Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Çamyuva Otelleri

Çamyuva için {{ (filteredHotels).length}} / 44 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Çamyuva Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Antalya'nın güney batısında yer alan Çamyuva, gerçekten de çamlar içinde bir kasaba. Antalya Havaalanı'ndan 45 dakikalık bir yolculukla ulaşacağınız Çamyuva'da birçok otel var.
Kemer ilçe merkezinin 7 kilometre güneyinde bulunan Çamyuva, Olimpos ve Phaselis gibi görülmesi gereken yerlere de son derecede yakındır.

Batısında Tahtalı Dağı, güneyinde Phaselis Antik Kenti ile Tekirova beldesi bulunuyor. Çevre, turizm için gerekli olan deniz, güneş, tarihi yerler, yeşilin bin bir çeşidi ve nitelikli konaklama tesislerine ev sahipliği yapıyor.

1980'lerin başına kadar ufak bir köyken, 1980 sonrası turizm teşviki ile sahil kıyılarına birçok tatil köyü inşa edilmiş ve Türkiye'nin önemli tatil beldelerinden biri durumuna gelmiştir. Kiriş, Tekirova gibi komşu beldelerle birlikte diğer tatil bölgelerinin aksine ufak otelcilik ve pansiyonculuktan daha çok, büyük tatil köyleriyle turist çekmektedir.

Genellikle büyük alanlar üzerine kurulmuş olan Çamyuva otelleri, müşterilerinin ihtiyaçları olan her şeyi adeta ayaklarına getirmektedirler. Bozulmamış bir doğanın içinde medeniyetin ve beraberinde konforun izlerini görmek mümkündür Kemer Çamyuva otellerinde.

Çamyuva otellerinin hizmetleri arasında yok yok. Büyük su parkları, dünya mutfağının en güzel lezzetlerini hazırlayan açık ve kapalı restoranlar, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortları… Üstelik hepsi, Tahtalı Dağı’nın eteklerinde ve denizin hemen kenarında yer alıyor. Sizi Antalya Çamyuva otellerinde eşsiz bir tatil beklediğini söylemek mümkün.

Dalından koparılan dünyanın en güzel portakalı, narı, seradan ellerinizle topladığınız sebzeleri, başında bekleyerek sağılanı aldığınız sütü, kümesten aldığınız birkaç yumurtası...
Bu doğal güzelliklerinin yanı sıra, inşa edilmiş süper konaklama tesisleri, her bütçeye cevap veren mütavazi pansiyonları, zengini, cahili, uleması, yerlisi yabancısı, çarşısı pazarı hiçbir fark gözetmeden sadece insan olgusunun düşünülüp yaşandığı bir beldedir Çamyuva.

Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı olan Çamyuva, ilçe merkezine 8 km, il merkezine ise 50 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Daha ne söylenebilir, sokaktaki köpeğine, bahçesinde, parkında oynayan çocuğuna, bin bir çeşit ağacına, çiçeğine, kuşuna, toprağına, taşına soluduğumuz her pislikten yoksun havasına candan gülen insanına tutkun olmamak elde değil. Kısacası Çamyuva'yı tanımak, Çamyuva'da yaşamak bir sevdadır.

Bu güzel beldenin tadını çıkarmak isteyen birçok insan da dünyanın dört bir yanından Çamyuva otellerine geliyor. Çamyuva 2018 otel fiyatları çevre beldelere göre oldukça uygun. Üstelik her bütçeye hitap edebilecek tesisler bulmak da mümkün burada.

Kemer Çamyuva 2018 otel fiyatları yaz aylarında daha fazla iken, kış mevsiminde oldukça düşüyor ve daha uygun hale geliyor. 8 ay boyunca güneşin ısıttığı bu beldede yaz mevsiminin yeni başladığı zamanları ya da kışa geçiş dönemlerini tatil yapmak için değerlendirebilirsiniz. Çünkü bu zaman dilimlerinde Çamyuva 2018 otel fiyatları oldukça uygun oluyor. Bunun yanında daha sessiz ve sakin bir konaklama geçirebiliyorsunuz.

Çamyuva Hakkında
Çamyuva parlak güneşi, yılın sekiz ayında denizden yararlanmaya olanak veren iklimi, çevreyi saran dağları, doğal güzelliği ve antik izleri ile ünlüdür.
Çamyuva, Antalya'nın güney batısında, yurdumuzun güneyinde ve Akdeniz Bölgesi'ndedir. Doğusunda Akdeniz, batısında Tahtalı Dağı, güneyinde Kemer beldesi ile sınır teşkil eden Ağva Deresi yer alır. Güneyinde Phaselis antik kentiyle Tekirova Beldesi bulunmaktadır. Kemer Çamyuva'nın yüzölçümü 2.000.000 metrekaredir. Nüfusu 10.000 civarında olup, yaz sezonunda 30.000'i bulmaktadır.

Çamyuva Beldesi ilk defa 1994 yerel seçimlerinde belediye statüsüne kavuşmuştur. İlçe merkezi Kemer'e 8 km, şehir merkezi Antalya'ya ie 50 km. uzaklıkta bulunan Kemer Çamyuva'nın nadide kumsalı denize nispet yaparcasına ikinci bir güzellik sergilemektedir.

Haziran ayının ortalarına kadar kumsalların üzerinde güneşlenirken zaman zaman Tahtalı Dağı'nın tepesindeki bembeyaz kara bakıp kışın serinliğini yüreğinizin kuytu bir köşesinde hissedecek, sırtınızda güneşin sıcaklığı, ayaklarınızda denizin sarhoşluğu, yüreğinizde karın serinliği ile bambaşka düşlere dalıp gideceksiniz.

Kemer Çamyuva yaylalarına yapılan safari gezileri, geziler sırasında yayla köylerinde ikram edilen soğutulmuş buz gibi bir bardak ayranı ve dağlardan gelen kar suyu ayrı bir lezzet, ayrı bir güzelliktir. Gökyüzünün kaybolduğu, çınar ve çam ormanlarının sizi yeşil bir fanus gibi sardığı yeşillikler içinde geleceğin umutlarına, aşkların en güzeline götürür Antalya Çamyuva.

Dalından koparılan dünyanın en güzel portakalı, narı, seradan ellerinizle topladığınız sebzeleri, taze sütü, kümesten aldığınız birkaç yumurtası, bu doğal güzelliklerinin yanı sıra inşa edilmiş süper konaklama tesisleri, her bütçeye cevap veren mütevazı pansiyonları, zengini, cahili, uleması, yerlisi yabancısı, çarşısı pazarı, polikliniği, kliniği hiçbir fark gözetmeden sadece insan olgusunun düşünülüp yaşandığı bir belde Kemer Çamyuva.

Çamyuva otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
4
0 (242) 922 00 77
Simena Hotel
Simena Hotel
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Bu otele tavsiye üzerine gittik ve balayı otelimizdi. Balayı otelimiz olmasına rağmen kesinlikle balayı konsepti yoktu, ne oda süslemesi ne de başka bir şey. Hayal kırıklığına uğradık eşimle. Otel Rus ağırlıklıydı ve en üzücü olan tarafı da Türk olmamıza rağmen bizimle ilgilenilmemesi. Tek güzel tarafı odaların temiz olması ve yiyecekler güzeldi. Kesinlikle bir daha gitmeyeceğim bir otel. Kesinlikle çevreme de tavsiye etmeyeceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 50 94
Okay Apart Otel
Okay Apart Otel
Uzunçınar Mah. Atatürk Cad.
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Eylül'ün son haftası eşimle beraber sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil yaptık. Okay Apart Otel portakal, mandalina ağaçları ve mis gibi kokan yasemin ağaçlarıyla çevrili yemyeşil bir bahçenin içinde tertemiz havuzu ve odaları olan bir aile işletmesi. İlk andan itibaren ailemize misafirliğe gelmiş gibi hissettiğimiz otelde Oktay Bey'in akşamları semaverde yaptığı çay eşliğindeki sohbet için teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 03 06
Palma Rosa Hotel
Palma Rosa Hotel
Çamyuva Mahallesi Ahmet Can Caddesi No:18
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Palma Rosa eviniz gibi sakin, huzurlu, sımsıcak... Gülnur Hanım'ın yemekleri muhteşem. Denize 10 dk yürüyerek gidiyorsunuz. Çoğu zaman sizi müsaitse Cemal Bey cipiyle bırakıveriyor plaja. :) Rahat bir tatil geçirebilmeniz için ellerinden geleni yapan bu güzel insanların güzel otellerinde kalmak inanılmaz huzurluydu. He bir de plaj kendilerine ait ve çok çok güzel yemekleri olan bir kafeleri var. Eğitimli kargayı da unutmamak lazım. :) O da size eşlik edip bir yudum bira içiveriyor. :) Plajdaki kafelerinde de aynı huzur ve ilgiye devam. :) Çalışanların hepsi güler yüzlü ve hepsi sanki size iyi bir tatil geçirin diye uğraşıyor. Hepsi harika insanlar. Tertemiz, sıcacık, gönül rahatlığıyla kalabileceğiniz bir yer, daha ne olsun. :) Eksik var mıydı? Belki tek eksik; odalarda buzdolabı olsa fena olmazdı; ama ona da çözümleri var. Restoranlarındaki buzdolabını kullanmanız serbest. :) Ayrıca zaten istediğiniz zaman istediğiniz şeye ulaşmanız için her şey herkese açık. :) Müthiş bir güven ortamı ve ilgi olduktan sonra başta eksik olarak gördüğünüz şey de zaten eksik olmamış oluyor. Dolayısıyla bizden tam puan. :) Her şey için tekrar teşekkürler. Umarız yine geliriz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 50 94
Okay Apart Otel
Okay Apart Otel
Uzunçınar Mah. Atatürk Cad.
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. Gerçekten kafa dinlemek ve tatil yapmak için ideal.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 12 94
Kilikya Resort Çamyuva
Kilikya Resort Çamyuva
Turizm Bulvarı
Kemer / Antalya
Türkiye

-

2013 yılında otel farklı bir isimdeyken de konaklamıştık ve o zaman çok memnun kalmıştık. Bu sene yine gelmek istedik ve kalitesinde hiçbir değişim olmamış. Otel harika bir konuma sahip. Denizi ve sahili şahane. Yemeklerin tadı enfes. Akşamları eğlenceler gayet güzel. Temizlik memnun edici. Manzara aşırı keyifli. Sadece otelin fiyatı biraz daha uygun olabilir. Çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 12 94
Kilikya Resort Çamyuva
Kilikya Resort Çamyuva
Turizm Bulvarı
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Konum olarak güzel bir yerde. Denizi gerçekten olağanüstü. Fiyata göre verilen hizmet çok çok iyi. Personelin güler yüzü ve her konuda yardımcı olması çok hoşuma gitti. Yemekleri çok beğenmedim ama içkilerin kalitesi iyiydi. Kompakt bir tesis olduğundan rahattı. Yalnızca deniz kenarındaki şezlonglarda yer bulamama problemi, otel müşterilerinin havlularını sabahtan bırakması durumu beni çok rahatsız etti. Otel yönetimi bu konuya el atsa iyi olur bence. Bir de animasyonlar daha iyi olmalı diye düşünüyorum. Yine de bunun dışında hiçbir sorun olmadığı ve her şeyden çok memnun kaldığım için yine gelmek isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 12 94
Kilikya Resort Çamyuva
Kilikya Resort Çamyuva
Turizm Bulvarı
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Odalar çok temizdi ve her zaman da düzenliydi. Personel işini severek yapıyordu. Hepsi çok güler yüzlü, çalışkan ve samimi insanlardı. Otel konum olarak özellikle manzara açısından çok güzel bir yerde bulunuyor. Bir tek animasyonlarını eleştirebilirim. Otelde çok fazla Rus olduğu için sanırım daha çok onlara göre animasyonlar yapılıyor. Bunun dışında her şey çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 43 50
Larissa Hotel Akman Park
Larissa Hotel Akman Park
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Her şey dâhil konseptle geldiğimiz ve çok memnun kaldığımız bir oteldi. Her türlü isteğimiz yerine getirildi. Sorunlarımızla çabucak ilgilenildi. Otel çalışanları güler yüzlü ve anlayışlı insanlardı. Odalar temizdi ancak mobilyalar eskiydi. Yemekler lezzetliydi ancak çeşit açısından sıkıntılar mevcuttu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 43 50
Larissa Hotel Akman Park
Larissa Hotel Akman Park
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otel denize sıfırdı. Tercih ederken ilk baktığımız şeylerden biri bu oldu. Deniz temizdi ve plajı kullanışlıydı. Yemekler idare ederdi. Otel çok kalabalık değildi. Sessiz, sakin ve huzurlu bir oteldi. Ailecek gelebileceğiniz güzel bir oteldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 43 50
Larissa Hotel Akman Park
Larissa Hotel Akman Park
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otel genel olarak güzel ve uygun bir oteldi. Uygun fiyata güzel bir tatil yaptık. Odalar çok temiz değildi. Yatağımız da aynı şekilde çok konforlu değildi. Otel çalışanları kibar ve çalışkan insanlardı. Yemekler gayet güzeldi. Otel denize sıfırdı. Denizi çok güzeldi. Otelin havuzu da büyük ve kullanışlıydı. Eksiklerine rağmen önerebileceğim güzel bir oteldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 43 50
Larissa Hotel Akman Park
Larissa Hotel Akman Park
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Fiyatı çok uygun olan yeşillikler içinde güzel bir oteldi. Yemekleri güzeldi. Otel denize sıfırdı. Havuzu büyüktü ve temizdi. Havuz ile deniz birbirine çok yakındı. Her ikisinde de şezlong sıkıntısı yaşamıyordunuz. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 43 50
Larissa Hotel Akman Park
Larissa Hotel Akman Park
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otelin çok güzel bir doğası vardı. Yeşil ile mavinin buluştuğu güzel bir oteldi. Yemekleri çok güzel değildi ancak aç kalmıyorsunuz. Deniz ile havuz çok yakındı. Her ikisi de çok temiz ve bakımlıydı. Otel genel olarak eski bir oteldi ancak çok temizdi. Fiyatı da uygundu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 43 50
Larissa Hotel Akman Park
Larissa Hotel Akman Park
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otel güzel bir oteldi. Özellikle fiyat hizmet açısından baktığımızda çok uygun ve kaliteli bir otel olduğu ortaya çıkıyordu. Otelin denizi çok güzeldi. Otel çalışanları güler yüzlü ve kibar insanlardı. Otel çok temizdi. Yemekler idare ederdi. Genel olarak memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 75 18
Larissa Sultans Beach Hotel
Larissa Sultans Beach Hotel
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Gençler için değil ancak orta yaşlı insanlar için uygun bir oteldi. Otelin denizi ve plajı güzeldi. Otel denizden yaklaşık 100 metre mesafedeydi. Otelin yemekleri güzeldi ancak snackler yemeklerden çok daha güzeldi. Otelin animasyonu çok iyi değildi. Otel çalışanları iyi niyetli ve kibar insanlardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 75 18
Larissa Sultans Beach Hotel
Larissa Sultans Beach Hotel
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otelin çok güzel bir konumu vardı. Plaja yaklaşık 100 metre mesafedeydi. Otel sakin ve sessiz bir oteldi. Çok kalabalık olmaması büyük avantajdı. Yemekler idare ederdi. Otel çalışanları iyi niyetli ve kaliteli insanlardı. Otel eskimeye başlamıştı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 75 18
Larissa Sultans Beach Hotel
Larissa Sultans Beach Hotel
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Beklentilerinizi doğru ayarladıktan sonra oteli beğenmeme ihtimaliniz yok gibi. Otel konum olarak çok iyi bir yerdeydi. Denize çok yakın bir mesafedeydi. Fiyat olarak çok uygun bir oteldi. Otelin restorasyona alınması lazımdı. Havuzları temizdi. Yemekler çok güzel değildi ancak kötü değildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 75 18
Larissa Sultans Beach Hotel
Larissa Sultans Beach Hotel
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Verdiğimiz paraya oranla gayet iyi bir tatil yaptık. Otelin odalar temiz ve bakımlıydı. Otelin ortak kullanım alanları çok temiz değildi. Deniz otele yakındı ve plajı çok temizdi. Yemekler lezzetliydi ancak çeşitlilik çok azdı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 75 18
Larissa Sultans Beach Hotel
Larissa Sultans Beach Hotel
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Arkadaşlarımla birlikte bu otelde konakladım. Eğer hizmet kalitesi sizin için birincil derecede önemli bir şey değil ise gayet güzel ve bakımlı bir oteldi. Otelde genellikle genç insanlar vardı. Yemekler lezzetliydi ancak genel olarak her gün aynı yemeklerin çıkıyor olması can sıkıcı olabiliyordu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 64 15
Simena Sun Club Otel Kemer
Simena Sun Club Otel Kemer
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Ufak tefek sıkıntılarımızı saymazsak çok keyif aldığımız bir oteldi. Otel bahçesi ve çiçekleriyle insanı rahatlatan bir oteldi. Küçük çocuklu bir ailenin rahat etmesi için gereken her şeye sahip bir oteldi. Yemekler çok lezzetliydi ve çeşitliydi. Otel çevresinde ilgi çekecek fazla bir şey yoktu. Bu otelde kalmaktan büyük zevk aldık. Seneye de buraya geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 64 15
Simena Sun Club Otel Kemer
Simena Sun Club Otel Kemer
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Çok sevdiğimiz ve beğendiğimiz bir oteldi. Otelde kaldığımız süre boyunca çok eğlendik. Seneye tekrar buraya geleceğiz. Yemekler çok lezzetli ve çeşitliydi. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Otel çalışanları çok kibar ve arkadaş canlısıydı. Sorunlarımızı çözmek ve bize yardım etmek için ellerinden geleni yapıyorlardı. Herkese teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 64 15
Simena Sun Club Otel Kemer
Simena Sun Club Otel Kemer
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Çocuklarım ve eşimle birlikte bu otelde konakladık. Ailecek gelecek olan herkes için çok güzel ve ideal bir oteldi. Tatil köyü konseptinde olduğu için manzaralı ve geniş odalar yoktu ancak yine de idare ederdi. Otelin bahçeleri çok güzeldi. Havuzu ve denizi çok güzeldi. Animasyon ekibi kaliteliydi. Yemekler çok lezzetli ve çeşit açısından yeterliydi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 14 61
Naturland Aqua Resort Kemer
Naturland Aqua Resort Kemer
Çamyuva Mevkisi
Kemer / Antalya
Türkiye

-

İş için Kütahya'ya geldiğimde bu otelde kaldım. Sessiz ve sakin bir oteldi ayrıca şehir merkezinde olması çok büyük avantajdı. Personeller ilgiliydi, her konuda yardımcı oldular. Otelin kahvaltısında çeşitler güzeldi. Odam rahattı. Her şey için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 20 05
Pasha's Princess Hotel
Pasha's Princess Hotel
Uzun Çınar Mahallesi Turizm Caddesi
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Eşimle birlikte geldiğimiz bu otelden çok memnun kaldık. Personeller çok güler yüzlü ve ilgiliydi. Otelin yemekleri çok başarılıydı. Odamızı sevdik, her gün temizlendi. Otele çocuklar alınmıyor o yüzden çocuklarımızı evde bıraktık ve bizim için çok dinlendirici bir tatil oldu. Otelin hem denizini hem de havuzunu çok beğendik. Bu otele tekrardan geleceğimize eminiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 20 05
Pasha's Princess Hotel
Pasha's Princess Hotel
Uzun Çınar Mahallesi Turizm Caddesi
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otel çocukları kabul etmeyen bir konseptte bu yüzden çok sakin ve huzurluydu. Personeller çok ilgili ve güler yüzlüler. Otelin yemekleri lezzetliydi. Odamız güzeldi ve her gün temizleniyordu. Otel ile deniz arası yürüme mesafesi ve otelin sahilde bir adet barı bulunuyor. Denizi çok sevdik, çok berrak ve tertemizdi. Yeniden gelmeyi çok isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 20 05
Pasha's Princess Hotel
Pasha's Princess Hotel
Uzun Çınar Mahallesi Turizm Caddesi
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Bu otele son anda karar verdik ve otele gelince çok doğru bir karar verdiğimizi anladık. Otelde hem çok güzel dinlendik hem de eğlendik. Otelin her yeri tertemizdi ve havuz hijyenikti. Personelleri çok takdir ettim, sürekli güler yüzleri ile bizleri memnun etmek için koşturup duruyorlar. Yemekler son derece lezzetliydi. Havuz ve deniz çok eğlenceliydi. Her şey için teşekkür ederiz, tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 20 05
Pasha's Princess Hotel
Pasha's Princess Hotel
Uzun Çınar Mahallesi Turizm Caddesi
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otelin yetişkinlere özel olmasını çok sevdik, etrafta koşturan ve sürekli bağırıp ağlayan çocuklar olmaması çok güzeldi. Otel biz kaldığımız süre çok kalabalıktı ama asla bu kalabalığı hissetmiyorsunuz. Hem çok sessiz bir ortam var hem her yer tertemizdi. Otelin şezlong ve havuz kapasitesi otele uygundu. Otelin sahili ve denizi de güzeldi. Otelin yemekleri güzeldi, hiç sıkıntı yaşamadık. Bu oteli gözüm kapalı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 20 05
Pasha's Princess Hotel
Pasha's Princess Hotel
Uzun Çınar Mahallesi Turizm Caddesi
Kemer / Antalya
Türkiye

-

İlk defa bu konseptte bir otelde kaldık ve gerçekten çok huzurlu ve sakin bir tatil oldu bizim için. Personeller sizlere kendinizi çok özel hissettiriyor, her bir personel çok güler yüzlü ve samimi. Otelin yemekleri çok lezzetli ve otel genel olarak tertemizdi. Biz otelden gerçekten çok memnun kaldık, tekrar gelmeyi çok isteriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 20 05
Pasha's Princess Hotel
Pasha's Princess Hotel
Uzun Çınar Mahallesi Turizm Caddesi
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otelde çok uzun kalamasak da çok memnun kaldık. Otelin her şeyini çok beğendik. Odamız konforlu ve şıktı. Otelin spasından çok memnun kaldık, kesinlikle gitmelisiniz. Otelin yemeklerini beğendik. Personeller çok cana yakın ve çok çalışkanlar. Otelde çocuk olmamasından dolayı çok güzel bir şekilde dinlendik. Bu tarz bir otel arayan herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 20 05
Pasha's Princess Hotel
Pasha's Princess Hotel
Uzun Çınar Mahallesi Turizm Caddesi
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otel sadece yetişkinlere özel olduğu için çok sakin ve huzurlu bir oteldi. Personeller çok güler yüzlü, saygılı ve ilgililerdi. Otelin havuzu otel kapasitesine uygun ve hijyenikti. Otel ile deniz arası yürüme mesafesiydi ve sahilde otelin kendine ait alanı ve barı vardı. Otelin yemekleri lezzetliydi. Otelde bazı saatler klimalar çalışmıyor bunun dışında herhangi bir sıkıntı yaşamadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 20 05
Pasha's Princess Hotel
Pasha's Princess Hotel
Uzun Çınar Mahallesi Turizm Caddesi
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otele çocukların alınmamasından dolayı bu oteli çok sevdik. Otelin yönetimi ve personelleri çok başarılılar. Personellerle iletişimimiz çok güzeldi. Yemeklerin çeşitleri ve lezzeti güzeldi. Odamızdan memnunduk, her gün temizlendi. Ayrıca otelin genel temizliği güzeldi. Bizim için keyifli bir tatil oldu, sizlere de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 50 75
Çamyuva Beach Hotel
Çamyuva Beach Hotel
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Ailem ile birlikte burada 5 gün kaldık. Otele ilk girdiğimiz anda çok güzel bir ilgi gördük. Odamıza çıkıp odamızın tam istediğimiz gibi ve tertemiz olduğunu görünce keyfimiz iyice yerine geldi. Otelin yemekleri son derece lezzetli. Otelin her yeri tertemizdi, havuz hijyenikti. Denizi de sevdik. Personeller gerçekten çok güler yüzlüler ve bizim memnuniyetimizi çok önemsiyorlar. Biz çok memnun kaldık, tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 50 75
Çamyuva Beach Hotel
Çamyuva Beach Hotel
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otelde ailecek 1 hafta kaldık, her günümüz çok güzel geçti. Otelden ayrılırken yeniden geleceğiz diyerek ayrıldık. Otelin sahilinde bulunan barda akşamları keyif yapmak çok güzeldi. Otelin çocuklar için hazırladığı aktiviteler sayesinde çocuklarım çok eğlendiler. Yemekleri beğendik ve severek yedik. Havuzlar hijyenikti ve yeterliydi. Bizim için çok keyifli bir tatil oldu, herkese teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 50 75
Çamyuva Beach Hotel
Çamyuva Beach Hotel
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Tüm otel personellerine her şey için teşekkür ederiz, sayelerinde tatilimiz harika geçti. Otelin yemekleri çok güzeldi, her gün doya doya yedik. Otelin her yeri pırıl pırıl tertemiz. Odamızda yeterli büyüklükte ve temizdi. Tekrardan geleceğimize eminiz, size de öneririz, pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 50 75
Çamyuva Beach Hotel
Çamyuva Beach Hotel
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otelde 5 gün boyunca kaldık ve her şey çok güzeldi. Yiyecekler lezzetliydi, içecekler ise kaliteli markalardı. Animasyonlar eğlenceliydi. Personeller çok ilgili ve samimiydi. Odamız her gün temizlendi ve çok rahattı. Otelde çocuklar için fazlaca aktivite ve eğlence var. Biz tatilimizden çok memnun kaldık, bu oteli sizlere de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (242) 922 01 26
Zena Resort
Zena Resort
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otel ve çalışanları çok ilgili ve güler yüzlü. Bilhassa Furkan arkadaşımız çok güler yüzlü ve ilgiliydi. Deniz ve havuz çok güzeldi. Yemek çeşitleri de güzeldi. İnternette sıkıntı yaşadık. Odalarda ücretsiz internet olmalıydı. Bu otele bu durum uymamış. Ayrıca havalimanına ulaşım için çok fazla ücret istediler. Otel müşterisine daha esnek davranılmalıydı. Gözleme yapan Fatma Hanım'ın gözlemelerini yemeden geçmeyin derim. Çok lezzetli idi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 22 83
Çamyuva Motel & Apart
Çamyuva Motel & Apart
Uzunçınar Mahallesi Şehitler Caddesi No:4
Kemer / Antalya
Türkiye

-

İki gece kalmamıza rağmen çok memnun kaldık. Hem ekonomik hem hizmet kalitesi yüksek. Ayrıca personel gezilecek yerlerle alakalı öneriler sunuyor. Giderken arkamızdan bizi yolcu etmesi çok güzel bir davranıştı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 03 06
Palma Rosa Hotel
Palma Rosa Hotel
Çamyuva Mahallesi Ahmet Can Caddesi No:18
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Tertemiz bir işletme, ellerinden geldiğince sizi memnun etmeye çalışan elemanlar ve onlarla birlikte canla başla çalışan işletme sahipleri. İşletmesine sahip çıkan mekan sahiplerine çok saygı duyarım ki burası benim için o mekanlardan biri oldu. Keşke fiyatlar biraz daha uygun olsa diyeceğim ama ülkede ekonomi ortada... Akşamları havuz başında yemek, sabahları açık büfe kahvaltı. Elbette çeşitler kısıtlı ama lezzetli. Denize yürüyerek 11 dk'da varıyorsunuz. Tesisin anlaşmalı olduğu plaja 20 dk sürer herhalde. Havuzu da temiz. Aksam yemeği saat 8 yerine 7'de olsa bizim için daha iyi olurdu; ama olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 47 47
Likya Apart & Hotel
Likya Apart & Hotel
Çamyuva mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi Migros karşısı No:8A
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Antalya'da tatil düşünüyorsanız kesinlikle Likya Apart Otel'i öneriyoruz. Çok temiz ve çok titiz bir yer. Harika bir havuz, harika bir bahçe, tek kelimeyle süper ötesi...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Önerileriniz için çok teşekkürler. Tekrar görüşmek dileğiyle selamlar..

2 Eylül 2018, Pazar 20:42
50
9
0 (850) 602 47 47
Likya Apart & Hotel
Likya Apart & Hotel
Çamyuva mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi Migros karşısı No:8A
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Selam, tatil köylerinin hemen hemen çoğunu gezdim, gördüm. Çamyuva Likya Apart & Hotel mükemmel bir yer. İşletmeciler sıcakkanlı, odalar harika, klimalı, manzarası güzel. Tatil yapacak herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler. Tekrar görüşmek dileğiyle. .

4 Eylül 2018, Salı 12:42
50
10
0 (850) 602 47 47
Likya Apart & Hotel
Likya Apart & Hotel
Çamyuva mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi Migros karşısı No:8A
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otel, Çamyuva'nın girişinde ve her yere çok yakın. Tertemiz olmasıyla birlikte çalışanlarının güler yüzü ayrı bir güzellik katıyor tatilinize. Bütün istekleriniz en üst seviyede karşılanıyor ve en önemlisi havuzu çok temiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel düşünceleriniz bizi mutlu etti.. Tekrar görüşmek dileğiyle. .

31 Ağustos 2018, Cuma 15:00
50
10
0 (850) 602 47 47
Likya Apart & Hotel
Likya Apart & Hotel
Çamyuva mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi Migros karşısı No:8A
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Çok başarılı otel. Temiz ve konforlu, kahvaltı harika. Sessiz, sakin, huzurlu, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler.

30 Ağustos 2018, Perşembe 16:22
50
10
0 (242) 922 03 06
Palma Rosa Hotel
Palma Rosa Hotel
Çamyuva Mahallesi Ahmet Can Caddesi No:18
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Mükemmel bir otel. Servisi, temizliği, yemekleri ve güler yüzlü personeli ile aile ortamında gibi rahat bir tatil geçirebileceğiniz bir otel. Sahipleri Gülnur Hanım, eşi Cemal Bey ve diğer personele sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 47 47
Likya Apart & Hotel
Likya Apart & Hotel
Çamyuva mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi Migros karşısı No:8A
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Çamyuva'da tertemiz bir aile işletmesi. Çocuklu aileler için çok uygun bir yer. Arkasındaki küçük havuzu çocukların gün boyu oynayabilecekleri bir alan sunuyor. Alışveriş olanaklarına çok yakın. Tek olumsuzluğu, o da olumsuzluk bile sayılmaz, denize uzaklığı. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 64 15
Simena Sun Club Otel Kemer
Simena Sun Club Otel Kemer
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Teşekkürler Simena Sun Club Otel Kemer ailesi. Her şey mükemmeldi. Yalnız sizden bir ricam var. Restoran karşısındaki tuvaletleri temizleyen iki arkadaşı bizden taraf tebrik ediniz. Böyle temizlik olmaz. Ben bile yoruldum, çocuklar bir bayan, bir erkek tuvaletlerinde. Her gittiğimde tuvaletler, yeri, her yeri temizliyorlar. Süper bir temizlik, helal olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 600 50 75
Çamyuva Beach Hotel
Çamyuva Beach Hotel
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Bu kadar sıkıcı bir otel görmedim. Hiç bir aktivitesi yok. Çocuklar için bir animasyoncu yok. Çalışanların hiçbir şeyden haberi yok. Hizmet sıfır. Ancak 35 yaş üstü yaşlı insanlara göre. Yemekten sonra uyumak istiyorsanız gelin. Havuz başında bir müzik bile açılmıyor. Ruhumuz daraldı tam anlamıyla. Yemekler ise karnın doyuyor işte. Pastalar harika, onun dışında çok çok çok sıkıcı bir otellllll.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 922 00 52
Novia Lucida Beach
Novia Lucida Beach
Uluçınar Mah. Deniz Cad. No: 8
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Tüm personele teşekkürler ancak resepsiyon bir alkışı hak ediyor. Sadece girişte değil tüm tatil boyunca her şeyimizle yakında ilgilenip çok da yardımcı oldular sağ olsunlar. Çok güzel ağırlandık ve çok keyifli vakit geçirdik. Animasyon ekibi iyiydi ama ben geçen sene de gelmiştim ve geçen sene daha çok eğlenmiştim. Yine geçen seneki formuna dönse daha iyi olur diye düşünüyorum açıkçası. Bunun dışında hiçbir problemle karşılaşmadım. Seneye yine gelmeyi planlıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 52
Novia Lucida Beach
Novia Lucida Beach
Uluçınar Mah. Deniz Cad. No: 8
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Otelde genel anlamla olumsuz hiçbir durumla karşılaşmadık. Özellikle de personele ilgilerinden ve hizmetlerinden ötürü çok teşekkür etmek isterim. Memnun kalmamızdaki en büyük pay kesinlikle onların. Güzel ve keyifli bir tatil geçirmek isteyenlere önerebilirim. Yemek, eğlence, temizlik her şey gayet güzel ve yeterliydi. Özellikle de animasyonlardan müthiş keyif aldık. Ailecek bize çok güzel bir tatil yaşatan Novia Lucida Beach ailesine teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 52
Novia Lucida Beach
Novia Lucida Beach
Uluçınar Mah. Deniz Cad. No: 8
Kemer / Antalya
Türkiye

-

İki aile aile kapılı aile odasında konakladık ve odamızdan çok memnun kaldık. Erken bir saatte gelmiştik ve bekleyeceğimizi biliyorduk ama direkt check-in işlemlerimizi halledip bizi hızlıca odamıza aldılar. Bunun için resepsiyona ayrıca teşekkür etmek isterim. Havuz tertemizdi ve de güzeldi. Sadece daha büyük olmasını isterdim çünkü bu otele daha büyük bir havuz gerekir bana kalırsa. Plaj temiz ve düzenli, deniz çok keyifli. Çıkasımız gelmedi desem yeridir. Yeme-içme konusunda yapılabilecek bir tek eleştiri yoktu. Her öğünü ayrı güzel her öğünü ayrı lezzetliydi. Her şey dahil konseptinde kokteyllerin bile dahil olması hoş bir durumdu. Bazı otellerde suya bile para alabiliyorlar... Animasyonda çok eğlendik. Ekip şahaneydi. Bizi çok güldürdüler ve harika şovlar hazırlamışlardı. Çok memnun kaldık ve seneye de buraya gelmeye karar verdik. 1 numarasınız!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 922 00 52
Novia Lucida Beach
Novia Lucida Beach
Uluçınar Mah. Deniz Cad. No: 8
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Eşim ve küçük kızımızla birlikte güzel bir tatil geçirdik. Aslında bu fiyata bu kadarını beklemiyorduk ama gerçekten çok memnun ayrıldık ve harika bir tatil geçirmiş olduk. Yemekler çok çeşitli değildi ama olan her şey çok lezzetliydi. Bu yüzden asla aç kalma gibi bir durumumuz olmadı. Hele ki et yemeklerine özellikle kızımız bayıldı. :) Animasyon normal, öyle çok farklı bir tarafı yok ama animatörleri çok sevdim. Hepsinin enerjisi harikaydı. Yemeklerde sıra beklemedik ama bazen yer sıkıntısı oldu ancak çok da sıkıntılı bir durum olmadı. Personel hep güler yüzlü ve daima yardımcıydı. Su parkı biraz küçüktü ama asla kötü değildi. Denize olan konumu şahane, direk deniz önümüzdeydi ve de güzel bir denizi var. Odaları rahat, temiz ve eşyalar yepyeniydi. Bir tek içkilerin kalitesini çok beğenmedik ama her şey o kadar iyiydi ki onu da görmezden geldik diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 52
Novia Lucida Beach
Novia Lucida Beach
Uluçınar Mah. Deniz Cad. No: 8
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Karşılama harikaydı. Resepsiyona ve tüm karşılama ekibine çok teşekkür ederim. Odamız çok genişti, mobilyalar çok kaliteli ve rahattı. Yemeklerde çeşit de lezzet de güzeldi. Tadı tam damağıma göreydi diyebilirim. Animasyon eğlenceliydi, ekiptekiler herkesle ilgiliydiler. Bu hoş bir davranıştı bence. Çok eğlendik, çok güldük. Genel olarak zaten tüm personelden çok memnun kaldık. Kat hizmetleri çok iyilerdi ve odamızla çok ilgilendiler. Her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)