Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Beldibi Otelleri

Beldibi için {{ (filteredHotels).length}} / 74 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Beldibi Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Bir tarafında dağlar ve ormanlar, diğer yanında deniz olan kemer Beldibi, sahil boyunca uzanan irili ufaklı otelleri ile önemli bir turizm merkezidir.

Şehir merkezine 20, Kemer'e 15 km uzaklıktaki Antalya Beldibi, deniz, orman ve dağların bir araya geldiği doğasıyla her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Beldibi otellerinin hemen hepsi lüks hizmet veren tatil tesisleri.

Antalya Beldibi otelleri, dağların denize çok dik bir şekilde indiği dar kesimde bulunur. Uzun sahil boyunca sıralanan Beldibi otelleri, lüks, konfor ve hizmet bakımından adeta birbirleri ile yarış halindedir.

Kemer Beldibi otellerinin şehir merkezine uzaklığı 25 km, Antalya Havaalanı'na uzaklığı ise 45 km varındadır. Her şey dâhil sistem ile çalışan Beldibi otelleri binlerce odadan oluşmaktadır ve her yıl binlerce turiste hizmet vermektedir. Beldibi otellerinin hizmetleri arasında, açık - kapalı yüzme havuzu, jakuzi, sauna, aquapark gibi genel hizmetler, televizyon, mini bar, kasa, telefon gibi oda hizmetleri bulunmaktadır.

Kemer Beldibi otellerinde konaklamak isterseniz 35 bin metrekarelik alan üzerinde kurulu bungalov tarzı odalardan oluşan lüks otelleri de seçebilirsiniz. Açık ve kapalı restoranları, dünya mutfakları ve 24 saat boyunca hazırda bulunan resepsiyonları ile siz misafirlerini ağırlamayı bekliyor Kemer Beldibi otelleri...

Beldibi bugün Olympos Beydağları Sahil Milli Parkı içerisinde yer almakta olup Reis burnundan Akyarlar'a kadar olan dört bin dönümlük ince uzun bir ova üzerindedir.

Antalya il merkezinin batısında 25 km uzaklıkta bulunur kemer Beldibi. Yüz elli yıl öncesine kadar tamamen meşe ormanlarıyla kaplı olan yöreye gelen üç aile yerleşim kurmuşlar ve daha sonra Anamur'dan gelenlerle nüfus artarak Kemer muhtarlığına bağlı bir mahalle olmuştur.

Günümüzde ise Beldibi, bir mahalleden çok daha fazla özelliklere sahiptir. Başta Beldibi otelleri kalite ve hizmet konusunda birbirleri ile yarış halindedirler. Antalya Beldibi'nde ham sakinliği tadabilir, hem de her şey dâhil sistemle hizmet veren lüks otellerde bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kemer Beldibi 2017 otel fiyatları, diğer tatil yerlerine oranla daha uygun. Özellikle de Kemer merkezde yer alan otellere nazaran Beldibi 2017 otel fiyatları daha uygun. Bu beldede konaklayarak, hem bütçenizi daha iyi koruyabilir, hem de çevre beldeleri gezebilirsiniz. Çünkü çevresinde gezilecek birçok yer barındırıyor Kemer Beldibi. Phaselis, Olimpos, Adrasan bu yerlerden sadece birkaçı...

Beldibi Hakkında

Antalya il merkezinin batısında yer alan Kemer Beldibi doğası, günübirlik piknik alanları, turistik tesisleri ile vazgeçilmez turizm merkezlerinden olmuştur.

Beldibi'nden Kemer'e yarım daire şeklinde uzanan ova Göynük ovasıdır. Göynük adı Gökbük kelimesinden gelmektedir. Gökbük kelimesinin Luvi dilindeki karşılığı; mavi göğün, mavinin birleştiği noktadaki nehir kıyısındaki verimli ovadır. Göynük ovasına dikkatlice bakıldığında gökyüzü ile birleştiği görünmektedir.

Kentte kazı ve araştırma yapılmadığından eski çağlara ait çok fazla bilgi yoktur. Antik dönemlerde Göynük çayı vadisi, önemli bir konuma sahip olmuş ve bu yüzden Pisidialı yağmacı halkların kontrolünde kalmıştır. Tarihe ait bilinen tek şey ise yağmacılıkları nedeniyle komşu Phaselislerin isteğiyle M.Ö. 3 yıl ordusuyla kışı Phaselis'te geçiren İskender tarafından Pisidialı'ların cezalandırıldıklarıdır. Ayrıca platodan kıyıya inen tüccarların kıyıyı takip ederek, batıda Phasalis'e, doğudan ise Attelia ovasına geçtikleri anlaşılmıştır. 11. yüzyıl sonlarında Cuma Ovası ve Altınkaya yaylalarında bulunan Türkmen Yörükleri, bu yolu sahile inişleri için kullanmışlardır.

Ayrıca Lyrnesson ve Thebe kentlerinin Edremit Körfezinden göç eden Aioller tarafından 2700 yıl önce kurulduğu anlaşılmıştır.

Buraya geldiğinizde Kemer Beldibi Mağarası'nda bulunan turistlere açık arkeolojik sit alanında çakmak taşı gereçleri, çanak çömlek parçaları, aşı boyası ile kayaların üzerine yapılmış insan figürleri, dağ keçisi ve geyik figürleri ilgi çekicidir. Burası avcılar tarafından gerektiğinde bir sığınak olarak da kullanılmıştır.

Antalya il merkezinin batısında 25 km uzağında bulunan Kemer Beldibi, bu güzellikleri keşfetmek için ziyaretçilerini beklemektedir.

Beldibi otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Imperial Sunland Hotel
Imperial Sunland Hotel

-

Oda temizliği hiç yok

Oda temizliği hiç yok. Barlarda biradan başka bir şey yok. Çay-kahve, meyve suları ancak rüyada görürsünüz. İçme suyu belirli bir-iki noktada var. 5 yıldızı bırakın, 3 yıldızı bile hak etmiyor. Havuzların, özellikle aquaparkın pisliğini görmeyin. Tuvaletlerde peçete ve sabun dahi yok. Kesinlikle gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Imperial Sunland Hotel
Imperial Sunland Hotel

-

Yemekler sürekli aynı

Merhaba, otel çok kötü. Temiz bardak, çatal ve tabak bulunmuyor. Çalışanların çoğu stajyer, bu nedenle müşterilerin beklentilerini karşılayamıyorlar. Yemekler sürekli aynı, çeşit yok. Oda temizliği de aynı vasatlıkta. Sabun koysalar şampuan koymuyorlar. Otelde 19.00'dan sonra lobideki bar açık ve yetersiz, bir Fanta için sıraya girip 45 dakika bekliyorsunuz ve sıra geldiğinde, "abla bardak bitti" diyorlar. Yetkili biriyle görüşmek istediğinizde sizi şeflerle görüştürüyorlar ve şefler o anı kurtarıyorlar, 1 saat sonra her şey aynı. Kısacası 5 yıldızın hakkını veremeyen, hijyen adına hiçbir şey olmadığı, tamamen ticaret üzerine kurulu bir otel. Zaten BİMER, Kültür Bakanlığı'na ve Sağlık Bakanlığı'na gerekli şikayetler yapılacaktır. Mutsuz çalışanlarla berbat bir tatil geçirdim. Bu oteli öneren Tatilbudur ekibine de teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Premier Palace Hotel
Premier Palace Hotel

-

Hiçbir hizmet sunulmadı

Ben ve eşim balayı için seçtiğimiz oteli nette çok beğenmiştik ancak otele gittiğimizde daha lobide sıkıntılar başladı. Balayı çiftinin erken giriş izni olmasına rağmen odaya girişimiz saat 3'ü bulmuştu. Daha sonrasında ne odaya kahvaltı ne alakart yemeği, hiçbir hizmet sunulmadı. Gittiğimiz tura yaptığımız baskı ile ancak oda süslemesi 4. günde yapıldı. Otelde animatörlerin bir-ikisi dışında hepsi çok amatör ve yabancı meraklısı. Temizlik ise içler acısı, 8 günlük balayımızda yatak çarşafları hiç değiştirilmedi, galiba otelin temizlik anlayışı yatağı düzeltmek, banyo eksiklerini tamamlamak. Yani onca zaman beklediğimiz balayı tatilimiz rezil rüsva oldu. Gidecekler için tekrar tekrar düşünmeleri gerektiğini, koca yıl bekleyip kötü bir tatil geçirmemelerini umarım. 5 yıldızına aldanıp gidilecek yer değil. Otelin tek artısı her şey dahil konseptte bizi aç bırakmaması.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Renaissance Antalya
Paloma Renaissance Antalya

-

Yemekler çok güzel

Ailem ile beraber çok güzel bir tatil yaptık. Personelin güler yüzlü olması gerçekten çok iyi. Tüm çalışanlar yardımsever ve ilgili. Yemekler çok güzel, özellikle Türk gecesi ve Balık gecesi mükemmeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Renaissance Antalya
Paloma Renaissance Antalya

-

Geniş ve bakımlı bahçesi

Doğası ile insana huzur veren geniş ve bakımlı bahçesi, girişten itibaren güler yüzle karşılayan tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Odamızın en ince detayına kadar düzenini sağlayan Fatma Hanım'a teşekkürler, tekrar geleceğiz...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sentido Sultan Beldibi
Sentido Sultan Beldibi

-

Klima kendini bile soğutmuyor

Tek kelimeyle berbat, zamanın çok gerisinde kalmış, sadece amacı para kazanmak olan müşteri memnuniyetini son plana bırakıldığı bir otel, küçük detaylara girmiyorum, koskoca otelde bir klima var, o da kendini bile soğutmuyor, paranıza yazık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Sungate Hotel
Rixos Sungate Hotel

-

Paraya göre hizmet kötü

Kesinlikle otelin kaldırabileceğinden daha kalabalık, çalışanlar Türkçe bilmiyor. Otelin kumsalı güzel olmasa asla çekilebilecek gibi bir otel değil. Yemekte kuyruklar oluşuyor, inanın yemek alasınız gelmiyor. Akşam aktiviteleri o kadar dolu ki 1 saat öncesinden yer tutmanız gerekiyor. Odaya günlük konulan çerezlerden bile 10 dolar para alıyorlar. Ödenen para o kadar fazlayken bu kalitede hizmet çok kötü. Paranızla hiçbir şey yapamıyorsunuz. İtişmeyi kakışmayı seviyorsanız, rahatlığınızı aramıyorsanız gidin. Ama diyorsanız o para karşılığında mutlu olmak, stresimden arınıp eğlenmek istiyorum o zaman çok daha güzel oteller bulabilirsiniz. Kocaman bir çöp.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aquabella Beach Hotel
Aquabella Beach Hotel

-

Yemekleri çok güzel

Yemekleri çok güzel, odaları ferah, yemek saatleri ideal. Çok güzel dizayn edilmiş, tek kelimeyle mükemmel bir hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Golden Sun
Hotel Golden Sun

-

Hem eğlendik, hem eğlendirdik

Merhabalar 4 günlük tatil için Hotel Golden Sun'ı tercih ettik, hem çok mutlu hem de çok hüzünlü ayrıldık Revza Hanım sağ olsun istediğimiz müzikleri açtı, hem eğlendik, hem eğlendirdik bütün turistler sayemizde Türk oldu :) Sağ olsun Erol Bey içeceğimizi eksik etmedi, işte işin kötü yanı Türk gibi olan turist dostlarımızdan ve orada tanıştığımız güzel arkadaşlardan ayrıldık. Otelde kusur arıyorsanız bizi dostlarımızdan ayırdı şikayetçiyim. :) Hepinize teşekkürler Golden Sun çalışanları.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Golden Sun
Hotel Golden Sun

-

Hayalimizdeki tatili yaşadık

Hotele girer girmez güler yüzlü güvenlik Kübra Hanım karşıladı bizi. Erken hotelde bulunmamıza rağmen odamızda bulduk kendimizi, personelleri olsun yemekleri olsun hayalimizdeki tatili yaşattıkları için hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi borç bilirim. Gerçekten bunu yazmasaydım içim rahat olmazdı, tam anlamıyla huzur eğlence ve daha fazlası.. Revza Hanım her konuda bize yardımcı oldu, güler yüzlülüğü aileden gibi davranışları mükemmel, harikulade o sıcakta her müşteriyle ilgilenmesi ve daha fazlası teşekkürler her şey için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Premier Palace Hotel
Premier Palace Hotel

-

Animasyon çok yetersiz

Otel de animasyon var ama ne animasyon için plan var ne bir hazırlık. Eğlence yönü çok zayıf. Restoran olanakları çok yetersiz, yemekler maalesef eskisine göre zayıf. Personel iyi elinden geldiği kadar otelin olanaklarını olumsuz tabi kapatmaya çalışıyorlar. Konum iyi otelde havuz ve yeşil alan gayet iyi. Odalarda mini bar ve diğer olanaklar yetersiz istemezsen odaya bir şey koymamışlar (extra şampuan, havlu, terlik, dikiş ve bakım setleri otel odalarında yok.) Otel aile oteli idi ama şimdi değişmiş kırolar göbeklerini kaşıyor. Eski halinden eser kalmamış otelin zaten geçen yıl açmadılar keşke bu sene de açmasalardı bu ötele 3 kez gelişim bir daha da gelmem. Herkes iyi tatiller şimdiden. Sınırlı tatil günlerini ve olanakları doğru değerlendirmeniz dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Golden Sun
Hotel Golden Sun

-

Güvenilir, mutlu, huzurlu

Güvenilir, mutlu, huzurlu ve eğlenceli bir tatil yaşadık. Personel her konuda ilgili, ellerinden geleni esirgemiyorlar, geldiğimizde kuşkuluyduk ama ayrılırken kocaman bir aileye sahip olarak ayrılıyoruz, bundan sonraki tüm tatillerimiz burada geçireceğiz. Güler yüzlü tüm Hotel Golden Sun çalışanlarına teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Golden Sun
Hotel Golden Sun

-

Tam bir aile ortamı var

Gerçekten çok güzel bir otel. Tam bir aile ortamı var. 3 arkadaşımla geldim ama şu an koskoca bir aile olduk ve beraber tatil yaptığımız insanlarla hala iletişim halindeyiz. Tavsiye edilecek güzel yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Imperial Sunland Hotel
Imperial Sunland Hotel

-

Personel ilgili, güler yüzlü

Otel temiz ve yemekleri de lezzetli. Alakart menüyü ve dondurma kızartmasını öneririm. Kötü yorumlara aldanılmamalı, personel ilgili ve güler yüzlü. İçme suyunu beğenmedik ve plaj havluları kokuyordu. Onun dışında her şey güzeldi. Tavsiye ediyoruz, güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Imperial Sunland Hotel
Imperial Sunland Hotel

-

Temmuz sıcağında klima çalışmıyor

Temmuz sıcağında klimalar çalışmıyor. En büyük sorun bu temmuz sıcağında sıcakla boğuşuyorsunuz resmen. Söyleseniz de açmıyorlar. Yemekler kötü ve lezzetsiz, hijyen sıfır, personel günü kurtarma peşinde, bir hafta boyunca soğuk su içemedik otel dışından aldık, kahvaltıda bir bardak çay aldıysan çok şükür ikincisi yok, tabaklar kirli yemekleri koymadan silmen gerekiyor. Koca otelde asansör bir tane ikincisi bozuk ve yapılamıyor. İnternet çekmiyor, bütün olumsuzluklar bu otelde toplanmış yani, sadece iskele ve deniz güzel, gerisi berbattt!!! Çocuklara kaydırak var dedim kaydırak yarım saat çalışıyor ve kapanıyor ya da hiç çalışmıyor. Havuzda ve denizde müzik yok açmıyorlar. Animasyon gösterisi yarım saatte bitiyor. O da güzel değil, zaten nasıl 5 yıldızlı otel olmuş anlayamadık .

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Villa 4 Mevsim
Villa 4 Mevsim

-

Güzide bir ortam

Limon ağaçları içinde, tertemiz bir aile ortamında, kendimizi evimizde gibi hissederek, tek bir sıkıntı dahi yaşamadan 1 hafta geçirdik. Bu güzide ortamın oluşmasından dolayı Özkan Bey'e çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Golden Sun
Hotel Golden Sun

-

Havuz güzel ve temiz

3 yıldızlı olmasına bakmayın, yemekler harika gerçekten. Resepsiyon, restoran ve katçılar çok iyi ve güler yüzlü. Havuz güzel ve temiz. Daha önceden 4 yıldızlı otelde tatil yaptım fakat böyle hizmet yok. Tekrardan gelmek isterim fırsatını bulunca.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selçukhan Hotel
Selçukhan Hotel

-

Personel yetersiz

Son derece kötü, ilgisiz, personel yetersiz ve hepsinin suratı beş karış. Ruslara ilgi mükemmel, Türkler ikinci ve üçüncü planda kalıyor. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Paranıza yazık edersiniz. Bu otele verdiğiniz paraya 5 yıldızlı otellerde kalabilirsiniz. Dahası diskodaki personeller ayrı bir dert. Bir şey içmediğiniz için sizi ayakta bırakabiliyorlar. Dışarıdan gelen misafirlere bile daha fazla ilgi var. Kesinlikle gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aquabella Beach Hotel
Aquabella Beach Hotel

-

Odalar rutubet kokuyor

Paranızla rezil olmak isterseniz tek adres burası, özellikle ön bürodaki yetkili tavırları nereden düştüm buraya dedirtiyor. Haziran 2017 tecrübemdir, odalar pis, deniz manzaralı odalar bile rutubet kokuyor. Duşakabin saç kurutma yok, Tura Bey yine en iyi odalarının bunlar olduğunu söylüyor ama internet sitesindeki resimler farklı deyince ne yapalım gelmeseydiniz diyor, Tatilbudur elemanları da çaresiz bakıyor...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ilimyra Hotel
Ilimyra Hotel

-

Harika bir yer

Sene 99'da gittim ve hala aklımda, çok nezih bir ortam. Sıcakkanlı Süleyman Bey ve Ayten Hanım, kendilerine çok teşekkür ediyorum o zamanki ilgilerinden dolayı. Harika bir yer. Antalya Çamyuva kesinlikle tavsiye ediyorum buraya gitmelerini.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Larissa Hotel Beldibi
Larissa Hotel Beldibi

-

Havuzu ve etkinlikleri

Beldibi'nde deniz çakıllı. Ancak otelin havuzu ve etkinlikleri güzel. Yemekleri orta lezzetli. Temizliği ve odalar çok konforlu olmasa da idare eder.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Golden Sun
Hotel Golden Sun

-

Nezih ve çok temiz

Ailecek güzel vakit geçirebileceğiniz, nezih ve çok temiz bir otel. Fiyatı da uygun, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Golden Sun
Hotel Golden Sun

-

Odalar temiz

Antalya Beldibi bölgesinde tatil yapmak isterseniz Hotel Golden Sun'a gidin derim. Odalar temiz, yemekler lezzetli, havuzları harika, temiz hava, daha ne olsun... A bir de şu var; rahat, huzurlu bir ortam, güler yüzlü, samimi, içten personel... Hotel Golden Sun'da mutlu bir tatil...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Matiate Hotel
Matiate Hotel

-

Personeli cana yakın

Ödediğiniz parayı fazlasıyla karşılıyor. Personeli cana yakın. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Golden Sun
Hotel Golden Sun

-

Yemekleri lezzetli

2 tane havuzu olan güzel bir işletme. Karşılama gayet kaliteli. Yemekleri lezzetli. Sahile yürüme mesafesinde. Fiyat/performans dengesi iyi olan bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Onkel Resort Hotel
Onkel Resort Hotel

-

Otelin kompakt olması

Otelin kompakt olması her şeyin elinin altında olmasına, otel içinde yorulmamanıza neden oluyor, bu güzel. Belki havuzu büyük olsa iyi olurmuş ama bu açığı çok ilgili, özellikle Kırgız çalışanlarının nazik ve çok yardımsever oluşu kapatıyor. Kafa dinlemek ve her türlü imkanlardan yararlanılabilecek bir otel. Tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Sungate Hotel
Rixos Sungate Hotel

-

Yemekler güzel ve kaliteli

2017 Mayıs'ta 5 gün kaldım. Doğası, mimarisi, tesisler harika. Çok geniş alana kurulmuş. Yemekler güzel ve kaliteli. Ben çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Golden Sun
Hotel Golden Sun

-

Yemekler çok lezzetli

Yemekler çok lezzetli, odalar temiz. İlgi ve alakasından dolayı otel yetkililerine çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akka Antedon Hotel
Akka Antedon Hotel

-

Güler yüzlü hizmet

Lobi barda akşam görevli olan Eyüp ismindeki personeliniz kesinlikle yaptığı işi aşkla yapıyor. Müşteri memnuniyetini son derece ön planda tuttuğunu gördüm. Kendisine bize sunduğu güler yüzlü hizmeti için çok teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Renaissance Antalya
Paloma Renaissance Antalya

-

Farklı bir açık büfe göremedik

Çalışanlar misafirperverliği benimsemişler fakat sadece bu, geri kalan her şey boştu. Balayı çifti olarak geldik, bugün çıkış yapıyorum. Normalde geç ayrılma şansım olmasına rağmen odayı zorla bana boşalttırdılar. 5 gün kaldık, 5'inde de farklı bir açık büfe göremedik. Kalanın da temizlik bakımından iyiydi. Bahçe düzenlemesi hoş bir oteldi.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (1)
Nirvana Lagoon Villas Suites & SPA
Nirvana Lagoon Villas Suites & SPA

-

Çalışanlar çok cana yakın

Her şeyiyle mükemmeldi. Çalışanlar çok cana yakın ve sevecendi. Çok kalabalık da değil. 7/24 açık restoran, aquapark, vb. Ailecek eğlenilebilecek bir otel. Tavsiye ediyorum. Kesinlikle gidip görülmesi gerekilen bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crystal Flora Beach Resort
Crystal Flora Beach Resort

-

Tek kelime ile mükemmel

Girişten itibaren sizi büyülü bir atmosfer karşılıyor. Bırakın kendinizi, bir salın bir... ;-) Tek kelime ile mükemmel... Resepsiyondaki ilgilerinden dolayı Özgür Bey'e çok çok teşekkür. Bir dahaki Crystal vazoda görüşelim efem...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Millennium Palace Hotel
Millennium Palace Hotel

-

Temiz odalar

Eylül ayı başında kaldığımız otelinizde çok güzel vakit geçirdik. Temiz odalar ve güler yüzlü hizmetiniz için başta yönetici kardeşler olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Millennium Palace Hotel
Millennium Palace Hotel

-

Temiz bir yer

Otelde kaldığımız tatilimiz boyunca yönetimin ve çalışanların göstermiş olduğu güler yüz ve yardımlarından dolayı teşekkür ederiz. Temiz bir yerde ekonomik tatil düşünen bütün ailelere tavsiye ederim. Herkese iyi tatiller. (Ayşegül Hoca)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aquabella Beach Hotel
Aquabella Beach Hotel

-

Odalar küf kokuyor

Ben daha hayatım boyunca böyle bir otel görmedim, ne hizmeti ne hijyeni. Odalar resmen küf kokuyor, banyo leş, bir yüzünü silmek için havlu yok, kimseye tavsiye etmiyorum böyle bir oteli, koyacağınız paraya yazık valla, aklı olan böyle bir otele gitmesin arkadaşlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Beldibi
Rixos Hotel Beldibi

-

Yiyecek ve içeceklerin kalitesi

18.09.2016 itibari ile otele giriş yaptık. Karşılama ilgi alaka personelin güler yüzlü oluşu otelin konumu ve temizliği, yiyecek ve içeceklerin kalitesi, otel tam anlamıyla harika, teşekkürler Rixos Hotel Beldibi. Bu sene Rixos Hotel Beldibi sayesinde ikinci kez aynı otele gidilmez kuralımı değiştiriyorum, inşallah seneye de buradayım... Tavsiye ederim harika bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ilimyra Hotel
Ilimyra Hotel

-

Güvenilir ve temiz

Tam bir aile işletmesi ve çok sıcak işletmeciler. 1 yaşında bebeğim ile gittik eşim ve ben, çok yardımcı oldular her konuda. Ayten Hanım ve Süleyman Bey. En önemli özelliği çok temiz bir işletme. Şahsen gözümle gördüm kullanılan ürünleri ve deterjanları. Güvenilir ve temiz bir yer arıyorsanız kaçırmayın derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Magic Sun Otel
Magic Sun Otel

-

Hiçbir artısını göremedim

Merhaba 4* li otel sözde ama 1* lik bir otel bile değil 6 gün 5 gece kaldım temizlik denen bir şey yok. Oda temizliği çöpleri almaktan ibaret, çarşaf değiştirmek yok, havlu bırakmak yok, istedim kirli havlular bıraktılar. Restoran sinek kaynıyor, havuz pislik içinde, lobi ayrı bir pislik, bedava deseler gitmesin kimse. O otele memnunum diyenleri de anlamış değilim, 1 tek artısı olsa onu da anlayacağım, yemeklerden zehirlenen 40 kişi ayrı bir vukuat, jandarma ambulans çok kötüydü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Onkel Resort Hotel
Onkel Resort Hotel

-

Uygun fiyata güzel tatil

Karşılama çok iyi, güler yüzlüler, erken gelmemize rağmen hızla yardımcı olup odamızı hazırladılar. Odalar temiz, güzel. Mini barda iyi marka alkollü-alkolsüz çeşitli içecekler var, ancak sadece su ve soda her gün yenilendi. Havlular her gün değiştirildi. Ortak alanlar çok güzel, zevkle düzenlenmiş. Restaurantlar temiz, çalışanlar ilgili ve hızlı. Sadece akşam yemeğini bahçede yiyecekseniz biraz ışık az, oysa bir spot ile aydınlanma sağlanabilir. Su otelde şişe içinde ve tanıdık marka ile sunuluyor. Sadece suyu ve kahve makinelerinden kahve çeşitlerini kendiniz alabiliyorsunuz. Onun dışındaki sıcak-soğuk alkollü ve alkolsüz içecekleri bardaki görevliler size sunuyor. Çayın da bizim alabileceğimiz bir alanda olması daha güzel olurdu. Aslında otelin alanı çok büyük değil, ama bu bir avantaja dönüştürülmüş. Deniz ve havuz, hem birbirine hem de restoranlara ve barlara yakın. Deniz çok güzel, kıyı taşlık. İskelede güneşlenme ve oturma gruplarının bulunması harika. Yemekleri beğendik, 5 gece-6 gün boyunca her çeşit yemek çıktı. Sunumları da, tatları da güzel. Tek olumsuzluk, alkollü içeceklerin kalitesi. Daha iyi marka rakı ve şarap sunulsa daha iyi olacaktır. Bira güzel, iyi marka. İçecekler, sadece lobi barda her zaman cam bardakla veriliyor. Havuzdaki barda -güvenlik sebebiyle- köpük bardak kullanılıyor. Kokteylleri köpük bardakta içmek pek hoş olmuyor. Cam bardak istediğimiz zaman cam bardakta da içecek veriyorlar. Bu iyi! Animasyon bizim dönemimizde çok iyiydi, harikaydı. 3 kişilik bir ekip ve çok başarılılar, eğlendirici ama saygılarını da koruyorlar. Özellikle Özgür Bey tek kişilik dev kadro! Biz çok eğlendik. Uygun fiyata güzel bir tatil arıyorsanız bence bu oteli mutlaka ziyaret etmelisiniz!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Onkel Resort Hotel
Onkel Resort Hotel

-

İnternet odadan çekmiyor

İnternet odadan çekmiyor. Kara tarafına bakan oda hemen diğer otelin binasına bakıyor ve çok yakın. Pencere bile açamıyorsunuz. Yemek çeşitliliği pek yok. Snackte çıkan kek ve kurabiyeler çok az ve bitince yenilenmiyor. Denizi çok güzel ama çok taşlı. Deniz ayakkabısı olmadan girmek çok zor. Tuvaletin duş yapılan su gideri tıkanmış. Sular olduğu gibi kalıyor. Tekrardan tatilimi geçirmek için asla tercih etmeyeceğim bir otel. Biraz fazla paraya daha iyi bir yerde tatilinizi yapmanızı öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Carelta Beach Hotel
Carelta Beach Hotel

-

Kalitesiz, eski, bakımsız

Facebook sayfasında da belirtmiş olduğum gibi otel ve hakkında yapılan tüm iyi yorumlar sahtedir. Otel tam anlamıyla bir fiyaskodur. Kalitesiz, eski, bakımsız, yemekler tam anlamıyla kokmuş. Otelden yemeklerini beğenmediğim için çocuklu bir aile olarak bizi kovdular, hem de arife günü ve ücret iadesini vermeyeceklerini söylediler. Mahkemeye vereceğimiz kesin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akka Antedon Hotel
Akka Antedon Hotel

-

Otelin temizliği

Bu yıl ilk defa şansa gittiğimiz bir oteldi, inanılmaz güzel bir tatil geçirdik. Özellikle otelin temizliği ve çalışanların güler yüzü her şeye değerdi. Otelde her şey mevcut, hatta relaks odası bile vardı. Hiç düşünmeden gidebileceğiniz, çoluk çocukla eğlenebileceğiniz bir otel...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Belport Beach Hotel Beldibi
Belport Beach Hotel Beldibi

-

Tam bir aile oteli

Merhaba öncelikle; çok keyif aldığım bir otel. Animasyon dahil her şeyi mükemmel bir otel. Animasyon şefi Tayfun kardeşim, işini mükemmel derecede yapıyor, hakkını yememek gerekir. Bunu ayrıca otel yetkililerinin dikkatine diyebilirim. Farklı bir konumu olan otel tam bir aile oteli. Ben ve eşim, çocuklarım keyif aldık. İnşallah seneye yine aynı otelde olacağız. Teşekkür ederim Belport Beach Hotel Beldibi çalışanları ve yöneticileri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Onkel Resort Hotel
Onkel Resort Hotel

-

Çalışanları nazik insanlar

Okuduğum olumsuz yorumlardan dolayı çok tedirgin olarak gelmiştim. Ama yazılanların hepsi abartı, gayet de çalışanları nazik insanlar, yalakalık sevmeyen birisi olaraktan çok da memnun kaldım. Havuz küçük denmiş, gayet de ideal bir büyüklüğü var. Deniz taşlı demişler ama insanı yoracak derecede koca koca taşlar yok. Odalar biraz ufak ama oteli zimmetimize geçirmeyeceğiz nasıl olsa. Bu fiyata bulabileceğiniz ideal bir otel. Deniz temiz, yemeklerde bol çeşit var. İlk geldiğimiz gece kırmızı et dahi vardı. Olumsuz yorumlara bakıp aldanmayın sakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Sungate Hotel
Rixos Sungate Hotel

-

İkinci sınıf vatandaşsınız

Gittigim oteller içinde en iyilerinden biri ama burada da ikinci sınıf vatandaşsınız. Siz güneşlenirken turist gelir yanınızda top oynamaya başlar, top çocuklara gelir, şikayet edersin, müdahale edeceklerine idare et derler. Başka yeri sana göstermeye kalkarlar. O sözde medeniler de bundan rahatsız olmaz, oynamaya devam ederler. Her şey yemek ve içki değil Rixos Sungate Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aquabella Beach Hotel
Aquabella Beach Hotel

-

Tam bir hayal kırıklığı

Kötü bir otel, kötü bir hizmet, yemekler lezzetsiz, çok çok çok kötüydü. Gerçekten tam bir hayal kırıklığı. Asla tavsiye etmiyorum. Buraya vereceğiniz 150 TL ile gidin, çadır alın, çadırda kalın. Odalarda şampuan bile yok. Ekmekleri herkes elleriyle bölüyor. Yemeğinizi sineklerle paylaşıyorsunuz. Gerçekten çok kötü. Hijyen sıfır. 1 puan bile fazla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Amara Club Marine
Amara Club Marine

-

Hizmetler kalitesiz

Yemekler felaket, içecekler en kalitesizi. Hizmetler kalitesiz, temizlik eh. Yani kesinlikle gitmeyin, en azından bu sene.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Catamaran Resort Otel Beldibi
Catamaran Resort Otel Beldibi

-

Yemekler çok kötü

Verdiğiniz paraya yazık gerçekten. 2 günlüğüne geldik ama çok pişman olduk. Yıllardır otele giderim, bu kadar kötüsü ile ilk defa karşılaşıyorum, 5 yıldızı hak eden bir otel asla olamaz, 2 bile çok bence. Evet, havuz güzel ama onun dışında her şey ama her şey falso, yemekler çok kötü, çeşit yok, odalar siz söylemeden temizlenmiyor, snack saati deseniz gerçekten sinek saati. Marketten alınma birkaç kek tabağı ve üzerinde uçuşan sinek ve arılardan oluşuyor. Çocukların yiyebileceği pizza, hamburger, vs. gibi şeyler zaten yok. Çocuklu aileler için söylüyorum. Odalardaki klimalar anca kendini soğutuyor, havuz başında şezlong kapmaca oynarsanız belki ayakta kalmaktan kurtulursunuz. Yorumlara bakmadan gelmenin ceremesini çekiyoruz. Akşam yemekten sonra oturacak, muhabbet edecek adam gibi bir yer zaten yok. Tek seçenek odanıza çıkıp mis gibi bir uyku çekmek. Gerçekten paranıza yazık. Bizim tatilimiz rezil oldu, bari sizin olmasın. Araştırmadan, tüm yorumları okumadan sakın gelmeyin. Diğer yorumlarda da zaten hep aynı şikayetleri göreceksiniz. Otel de biraz bu şikayetleri dikkate alsa hiç fena olmayacak ama hiç umurlarında değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Golden Sun
Hotel Golden Sun

-

Muhteşem bir aile ortamı

Muhteşem bir aile ortamı. Çok beğendik. Herkese tavsiye ederim. Revzan Hanım'ın ilgisi ayrıca mükemmeldi. Güler yüzlü ve hızlı bir personele sahip.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Peker Hotel
Peker Hotel

-

Yemekler süper

Çok süper hotel. Volkan kardeşime teşekkür ederim. Otel temiz, yemekler süper, deniz güzel. 10 senedir gidiyorum, her sene üzerine koyuyor. Orada çalışan bütün arkadaşlara ilgi ve alacaklarından dolayı teşekkür ederim. Ayrıca animatör Recep kardeşime saygılarımı sunarım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)