Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Beldibi Otelleri

Beldibi için {{ (filteredHotels).length}} / 81 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Beldibi Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Bir tarafında dağlar ve ormanlar, diğer yanında deniz olan kemer Beldibi, sahil boyunca uzanan irili ufaklı otelleri ile önemli bir turizm merkezidir.

Şehir merkezine 20, Kemer'e 15 km uzaklıktaki Antalya Beldibi, deniz, orman ve dağların bir araya geldiği doğasıyla her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Beldibi otellerinin hemen hepsi lüks hizmet veren tatil tesisleri.

Antalya Beldibi otelleri, dağların denize çok dik bir şekilde indiği dar kesimde bulunur. Uzun sahil boyunca sıralanan Beldibi otelleri, lüks, konfor ve hizmet bakımından adeta birbirleri ile yarış halindedir.

Kemer Beldibi otellerinin şehir merkezine uzaklığı 25 km, Antalya Havaalanı'na uzaklığı ise 45 km varındadır. Her şey dâhil sistem ile çalışan Beldibi otelleri binlerce odadan oluşmaktadır ve her yıl binlerce turiste hizmet vermektedir. Beldibi otellerinin hizmetleri arasında, açık - kapalı yüzme havuzu, jakuzi, sauna, aquapark gibi genel hizmetler, televizyon, mini bar, kasa, telefon gibi oda hizmetleri bulunmaktadır.

Kemer Beldibi otellerinde konaklamak isterseniz 35 bin metrekarelik alan üzerinde kurulu bungalov tarzı odalardan oluşan lüks otelleri de seçebilirsiniz. Açık ve kapalı restoranları, dünya mutfakları ve 24 saat boyunca hazırda bulunan resepsiyonları ile siz misafirlerini ağırlamayı bekliyor Kemer Beldibi otelleri...

Beldibi bugün Olympos Beydağları Sahil Milli Parkı içerisinde yer almakta olup Reis burnundan Akyarlar'a kadar olan dört bin dönümlük ince uzun bir ova üzerindedir.

Antalya il merkezinin batısında 25 km uzaklıkta bulunur kemer Beldibi. Yüz elli yıl öncesine kadar tamamen meşe ormanlarıyla kaplı olan yöreye gelen üç aile yerleşim kurmuşlar ve daha sonra Anamur'dan gelenlerle nüfus artarak Kemer muhtarlığına bağlı bir mahalle olmuştur.

Günümüzde ise Beldibi, bir mahalleden çok daha fazla özelliklere sahiptir. Başta Beldibi otelleri kalite ve hizmet konusunda birbirleri ile yarış halindedirler. Antalya Beldibi'nde ham sakinliği tadabilir, hem de her şey dâhil sistemle hizmet veren lüks otellerde bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kemer Beldibi 2018 otel fiyatları, diğer tatil yerlerine oranla daha uygun. Özellikle de Kemer merkezde yer alan otellere nazaran Beldibi 2018 otel fiyatları daha uygun. Bu beldede konaklayarak, hem bütçenizi daha iyi koruyabilir, hem de çevre beldeleri gezebilirsiniz. Çünkü çevresinde gezilecek birçok yer barındırıyor Kemer Beldibi. Phaselis, Olimpos, Adrasan bu yerlerden sadece birkaçı...

Beldibi Hakkında

Antalya il merkezinin batısında yer alan Kemer Beldibi doğası, günübirlik piknik alanları, turistik tesisleri ile vazgeçilmez turizm merkezlerinden olmuştur.

Beldibi'nden Kemer'e yarım daire şeklinde uzanan ova Göynük ovasıdır. Göynük adı Gökbük kelimesinden gelmektedir. Gökbük kelimesinin Luvi dilindeki karşılığı; mavi göğün, mavinin birleştiği noktadaki nehir kıyısındaki verimli ovadır. Göynük ovasına dikkatlice bakıldığında gökyüzü ile birleştiği görünmektedir.

Kentte kazı ve araştırma yapılmadığından eski çağlara ait çok fazla bilgi yoktur. Antik dönemlerde Göynük çayı vadisi, önemli bir konuma sahip olmuş ve bu yüzden Pisidialı yağmacı halkların kontrolünde kalmıştır. Tarihe ait bilinen tek şey ise yağmacılıkları nedeniyle komşu Phaselislerin isteğiyle M.Ö. 3 yıl ordusuyla kışı Phaselis'te geçiren İskender tarafından Pisidialı'ların cezalandırıldıklarıdır. Ayrıca platodan kıyıya inen tüccarların kıyıyı takip ederek, batıda Phasalis'e, doğudan ise Attelia ovasına geçtikleri anlaşılmıştır. 11. yüzyıl sonlarında Cuma Ovası ve Altınkaya yaylalarında bulunan Türkmen Yörükleri, bu yolu sahile inişleri için kullanmışlardır.

Ayrıca Lyrnesson ve Thebe kentlerinin Edremit Körfezinden göç eden Aioller tarafından 2700 yıl önce kurulduğu anlaşılmıştır.

Buraya geldiğinizde Kemer Beldibi Mağarası'nda bulunan turistlere açık arkeolojik sit alanında çakmak taşı gereçleri, çanak çömlek parçaları, aşı boyası ile kayaların üzerine yapılmış insan figürleri, dağ keçisi ve geyik figürleri ilgi çekicidir. Burası avcılar tarafından gerektiğinde bir sığınak olarak da kullanılmıştır.

Antalya il merkezinin batısında 25 km uzağında bulunan Kemer Beldibi, bu güzellikleri keşfetmek için ziyaretçilerini beklemektedir.

Beldibi otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel

-

Yemeklerde hep tavuk var

Site yorumları ve tatilbudur acentesinin tavsiye ve yorumları ile 3/11 Ağustos tarihinde 2 çocuğum, eşim ve ben gittik. Tam anlamı ile kabus dolu bir serüvenden ibaretti. Otel eski ve olabildiğince bakımsız tel tel dökülüyordu. Bütün yıl çalışıp tatil hayalleri kurarken bunları hesaba katmamıştık. Oda kliması tek ayarda çalışıyor ya açık ya da kapalı. Bütün gece çocuklar hastalanmasın diye saatte bir aç-kapa yaptım. Yemekhaneye geldiğimizde kapalı alanlarda klima çalışmıyor dolayısı ile ter dökerek yemek zorundasın ya da açık alanda yer bulabilirsen biraz daha rahat olabilirsin. Yemekler rezalet tavuklu patates yemeği bütün öğünlerin olmazsa olmazı. Kırmızı eti yemin olsun bir kere görmedik. Tatlılar hakkında yorum yapanları anlamakta zorlanıyorum sanırım ilk tatlılarını otelde yediler. Bunları yazarken sanmayın ki üst beklentileri egoları olan bir aileyiz. Çalışanların hepsi yeni bir araya gelmiş acemi ve sorumluluk alabilecek insanlar değil. Hep iyi niyetli genç çocuklar maalesef yetemiyorlar. Markası belli olmayan içeceklerle dolu. Müşteri profili %95'i yabancı turist. Havuz fena değil ama denize otel sahipleri müdahale edemediği içim çok güzel. Biz Türk aileler azınlık ve ortak problemler yaşadığımız için daha sıcak diyaloglar kurabildik (sayelerinde). Otel sahiplerini ya da işletenleri hala var ise; vicdanları ile baş başa bırakmak istiyorum. Tatilbudur acentesine de buradan atıfta bulunmak istiyorum. Birazcık yorumlara bakarlarsa anlaştıkları otellerin gerçek yüzünü de belki görebilirler. Satış elemanlarını otele gönderip organizasyonlara bilet satmakla olmuyor bu işler. Umarım gitmeyi düşünenlere birazcık yardımcı olabilmişimdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel

-

Yemek ve temizlik iyi deği

Tesise 4 Ağustos günü ailece giriş yaptık. Uzun yoldan geldiğimiz için tuvalet ihtiyacımız vardı. Odayı beklerken tuvalete gittik. Kadın bölümünde iki kabin vardı. Birinin kapısı kapanmıyordu ikincisi ise pisti. Kapıyı elimle itili tutup mecburen kapısı kapanmayanı kullandım. İlk şoku burada yaşadık ama ne yazık ki ardı arkası kesilmedi. Öğle saatiydi yemekhaneye geçtik. İptidai yöntemlerle soğutulmaya çalışılan kötü kokan bir yemekhane. Oda haricinde hiç bir yerde klima yok ya da bozuk. Odaya geçtiğimizde olumsuzluklar devam etti. Çarşaflar yastık kılıfları temiz görünüyordu ama pikeler kokuyordu. Ayarladığınız her derecede aynı şiddette yatağın tam karşısından üzerine esen klima karşısında üzerinizi örtmeden yatmak durumundasınız. Banyo gerçekten kötüydü. Detaylar görülmesin diye sanırım pek aydınlatılmamıştı. Duş geniş tarafından perdeyle kısa tarafından ise duvar üzeri camla çevrilmişti. Cam şeffaftı ama ben iyi niyetle üzerindekilerin desen olmasını arzu ettim. Genel olarak her şey çok eski, bakımsız. Akşam yemeğinde restoran yine çok kötü kokuyordu. Yemek yiyebilmek imkansızdı. İçecekler için de iyi bir şeyler yazmak zor. Su tadan bir şarap, kola denilen şekerli bir içecek, rengi ve tadı duru su olan portakal suyu denemeleri... Deniz güzel, havuz küvetten biraz daha büyükçe. Islak mayolar için askı istedim "balkon demirlerine asıyorlar" cevabını aldım. İletişim kurabileceğiniz kimse yok, çalışanların bakışlarında, duruşlarında, konuşmalarında boş vermişlik ve kabalık hakim. Giriş katında bir odada kaldık, bahçeye açılan kapı kilitlenmiyordu. Gelip baktılar mekanizmayı değiştireceklerini söylediler ve tabii ki geri gelmediler. Sonuç olarak o geceyi karnım guruldayarak ve ağlayarak geçirdim. Ertesi sabah ayrılmak için gerekenleri yaparak öğle saatlerinde çubuk kraker kemirerek ve koşarak uzaklaştık. Olumlu yazılan yorumlar gerçekleri yansıtmıyor. Hatta aynı isimli kişi üç farklı tarihte yorum yazmış. Umarım gitmeyi düşünenlere faydam olur.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel

-

Çok kötüydü

Merhabalar, 3 - 11 Ağustos tarihlerinde 5 - 11 yaşlarında 2 çocuğum, eşim ve ben bu oteldeydik. Akşam üzeri evime döndüm ve bu satırları sizlerle paylaşma zorunluluğunu hissederek yazıyorum. Bir çoğumuzun yaptığı gibi otel yorumları ve Tatilbudur'dan aldığım tavsiye üzerine gittik. 5 katlı asansörü olmayan eski bir otel. Eski olduğu kadar da çok bakımsız. Odalarda klimalar ya çalışmıyor ya da tek ayarda çalışıyor. Hele bir de bizim gibi küçük çocuğunuz varsa sabaha kadar yemin ederim 1 saat ara ile aç – kapa yapmak zorunda kalırsınız. Otelde sorumluluk alacak birilerini bulamazsınız ancak aramanız lazım. Çalışan elemanlar iyi niyetli fakat direkt sorumluluk alacak yaşta ve tecrübede değiller. Bu yıl bir araya gelmiş ama her an dağılabilecek sinyaller veren bir çalışma ekibi. Yemekhane den söz etmeden olmaz. Klimasız (bozuk)sıcak bir ortamda yemek işini halletmek zorundasınız. Ya da hızlı davranıp da açık restoranda yer bulursanız biraz rahatlarsınız. Yemekhanenin olmazsa olmazı patatesli tavuk. 2 öğün kesinlikle değişmez. Kırmızı eti 8 gün içerisinde görme şansımız olmadı. Gören var ise de başka otelden bahsediyordur. Gitmeden yorumlarda yemekhanenin zenginliğinden ve tatlı çeşitlerinden bahsedilmişti. İnanın görmesem içimde ukde kalırdı sanırım. Arkadaşlar yemin ederim çok kötüydü. Bunu söylerken de oraya konaklardan gitmedim. Bunu bilmenizi isterim. Bizler orta dereceli memur aileleriz. Bir yıl artırarak 1 hafta tatil yaparsak bir sene onunla idare eden insanlarız. İnanın çok ayıp yapılanlar. Otelin %90'ı Rusya tarafından gelen insanlar. Türk olarak 8-10 aile kadardık. Herkes 3 - 4 saat içinde şoku atlattıktan sonra nereye düştük endişesine düştü. Havuz ve deniz tek elle tutulur şeylerdi. Sağ olsunlar bu şartlar içerisinde diğer bir karımızda yeni dostlar edindik. Lütfen bunları okumadan karar vermeyin. Tatilbudur acentesinden gelen bayanlar da sadece dinlediler ve tur bileti satmakla meşgul oldular. Umarım sorumlu amirleri ile paylaşıp gelecek yıl için düşünmeliler Tatilbudurcular.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Sunbel Hotel
Club Sunbel Hotel

-

Denize sıfır bir otel

Otel güzel, yeri kulüplere yakın. Denize sıfır bir otel. Zaten odalar yenilenmiş, güzel. Yemekler idare eder, içecekler de öyle çünkü dışarıdan almak zorunda kaldık. Aşırı derecede Ruslarla dolu bir otel ve sırf bu yüzden yemeğe indiğimizde bir kargaşa yemek kapısının önünde beklemeler ve yemeğin bize kalmaması, özellikle kahvaltı Rusların sürekli sorun çıkarmaları bağırıp çağırmaları ve şezlong bulamamamız. 5 gece kaldık ve sadece iki gün zar zor şezlong bulduk yani kısaca Rus vs. olmasa otel benim için ideal. Çünkü o yamyamlar yüzünden keyif alamadığım bir otel. Dipnot ise bizden çok ucuz bir fiyatla kalıyorlar ve öncelik onlara tanınıyor yazık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel

-

Temizlik ve hijyen yok

Paranızla rezil rüsva olacağınız 10 numara 5 yıldız bir otel. 06-08 2018 de giriş yaptık 9 gün nasıl geçecek bilmiyorum. Paramızı iade etmedikleri için mecburen kaldık. Deniz hariç elle tutulur hiçbir yanı yok. Yemekler kötü, servis sıfır, hijyen sıfır, temizlik sıfır. Sağlık Bakanlığı - belediye, lütfen denetlesin. Çayı bile su bardağında veren tabak-çatal- kaşık -bıçakları yağ ve pislik içinde. Bayat balık, bayat hindi, üç kuruş için milleti kandırmayın. Milletin sağlığıyla oynamayın. Tek kelimeyle yazıklar olsun. Ben yazdım, okuyanlar ona göre değerlendirsin. Sonra pişman olmasın.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akka Antedon Hotel
Akka Antedon Hotel

-

Her şey mükemmeldi

Mutlaka gidilmeli. Personelleri, yemekleri, temizliği, odaları, aktiviteleri her şey mükemmeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Carelta Beach Hotel
Carelta Beach Hotel

-

Otel hayal kırıklığı yarattı

Ne diyeceğimi bilemiyorum. Otele giriş yaptığım an hayal kırıklığım başladı. Yorumlarda olumsuzluklar vardı yine de denemek istedik. Ne içtiysek, hangi kafayla rezervasyon yaptıysak artık. Kesinlikle her şeyiyle kötü. Gelmeyin, bakın başka otellere. En azından şunu biliyorum bu otel vasat ötesi. O, 1 puanı bile hak etmiyor ama 0 hatta ----- yok. Paramı vereceklerini bilsem geldiğim 650 km hiç bakmam hemen geri dönerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel

-

Yemekler, tatlı büfesi çok zengin

Otele bugün giriş yaptık. Çıkış yapacak misafirler odaları geç verdiği için biraz beklemek zorunda kaldık. Odaların temizliği iyi, yemekler, tatlı büfesi çok zengin, yemekler çok çeşit olmasa da lezzetli, plajı çok güzel. Taş ve kum karışık. Havuz barda oturacak yerler çok iyi. Havuz ideal büyüklükte. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel

-

Bu fiyata bu hizmet gayet iyi

Otele 29 Temmuz'da geldik. Balayı odası olarak uygun fiyata erken rezervasyonla geldik. İlk girişte odamızı almak için biraz bekledik. Sanırım çıkış yapacak müşteriler odayı vaktinde boşaltmıyor. Odayı aldığımızda da bir kaç aksaklık ile karşılaştık ama resepsiyon ile iletişime geçerek kısa sürede çözdüler. Şimdilik her şey çok iyi gidiyor. Hafta sonu Kocaeli'den arkadaşlarımız da gelecek. Cumartesi pazarı birlikte geçireceğiz. Otel denize sıfır, plajı çok güzel. Otel ile ilgili bazı kötü yorumlar okudum internette. Bu kadar da acımasız olmamak lazım. Bu fiyata bu hizmeti başka bir yerde bulamazdık. Burada çalışan tüm personel müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapıyor. Ne istersek yardımcı oluyorlar. Kocaeli'den diğer arkadaşlarımıza da tavsiye ettik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Sümela Garden Hotel
Sümela Garden Hotel

-

Fiyatına oranla iyi

Otel konum olarak güzel bir yerdeydi. Hem denize olan konumu hem de manzarası çok güzeldi. Ayrıca denizi de hem temiz hem de keyifliydi. Yemeklerden ve odamızdan çok memnun kalmadım. Yemeklerin lezzetleri kötüydü. Odalar da eskiydi. Fiyatına göre iyi bir otel. Bütçeniz çok yukarda değilse tercih edebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Millennium Palace Hotel
Millennium Palace Hotel

-

Tatlı ve nezih

Butik bir otel. Çok tatlı ve nezih bir ortamı var. Tam anlamıyla aile oteli denebilecek bir otel. Personelleri çok şeker ve bir o kadar da güler yüzlü. Arkadaş olduk resmen hepsiyle. :) Denize biraz uzak ama keyifli bir yolu olduğundan çok da dert etmedik. Bazı kötü durumlar oldu elbet ama ellerinden geldiğince halletmeye çalıştılar. Çok güzel ve fiyatı da uygun bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Millennium Palace Hotel
Millennium Palace Hotel

-

Şirin bir otel

Bütçe dostu bir otel. Samimi ve sıcak ortamı da içimin kaynamasına yetti. Hafta sonu kafa dinlemek için geldiğim bu otelden çok memnun kaldım. Bundan sonra da ara sıra fırsat buldukça gelmek istediğim bir otel oldu. Daha çok Rusların tercih ettiği bir otel olduğunu gördüm ancak müşteri profili gayet nezih. Yemekler güzel, animasyonlar eğlenceli. Fiyata göre her şey var hatta fazlasıyla var. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Larissa Mare Beach
Larissa Mare Beach

-

Gece havuzun keyfini çıkarın

Bu kadar uygun fiyata gayet güzel bir tatil yaptım. Bazı eleştiriler 5 yıldızlı otellerle karşılaştırırcasına. Bu fiyata 5 yıldız kalitesi beklemek saçma olur. Yemek çeşitliliği, ikramların güzelliği ve hepsinin lezzeti çok hoşuma gitti. Otelin bahçesi çok keyifli, tertemiz ve yemyeşil. Giderseniz mutlaka tadını çıkarın. Havuza girmek için saat sınırlaması yok. Gece girip keyfini çıkarabilirsiniz. Akşamları yapılan aktiviteler çok keyifli. Personeller çok saygılı. Plaj çok taşlık ve de iskelesi yok. O konuda bir değişime gitmeliler. Bunun dışında memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Larissa Mare Beach
Larissa Mare Beach

-

Fiyat performans süper

Fiyatına göre verilen hizmeti çok üstün buldum. Temizliğinden son derece memnun kaldım. Son derece hijyene dikkat edilen bir otel. Personellerinin ilgisini ve çalışkanlığını çok takdir ettim. Yemeklerin açıkçası yabancılara göre olduğunu düşünüyorum. Lezzet fena değildi ama çeşitlerde daha farklı yemeklere gidilebilirdi. Bu konuda biraz eleştirebilirim oteli. Odamız fena değildi. Deniz ve havuzdan memnun kaldım ama plajında bir iskelesi olsa daha hoş olurdu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Larissa Mare Beach
Larissa Mare Beach

-

Uygun fiyata harika tatil

3 arkadaş yaptığımız bir tatil oldu. Verdiğimiz ücretin karşılığını sonuna kadar aldığımızı hatta daha da üstünü aldığımız gönül rahatlığıyla söyleyebilir. Küçük bir otel olduğundan tüm personellerin hatta otel müdürünün bile özel ilgisiyle karşılaşıyorsunuz. Bu çok hoş bir durum bence. Hepsine teşekkür ederim yoğun ilgilerinden ötürü. Yemekleri 5 yıldızlı otellerle karşılaştırmak hata bence. Kendi kulvarında yemek çeşitliliğini de gayet iyi buldum. Temiz bir otel ayrıca. Bu da önemli bir nokta benim için ve memnun kaldım temizliğinden. Uygun fiyata iyi hizmet bekleyen herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Larissa Mare Beach
Larissa Mare Beach

-

Her şey dahilden memnun kaldım

Erken rezervasyon fırsatıyla ayarladık bu oteli. Bazı tedirginliklerim vardı gelmeden önce ama tatilin sonunda çok memnun ayrıldım. Verilen paraya göre gayet güzel bir hizmet var. Her şey dahil, 4 günlük ve gayet güzel olan bir tatil geçirdim. Tek eleştirimi kumsalda güneşlenebileceğiniz alanın ufak kalması olabilir. Ayrıca odalardaki tuvaletlerin de yenilenmesi gerek bence. Bunlar dışında memnun ayrıldım kesinlikle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Amara Club Marine
Amara Club Marine

-

Tekrar geleceğim

Ailecek gittik ve çocuk, yetişkin herkes çok eğlendi. Tam anlamıyla tatil gibi tatildi bizim için. Birçok aktivite var ve her yer uygun bu aktiviteler. Sıkılmayı bırakın eğlenmekten yorgun düşüyorsunuz diyebilirim. Temizlik oldukça iyiydi. Yemeklerden çok memnun kaldık. Tekrardan burada tatil yapmak isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Amara Club Marine
Amara Club Marine

-

Güzel bir bayram tatili

Bayram tatili için gelmiştim. Harika bir bayram geçirdim sayenizde. Paramın tam karşılığını hatta fazlasını aldım. Personelin servisinden çok ama çok memnun kaldım. Kusursuz hizmet gördüğümü söyleyebilirim. Konum olarak da oldukça beğendim ben yerini. Denizi harikaydı. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crystal Flora Beach Resort
Crystal Flora Beach Resort

-

Yeşillikler içinden masmavi denize uzanan bir otel

Otelden çok memnun kaldık. Otelin harika bir manzarası var hem deniz hem de dağ manzarasına sahip. Otelde her yaş kesimine uygun aktiviteler mevcut, biz asla sıkılmadık. Yemekler çok başarılıydı. Odamızdan memnun kaldık, yeterli büyüklükteydi ve temizdi. Otelin denizi gerçekten berrak ve çabuk derinleşmiyor. Personellerin ilgi ve alakası çok yerindeydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crystal Flora Beach Resort
Crystal Flora Beach Resort

-

Ailecek gittik ve çok keif aldık

Ailecek gidilebilecek ideal bir otel. Güler yüzlü personellerin kaliteli hizmeti ile kendinizi çok özel hissediyorsunuz. Odalar tertemizdi ve bakımlıydı. Yemekler oldukça lezzetli. Otelin denizi çok güzel, berrak ve temiz. Animatör arkadaşlar çok enerjik ve eğlenceliydi, sayelerinde bizimde tatil boyunca enerjimiz hep yüksek kaldı. Huzurlu ve keyifli bir tatil oldu teşekkür ederiz, herkese bu oteli tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crystal Flora Beach Resort
Crystal Flora Beach Resort

-

Arkadaşlarımızla güzel bir tatil oldu

Arkadaşlarımızla gittiğimiz tatilimizden çok keyif aldık. Otelin iskelesi çok güzel, orada hem güneşlenmek hem de içkilerimizi yudumlamak çok keyifli oluyor. Otelin alakart restoranları çok başarılıydı. Odalar her gün temizleniyor ve düzenleniyordu. Otelin havuzu ve aqua parkı da çok keyifli, biz çok eğlendik. Akşamları otele şov için gelen ekipler çok başarılıydı. Güzel tatilimiz için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Sunbel Hotel
Club Sunbel Hotel

-

İlk 4 yıldız deneyimimiz

Ailecek ilk kez 4 yıldızlı bir otelde kaldık ve çok memnun kaldık. Çocuk havuzu çok temizdi ve çocuklarımız çok keyif aldı. Yetişkinler için olan havuzda aynı şekilde çok temizdi. Yemekler çok güzel ve çeşitliydi. Plajda aynı havuz gibi çok temizdi. Personel ekibine güler yüzü için çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Sunbel Hotel
Club Sunbel Hotel

-

Olumsuzluklar anında yok ediliyor

Personel ekibi çok kaliteli ve profesyoneldi. Öncelikle animasyon ekibinden bahsetmek istiyorum. Yaptıkları şovlar ve etkinlikler ile bizleri çok eğlendirdiler. Mutfak ekibi ve restoran ekibini hazırladıkları lezzetli yemekler ve güzel servisleri için tebrik ediyorum. Hamam ve saunanın ekstra paralı olması en büyük olumsuzluktu ancak personelin tavrı bu olumsuzlukları görmezden gelmemizi sağladı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Sunbel Hotel
Club Sunbel Hotel

-

Personel ekibine çok teşekkürler

Personel ekibinin güler yüzü ve çalışkan oluşu, otelde yaşadığımız tüm sorunları göz ardı etmemize yol açtı. Odalar çok temiz ve konforluydu. Yemekler ve servis çok güzeldi. Otel çok güzel konumlandırılmıştı. Sahil ile 2 dakika mesafedeydi. Genel olarak biz sevdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selçukhan Hotel
Selçukhan Hotel

-

Animasyon takımı nereye biz oraya

Animasyon takımından bahsederek başlamak istiyorum. Kendileri sayesinde çok eğlendik. Buraya tekrar geleceksem bunun ana sebebi kendileri olacaktır. Buraya çocukları eğlendirmek amacıyla gelmiştik ama biz onlardan daha çok eğlendik. Yemekleri olsun oda temizliği olsun çok güzel bir oteldi. Tüm personele teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selçukhan Hotel
Selçukhan Hotel

-

Animasyon ekibi şahaneydi

Öncelik olarak şundan bahsetmek lazım bu nasıl bir animasyon ekibi nasıl bir performans, sayelerinde tatilin nasıl geçtiğini anlamakta güçlük çektim. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca diğer personel ekibine de hizmetleri için teşekkür ediyorum. Eğlenceli ve gayet güzel bir tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selçukhan Hotel
Selçukhan Hotel

-

Personele çok teşekkürler

Yakın uzak tanıdığım herkese anlatacağım ve tavsiye edeceğim bir tesisti. Öncelikle tüm personele ilgisi ve alakası nedeniyle teşekkür etmek istiyorum. Onlar sayesinde tatilimiz gayet keyifli geçti. Yemekleriyle bizi mest eden Berke ay şefimize ayrıca teşekkürler. Biz tekrar gideceğiz ve sizleri de bekleriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selçukhan Hotel
Selçukhan Hotel

-

Temiz ve konforlu bir otel

İlk olarak odaların temizliğinden ve konforundan bahsetmek istiyorum. Rahat bir tatil için bana göre en önemli özelliklerden biri olan temizlik odalar ile birlikte otel geneline yayılmıştı. Bu durum bizim evden farksız bir kalite içinde güzel bir tatil geçirmemizi sağladı. Otelin personel ekibine isim ve mevki ayırmaksızın çok teşekkür ederim. Hepsi çok çalışkan ve saygılı insanlardı. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel

-

İyi yanı denizi güzel

Tam bir hayal kırıklığı. İki aile gittik ve gittiğimizde bizi başka hotele yollayacaklarını söylediler. Kabul etmeyerek zorla hotelde kaldık saat 5'te oda verdiler. 4 kişi olmamıza rağmen 2 kişilik oda verdiler. Yarın değiştireceğiz dediler. Ertesi gün oldu değişim yok. Yarın değiştiririz oda yok dediler yine, tamam dedik. Daha sonra sürekli başlarına dikilerek zorla oda sahibi olduk. Çok güzel, çok lüks bir oda verdiler haklarını yiyemem ama ilk başta çok eziyet çektik. Yemekler çok az kalan makarnalardan çorba olur mu? Oluyor daha neler neler. Evde bir süre tavuk yemeyeceğim o kadar söyleyeyim. :) Otelin konumu yanlış. Direkt başka otele yönlendiriyorlar. Oteli bulana kadar canımız çıktı. Otelin iyi şeyleri bir elin parmaklarını geçmez. Çalışanlar çok iyi, deniz çok güzel. Bu kadar. Başka bir iyi yön bulamadım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kesinlikle sakın böyle bir hata yapıp senede 1 kez yapılan tatilinizi burası için rezil etmeyin. He bir de Ruslar mı aman Allahım. Ruslar için bir otel aman burayı transit geçin, benden söylemesi.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Amara Club Marine
Amara Club Marine

-

Otel konseri ücretli

Daha fazla para kazanmak için verdikleri konserde yer satmak için müşteriyi ayakta tutuyorlar, masa isterseniz 120 dolar ücret vermeniz gerekiyor, adı animasyon müşteri eğlensin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel

-

Tekrar gideceğimiz aile oteli

Yaklaşık 6 gün konakladığımız otel karşılama da dahil olmak üzere hiçbir sorun yaşamadık. Evet odalar biraz eski ve bakımsız, yeni el değiştirmesi ve gerekli tadilatı yetiştirememesine bağlıyorum ama önümüzdeki yıl yenileneceğini duyduk. Yemekler orta halli kötü değil ama taze, neticede seçenek çok. Şezlong yetersiz sabah 5:30 gibi kalkıp havlu atmak gerekiyor. Deniz mükemmel çalışanlar çok güler yüzlü kibar ve saygılı gözlemeci teyzenin gözlemeleri vasat, animasyon çok iyi, her akşam vardı, çok eğlendik, özellikle çocuklar çok eğlendi, eğer önümüzdeki yıl tadilatı yapıp yenilenirse tekrar gidebileceğimiz bir aile oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Rixos Sungate Hotel
Rixos Sungate Hotel

-

Derya Bey'e teşekkürler

Bu otelde kaldığım süreçte ilk yaşadığımız kötü anıları silmek için çaba gösteren başta genel müdür Derya Bey ve diğer tüm çalışanlara teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Sungate Hotel
Rixos Sungate Hotel

-

Pırıl pırıl havuz

Güler yüzlü personeli, leziz bol çeşit yemekleri, pırıl pırıl havuzu, denizi ile her şey harikaydı. Özellikle barda çalışan Nurgül ve Kamilla güler yüzlü ve samimiyetleri takdire şayan, iyiki varsınız. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Sungate Hotel
Rixos Sungate Hotel

-

Personelleri çok ilgili

Kalite asla tesadüf değildir. 1 haftalığına geldik. Şuan oteldeyiz. Doğası, denizi havuzları, tertemiz yemekleri, içecekleri muhteşem kaliteli. Personelleri çok ilgili, çok güler yüzlüler asla kırmıyorlar. Tekrar gelebileceğim bir otel. Özellikle çocuğu olan aileler kulüpte bile öyle güzel düşünülmüş ki çocuğunu uyutup sabaha kadar eğlenebilirler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel

-

Tatlı büfesi çok zengin

Bu otelden tatilimizi ocak ayında erken rezervasyon aldık kişi başı 130 TL ödeyerek otele geldik. Otelde şu anda Rus misafirler ağırlıkta. Türk olarak az misafir sayısı var. Otelin büfesi mevsimsel ve büfeler ayet iyi. Çok bir şey beklemiyoruz ama bizden fiyat olarak çok yüksek kalan misafirler var. Sabah 10:00 akşam 22:00'a kadar içecek ücretsiz. Öğle - akşam açık büfe olarak hizmet veriyor. Özellikle tatlı büfesi çok zengin. Eşim tüm büfeleri sabah akşam resimliyor. Otelde iki adet resim var. Günde 3 kez ölçüm yapıldığını dışardaki bilgi tablosunda gördük. Sağlık Bakanlığı'nın da sık sık havuz kontrolü gözden kaçmadı. Sağlık Bakanlığı sürekli kontrol yapıyor. Uygun bir tatil oldu. Her şey için teşekkürler. Seneye tekrar program yapacağız Marakesh Otel için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel

-

Çocuk havuzu her gün değiştiriliyor

Bu otele tatilbudur acentesi ile 12 Temmuz'da Bursa'dan geldik. Otel ile ilgili acımasızca yazı yazmaya çocuk havuzunu suyunu her gün değiştiriyorlar. Çocuklarımız rahatlıkla havuza giriyor. Yemekler taze ve çeşitli. Animasyon her gün var. Karpuz ve salatalık ikramı plajda yapıyorlar. Otel de bina olarak biraz yıpranmış ama şık bir lokasyonda. Zaten bütün vaktimiz plajda geçiyor. Tavsiye edeceğimiz bir otel. Herkese iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Sunbel Hotel
Club Sunbel Hotel

-

Çok temiz ve düzenliydi

8 Temmuz ile 13 Temmuz arası kaldık, umduğumdan daha memnun kaldık. 3 çocuklu aile olarak eğlendik. Özellikle animasyon ekibi Mert Bey ve Deniz Bey sayesinde otel dışına ihtiyaç duymadık. Odalar tadilat olmuş, çok temiz ve düzenliydi, yemekler gayet iyiydi. Havuz temizdi. Denize sıfır olmakla beraber, deniz sonrası çeşme ve duş yeri tekrar havuza girmek için güzel düşünülmüş. Yerli içecek dışında biz bir eksik görmedik. Çalışanlar dahil olmak üzere otel normal bir aile için gidilesi yer. Sadece tavsiyem alkol çok almayan kişiler marketlerden içeceklerinizi mutlaka alın gelin, yoksa su ve sıcak içecek dışında sıkıntı yaşarsınız... 4 yıldızlı otel olmasına rağmen 10 puanlık, yerli içecek sıkıntısı yüzünden 1 puan kırdım. Verdiğimiz para helali hoş olsun, yine gidersek tercih ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel

-

Her gün aynı yemek

Gerçekten çok kötü bir otel. Tüm tatil boyunca aç kaldık her gün aynı yemek çıkıyor. Balıklar kokuyor ve bir süre sonra tavuktan mideniz bulanıyor. Televizyonda çok az kanal çekiyor zaten tüplü. Şezlonglar yetmiyor çok az. Sabahtan havlu konulsa bile çekilip atılıyor. Odaları hep girişte sorun oluyor bize de önce başka bir oda verilmeye çalışıldı. Yani tam anlamıyla pis kötü ve paranızın heba olacağı bir otel. Aç kalmaya bu otele gelmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel

-

Havuz hiç temizlenmedi

Tek güzel şeyi deniz, onda da yetersiz şezlong var kapışman gerekiyor. Havuzun temizlendiğini hiç görmedik, yetişkinler için olan havuz 1.40 havuzdan da bir zevk alınamıyor. Yemekleri korkunç her gün aynı tavuk aynı 3 meze aynı 3 tatlı tatları kötü, odaları kokuyor, duşlar kırık dökük internet dolar üzerinden saatlik günlük ücretli, kalınabilecek en iyi deniz manzaralı odada kaldık ona rağmen memnun kalmadık tavsiye etmiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel

-

Sıkıntı yaşamadık

Otel için birçok kötü yorum yapılmış ama biz ailecek gittik ve memnun kaldık. Evet, yemekleri her gün benzerdi fakat lezzetliydi. Ne otel çalışanları ne de odayla ilgili sıkıntı yaşamadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel

-

Mükemmel plaja sahip

Balayı için tercih ettiğimiz bu tesiste hala konaklamaktayım. Açık büfe yemeği olan otellere göre çok çok leziz ve kaliteli hizmet veriyorlar. Tesisin konumu bakımından mükemmel plaja sahip. Çalışanlar çok güler yüzlü ve ilgili. Oda temizliği her gün oluyor. Şu an yoğunluklu Türkler konaklıyor. Tatilimi 2 gün daha uzatmayı düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel

-

Aynı yemekler çıkıyor

Tam bir fiyasko! Otele girişte akan bir tavan ve zeminde akan suyun toplanması için konulan çirkin kovalar ile karşılandığınız bir otelden bahsediyorum. Size tüm samimiyetimle söylüyorum ki biz ettik siz etmeyin. 3 aile toplamda 10 kişi olarak gittiğimiz bu tatilimiz bize eziyet geldi. Saat 14:00'de teslim edileceği söylenen 2 aile odası (standart odalara göre ekstra ücret farkı ödediğiniz, bir çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yataktan oluşması gereken oda, açıklamalarda belirtildiği gibi) ve 1 standart oda bize odaların karıştırılması, başka bir müşteriye verilmesi ve istenilen zaman içerisinde temizliğin yapılmaması sonucunda 17:30 itibariyle teslim edildi. 65 yaş üzere ninemiz bu süre zarfında danışmadaki klimaların çalışmamasından ötürü tansiyonu çıktı ve rahatsızlandı. Başımıza gelenleri kısaca özetlemem gerekirse; 1 ailemize anahtar teslim edildi ve odaya giriş yapılmak istendi ancak bu sırada odanın hala diğer müşteriler tarafından kullanıldığı görüldü. Tekrar resepsiyona gelince başka bir oda tahsis edildi ancak bu sefer de aile odası yerine 1 çift kişilik ve 1 tek kişilik yataktan oluşan standart oda verildi ve biz aile odası için ekstra ücret ödemesi yapmıştık. Tekrar resepsiyona şikayet için geldiğimizde bize söylenen ise, "efendim ortaya bir yatak daha atarız" oldu. Ancak odalar çok küçük ve dar idi. Resepsiyonda çalışanlar çok kaba idi, sadece biz değil gelen Rus ve Türk turistler de aynı bizim sorunlarımızı yaşadılar ve bir olaya şahit oldum. Bir turist deniz manzaralı bir oda almasına rağmen arka tarafa bakan bir oda verildi ve açıklamaları şöyle oldu; "efendim elimizdeki boş oda şu an bu"! Odalara gelirsek; saç kurutma makinesi çalışmıyordu, tuvaletler aşırı pisti, yataklarda küf vardı, klima aşırı eskiydi ve kapağı dahi yoktu, çok küçük ve tüplü bir televizyon vardı ama uydu yoktu, internet paralıydı ve çekmiyordu. Yemeklerine gelirsek; her gün fiks aynı yemekler çıkıyordu ve lezzetsizdi. Tavuk seviyorsanız her gün tavuk var şanslısınız. ;) Can alıcı nokta ise benim başıma gelen bir olaydı. Şöyle anlatayım; sahildeki voleybol sahasında voleybol oynadığım esnada kaval kemiğimin üzeri kumsalda düşmem sonucunda kumun altındaki büyük kara parçaları yüzünden yara aldı, kanayan yara sonucu danışmaya gittim ve en azından pansuman yapacak sağlık ekipmanlarını rica ettim ancak ne pamuklarının ne oksijenli sularının en de batikonlarının olduğunu söylediler. Gerekçeleri ise şuydu; götüren müşteriler tekrar getirmiyorlar... Ve ben yaralı ayağımla otel dışında bir eczaneye gitmek zorunda kaldım ve pis havuzları yüzünden bacağımdaki yara mikrop kaptı ve 2 hafta doğru düzgün ayağımın üzerine basamadım. Bu uzun yazım sadece sizin, bizim gibi mağdur olmanızın önüne geçmektir, hiçbir kelimem kesinlikle yalan değildir ve otel ile ilgili fotoğraflar telefonumda mevcuttur, isterseniz bana ismimden sosyal medyadan ulaşabilir ve sizinle paylaşabilirim! Kesinlikle gitmeyin.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Larissa Garden Otel
Larissa Garden Otel

-

Yemekhanede klima yok

Oteli kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hiç Türk misafir yok, geneli Rus. Yemekleri lezzetsiz ve hijyen sıfır. Tek bir yerde içecek servisi var. İçme suyu bile arıtma suyu, o da bir yerde. Yemekhanede klima yok, tuvalet iyi değil ve mutfağın yanında.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel

-

Türk gecesini çok beğendik

Otel harikaydı, havuzları ve sahili çok güzeldi, eşim ve çocuklarımızla birlikte güzel bir tatil geçirdik. Kaydırak havuzu çocukların vazgeçilmeziydi, yemekleri lezzetliydi Türk gecesini çok beğendik, o gün bir başka güzel geçti bizim için. Personeller de çok iyiydi teknik servise ayrıca teşekkür ederiz, spor kanalı yayın isteğimizi kırmadığı için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Sunbel Hotel
Club Sunbel Hotel

-

Animasyon ekibine teşekkürler

Ailecek bir hafta tatil geçirdik, tatilimiz çok keyifli geçti. Otelin çalışanları güler yüzlü, öncelikle buradan mutfak çalışanlarına, aşçımız Servet abiye çok teşekkür ediyorum, yemekleri harikaydı. Hakları ödenmez yalnız biz giderken harika bir sürprizle karşılaştım çok güzeldi. Animasyon ekibine Mert ve Deniz'e de çok teşekkür ederim 7 gün nasıl geçtiğini anlamadık onlarla. Herkese tavsiye ederim kısa bir sürede tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel

-

Karpuz ikramı güzel

Tatilbudur ile Eskişehir'den otele geldik. 1 haftadır buradayız. Yarın çıkış yapacağız. Otelde kalan müşteriler birkaç gündür tesiste diğer insanları rahatsız edecek şekilde alkol aldılar ve kavga çıkardılar. Otel yönetimi bu kişileri jandarmaya haber vererek ve kendi güvenlik elemanlarıyla dışarı attı. Bundan başka otelde olumsuz bir şey yok. Otele biraz bakım gerekmektedir. Büyük ihtimalle sezon sonu yapılır diye bir tespitimiz oldu eşimle. Otelin yönetimiyle tanıştık. Önümüzdeki sezonlarda direkt onlardan fiyat alarak tesise gelmeyi düşünüyoruz. Burada hava çok sıcak. Karpuzdan başka bir şey yenmiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel

-

Otel yetkilileri son derece nazik

1 temmuz itibari le eşim ile otele giriş yaptık. Biraz odayı geç verdiler; ama normalde otel odaları 12'de misafir tarafından anahtar tesliminden sonra temizlenerek verildiği için saat 14 gibi odaya çıktık. Loby çok kalabalıktı. Otele sürekli yeni misafir girişi oluyor. İlk gün biraz stres vardı ama şimdi tatilimiz çok iyi geçiyor. Ama 3 Temmuz otelde kalan kalabalık Türk misafirler vardı. Çok alkol alıp otele hakaret ettiler. Otelde çalışanlar nezaket kurallarını hiç aşmadan sabırla misafire davrandılar ama ilerleyen saatlerde alkol duvarını aşan Türk misafirler büyük ihtimal ile otelin genel müdürü yanlarına gelerek nezaketli şekilde onlar ile iletişime geçti. Olay tatlıya bağlandı. Bu arada otelin yönetici ve personeli gerçekten çok büyük sabır gösterdi. Ama aynı grup animasyon sonrası animasyonda çalışan bayanı yumruklayınca orada kargaşa oldu. Otelin genel müdürü ve güvenlik görevlileri jandarmayı çağırarak bu kişileri otelden dışarı attılar. Eşim ve ben hep Rus turistlerin alkol alıp problem çıkardığını söylemişti; ama burada gördüklerim öyle değildi. Bu kişiler geldikleri günden bu yana böyle sorunlar çıkardılar. Başka misafirlerden şikâyet alan otel yönetimi bu kişileri göndermek ile çok iyi bir şey yaptı. Neyse bizim tatilimiz çok iyi geçiyor. Ama hava çoooook sıcak dikkat etmek lazım. Biz tatilimizi erken rezervasyon olarak tatilbudur firmasından aldık. Rehber arkadaşlar çok ilgili özellikle Harika Hanım'a teşekkür ederiz. Kaldığımız otel bölgenin en köklü işletmelerinden biri. Herkes elinden geleni yapıyor. Biz ucuza tatil almıştık; bu oteller nasıl para kazanıyor diye düşünmedim değil. Oteli kesinlikle tavsiye ederim. Lokasyan olarak çok güzel. Bahçede bazlama veriyorlar: Bu ayrıca çok güzel. Sabah 11 ve öğleden sonra saat 4'te karpuz çok güzel gidiyor. Herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel

-

Çalışanları çok güler yüzlü

4 gün konakladığım otel çok güzeldi. Öncellikle çalışanları çok güler yüzlü ve ilgiliydi. Otelin animasyonu eğlendiriciydi. Yemekleri mükemmel olmasa da güzeldi ve çeşitliydi. Sahili harikaydı. Kaydıraklı havuz mevcuttu ancak sahilinin güzelliği sebebiyle genelde denizdeydik. Bu otele tekrar gelmeyi düşünüyorum, bu yüzden de oldukça tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel

-

Hava çok sıcak

Otele 1 gün önce giriş yaptık. Hava çok sıcak ve otel oldukça kalabalık. Ama arkadaşlarımla çok güzel vakit geçiriyoruz. Otelin animasyonu eğlendirici. Dart, masa tenisi gibi eğlence alanları mevcut. Akşamları disko turları ve animasyon gösterileri oluyor. Biz arkadaş ortamı olarak çok eğleniyoruz. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel

-

Konumu ve plajı

Bu otele İstanbul'dan 27 Haziran'da geldik. Halen ailece konaklıyoruz. Başta animasyon olmak üzere çok eğleniyoruz. Bazen küçük sorunlar oluyor. Resepsiyon ve diğer arkadaşlar yardımcı oluyor. Özellikle bahçede gözleme yapan teyzeden çok memnunuz. Otelin konumu ve plajı çok güzel. İlk otele geldiğimizde Türk misafir çoktu. Şimdi azaldı. Rus ve Ukrayna turist çok fazla. Burada yabancı aileler ile tanıştık. Otelin tek problemi çıkış yapan müşteriler 12'den sonra çıkması lazımken; akşama kadar otelde kalıyorlar. Otel de bu yüzden çok kalabalık oluyor. Otelin her şekilde eğlenceli bir tesis. Otelde iletişim iyi kurulduğunda sorunlar hızlı bir şekilde halledilebiliyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)