Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Beldibi Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Beldibi Otelleri

Beldibi için {{ (filteredHotels).length}} / 81 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Beldibi Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Bir tarafında dağlar ve ormanlar, diğer yanında deniz olan kemer Beldibi, sahil boyunca uzanan irili ufaklı otelleri ile önemli bir turizm merkezidir.
Şehir merkezine 20, Kemer'e 15 km uzaklıktaki Antalya Beldibi, deniz, orman ve dağların bir araya geldiği doğasıyla her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Beldibi otellerinin hemen hepsi lüks hizmet veren tatil tesisleri.

Antalya Beldibi otelleri, dağların denize çok dik bir şekilde indiği dar kesimde bulunur. Uzun sahil boyunca sıralanan Beldibi otelleri, lüks, konfor ve hizmet bakımından adeta birbirleri ile yarış halindedir.

Kemer Beldibi otellerinin şehir merkezine uzaklığı 25 km, Antalya Havaalanı'na uzaklığı ise 45 km varındadır. Her şey dâhil sistem ile çalışan Beldibi otelleri binlerce odadan oluşmaktadır ve her yıl binlerce turiste hizmet vermektedir. Beldibi otellerinin hizmetleri arasında, açık - kapalı yüzme havuzu, jakuzi, sauna, aquapark gibi genel hizmetler, televizyon, mini bar, kasa, telefon gibi oda hizmetleri bulunmaktadır.

Kemer Beldibi otellerinde konaklamak isterseniz 35 bin metrekarelik alan üzerinde kurulu bungalov tarzı odalardan oluşan lüks otelleri de seçebilirsiniz. Açık ve kapalı restoranları, dünya mutfakları ve 24 saat boyunca hazırda bulunan resepsiyonları ile siz misafirlerini ağırlamayı bekliyor Kemer Beldibi otelleri...

Beldibi bugün Olympos Beydağları Sahil Milli Parkı içerisinde yer almakta olup Reis burnundan Akyarlar'a kadar olan dört bin dönümlük ince uzun bir ova üzerindedir.
Antalya il merkezinin batısında 25 km uzaklıkta bulunur kemer Beldibi. Yüz elli yıl öncesine kadar tamamen meşe ormanlarıyla kaplı olan yöreye gelen üç aile yerleşim kurmuşlar ve daha sonra Anamur'dan gelenlerle nüfus artarak Kemer muhtarlığına bağlı bir mahalle olmuştur.

Günümüzde ise Beldibi, bir mahalleden çok daha fazla özelliklere sahiptir. Başta Beldibi otelleri kalite ve hizmet konusunda birbirleri ile yarış halindedirler. Antalya Beldibi'nde ham sakinliği tadabilir, hem de her şey dâhil sistemle hizmet veren lüks otellerde bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kemer Beldibi 2019 otel fiyatları, diğer tatil yerlerine oranla daha uygun. Özellikle de Kemer merkezde yer alan otellere nazaran Beldibi 2019 otel fiyatları daha uygun. Bu beldede konaklayarak, hem bütçenizi daha iyi koruyabilir, hem de çevre beldeleri gezebilirsiniz. Çünkü çevresinde gezilecek birçok yer barındırıyor Kemer Beldibi. Phaselis, Olimpos, Adrasan bu yerlerden sadece birkaçı...

Beldibi Hakkında
Antalya il merkezinin batısında yer alan Kemer Beldibi doğası, günübirlik piknik alanları, turistik tesisleri ile vazgeçilmez turizm merkezlerinden olmuştur.
Beldibi'nden Kemer'e yarım daire şeklinde uzanan ova Göynük ovasıdır. Göynük adı Gökbük kelimesinden gelmektedir. Gökbük kelimesinin Luvi dilindeki karşılığı; mavi göğün, mavinin birleştiği noktadaki nehir kıyısındaki verimli ovadır. Göynük ovasına dikkatlice bakıldığında gökyüzü ile birleştiği görünmektedir.

Kentte kazı ve araştırma yapılmadığından eski çağlara ait çok fazla bilgi yoktur. Antik dönemlerde Göynük çayı vadisi, önemli bir konuma sahip olmuş ve bu yüzden Pisidialı yağmacı halkların kontrolünde kalmıştır. Tarihe ait bilinen tek şey ise yağmacılıkları nedeniyle komşu Phaselislerin isteğiyle M.Ö. 3 yıl ordusuyla kışı Phaselis'te geçiren İskender tarafından Pisidialı'ların cezalandırıldıklarıdır. Ayrıca platodan kıyıya inen tüccarların kıyıyı takip ederek, batıda Phasalis'e, doğudan ise Attelia ovasına geçtikleri anlaşılmıştır. 11. yüzyıl sonlarında Cuma Ovası ve Altınkaya yaylalarında bulunan Türkmen Yörükleri, bu yolu sahile inişleri için kullanmışlardır.

Ayrıca Lyrnesson ve Thebe kentlerinin Edremit Körfezinden göç eden Aioller tarafından 2700 yıl önce kurulduğu anlaşılmıştır.

Buraya geldiğinizde Kemer Beldibi Mağarası'nda bulunan turistlere açık arkeolojik sit alanında çakmak taşı gereçleri, çanak çömlek parçaları, aşı boyası ile kayaların üzerine yapılmış insan figürleri, dağ keçisi ve geyik figürleri ilgi çekicidir. Burası avcılar tarafından gerektiğinde bir sığınak olarak da kullanılmıştır.

Antalya il merkezinin batısında 25 km uzağında bulunan Kemer Beldibi, bu güzellikleri keşfetmek için ziyaretçilerini beklemektedir.

Beldibi otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
10
0 (242) 922 02 51
Grand Park Kemer Hotel
Grand Park Kemer Hotel
Çifteçeşmeler Mah. Atatürk Cad. No. 195
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Bu yıl iki kere Grand Park Kemer'de konaklama fırsatım oldu. Her seferinde otel çalışanları aynı güler yüzüyle karşıladılar. Otelin konumu, temizliği, yemekleri her şey çok güzel. En çok personelin güler yüzü ve hizmeti için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Mehtap Hanım merhaba. Otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu güzel yorumunuzu okumuş olmamızın, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına bizleri motive ettiğini paylaşmak isteriz. En kısa zamanda sizleri otelimizde tekrar ağırlamayı umut ederiz. Saygılarımızla, Grand Park Kemer ailesi

13 Mayıs 2019, Pazartesi 15:53
50
10
0 (242) 922 02 51
Grand Park Kemer Hotel
Grand Park Kemer Hotel
Çifteçeşmeler Mah. Atatürk Cad. No. 195
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Tesis bu yıl komple yenilenmiş. Çok temiz, personel gerçekten güler yüzlü ve fazlasıyla ilgili. Gün içinde animasyonu çok güçlü. Bizim gittiğimiz dönem mayfest vardı. Çok eğlenceli 3 gün geçirdik. Yemekleri ve menüsü güçlü ve lezzetli. Tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

İsmail Gökhan Bey merhaba. Otelimizi tercih ettiğiniz ve güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Böyle güzel yorumları hak ediyor olmak bizim için gurur verici. Sizi Grand Park Kemer de tekrar ağırlamayı umarız. Saygılarımızla, Grand Park Kemer ailesi.

13 Mayıs 2019, Pazartesi 15:54
50
10
0 (242) 922 02 51
Grand Park Kemer Hotel
Grand Park Kemer Hotel
Çifteçeşmeler Mah. Atatürk Cad. No. 195
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Oteli kesinlikle herkese tavsiye ederim. Aileniz ile birlikte konaklayacağınız müthiş güzel bir otel. Personel son derece ilgili, odalar tertemiz, yemekler ise efsane idi. Çok teşekkürler, Grand Park Kemer Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Necati Bey merhaba. Otelimiz hakkında yorum yazmak için ayırmış olduğunuz değerli zamanınız için teşekkür ederiz. Sizi otelimizde tekrar ağırlama ayrıcalığına sahip olabilmeyi umut ediyoruz. Saygılarımızla, Grand Park Kemer ailesi

13 Mayıs 2019, Pazartesi 15:55
50
7
0 (850) 466 40 78
Amara Club Marine
Amara Club Marine
Cifteçeşmeler Mah. Atatürk Cad.
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otel güzeldi, yemekler güzeldi. Housekeeping, kids club çok kötüydü. Görevli yoktu. Her gece aynı animasyon yapılıyor. Bunların dışında personel güler yüzlü yardımseverdi. Animasyon, kids club ve housekeeping düzelmesi gerekiyor fiyat uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otel deniz kenarında, çok geniş bir plaja sahip. Bu fiyatlarla böyle bir yerde tatil yapabilmek büyük şans. Otel yetkililerinin güler yüzü ve iletişimi de cabası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 48 59
Rixos Sungate Hotel
Rixos Sungate Hotel
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Benim 7. Konuklamam. Ailemle gidiyoruz, her şey mükemmel. Güler yüz, temizlik, yeme, içme 5 yıldız. Gidilip görülmesi gereken bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 56 78
Aybel Inn Hotel
Aybel Inn Hotel
Göynük Mah. Başkomutan Atatürk Cad. No: 22
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Selamlar herkese, öncelikle çok güzel bir otel. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 31 06
Güler Butik Otel
Güler Butik Otel
Göynük Mah. Atatürk Cad. 1. Sok. No. 9
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otel muhteşemdi, Adil Bey'in misafirperverliğini çok sevdim. Manzara huzur vericiydi. Kahvaltı doğal, otel hijyen yönünden temizdi. Çok güzel dinlendim. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Asla, asla, asla bu otele gitmeyin. Oda içinde diğer odaya geçiş kapısı olur mu ya? Sakın gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Oteldeki hizmet gayet güzel. 4 yıldızlı bir otelden beklenilen ve verilen paraya göre alınan karşılık gayet İyi. Denize sıfır olması ve yakınlarında gezilebilecek yerlerin güzel olması tatil amacını karşılamaya yetiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Eylül başında konakladığımız güzel bir oteldi. Sahili çok güzeldi. Odaları güzeldi. Yemekler genelde aynıydı ama tatları güzeldi. Ödediğimiz paraya göre iyi bir hizmet aldık. Seneye tekrar gelmek düşünülebilir. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Berbat bir otel. Oraya gitmektense evinizde oturun tatile çıkmayın. Temizlik hiç yok, her yer pislik içinde, yemekler lezzetsiz, zaten pek yemek de yok. Domates bile kokar mı, kokuyor. Kahvaltı desen berbat. Düzensiz personel çok. Genel müdür var, kapımız kapanmamıştı gittik yanına söyledik. Geldi kapı böyle kapatılır, dedi bilmiyorsanız öğreteyim size dedi. Düşünün artık gerisini. Bu hatayı biz yaptık, başkası yapmasın. Gözleme harici bir şey yemedim. Pis, kalitesiz bir otel. Eylül başında kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Bu otele otel diyen kişiler kesinlikle otel kültürü olmayan kişilerdir ya da kimse parasıyla rezil olduğu bir yere asla iyi demez. Kardeşim, 17-23 Ağustos, oda 507. Açık ve net ispatlı yazarım. Yemek namına asla Türklerin damak tadına uyan hiçbir şey yok. 4 gece dışarıda yemek yedik, alkol bir gün var bir gün yok. Her şey dahilde nasıl yok derler? Akşam saat 10'dan sonra ücretliye dönünce her şey var! Havuz pislik içinde. Yemekhane Rabbim affetsin lağım kokuyor. Personel bir kulağından giriyor diğerinden çıkıyor, bazıları hariç tabi ki, odalar 6 gece kaldım kesinlikle temizlenmedi. Banyo, küvet su gitmiyor, TV'de kanal çekmiyor, yemekten zehirlendim, Kemer Devlet'ten rapor aldım. Bunca rezilliği bana Tatilbudur güvencesiyle satan Tatilbudur'a tüm hakkımızı haram ediyoruz. Resepsiyon formaliteden sizi dinliyor, bilinçli şekilde yapıyor bunu ama sonuç yok, çıkıp gitsek bayram olduğu için hiçbir alternatifimiz yoktu, doluydu her yer, bile bile katlandık ama tüm kuruşumuz zehir zıkkım olsun. 1 puan bile çok ama mecbur vereceğim yayınlansın diye.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Gelmeden önce iki kere düşünün. Ben internetteki yorumları okuyup ne kadar kötü olabilir demiştim. Hiç mi bir insan karnını doyuracak ekmek bulamaz demiştim; ama maalesef öyle. Yemeklerin az çeşit olmasını geçtim soğuk ve lezzetsiz. Biz kara manzaralı oda tercih ettik fakat odalar eski ve kokuyor. Denizi temiz ara ara dalgalı. Ben her zaman tedbirimi alır gelirim, Allah'tan nevresim ve havlularımı kendim getirdim. Kendi havluları lekeli lekeli ve kirli gibi duruyor. Paranız ile rezil olmak istiyorsanız, buyurun gelin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Hijyen 0, yemekler 0, tam anlamıyla fiyasko bir otel. Alkol sorun, odalar kokuyor, banyo tavanından su akıyor, klimadan su akıyor, duvarlar ıslaklıktan odada koku yapıyor. Fiyatı uygun diye hiç bir insan bu kadar iğrenç bir hizmeti hak etmiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 42
Grand Ring Hotel
Grand Ring Hotel
Göynük Mahallesi B. Atatürk Caddesi No:512
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Temmuz ayında iki aile bir hafta kaldık. Çok güzel bir tatil geçirdik. Tereddüt ederek gittim ama muhteşem bir tatil geçirdik. Oda süperdi, deniz çok güzel, yemekler süper, çalışanlar çok ilgili. Daha ne olsun ki.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

19-24 Ağustos tarihleri arasında acentenin önerisi ile 4 aile gittik bu otele. Kokan ve hijyen açısından sıkıntılı. Klimanın 1 metre çevresi küflenmişti. Oda şikayetimiz sonrası, 1 gün sonra odamız değiştirildi. Değişim yapılan odanın klimasının ve televizyonunun çalışmadığının farkına varılması, eşyalarımızı taşındıktan oldu, tekrar başka bir oda ayarladılar. Yine taşındık, konaklamaya gittik ama göçebelik yaşadık bir süre. Birlikte gittiğimiz arkadaşımız acentenin müşteri hizmetleri aracılığıyla hepimiz adına şikayette bulundu. Her bir aile için 2 günlük ücreti kesip para iadesi yapabiliriz denmiş, tatil için kalkıp 700 km yol yapıyorsun, bize önerilen paranızın yarısını geri verelim siz 700 km geri dönün, daha çözümcül yaklaşılması gerekirdi diye düşünüyorum. Mecburen kaldık. Yemekler vasattı, hijyen sıkıntısı var. 5 gün boyunca kırmızı etli yemek gördüm mü emin değilim. İçki konusu zaten sıkıntılıydı, kaliteli olmasını çok beklemiyordum zaten fakat kalmadı kültürü var otelde. Akşam sekizde rakı bitiyor, sonra gelmiyor. Gündüz bira bitiyor, yarım saat bekliyorsun. Konuştuğumuz hiç kimse memnun değildi, çalışanlarla ilgili bir sıkıntı yoktu, ellerinden geleni yapıyorlardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otel iyi, tavsiye ederim gibi yorumları kesinlikle kendileri yapıyorlar, otelde memnun 1 tane Türk yoktu eşim yemeklerinden zehirlendi, şu an otelden çıkışımızın 1 hafta olmasına rağmen hala mide bulantısı yaşıyor, lütfen iyi yorumlara inanmayın, otelin elle tutulur tek bir iyi tarafı yok, o kadar ağır bir pis bir koku hakim ki otelde her yer pislik yabancı uyruklu kaçak işçi çalıştırıyorlar, olumsuz yorumlar çoğalınca araya birkaç iyi yorum yazmışlar, kendileri oldukları o kadar belli ki lütfen lütfen gitmeyin paranıza yazık yemeklerde hijyen sıfır ve o kadar ağır kokuyor ki markası belirsiz kokmuş tavuklar leş gibi peynirler otel değil esir kampıydı resmen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 13 30
Hotel Golden Sun
Hotel Golden Sun
Bahçecik Mah.Atatürk Cad. No:354
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Çocuklarla birlikte keyifli bir tatil geçirdik. Yemekleri gayet güzel. Tek sorun odalar bakımsız ve temizlik yeterli değildi. Onun dışında kötü bir durumla karşılaşmadık. Seneye tekrar tercih edebiliriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Bu otel hakkında olumlu yazı yazanlar kesinlikle bu otelde konaklamış olamazlar. Abilerim, ablalarım, kardeşlerim gitmeyin bu otele. Her şeyi ile çok kötü. Verilen 1 kuruşa bile yazık, bu yere. İnsanın gerçekten sabrını deniyorlar. Gitmeyin, gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Marakesh Otel'de konakladığım sürece bir sıkıntı çekmedik. Ödediğim ücrete göre hak ettiğimizden daha fazla eğlendik. Ruslar da çok eğlenceleri insanlardı. Çok arkadaşlarımız oldu. Marakesh ailesine teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
50
1
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Hayatımda böyle kötü bir otel daha görmedim. Sakın yorumlara aldanmayın. 4 gün boyunca öğle, akşam fix aynı menü görmedim inanın. Odaların nemden, pisliği, klimaların kendine faydası yok. Ekmek, domatesle karnımızı duyurduk. İlgi, alaka sıfır. Resmen aç kaldık. Paramızla rezil olduk. Havuzu küçük, pis. Paramıza yazık. Araştırmadan sakın gitmeyin. 8 günlük tatili 4. gün bırakıp çıktım. Odada bir tane piriz vardı, televizyon takılı. Telefon şarj etmek için çıkarmak zorundasın. Asansör yok, gündüzleri su yok, parayla alırsanız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Yemekler kokmuş, hiç aktivite yok. 1 kez oyun havası çaldılar, yönetimden biri gelip burada oyun havası çalamayız deyip müziği ve ışıkları kapattılar. Müşteriyle yönetim birbirine girdi. 10 puan verenlerin yorumuna güvenmeyin, kendileri çalıp oynamış.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

25-31 Ağustos arasında Marakesh Otel'de kız arkadaşımla konakladım. Tatilbudur üzerinden aldığım otel tam bir faciaydı. Başkaları da senede bir hafta yapacakları tatil rezil olmasın diye bu yorumu paylaşmak istiyorum. Tesiste yemekler lezzetsiz ve her gün aynı şeyler(tavuk ve patates ) çıkıyor. İki gün midem rahatsızlandı, sonrasında yiyemedim. Kahvaltı da keza apart otelde bulabileceğinizden de kötü ve pis bir kahvaltı. Ayrıca temiz çatal, tabak bulmak da imkansız. Biten bir yemeğin yenisi de gelmiyor. Bitti diyorlar. İçecekler Bim'den alabileceğiniz içeceklerin iki kat daha kötüsü su ve şekerden ibaret. Odaya gelelim kötü bir koku, sıcak su desen 6 günde bir kere aktı, temizlik sıfır. Sabah, öğlen, akşam yemekleri arasında sadece gözleme var. Onda da 100 kişi sıra ve müşteriler açıyor. :) Bunda çok ciddiyim, fotoğrafları sosyal medyada bulabilirsiniz Bu oteli mümkün olduğunca paylaşımlarda bulunarak insanların aynı hataya düşmemesini anlatmaya çalışıyorum. Tatilbudur'u da ayrıca kınıyorum. İyi tatiller dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otele 26/08'de giriş yaptık. Odalar 2'de veriliyordu. Biz 3 gibi aldık ama o zaman kadar tesisi kullandık ve tesis gerçekten güzeldi. Oda fena değildi, birkaç eksiği vardı. Televizyon eski, klima çok iyi soğutmuyor. Hemen resepsiyona bilgi verdik. 1 saat içinde teknik servisteki arkadaşlar çözdü. Yemekler güzeldi fakat her gün benzer yemekler çıkıyordu. Tesis gayet güzeldi, plajı da aynı şekilde süperdi. Plajda gözlemeci ablamız vardı. Bir de plaj bar gibi bir şey olsa gayet güzel olabilirdi. Memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Merhaba. Marakesh Otele 2 sefer geldiydik. Bu sefer de çok iyi karşıladılar. çok teşekkür ederiz her şey için. Tesisteki bulunan her şey yerinde. Yemekler çok iyi ve lezzetli. Odalar pırıl pırıl. Her gün temizlediler. Teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
50
8
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Bayram tatili için ailecek geldik, geldiğimiz andan itibaren personel çok iyi karşıladı, odalar ve yemekler iyiydi, özellikle tatlı seven birisi olarak çok güzel ve zengindi. Plaj çok iyi, havuz hijyeni iyiydi, çocuklarla iyi zaman geçirdik, personele ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz, tek kusur onu da söylemeden geçemeyeceğim, küçük bir tadilat yapılsa iyi olacağı kanısındayım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
50
9
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Şu an otelde kalıyoruz. Fena sayılmaz. Erken rezervasyon olarak odayı aldık. Her şey iyi. Çok bir şey beklememek lazım. Verilen ücrete göre çok iyi. Yorumlara bakıyorum; tesise haksızlık ediliyor. Kesinlikle doğru yorumlar değil.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (1)
50
9
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Bu otele ikinci kez geliyorum. Haziran ayında Mika Tur ile geldik. Şimdi otelin kendi web sayfasından satın alarak otelde tatil yapıyoruz. Kahvaltı, öğlen ve akşam yemekleri normal standartta. Deniz ve animasyon çok güzel. İçki için belli saatler var. Onun dışında tüm içecekler ücretli. Bu fiyata iyi bir otel. Önümüzdeki sezonda yenilik yapılacağını duyduk. Çok abartılacak kötü durum yok. Buradaki yorumları okuyunca; sanki bundan evvel kraliyet sarayından gelmişler. Çekinilecek bir durum yok. Gayet güzel bir otel. Çalışanların hepsi güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (1)
50
1
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Okuyun ve ciddiye alın. Otele bir hevesle geldik; Ama kocaman bir hayal kırıklığıyla ayrıldık. 1 buçuk yaşındaki kızımızla ilk tatilimizdi. Hâliyle güzel bir tatil olmasını hayal etmiştik. Otele girer girmez boğucu bir hava ve koku zaten olacakların habercisiydi diyebilirim. Tam vaktinde girdiğimiz halde odamız iki saat geç teslim edildi. Güya oda temizleniyormuş. Odaya bir girdik çok pis. Personeller de ilgi sıfır. Odamıza bile kendimiz gittik. Havuzlarda yeterli temizlik yok. Yemekhane ye tam vaktinde gitmezsen aç kalırsın çünkü tükeniyor her şey. Çatal kaşık az. Sıra beklemek can sıkıcı. Onu da geçtim yemekler zaten lezzetsiz. Bu yaz sıcağında her gün yumurta mı pişer arkadaşlar. Akşam kuru fasulye mi olur. Ekşi ekşi her şey. Abartmıyorum köfte vardı kızartma, aynısının kalanlarını ertesi gün köfte yemeği yapmışlar içine bezelye patates atarak. Ertesi gün veriyorlar insanlara. Verdiğimiz paraya yazık oldu 6 gecemiz hiç oldu. 4 bin TL'miz gitti boşu boşuna. Sadece denizden zevk alabildim. Marakesh Otel'in bize kazandırdığı tek iyi şey 4 tane güzel arkadaş. Onun dışında iyi bir şey kazandırmadı bize. Ben buradan kötü yorum okuyunca o kadarda olmaz kötülemek için yazmışlar diyordum ama doğruymuş. Lütfen yorumları ciddiye alın, bizim düştüğümüz hataya düşmeyin. Doğru kararlar verin. Bu otele asla gelmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
50
1
0 (850) 600 35 75
Akka Antedon Hotel
Akka Antedon Hotel
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Hayatımda kaldığım en kötü otelden bahsetmek istiyorum size. Eğer paranızı çöpe atmak istiyorsanız Akka Antedon Hotel Beldibi'nde kalmanızı tavsiye ederim. Pazar gününden beri gürültüden bir gün uyuyamadım. Resepsiyon o kadar ilgisiz ki bana sessiz oda verin dememe rağmen kale almıyorlar. Sinirliler, ilgili değiller, saygılı değiller. Bir tatilde misafir memnuniyeti önemlidir; fakat burada misafir memnun olmasın mümkünse parayı versin bir daha da gelmesin mantığı var. Ne de olsa parayı aldılar. Tabi hem zamanımı hem paramı çöpe attım sayelerinde. Ayrıca otel o kadar eski ki restore etmeye tenezzül bile etmemişler. Üst katın bütün sesi alt kata geliyor, izolasyon kötü. Sakın sakın asla bu otel de kalmayın. Hem paranıza hem zamanına yazık. Zaten otelde konaklayan misafirlerin kalitesi de çok kötü. Bu otele vereceğiniz parayı fakir fukaraya yardım olarak verin daha iyi. Resmen çöpe attım paramı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Sakın gelmeyin, fiyat size cazip gelmesin, bedava konaklayın deseler asla ve asla kapının önünden bile geçmem. Biz maalesef paramızı iade alamadığımız için burada mahsur kaldık. Dört gün daha burada nasıl geçer bilemiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Bu otel birkaç kez el değiştirmiş o nedenle birkaç ismi var: Aqua Bella Beach, Maya World Imperial ve Club Marakesh Beach. Otele olumsuz yorumları okuyarak geldik abartıldığını düşündük ancak anlatılanlar kesinlikle doğru. Otele saat 1'de geldik, saat 3'e kadar odamız hazırlanmadı. İki çift olarak geldiğimiz ve havuz manzaralı aldığımız odalardan biri havuz manzaralı çıkmadı; ancak bir gün sonra düzelttirebildik. Resepsiyon hayatından bezmiş, zaten ilgi alaka sıfır. Çalışan personel arkadaşların hepsi genç hatta aralarından 13-14 yaşında birkaç çocuk da var inanın. Personel yetersiz, ortalık çok pis. Odalardaki klimalar sıkıntılı ve aşırı gürültülü. Bu nedenle sabaha kadar doğru düzgün uyuyamadık. Resimlerde görüleceği gibi havlular lekeli. Kesinlikle elimizi bile sürmedik. Yemekler kötü, çeşit deseniz hiç yok. Bakın bugünkü öğlen yemeği menüsünü söylüyorum; pilav, makarna, tavuk sote, patates püresi, çorba, kurufasulye, balık. Meyve sularının meyve kısmını koymayı unutmuşlar, sadece su tadı var çünkü. Ara öğünler (snack) veya alıştırmalıklar kesinlikle yok, öğün vakitlerine kadar açsınız. Havuz başındaki erkek lavaboları tıkalı ve ilgilenen yok. Havuzun ve yeşil alanın kenarlarında çöp görmek artık normal bir durum gibi geliyor bize. Odalarımız 4. Kattaydı, otelde yeterli görevli ve asansör olmaması nedeniyle valizlerimizi kendimiz çıkardık. Bu otelde engelliler hiç düşünülmemiş bile. Yemekhanede kaşık ve çatalların görüntüsü özensiz yıkandığını fazlasıyla belli ediyor. Gelelim hatalı verilen odamızın değişmesine. Ertesi gün havuz manzaralı oda verildi ancak odada buzdolabı yoktu. Biz diğer odadaki dolabı getirebilir misiniz diye sorduğumuzda kendiniz getirebilirsiniz cevabı verildi. Otelin tek güzel yanı denize sıfır olması ve denizin kum yüzeyli olması ve manzarası. Bunun dışında tek bir olumlu yani yok. Paranızı heder etmeyin, parayı kolay kazanmıyoruz. Bu otele vermeyiniz alın terinizi. İyi tatiller dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otele güzel yorum yapanlar kendi elemanları sanırım. Çok eski, her şey dökülüyor, odalar kokuyor, banyo rezalet. Duşa kabin yerine perde var ve leş gibi. Otel çalışanları ilgiden yoksun, bıkmışlar artık şikayetlerden. Havuz çamaşır suyu ile temizleniyor. Yastık istedik içine çarşaf doldurup vermişler. 4 kişilik odada iki yatak var. Gece çocuğumun çığlık sesine uyandım, iki kişi yatınca tek yatakta, yataktan düştü. Yemeklere gelince kötü. Her şey kötü kokuyor. Sabah çıkardıkları yumurtayı öğlen tekrar maydanozlayıp çıkartıyorlar. Et adına hiç bir şey yemedik. Tavuklar kötü kokuyor. Aklı olan gelmesin. Nazi kampından farksız. Tatiliniz rezil olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Bu otele 2. gelişimiz. Tatilbudur ile geldik. Turist yoğunluğundan dolayı odamızı geç alabildik. Otelin haziran ayından bu yana 4 aydır full dolu olduğunu ve aşırı bir talep gördüğünü öğrendik. Denize sıfır, muhteşem bir plaja sahip. Havuzları da temiz ve güzel. Seneye tekrar gelmeyi düşünüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 13 30
Hotel Golden Sun
Hotel Golden Sun
Bahçecik Mah.Atatürk Cad. No:354
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Kötüydü. Hijyen '0' odalarda kötü bir koku var. Havuza resmen lağım faresi girdi. Ömrümde bu kadar kötü bir tatil geçirmemiştim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Örnek: Akşam saat 20:00, rakı var mı? Yok. Bira? Bitti. Votka? Bitti. Buz? Yok. Cam bardak? (Akşam yemeği) ateşle bir şeyler verelim cam bardağı! Kahvaltıda salatalık? Yok. Oda temizliği akşama kadar şansına, koca koridor yatak, çarşaf karışıklık kaynıyor. Sınırsın Brezilya'da terkedilmiş binayı mahalle yapmışlar. Güzel olan tek şey deniz. Parana göre otel derseniz evet, büyük beklenti zaten yok ama standart hiçbir şey yok. Otel müdürü Kenan Bey, iyi bayramlar...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otele bugün giriş yaptım. Dördüncü kat odam; ama asansör yok. Bir elimizde bebeğimiz bir elimizde eşyalarımız defalarca indik çıktık. Odaya girdik dehşet bir lağım kokusu, havalandırdık. Bebeğin mamalarını koymak içim mini barı bir açtık açar açmaz daha köyü bir koku odayı sardı. Temizlenmesini istedik, olmadı. Ellerimi yıkayım dedim, sabun yok hatta şampuan, duş jeli ve hiçbir şey yok. Bebek için yatak istedik tabi ki o da yok. İçecek su da yok. Yemekler kötü ve çıkıp dışarıda ihtiyaçlarımız giderdik. Ben çok kötü demeyeceğim adını siz koyun ve ne olur gelmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Kurban bayramı tatilini maalesef bu otelde yaptık. Her şeyiyle dört dörtlük kötü bir otel. İlginç olan Tatilbudur bu oteli öneriyor. Çalışanları son derece laubalice, sürekli para istiyorlar. Her şey dahil konsept ancak buz bile yok. Odalar küf ve rutubet ile şenlendirilmiş. Çatal bulmakta zorluk çekmek çok zevkli. Otel içi ve dışı hem çöp hem de değişik bir kokuyla kaplanarak değişik bir hava verilmiş. Otelden ayrılırken herkes birbirine Allah kurtardı diyordu herhalde. Başka söylenecek bir şey yok. Bu arada 1 puan bile çok. Tatilbudur'a teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 06 05
Imperial Sunland Hotel
Imperial Sunland Hotel
Çifteçeşmeler Mevkii
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Şu an oteldeyim, tavsiye üzerine geldim, her şey çok kötü. Gelmek isteyen iyi düşünsün, paranıza yazık. Beş yıldızı kesinlikle hak etmiyor. Yemekler kötü, masada su yok, en bastı örnek damacanadan doldurup içiyorsun, yemekten 10 defa kalkınca bir anlamı kalmıyor. Çalışan şirket çoğu yabancı, anlaşamıyorsun, artı bulamıyormuş. Alanya'da üç yıldızlı otelde bundan daha iyi hizmet ve güler yüz var. Tercihinizi iyi yapın. Kesinlikle tavsiye etmem, bir daha asla gelmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Paranızla rezil olmak için birebir otel. Leş gibi bir oda, her gün tavuk yemekten yumurtlayacağız artık. Koku havasızlıktan öleceğiz. Buranın bir daha önünden bile geçmeyeceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otele 19 Ağustos'ta giriş yaptık. Ocak ayında erken rezervasyon olarak otele rezervasyon yaptırdık. Konum olarak çok iyi. Ama otel biraz yıpranmış. İleriki dönemlerde bakım yapılacağını öğrendik. Animasyon çok iyi. Yemekler fena değil. Tatlı büfesi fena değil. Soğuk büfesi çok güzel. Ama turistlerin büfeye saldırması hiç hoş değil. Çok güzel büfe hazırlıyorlar ama 25 dakikada bozuyorlar büfeyi. Ama netice itibari ile otel iyi bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 13 30
Hotel Golden Sun
Hotel Golden Sun
Bahçecik Mah.Atatürk Cad. No:354
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Biz 3 kişi gittik. Teyzem ben ve kardeşim. Çok eğlendik. Her şey mükemmeldi. Herkese tavsiye ederim. Tek sıkıntı var ki odada çarşaf değişmiyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otele 7 Ağustos'ta giriş yaptık arkadaşımla beraber. Otele girdiğinizde karşılaştığınız o berbat koku, havasızlık ve bakımsızlıktan nasıl bir tatil geçireceğinizi anlayabilirsiniz. Odamıza çıktığımızda temizlenmemiş banyo ve pis bir odayla karşılaştık. Klima o kadar eskiydi ki 5 dk çalışırken 5 dk dinlenmeye çekiliyordu. Otelde hiç yemek yiyemedik. Akşamları dışarı çıkıp aldığımız abur cuburlarla geçirdik tatilimizi. Kabus gibi bir tatildi. Hiçbir şeyden memnun kalmadık. Bu otele rezervasyon yapacağınıza oda kahvaltı temiz bir otele rez yapmanız tatilinizin daha huzurlu geçmesine neden olacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 91 91
Carelta Beach Hotel
Carelta Beach Hotel
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Güzel ve eğlenceli bir oteldi. Yemekler çok lezzetliydi ve çeşit açısından yeterliydi. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Genel olarak eğlendiğim, keyifli bir tatil oldu. Tatilim süresince ilgi ve alakalarını bir an olsun üzerimden eksik etmeyen ve güler yüzleriyle beni mutlu eden personel ekibine teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Site yorumları ve tatilbudur acentesinin tavsiye ve yorumları ile 3/11 Ağustos tarihinde 2 çocuğum, eşim ve ben gittik. Tam anlamı ile kabus dolu bir serüvenden ibaretti. Otel eski ve olabildiğince bakımsız tel tel dökülüyordu. Bütün yıl çalışıp tatil hayalleri kurarken bunları hesaba katmamıştık. Oda kliması tek ayarda çalışıyor ya açık ya da kapalı. Bütün gece çocuklar hastalanmasın diye saatte bir aç-kapa yaptım. Yemekhaneye geldiğimizde kapalı alanlarda klima çalışmıyor dolayısı ile ter dökerek yemek zorundasın ya da açık alanda yer bulabilirsen biraz daha rahat olabilirsin. Yemekler rezalet tavuklu patates yemeği bütün öğünlerin olmazsa olmazı. Kırmızı eti yemin olsun bir kere görmedik. Tatlılar hakkında yorum yapanları anlamakta zorlanıyorum sanırım ilk tatlılarını otelde yediler. Bunları yazarken sanmayın ki üst beklentileri egoları olan bir aileyiz. Çalışanların hepsi yeni bir araya gelmiş acemi ve sorumluluk alabilecek insanlar değil. Hep iyi niyetli genç çocuklar maalesef yetemiyorlar. Markası belli olmayan içeceklerle dolu. Müşteri profili %95'i yabancı turist. Havuz fena değil ama denize otel sahipleri müdahale edemediği içim çok güzel. Biz Türk aileler azınlık ve ortak problemler yaşadığımız için daha sıcak diyaloglar kurabildik (sayelerinde). Otel sahiplerini ya da işletenleri hala var ise; vicdanları ile baş başa bırakmak istiyorum. Tatilbudur acentesine de buradan atıfta bulunmak istiyorum. Birazcık yorumlara bakarlarsa anlaştıkları otellerin gerçek yüzünü de belki görebilirler. Satış elemanlarını otele gönderip organizasyonlara bilet satmakla olmuyor bu işler. Umarım gitmeyi düşünenlere birazcık yardımcı olabilmişimdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Tesise 4 Ağustos günü ailece giriş yaptık. Uzun yoldan geldiğimiz için tuvalet ihtiyacımız vardı. Odayı beklerken tuvalete gittik. Kadın bölümünde iki kabin vardı. Birinin kapısı kapanmıyordu ikincisi ise pisti. Kapıyı elimle itili tutup mecburen kapısı kapanmayanı kullandım. İlk şoku burada yaşadık ama ne yazık ki ardı arkası kesilmedi. Öğle saatiydi yemekhaneye geçtik. İptidai yöntemlerle soğutulmaya çalışılan kötü kokan bir yemekhane. Oda haricinde hiç bir yerde klima yok ya da bozuk. Odaya geçtiğimizde olumsuzluklar devam etti. Çarşaflar yastık kılıfları temiz görünüyordu ama pikeler kokuyordu. Ayarladığınız her derecede aynı şiddette yatağın tam karşısından üzerine esen klima karşısında üzerinizi örtmeden yatmak durumundasınız. Banyo gerçekten kötüydü. Detaylar görülmesin diye sanırım pek aydınlatılmamıştı. Duş geniş tarafından perdeyle kısa tarafından ise duvar üzeri camla çevrilmişti. Cam şeffaftı ama ben iyi niyetle üzerindekilerin desen olmasını arzu ettim. Genel olarak her şey çok eski, bakımsız. Akşam yemeğinde restoran yine çok kötü kokuyordu. Yemek yiyebilmek imkansızdı. İçecekler için de iyi bir şeyler yazmak zor. Su tadan bir şarap, kola denilen şekerli bir içecek, rengi ve tadı duru su olan portakal suyu denemeleri... Deniz güzel, havuz küvetten biraz daha büyükçe. Islak mayolar için askı istedim "balkon demirlerine asıyorlar" cevabını aldım. İletişim kurabileceğiniz kimse yok, çalışanların bakışlarında, duruşlarında, konuşmalarında boş vermişlik ve kabalık hakim. Giriş katında bir odada kaldık, bahçeye açılan kapı kilitlenmiyordu. Gelip baktılar mekanizmayı değiştireceklerini söylediler ve tabii ki geri gelmediler. Sonuç olarak o geceyi karnım guruldayarak ve ağlayarak geçirdim. Ertesi sabah ayrılmak için gerekenleri yaparak öğle saatlerinde çubuk kraker kemirerek ve koşarak uzaklaştık. Olumlu yazılan yorumlar gerçekleri yansıtmıyor. Hatta aynı isimli kişi üç farklı tarihte yorum yazmış. Umarım gitmeyi düşünenlere faydam olur.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Merhabalar, 3 - 11 Ağustos tarihlerinde 5 - 11 yaşlarında 2 çocuğum, eşim ve ben bu oteldeydik. Akşam üzeri evime döndüm ve bu satırları sizlerle paylaşma zorunluluğunu hissederek yazıyorum. Bir çoğumuzun yaptığı gibi otel yorumları ve Tatilbudur'dan aldığım tavsiye üzerine gittik. 5 katlı asansörü olmayan eski bir otel. Eski olduğu kadar da çok bakımsız. Odalarda klimalar ya çalışmıyor ya da tek ayarda çalışıyor. Hele bir de bizim gibi küçük çocuğunuz varsa sabaha kadar yemin ederim 1 saat ara ile aç – kapa yapmak zorunda kalırsınız. Otelde sorumluluk alacak birilerini bulamazsınız ancak aramanız lazım. Çalışan elemanlar iyi niyetli fakat direkt sorumluluk alacak yaşta ve tecrübede değiller. Bu yıl bir araya gelmiş ama her an dağılabilecek sinyaller veren bir çalışma ekibi. Yemekhane den söz etmeden olmaz. Klimasız (bozuk)sıcak bir ortamda yemek işini halletmek zorundasınız. Ya da hızlı davranıp da açık restoranda yer bulursanız biraz rahatlarsınız. Yemekhanenin olmazsa olmazı patatesli tavuk. 2 öğün kesinlikle değişmez. Kırmızı eti 8 gün içerisinde görme şansımız olmadı. Gören var ise de başka otelden bahsediyordur. Gitmeden yorumlarda yemekhanenin zenginliğinden ve tatlı çeşitlerinden bahsedilmişti. İnanın görmesem içimde ukde kalırdı sanırım. Arkadaşlar yemin ederim çok kötüydü. Bunu söylerken de oraya konaklardan gitmedim. Bunu bilmenizi isterim. Bizler orta dereceli memur aileleriz. Bir yıl artırarak 1 hafta tatil yaparsak bir sene onunla idare eden insanlarız. İnanın çok ayıp yapılanlar. Otelin %90'ı Rusya tarafından gelen insanlar. Türk olarak 8-10 aile kadardık. Herkes 3 - 4 saat içinde şoku atlattıktan sonra nereye düştük endişesine düştü. Havuz ve deniz tek elle tutulur şeylerdi. Sağ olsunlar bu şartlar içerisinde diğer bir karımızda yeni dostlar edindik. Lütfen bunları okumadan karar vermeyin. Tatilbudur acentesinden gelen bayanlar da sadece dinlediler ve tur bileti satmakla meşgul oldular. Umarım sorumlu amirleri ile paylaşıp gelecek yıl için düşünmeliler Tatilbudurcular.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (242) 922 03 82
Club Sunbel Hotel
Club Sunbel Hotel
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otel güzel, yeri kulüplere yakın. Denize sıfır bir otel. Zaten odalar yenilenmiş, güzel. Yemekler idare eder, içecekler de öyle çünkü dışarıdan almak zorunda kaldık. Aşırı derecede Ruslarla dolu bir otel ve sırf bu yüzden yemeğe indiğimizde bir kargaşa yemek kapısının önünde beklemeler ve yemeğin bize kalmaması, özellikle kahvaltı Rusların sürekli sorun çıkarmaları bağırıp çağırmaları ve şezlong bulamamamız. 5 gece kaldık ve sadece iki gün zar zor şezlong bulduk yani kısaca Rus vs. olmasa otel benim için ideal. Çünkü o yamyamlar yüzünden keyif alamadığım bir otel. Dipnot ise bizden çok ucuz bir fiyatla kalıyorlar ve öncelik onlara tanınıyor yazık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (242) 922 03 83
Club Marakesh Beach Hotel
Club Marakesh Beach Hotel
Çifte Çeşmeler Atatürk Cad. No. 23
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Paranızla rezil rüsva olacağınız 10 numara 5 yıldız bir otel. 06-08 2018 de giriş yaptık 9 gün nasıl geçecek bilmiyorum. Paramızı iade etmedikleri için mecburen kaldık. Deniz hariç elle tutulur hiçbir yanı yok. Yemekler kötü, servis sıfır, hijyen sıfır, temizlik sıfır. Sağlık Bakanlığı - belediye, lütfen denetlesin. Çayı bile su bardağında veren tabak-çatal- kaşık -bıçakları yağ ve pislik içinde. Bayat balık, bayat hindi, üç kuruş için milleti kandırmayın. Milletin sağlığıyla oynamayın. Tek kelimeyle yazıklar olsun. Ben yazdım, okuyanlar ona göre değerlendirsin. Sonra pişman olmasın.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)