Beycik Köyü Otelleri

En iyi 3 otel, en uygun fiyatlar

Beycik Köyü Otel Fiyatları

Beycik Köyü'nü bu kadar özel kılan nokta Tahtalı Dağı'nın denize uzanan eteklerinde kurulmuş olmasından dolayı eşsiz güzellikteki Akdeniz'in ve adaların yeşillikler arasından izlenebilmesidir.

Beycik Köyü, Akdeniz Bölgesi'nde bulunan Antalya ilinin Kemer ilçesine bağlı bir köydür. Antalya Merkez'e 70 km, Kemer Merkez'e 25 km, Tekirova'ya 7 km, Antalya Havalimanı'na ise 90km. mesafede bulunmaktadır.

Dağın yamacında kurulmuş olan köyün denize uzanan olağanüstü bir manzarası ve doğal güzellikleri adından sıkça söz ettirmektedir. Kemer Merkez ve Antalya kadar çok fazla öne çıkmadığı için doğal yapısı ve manzarası neredeyse hiç bozulmamıştır.

Sessiz, sakin ve doğanın kucağında bir tatil isteyenlerin favori mekanı olan bu yerde farklı konaklama alternatifleri yer almaktadır. Beycik Köyü otelleri içerisinde dağ otelleri, yıldızlı oteller, pansiyonlar, apart oteller ve butik oteller listelenmektedir. Her bütçeye ve her zevke uygun tesislerin bulunduğu Beycik Köyü dinlenmek ve iç huzuru yakalamak isteyenler için birebirdir.

Beycik Köyü otelleri köyün yamaçta bulunmasından ötürü dağ ve deniz manzarasını aynı anda sunmaktadır. Beydağlar'ının yamacında sessiz, sakin, duyulan tek sesin kuş cıvıltıları olduğu muhteşem bir konumda yer alan Beycik Köyü otelleri, etrafı çam ormanları ile çevrili, Olimpos Dağı'na, masmavi Akdeniz'e ve Üç Adalar'a karşı misafirlerini ağırlamaktadır.

Sakin ve huzur dolu bir tatilin adresi olan Beycik Köyü yılın her dönemi yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapmaktadır. Yaz döneminde ya da kış döneminde bu bölgede konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz Beycik Köyü otelleri içerisinde farklı kategorilerde bulunan tesislere erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Beycik Köyü Otel Fiyatları

Beydağları'nın yemyeşil çam ormanlarının arasında Akdeniz'e göz kırpan bir köydür burası.

Beycik Köyü, Antalya'nın Kemer ilçesine bağlıdır. Antalya 70 km, Kemer'e 25 km, Tekirova'ya 7 km, Antalya Havalimanı'na ise 90km. uzaklıkta yer almaktadır.

Huzur dolu bir sessizlik ve tertemiz bir havanın esiri olmuş harika bir lokasyonda yer alan köyün içerisinde farklı birçok konaklama alternatifleri bulunmaktadır. Tesislerin çevresinde yer alan ormanların içinden, Olimpos Dağı ile Akdeniz'in ortasında bulunan Üç Adalar, köyün bütün manzarasını oluşturmaktadır.

Beycik Köyü'nde bulunan tesislerin fiyatları, yörenin henüz birçok kişi tarafından keşfedilmemiş olmasının da etkisiyle gayet ekonomiktir. Beycik Köyü otel fiyatları farklı kategoride bulunan otellerin sınıfına göre de değişmektedir. Yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar misafirlerine sunmuş olduğu hizmetler doğrultusunda da farklı konaklama fiyatları vermektedir.

Beycik Köyü otel fiyatları yaz sezonuna ve kış sezonuna göre de değişmektedir. Kış sezonunun daha sakin geçmesinin de etkisiyle bu aylarda fiyatlar daha uygun olmaktadır. Ancak tatilin de başladığı yaz aylarında ise Beycik Köyü otel fiyatları biraz daha artmaktadır. Yaz aylarında Beycik Köyü otel fiyatları ne kadar artarsa artsın çevresindeki tatil beldelerine göre daha ekonomik kalmaktadır.