şey beş yıldızlı

Hotel Golden Sun 3 yıldız ama her şey beş yıldızlı idi, tatilden çok memnun kaldım tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Millennium Palace Hotel
Millennium Palace Hotel

-

Memnun kalmadık

5 gün kaldığımız otelde su ve alkollü içecek alabilmek büyük bir sorun. Her şey dahil olmasına 23.00'a kadar tüm içeceklerin ücretsiz olmasına rağmen akşam saatlerinde barmenden “'Bira yok.”' sözünü her gün duyduk. Öğle yemeğinde kızım kola isteğinde 3 dakika sonra 5 dakika sonra gibi devamlı getirmediler…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Imperial Sunland Hotel
Imperial Sunland Hotel

-

Memnun kalmadım

Şuan oteldeyim hayatımda geçirdiğim en kötü tatil. Temizlik kötü. Restoranında yemek yemek için tabağınıza bardağınıza vs. çok dikkat edin demeyeceğim. Zaten gözle görülür. Yemek kalitesi çok düşük yani biz paramızla rezil olduk. Turistlere verdikleri değerin çeyreğini Türklere vermiyorlar. Lütfen yorumumu dikkate alın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Çalışanlar çok ilgili

Otel iç mekanlarından odalarına, yemeklerinden konforuna, denizinden sosyal aktivitelerine kadar her şeyiyle muhteşem. Yemekler ve büfe güzeldi. Fotoğraflardan daha güzel mekanlarla karşılaştık. Manzarası, doğası, her şeyi muhteşem. Çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü. Özellikle animasyon kısmından Mehmet Ali Bey güzel zamanlar geçirmemize vesile oldu. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Diyet yemekleri çok başarılı

Temmuz ayında eşimle beraber 1 haftalık tatile geldik. Otel ciddi anlamdan güzel, yemekler çeşitli ve leziz. Animasyon çok iyi showlar falan ben özellikle animasyon ilgili. F&B servis10 numara. Resepsiyon çalışanları güler yüzlü ve oda temizliği bayanları çok etkili ve başarılı. Spor yapan birisi için diet yemekleri ve Fitness center çok başarılı, 24 saat açık olması büyük avantaj. Teşekkür ederiz, yine geleceğiz!

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Amare Premier Palace
Amare Premier Palace

-

Kalitesiz bir hizmet

Öncelikle gitmeyi düşünen arkadaşlar düşünmesin bile, otele 30.06.2017 tarihinde giriş yaptık. Bay-bayan giriş yaptık diyorum, girdik, oda için beklediğim süre 2 saat. 4 kere kendimiz gidip sorduk, zar zor odayı aldık. Belboy odaya gönderdi bizi odayı göstermek yerine. Macera dolu oda arayışımın sonunda odayı buldum, belboyumuz sonra biz sonuca ulaşınca teşrif ettiler. Eşyalar için sonra neyse dedik. Mini bar boş dedi, gidip söylemek yerine bir gün kendimiz odayı sularla doldurduk, getiren yok. Yemekler iyi diyenlerin ya damak tadı yok ya da yemekten anlamıyor. Örnek vereyim, baklava yiyelim dedim. İnanın içinden taş çıktı, öyle böyle değil, çakıl taşı. Şefi çağırdım, adam peçeteyle panik yaparak aldı. Kısaca bir gün dayanabildim. Sağ olsun acentem anlayışla karşıladı ve hemen bizi başka bir otele aldı. Şu an keyif yerinde. Kesinlikle ama kesinlikle kapısından geçilmez. Sahili halka açık, o resimlerde gördüğünüz iskele bile ücretli, diğer her şey de sırf pahalı. O kadar kalitesiz bir hizmet. Sadece odaları geniş, diğer her şey pert. Bence gidilmemesi gereken tek yer, yazık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Odalar çok şık ve denizi çok temiz

Her şeyden önce otelin ana girişinden barına kadar sizi saran müthiş bir havası var. Resepsiyon çalışanları bizi hoş karşıladılar ve odamızın hazırlanması için ana restorana öğle yemeğine yönlendirdiler. Açık büfe yemekler her şey dahil için şaşırtıcı derecede leziz. Restoran çalışanları ilgiliydi. Daha sonra odamızı aldık. Geniş yatakları olan şık bir oda. Balkon biraz daha büyük olabilirdi. Otelin genel alanları çok bakımlı ve geniş. Her zaman yer bulabiliyorsunuz. Sahil taşlı ama denizin içinde balıkları görebiliyorsunuz, çok temiz. Sonuç olarak animasyonu, yemekleri ve temizliği ile güzel bir tatil geçirdik. Teşekkür ederiz Paloma Renaissance Antalya.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Odalar temiz

16-21 Haziran tarihleri arasında eşim ve bir buçuk yaşındaki kızımla oteli ziyaret ettik. Family süitlerde konakladık. Odalar temiz, mini bar her gün yenilenmekte. Açık büfe harika, kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeklerinde her türlü seçenek mevcut. Çocuk büfe bölümü de bulunuyor. Ben kızım için farklı sebzeler istediğimde hemen hazırlandı. Çocuk şefi Gözde çok yardımcı oldu. Tesiste pek çok havuz bulunmakta. Biz denizi tercih ettik. Yeşillikler içinde plaj, harikaydı. Bebekle gidecekler bu yeşillikleri tercih edebilir. Kum bebekler için pek uygun olmuyor maalesef. Her departmandaki personel kaliteli, eğitimli ve cana yakın, özellikle garsonlar ve şefler. Her gün animasyon ve canlı müzik var. Her yer yemyeşil, mis gibi yasemin, ıhlamur kokuyor. Huzur dolu, kaliteli, çocuğunuzla eğlenceli bir tatil için bu tesisi tavsiye ediyorum. her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Marka kalitesi

Ormanın içinde... Plajdan, havuzdan otel binası dahil hiçbir beton görmeyen muhteşem bir manzarada dinlenmenin dibini görüyorsunuz. Yüzü gülmeyen personel yok. Her öğünde çeşitlilik ve tatlar inanılmaz. Açık büfesi alakarttan bile daha iyi denebilir. Herkese hitap eden çeşitlilik ve lezzette mutfağı aynı zamanda organik ürünlerle de zenginleştirilmiş. Muhteşem... Paloma markasının Side'de bulunan Oceana'sında kalmıştım. Orası da çok güzeldi. Marka kalitesi her yerde aynı. Tebrikler Paloma Renaissance Antalya...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Imperial Sunland Hotel
Imperial Sunland Hotel

-

Temizlik iyiydi

Odalar geniş, ferahtı. Temizlik iyiydi, yemekler iyi sayılırdı, personel ilgiliydi. Özellikle lobideki Gökhan Bey ve Ebru Hanım'a ayrıca teşekkürler. Çok kibar ve ilgiliydiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Gelen turistlerin kaliteli oluşu

Tesis eskiden böyle değilmiş. Tadilat görmüş. Buraya tekrar sıkılmadan giderim. Memnun kaldım. Çocuklarımızla kadın kadına kaldık. Hiçbir rahatsızlık yaşamadık. Gelen turistlerin kaliteli oluşu hepsi benim için artıydı. Personel oldukça ilgili. Birçok yerde kaldım. Sümela'da kaldım. Değerlendirecek olursam burası hakikaten güzel. Yemekler iyi ve lezzetliydi. Şafak usta ve Mustafa İsen Bey'e teşekkür ederiz. Bizlerle çok ilgilendiler. Kid Şef Gözde Hanım da harikaydı. Çocuklarımız için özel yemekler hazırladı. Ellerine sağlık. Tekrar yine geleceğiz. Teşekkür ederiz Paloma Renaissance Antalya...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Herkes çok ilgili

3 sene önce gelmiştim. Burayı çok seviyoruz. Çalışanlar harika, hep aynı kişiler var. Bunun olması güzel. Hayal ettiğimiz tatili gerçek anlamda burada yaşıyoruz. Bahçesi çok büyük ve güzel. Her yerde ağustos böceği sesi var. Gelen misafirler de gerçekten kaliteli. Bu çok önemli. Herkes seviyeli ve düzenli. Animasyon gündüz aktiviteleri çok iyiydi. Ben tenis oynamayı çok severim, burada çok fazla tenis kortu var. Bu sebepten dolayı da burayı çok seviyorum. Sabahları denizi çok güzel oluyor. Herkes çok ilgili, yardımsever.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Hizmet ve güler yüz

Yaklaşık bir hafta önce ailemle birlikte otelinizde konakladım. Çok sık tatil imkanı bulduğum için internetteki yorumlar benim için çok önemliydi. Yorumları dikkate alarak otelinizi seçtim. Otele ilk girdiğimiz andan itibaren personelin göstermiş olduğu hizmet ve güler yüz sizi seçmekte ne kadar haklı olduğumu gösterdi. Oda temizleyen arkadaşlar çok dost canlısıydı. Hatice Hanım bir dediğimizi iki etmedi. Restoranda yemekler çok güzeldi ve her gün farklı yemekler çıkması bizi ayrıca memnun etti. Servis yapan arkadaşlar çok yoğun çalışmalarına rağmen oldukça ilgili ve misafirperverdi. Restoranda çalışan Ufuk, Murat ve Mahmut Bey'e bize gösterdikleri ilgi, alaka için çok minnettarız. Her şey çok güzeldi. En kısa zamanda yine gelmenin planlarını yapıyoruz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Foresta Resort & Spa
Paloma Foresta Resort & Spa

-

Yemeklerin tadı

Öncelikle otele girişimizde halkla ilişkiler departmanı Sayın Soner Bey'e ilgi ve alakası için çok teşekkür etmek isterim. Ve diğer personel arkadaşlara da aynı dileklerimle teşekkür ederim. Oteli çok beğendik. Her şey güzeldi, hizmet, yemeklerin tadı, hiç sıkılmadan rahat rahat tatilimizi yaptık, bir daha görüşmek üzere. :))) Ayrıca yemekler çok lezzetliydi. Ustalara selamlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)