Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Göynük Otelleri

Göynük için {{ (filteredHotels).length}} / 47 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Göynük Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Sırtını Beydağları'na yaslayan Göynük, doğal değerleri ve turistik potansiyeli ile öne çıkan turizm yörelerinden.
Göynük, Antalya Kemer bölgesinin doğal güzelliği ve mavi bayraklı plajları ile en güzel kasabalarındandır. Şehir merkezi Kemer'e 5 km, Antalya'ya 35 km uzaklıkta yer almaktadır.

Bölgede özellikle görülmesi gereken yer Göynük kanyonudur, bu kanyona uzun ve yorucu bir patika yolculuğundan sonra ulaşabilir kanyona vardığınızda sizi karşılayan manzara karşısında bütün yorgunluğunuzu unutabilirsiniz.

Kemer Göynük otellerinde kalanlar çam ve narenciye ağaçlarının arasından denize girme şansına sahiptirler. İlginç mağaralar, kanyonlar ve endemik bitki türlerine sahip olan Göynük, dağ turizmine ve doğa sporlarına uygun yapısıyla da dikkat çekiyor.

Göynük otelleri, deniz kenarını mesken edinmiş konumdalar ancak her birinin öyle estetik bir mimarisi var ki, Kemer Göynük'ün doğasına hiç de aykırı durmuyorlar. Üstelik kalite olarak da, sadece Antalya bölgesi ile değil, tüm Türkiye ile yarışacak durumdalar. Olimpik yüzme havuzları, dünya mutfağının en güzel örneklerini sergileyen mutfakları, yüzlerce odaları ile siz misafirlerine, neredeyse evinizden daha iyi bir hizmet sunuyorlar...

Likya döneminde ticareti yapılan sedir ağaçlarının getirisi çok fazla olup gemi, demir yolu, saray, tapınak yapımında kullanılmış ve başlıca geçim kaynağı olmuş.
1980'li yılların ortalarına gelindiğinde Kemer Göynük de tüm sahil kasabalarında olduğu gibi turizm bölgesi ilan edilmiş ve turizme hizmet amaçlı çok katlı yapılar yer almaya başlamıştır.

Bazı tatil köyleri doğal dokuya sadık kalarak ahşap binalar inşa edip mümkün olduğunca ağaç kesmemeye özen göstermişlerdir. Son 10 yılda ise bütün sahil kesiminde lüks oteller ve çok katlı tesisler hizmet vermeye başlamıştır.

Kemer Göynük 2018 otel fiyatları, çevresindeki diğer beldelere nazaran daha uygundur. Yaz aylarında Göynük otel fiyatları biraz daha artmakla birlikte, tesis türüne göre de değişiklik göstermektedir. Sahil kesiminde oldukça fazla bulunan lüks oteller, her şey dâhil konsepti ile çalışmakta ve dar bütçeli tatilciler için bu da uygun olmamaktadır.

Antalya Göynük'te iç kesimlerde bulunan butik otellerin ve apart otellerin 2018 fiyatları biraz daha uygun oluyor. Özellikle de yaz mevsiminin başında ve sonunda Göynük otellerinin 2018 fiyatları daha uygun oluyor.

Göynük Hakkında
Doğal güzelliği ile bakirliğini koruyan, mavi bayraklı plajı ve masmavi denizi ile sizleri kendine hayran bırakan yerdir Göynük...
Likyalıların 1600 yıl boyunca yaşadığı bilinen bölgenin bilinen en eski tarihi M. Ö. 690 yılına dayanmaktadır. Phaselis antik kentinin kuruluşu da bu tarihlere denk gelmektedir. 7. yüzyılda Arap akınları ile zayıf düşen bölgeye daha sonra Anadolu halkı egemen olmuştur. Verimli topraklara sahip olan bölgeye Lukkalar, Lekler, Solymoslular, Kevdiler, Persler, Helenler, Atinalılar, Romalılar, Araplar, Bizanslar, Menteşeoğlu gibi devletler egemen olmuşlardır.

Günümüzde ise, Göynük beldesini diğer beldelerden ayıran en belirgin özelliklerinden birisi doğasının ve konumunun çok güzel olmasının yanı sıra şüphesiz turizm cenneti oluşudur.

Turizme hizmet veren ve turizm bölgesi ilan edilip yarı doğal, yarı yapay güzelliği barındıran uzun bir kıyı şeridi mevcuttur. Her semtte çocuk parkları bulunmaktadır. Belde girişinde dünya ülkelerinin bayraklarının dalgalandığı heybetli giriş kapısı, hoş geldiniz der gibi duran Kuleli Parkı, dinlence yerleri, küçük kafeteryaları, lokantaları, iki büyük alışveriş merkezi, cuma günleri iki ayrı yerde kurulan giyim ve gıda pazarları, ayrıca turistik amaçla hizmet veren halı, deri, kuyum hediyelik eşya ve tekstil satan esnafın yanı sıra çok sayıda küçük marketlerden tutun da, çiçekçi, ayakkabı tamircisi, boyacısı ve çamaşırhaneye kadar tüm ihtiyaç duyulan ve yılın her gününde kesintisiz hizmet veren iş yerleri ve esnafları vardır.

Göynük kasabasının mavi bayraklı plajında güneşlenirken, masmavi sularında serinleyebilirsiniz. Buraya geldiğinizde Göynük kanyonunu ziyaret etmeyi unutmayınız. Sizi biraz yoracak patika yolculuğundan sonra kanyona vardığınızda yorulduğunuza değecek eşsiz bir manzara ile karşılaşacaksınız.

Kemer'e yakın olduğundan merkezde eğlenebileceğiz kafe, bar, diskoya da kısa sürede gidebilir ve dilediğinizce eğlenebilirsiniz. Burada Olimpos, Phaselis, Termesos, Perge, Aspendos, Kekova ve Myra'yı da gezebilirsiniz.

Antalya'ya 35 km, Antalya Havaalanına 45 km, Kemer'e 5 km mesafede bulunan Göynük'e, Kemer'den ve şehir merkezinden kalkan vasıtalar ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Göynük otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (242) 922 00 37
Miarosa Ghazal Resort
Miarosa Ghazal Resort
Ahu Ünal Aysal Cad. No:43
Kemer / Antalya
Türkiye
Son derece memnunum

-

21/28 Ekim 2018 tarihlerinde Kara 68 Grubu olarak otelinizde kaldım. Bu zaman zarfında piramidin en tepesinden en aşağısına kadar her kademe personelinden yakın ilgi ve yardım gördüm. Temizliğinden, yemeklerinden son derece memnunum. Sosyal aktiviteler bence yeterliydi. Çok teşekkür ederim. Tekrar görüşmek dileği ile. Selamlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 00 28
Dosinia Luxury Resort
Dosinia Luxury Resort
Baskomutan Ataturk Cad No: 512
Kemer / Antalya
Türkiye
Kısaca kötü

-

Kötü bir tatil geçirmek istiyorsanız hemen gidebilirsiniz. Girişte karşılayan yok, eşyalarınızı kendiniz taşıyorsunuz. Odayı sadece tarif ediyorlar. Yemekler kötü değil, berbat. Animasyon yok gibi bir şey. Çalışanları hiç göremiyorsunuz. Yanınıza havlu almayı unutmayın. Çünkü bugün havlu yok denilebiliyor. Kısaca kötü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 26 40
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Kemer / Antalya
Türkiye
Çok güzel karşılandık

-

Otele girdiğimiz anda çok güzel karşılandık ve daha odamıza yerleşmeden otelin imkanlarından faydalanmaya başlayabildik, odamız hazır olunca telefon ile bizi arayıp bilgilendirdiler. Personeller gerçekten çok ilgili ve güler yüzlüydü. Otelin yemekleri çok başarılıydı. Deniz, havuz muhteşemdi. Otelde gerçekten çok eğlendik, animatör ekibi çok enerjikti. Beklediğimizin çok üstünde bir tatil geçirdik, her şey için çok teşekkür ederiz. Umarız yeniden görüşebiliriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 26 40
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Kemer / Antalya
Türkiye
Asla pişman olmazsınız

-

Geçen sene de bu otele gelmiştik ve çok memnun kaldık bu yüzden bu yaz tatilimizi yine burada geçirdik ve yine çok memnun kaldık. Personellerin güler yüzlü ilgisi ve saygısı çok güzeldi. Yemekleri eskisine göre daha da güzelleşmişti ve çeşitliliği fazlaydı. Odamız çok konforlu ve tam istediğimiz gibiydi ayrıca günlük olarak temizlendi. Otelin havuzu tertemiz ve bakımlıydı. Deniz ve sahilde çok keyifliydi. Otelde eğlence hiç bitmiyordu hem çok keyifli hem de çok huzurlu bir tatil geçirdik. Otele verdiğimiz ücretin çok üstünde bir hizmet aldık, size de bu oteli samimiyetle tavsiye ediyoruz asla pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 26 40
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Kemer / Antalya
Türkiye
Seneye tekrar geleceğiz

-

Bu otelde ailecek çok güzel bir hafta geçirdik. Tüm animatör ve personel arkadaşlarımıza emekleri için çok teşekkür ederiz. Otelin plajından, denizinden ve havuzundan çok memnun kaldık. Yemekler çeşitli ve lezzetliydi, içecekler kaliteliydi. Otelin her yeri tertemizdi, hijyen konusunda herhangi bir sorun yaşamadık. Kısacası otelden çok memnun kalarak ayrıldık. Seneye tekrardan gelmek istiyoruz ve bu oteli herkese tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 26 40
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Kemer / Antalya
Türkiye
Mükemmel bir oteldi

-

Ailecek geldiğimiz bu otelden hem biz hem de çocuklarımız çok memnun kalarak ayrıldık. Bizler için çok güzel ve çok eğlenceli bir tatil oldu. Otelde aktiviteler, şovlar ve animasyonlar hiç bitmiyordu buda çocuklu aileler için çok iyi bir şey. Ayrıca otel personelleri bizlerin tatilinin iyi geçmesi için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlardı. Odamızdan, otelin temizliğinden ve yemeklerden memnun kaldık, her şey dört dörtlüktü. Havuz ve deniz gerçekten çok keyifliydi. Otel aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 26 40
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Kemer / Antalya
Türkiye
Doğru tercih

-

Otele gelmeden önce internette gördüğümüz bazı yorumlar kafamızı karıştırsa da otele giriş yaptığımız anda ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı anladık. Daha girişte karşılaştığımız güler yüzler ve ilgili personeller tüm tatilimiz boyunca böyle devam ettiler. Odamıza hiç bekletilmeden yerleşebildik ve odamız tam istediğimiz gibiydi. Odalar her gün temizlenip, havlular değiştiriliyordu. Ayrıca otelin ortak kullanım alanları da tertemizdi. Yemekler konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Havuzlar hijyenikti, sahil düzenli ve deniz muhteşemdi. Biz otelden çok memnun kalarak ayrıldık. İnternetteki kötü yorumlara aldırmayın ve tatilinizin tadını çıkarın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 26 40
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Kemer / Antalya
Türkiye
En güzel otel

-

Şimdiye kadar gittiğimiz en güzel ve kendimizi en rahat hissettiğimiz otel burası. Biz çok memnun kalarak ayrıldık otelden. Personellerin ilgi ve alakası çok güzeldi ve bizlere her konuda çok yardımcı oldular. Otelin her yeri oldukça hijyenikti ve odamızda her gün temizlendi. Yemekleri sevdik, lezzetli ve çeşitliydi. Otelin yemyeşil bir alana sahip olması güzeldi. Havuz ve deniz çok güzeldi. Gün içinde bir denizde bir havuzda vakit geçirdik. Animasyon ve şovlarla da tatilimiz daha keyifli hala geldi. Her şey için teşekkür ediyor ve bu oteli herkese tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 26 40
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Kemer / Antalya
Türkiye
Tekrar görüşmek isteriz

-

Otelden ve tatilimizden çok memnun kaldık. Otelin hem denizini hem de havuzunu kullandık. Deniz çok güzel ve sakindi havuzlar ise oldukça hijyenikti. Otelde çocuklar için oldukça fazla imkan vardı, bizim çocuklarımız hiç sıkılmadılar. Otelde akşamları yapılan şovları ve animatör arkadaşlar keyifli bir tatil geçirmemize sebep oldu. Personel arkadaşlarımızda bizimle çok güler yüzlerle ilgilendiler. Bize bu güzel tatili yaşatan herkese çok teşekkür ederiz, umarız tekrar görüşebiliriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 26 40
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Kemer / Antalya
Türkiye
Çok kaliteli hizmet

-

Yıllardır Antalya'da ailecek tatil yaparız ama bu otel şimdiye kadar gördüğüm en kaliteli hizmeti veriyor. Personel son derece samimi insanlar ve işlerinde çok başarılılar. Otelde hem çok güzel dinlendik hem de aktiviteler ve şovlarla çok eğlendik. Otelin yemek çeşitleri çok fazlaydı ve denediğimiz her şeyi çok beğendik. Otelde hijyen konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadık, odamız her gün temizlendi ve her gün akşam havuzlarında temizlendiğini gözlerimizle gördük. Biz otelden çok memnun kalarak ayrıldık, sizlere de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 26 40
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Kemer / Antalya
Türkiye
Çok güzel bir oteldi

-

Bu otelde 1 hafta konakladık ve gerçekten bizim için çok güzel bir tatil oldu. Bunda emeği olan herkese öncelikle çok teşekkür ederiz. Personellerin profesyonelliği çok güzeldi, işlerini hep güler yüzlerle yapıyorlardı. Yemeklerden çok memnun kaldık, çeşitler oldukça fazla ve lezzetliydi. Odamız tertemiz ve konforluydu. Çocuklar için olan mini kulüp çok güzeldi, çocuklarımızı aklımız kalmadan oradaki personellere teslim ettik ve orada çok güzel vakit geçirdiler. Çocuklu aileler için çok uygun olan bu oteli sizlere tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 76 19
Club Salima
Club Salima
Başkomutan Atatürk Cad. No:147-1/1
Kemer / Antalya
Türkiye
Aile oteli

-

Çocuklu aileler için çok uygun olan güzel bir oteldi. Otel çalışanları güler yüzlü ve samimi insanlardı. Sorunlarımızla çabucak ilgilendiler. Otelin peyzajı çok güzeldi. Bahçesinde oturmak ve zaman geçirmek çok keyifliydi. Yemekler lezzetliydi ve çeşit bakımından yeterli seviyedeydi. Animasyon ekibi eğlenceliydi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 76 19
Club Salima
Club Salima
Başkomutan Atatürk Cad. No:147-1/1
Kemer / Antalya
Türkiye
Bahçesi çok güzeldi

-

Çok güzel ve bakımlı bir tesisti. Otelin bahçesi çok güzeldi. Yemekler çok lezzetli ve çeşit açısından boldu. Özellikle sabah kahvaltısı çok hoşumuza gitti. Havuzları çok temizdi. Ancak yeterli sayıda şemsiye ve şezlong olmaması çok büyük sıkıntıydı. Sahili çok büyük değildi ancak idare ederdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 59 41
Karmir Resort & Spa
Karmir Resort & Spa
Ahu Ünal Aysal caddesi No 14/1, 07994 Göynük
Kemer / Antalya
Türkiye
Fiyatına göre iyi bir otel

-

Temiz, nezih ve ferah bir oteldi. Odamızı sevdik konforluydu. Kahvaltı çeşitleri güzeldi ve doyurucuydu. Otel şehir merkezine uzak olsa da alışveriş merkezine oldukça yakın. Bir daha Adana'ya gelirsek kalabileceğimiz bir otel. Sizlere de uygun fiyatlı bir otel olarak tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 922 00 28
Dosinia Luxury Resort
Dosinia Luxury Resort
Baskomutan Ataturk Cad No: 512
Kemer / Antalya
Türkiye
Beklentimizin oldukça üstünde bir oteldi

-

Yoğun geçen kış sezonundan sonra iyi bir tatili hak ettiğimizi düşünerek bu otele geldik. Otel gerçekten beklentilerimizin çok çok üstünde çıktı. Otelde gerçekten çok huzur bulduk, çok güzel dinlendik ama aynı zamanda eğlendik. Otelde bizlere gösterilen ilgi ve alaka çok güzeldi. Yemekler ve kahvaltılar muazzamdı. Havuzlar ve denizi çok sevdik. Tek kelime ile sorunsuz ve çok kaliteli bir oteldi. Gönül rahatlığı ile sizlere bu oteli tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 77 06
Kilikya Palace Göynük
Kilikya Palace Göynük
Kızıltepe Mevkii Ahu Ünal Aysal Cad.
Kemer / Antalya
Türkiye
Harika bir balayı

-

Bu oteli balayımız için tercih etmiştik ve her şey çok güzeldi. Personeller bizimle çok güzel ilgilendiler. Yemekler çok lezzetliydi. Havuz hijyenik ve otel kapasitesine uygundu. Balayı çifti olduğumuz için bizlere çok güzel sürprizler hazırlanmıştı. Biz çok memnun kaldık otelden, arkadaşlarımız ile tekrardan geleceğiz. Sizlere de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 77 06
Kilikya Palace Göynük
Kilikya Palace Göynük
Kızıltepe Mevkii Ahu Ünal Aysal Cad.
Kemer / Antalya
Türkiye
İlgi ve alaka çok güzeldi

-

Ailecek geldiğimiz bu otelde 1 hafta kaldık. Otele girdiğimiz andan çıktığımız ana kadar çok güzel ağırlandık. Personellerin ilgisi ve samimiyeti çok güzeldi. Yemekleri beğendik, lezzetliydi. Otelin her yeri tertemiz ve bakımlıydı. Otelin havuzunu da çok beğendik. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 77 06
Kilikya Palace Göynük
Kilikya Palace Göynük
Kızıltepe Mevkii Ahu Ünal Aysal Cad.
Kemer / Antalya
Türkiye
Bu otelden pişman olmazsınız

-

Otele verdiğimiz paradan hiç pişman olmadık, otel beklentimizin çok üstündeydi. Personeller bizlerle çok ilgiliydi. Otelin temizliğinden memnun kaldık. Odamız geniş ve bakımlıydı. Yemekler lezzetli ve çeşitliydi. Otelin havuzu otel için yeterliydi ve hijyenikti. Biz çok güzel bir tatil geçirdik, her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 77 06
Kilikya Palace Göynük
Kilikya Palace Göynük
Kızıltepe Mevkii Ahu Ünal Aysal Cad.
Kemer / Antalya
Türkiye
Ailecek güzel bir tatil geçirdik

-

Ailecek gittiğimiz bu tatilden ve otelden çok memnun kaldık. Otelin genel temizliği güzeldi. Havuzlar hijyenikti. Yemekleri beğendik, lezzetliydi. Odamız tam istediğimiz gibiydi ve tertemizdi. Ailecek güzel bir tatil geçirdik, bu oteli herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 48 13
Ulusoy Kemer Holiday Club
Ulusoy Kemer Holiday Club
Kemer / Antalya
Türkiye
Herkese tavsiye edebileceğim bir otel

-

10 Ağustos'ta 17 kişi grup olarak gittik. Her şey mükemmeldi. Her şey bol ve lezzetliydi. Hiçbir yerde sıkışıklık, bekleme olmadan istediklerimize ulaşabildik. Özellikle Kazakistan ve Özbekistan'dan gelen stajyer öğrenciler çok başarılıydı. Herkese tavsiye edebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (242) 922 00 28
Dosinia Luxury Resort
Dosinia Luxury Resort
Baskomutan Ataturk Cad No: 512
Kemer / Antalya
Türkiye
Teşekkür ederim

-

Bütün Dosinia çalışanlarına teşekkür ederim. Özelikle başta Hasan Akyıldız Beyefendi, Hikmet Bey, Caner Bey, Can Bey, Salih Bey… İlgi ve alakalarından dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 28
Dosinia Luxury Resort
Dosinia Luxury Resort
Baskomutan Ataturk Cad No: 512
Kemer / Antalya
Türkiye
Çok güzel ağırladınız

-

Baştan sona çok keyifliydi. Odalar çok temiz, animasyon harikaydı. Müdür Hasan Akyıldız size çok teşekkür ederiz, çok güzel ağırladınız. Evimizde hissettik. Her isteğimizi dikkate aldınız, yardımcı oldunuz. Ekibinize çok teşekkürler ediyoruz, başta Gürcan, Hikmet, Salih, Erdi, Ali ve barmen Caner Bey. Animatör Can Bey güler yüzünüz, emekleriniz, misafirperverliğiniz için sonsuz teşekkürler. Yine geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 50 48
Club Med Kemer
Club Med Kemer
Kemer / Antalya
Türkiye
Süper bir tatildi

-

Tek kelimeyle mükemmel. Palmiye, Bodrum, Kemer üçünde de kaldım. Harika, süper bir tatilimdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 37
Miarosa Ghazal Resort
Miarosa Ghazal Resort
Ahu Ünal Aysal Cad. No:43
Kemer / Antalya
Türkiye
Otelin her şeyi iyiydi

-

1 haftalık bir tatil yaptık burada. Otelle ilgili her şey güzeldi. Yemeklerin lezzetini çok beğendim. Yüzme için havuz olsun deniz olsun alternatifler çok güzeldi. Odalar bakımlı, temiz ve rahattı. Personellerin ilgisi, verdikleri hizmet kalitesi ve yardımseverliği çok hoşuma gitti. Hepsi çok cana yakın ve tatlı insanlardı. Teşekkürler, herkese tavsiye edebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 37
Miarosa Ghazal Resort
Miarosa Ghazal Resort
Ahu Ünal Aysal Cad. No:43
Kemer / Antalya
Türkiye
Animatörlere teşekkürler

-

Çok eğlendiğimiz bir tatil oldu. Özellikle animatörlere yani bu eğlencemizin en büyük kaynağı olan kişilere çok teşekkür etmek isterim. Yemekler ve hizmet kalitesi çok iyiydi. Bu konuda inanılmaz memnun kaldım. Ayrıca konumunu da çok beğendim. Bir yerlere ulaşım açısından çok kolay. Bence bu bölgenin en güzel yerinde. Kesinlikle tekrar gelirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 37
Miarosa Ghazal Resort
Miarosa Ghazal Resort
Ahu Ünal Aysal Cad. No:43
Kemer / Antalya
Türkiye
Asla ayrımcılık yok

-

Çok ama çok eğlenceli bir otel. Her türlü aktiviteyi bulabileceğiniz ve inanılmaz keyif alabileceğiniz bir otel. Ayrıca personellerinden de çok memnun kaldık. Daha önce birçok otelde bizden çok yabancılarla ilgilendiğine şahit olmuştuk ancak burada asla böyle bir durum söz konusu değildi. Aksine herkesle aynı derecede aynı şekilde çok güzel bir şekilde ilgilendiler. Bundan sonra kesinlikle tercihimiz burası olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 37
Miarosa Ghazal Resort
Miarosa Ghazal Resort
Ahu Ünal Aysal Cad. No:43
Kemer / Antalya
Türkiye
Güzel bir atmosferi var

-

Kemer'de çok güzel konumda bulunan bir otel. Bir yanında dağ, bir yanında kocaman bir orman, bir yanında tertemiz bir deniz ve tepesinde parıl parıl parıldayan güneş... Doğanın tam içinde harika bir atmosfer. Animasyonlar, partiler, aktiviteler de harika. Eğlencesine gerçekten bayıldım. Bir an bile sıkılmadık. Bu fiyata böyle otel bulabilmek inanılır gibi değil. Çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 37
Miarosa Ghazal Resort
Miarosa Ghazal Resort
Ahu Ünal Aysal Cad. No:43
Kemer / Antalya
Türkiye
Süper bir tatildi

-

Bu civarda sürekli kaldığımız bir otel vardı ancak biraz geç kaldığımızdan yer bulamadık. Bu sebeple daha önce tanıdığımızın gittiği bu otelde yer ayırttık ve iyi ki gelme fırsatımız olmuş. Gerçekten çok memnun kaldık. Tüm tatilimiz boyunca çok keyif aldık ve çok güzel zaman geçirdik. Hijyen konusunda çok dikkatlilerdi ve önem veriyorlardı. Bunun dışında yemekler de güzeldi. Güzel bir tatil oldu bizim için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 20
Club Boran Mare Beach Hotel Kemer
Club Boran Mare Beach Hotel Kemer
Kızıltepe Mevkii
Kemer / Antalya
Türkiye
Her şey içinde

-

Gerçekten çok memnun kaldık. Küçük, kendi halinde ve her şeyi içerisinde barındıran bir otel. Doğanın tam ortasında tertemiz bir havaya sahip olması da çok güzel. Yemeklerini ve özellikle kahvaltısını çok beğendik. Çalışanların samimiyeti, yakınlığı ve güler yüzlü hizmeti çok tatlıydı. Deniz çok temiz ve de güzeldi. Animasyonu daha iyi olabilirdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 20
Club Boran Mare Beach Hotel Kemer
Club Boran Mare Beach Hotel Kemer
Kızıltepe Mevkii
Kemer / Antalya
Türkiye
Su sporlarını deneyin

-

Bu bölgeye daha önce çok kez tatile geldik ancak ilk defa burada konaklıyoruz ve çok memnun kaldık. Biraz erken geldik ama buna rağmen resepsiyonda hiç bekletilmeden direkt olarak odamıza alındık. Odamız çok geniş ve rahattı ve hep de temiz tutuldu. Odamızın özellikle balkonu çok keyifliydi. Herkes çok güler yüzlü. Personelinden otelin sahibine kadar özel olarak ilgilendiler bizle. Plaj çok geniş. Yumuşacık bir kumu, çok güzel bir iskelesi ve tertemiz bir denizi var. Çok fazla su sporu var, mutlaka deneyimleyin. Yemekler çok güzel ve çeşit konusunda çok zengin. Her çeşit et mevcut, en kaliteliler dahil olmak üzere... Ayrıca otel doğanın içinde bu yüzden huzur dolu bir ortamı var. Teşekkür ederiz, çok güzel bir tatildi. Tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 922 00 20
Club Boran Mare Beach Hotel Kemer
Club Boran Mare Beach Hotel Kemer
Kızıltepe Mevkii
Kemer / Antalya
Türkiye
Sürpriz tatlılar çok güzeldi

-

Tesis sessiz, sakin ve güzel bir tesis. Çalışanları hepsi çok iyi ve de her şeyle yakından ilgililerdi. Denizi çok temiz ve güzeldi. Kumsalı bakımlıydı. Yemeklerine tek kelimeyle bayıldım. Her şey birbirinden lezzetliydi. Gün içerisindeki sürpriz tatlılarınaysa âşık oldum resmen. Çok tatlı bir davranıştı. Bir tek internetten memnun kalmadım. Çok yavaştı ve neredeyse çekmiyordu. Onu düzeltseler gerçekten eleştirecek hiçbir şey yok. Son derece memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 20
Club Boran Mare Beach Hotel Kemer
Club Boran Mare Beach Hotel Kemer
Kızıltepe Mevkii
Kemer / Antalya
Türkiye
Yepyeni eşyalar

-

Tam sezon açışına denk gelmemize rağmen otel her şeyiyle sezona eksiksiz hazırdı. Odalar daha yeni tadilattan çıkmış ve her şey yepyeniydi. Bütün eşyalar da kaliteli markalardan seçilmişti. Yemeklerden ve servis kalitesinden çok memnun kaldık. 2014'ten beri bu oteli tercih ediyoruz ve bu seneki memnuniyetimizle sanırım seneye de buraya geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 20
Club Boran Mare Beach Hotel Kemer
Club Boran Mare Beach Hotel Kemer
Kızıltepe Mevkii
Kemer / Antalya
Türkiye
Balkonlu güzel odamız

-

Daha girişte çok tatlı ve güler yüzlü bir resepsiyonla karşılaşınca çok tatlı ve güzel bir otele geldiğimizi anlamış olduk. İşlemlerimizi halledip odamıza çıktıktan sonra odamızı büyük ve balkonlu görünce iyice hoşumuza gitti. Gerçekten çok rahat bir odaydı. Bir tek banyomuzu biraz eski bulduk ama yavaştan bu değişime de başlamışlar. Yemekler güzel ve çeşit çeşitti. Biz geçen sene gelmiştik. Bu sene animasyon ekibi değişmiş. Şovlar güzel ama animatörler daha güler yüzlü olsa daha tatlı olurdu. Güzel bir tatil geçirdik. Eğlenceli ve keyifliydi. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 20
Club Boran Mare Beach Hotel Kemer
Club Boran Mare Beach Hotel Kemer
Kızıltepe Mevkii
Kemer / Antalya
Türkiye
Aklımız kaldı

-

Personellerle başlamak istiyorum yorumuma. Gerçekten hepsi profesyonel ve çok da güler yüzlülerdi. Bir kez olsun bir tanesinden asık surat veya eksik hizmet görmedim. Otel de odalar da çok temizdi. Odamız çok rahattı ve balkonu olması çok güzeldi. Animasyon ekibiyle gün boyunca bir an olsun sıkılmanız mümkün değil zaten. Çocuklar için mini kulüp, çocuk parkı var. Ayrıca aqua parklar da çok güzel. Çocuklu ailelerin de çok rahat edebileceği bir otel. Kesinlikle tavsiye ederim. Biz o kadar zor ayrıldık ki otelden. Aklımız çok kaldı vallahi. Şimdiden bir dahaki sene için bile plan yaptık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 19 94
Mirage Park Resort
Mirage Park Resort
Cumhuriyet Mah. Ahu Ünal Aysal Cad. No. 29
Kemer / Antalya
Türkiye
Üç senedir vazgeçilmezimiz

-

Son 3 senedir mutlaka buraya geliyoruz ve her defasında çok memnun ayrılıyoruz. Harika hizmet kalitesi olan bir otel. Bir tek taze sıkılmış meyve suyu olsa süper olurmuş diye düşünüyoruz açıkçası. En azından kahvaltıda olsa hiç fena olmaz açıkçası. Bir eleştiri değil de bir istek olarak alırsanız seviniriz. :) Animasyon ekibinin kalitesini tartışamam zaten. İnanılmaz eğlenceli anılar biriktirmemizdeki en büyük etken kesinlikle. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 19 94
Mirage Park Resort
Mirage Park Resort
Cumhuriyet Mah. Ahu Ünal Aysal Cad. No. 29
Kemer / Antalya
Türkiye
Animasyon kusursuz

-

2014'ten beri her yaz tatilimizi bu otelde değerlendiriyoruz ancak bu sene kesinlikle apayrı bir keyif aldık. İnanılmaz bir eğlence vardı bu sene. Bunda en büyük pay kesinlikle animasyon ekibinin. O hazırladığınız harika şovlar için her birinize teker teker teşekkür ederim. Animasyon dışında geri kalan her şey son 4 senede olduğu gibi yine harikaydı. Kesinlikle herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 19 94
Mirage Park Resort
Mirage Park Resort
Cumhuriyet Mah. Ahu Ünal Aysal Cad. No. 29
Kemer / Antalya
Türkiye
Animasyonlar kaliteli

-

Memnun ayrıldığım bir tesisti. Temizliğini çok beğendim. Titiz bir otel bu konuda. Yüzme açısından olanaklarını çok beğendim. Yemek çeşitleri hem fazlasıyla var hem de lezzetleri güzel. Akşam eğlenceleri çok keyifli ve de kaliteli. Genelde birçok otelde kaliteli animasyon bulmak zor açıkçası. Tüm animatörlere bu emeklerinden dolayı teşekkür etmek isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 19 94
Mirage Park Resort
Mirage Park Resort
Cumhuriyet Mah. Ahu Ünal Aysal Cad. No. 29
Kemer / Antalya
Türkiye
En az bir tatilde burdayız

-

Bu bölgede ilk defa tatil yaptık ve bu kadar kaliteli bir otelde yaptığımız için çok mutlu olduk. İnanılmaz memnun kaldık ve seneye kesinlikle tekrar geleceğiz. Bundan sonra en az bir tatilimizi burada değerlendirmeye şimdiden karar verdik. Odamızdan, odamıza yapılan düzenli temizlikten çok memnun kaldık. Personele her zaman güler yüzlü olduğu ve inanılmaz bir servis sundukları için teşekkür etmek isterim. Gündüz de gece de çok keyif aldık. Çünkü günün her saati farklı farklı ve çok güzel hazırlanmış şovlar vardık. İzlemeye ve eğlenceye doyamadık diyebilirim. Harika bir tatildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 19 94
Mirage Park Resort
Mirage Park Resort
Cumhuriyet Mah. Ahu Ünal Aysal Cad. No. 29
Kemer / Antalya
Türkiye
Yiyecek içecek kaliteli

-

Alkolleri ve yiyecekler çok kaliteli. İçkiler şişeden servis ediliyor. Birçok otelde pet bardakta veriyorlarken bu otel için artı puan oluşturan bir durum. Kalabalık olsa da asla hiçbir yerde yoğunluk hissetmiyorsunuz ve bu yüzden asla daralmıyorsunuz. Her yer çok temiz çünkü düzenli temizlik yapılıyor. Aktiviteler hem çok hem de eğlenceli. Her şeyinden fazlasıyla memnun kaldığımız bir tatil geçirdik. Teşekkür ederiz her şey için. Seneye görüşmek üzere...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 19 94
Mirage Park Resort
Mirage Park Resort
Cumhuriyet Mah. Ahu Ünal Aysal Cad. No. 29
Kemer / Antalya
Türkiye
Personel arı gibi çalışkan

-

Personelin ilgisini bir an üstümüzden eksik hissetmedik. Sağ olsunlar o kadar harıl harıl ve o kadar özenle çalışıyorlar ki. Her şeyle yakından ilgilendiler tatilimiz boyunca. Hepsine teşekkür etmek isterim. Odalar çok konforluydu ve her şey çok kaliteliydi. Yemekler lezzetliydi. Özellikle snack bara mutlaka uğrayın. Animasyonların eğlencesi müthişti, inanılmaz keyif aldık. Kesinlikle tavsiye edebileceğim, her şeyi kusursuz olan bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 19 94
Mirage Park Resort
Mirage Park Resort
Cumhuriyet Mah. Ahu Ünal Aysal Cad. No. 29
Kemer / Antalya
Türkiye
Keyif dolu tatilimiz

-

Bu otelde ilk konaklamamız ve çok memnun kaldık. Güler yüzlü bir personele sahip. Her şeye canla başla koşturuyorlar. Her istediğimizi anında ve eksiksiz bir şekilde her sefer yerine getirdiler. Havuzunu ve havuzdaki iskeleyi çok beğendim. Yemeklerine laf yok zaten. Şahaneydiler. Tadı hala damağımda. :) Çok güzel vakit geçirdik. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 19 94
Mirage Park Resort
Mirage Park Resort
Cumhuriyet Mah. Ahu Ünal Aysal Cad. No. 29
Kemer / Antalya
Türkiye
Aktivitesi bol

-

Bu tesiste ilk kez konakladık ve çok memnun kaldığımız için başka tatillerimizde de buraya gelmeyi kesinlikle istiyoruz. Yemekler hem çok güzeldi hem de birçok sağlıklı yemek seçeneği vardı. Odalar ferahlığı, genişliği, rahatlığı ve temizliği çok güzeldi. Çok memnun kaldık. Oda konusunda hiçbir problemimiz olmadı. Hem çiftlere hem de ailelere hitap edebilecek bir otel. Hem eğlence var hem sakinlik. Sabahtan akşam bir sürü keyifli aktiviteler var. Hangisine katılacağınızı şaşıracak hale geliyorsunuz hatta. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 19 94
Mirage Park Resort
Mirage Park Resort
Cumhuriyet Mah. Ahu Ünal Aysal Cad. No. 29
Kemer / Antalya
Türkiye
Yemekler çok sağlıklı

-

Otel genel anlamda çok beğendiğim bir otel oldu. Odamızda çok rahat ettik ve temizlik konusunda hiçbir sıkıntı olmadı. Yemeklerin lezzetinden son derece memnun kaldım ve çok sağlıklı yemekler olması beni çok memnun etti. Aktivite konusunda çok zengin bir oteldi ve aktivitelerin hepsi de birbirinden eğlenceliydi. Bir an olsun sıkılmadık. Animasyon ekibini çok başarılı bulduk. Tekrar gelmek isteyeceğim bir otel. Umarım seneye de buraya gelme imkânımız olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 922 01 68
Kimeros Park Hotel
Kimeros Park Hotel
Göynük Mah. Ahu-Ünal Aysal Cad. No: 41-43
Kemer / Antalya
Türkiye
Tatlılar daha iyi olabilir

-

Havuzdaki bar ve ekibi çok iyiydi. Hepsine ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Animatör ekibi bizi çok eğlendirdi. En hoş şeyi kesinlikle peyzajı yani aslında genel olarak doğasıydı bana kalırsa. Çok dinlendirici geliyor. Yemekler de güzeldi ancak tatlıların daha iyi olması gerektiğini düşünüyorum. Diğer yemeklerin yanında kötü kaldıklarını düşünüyorum. Genel anlamda çok güzel geçen bir tatil oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 922 01 68
Kimeros Park Hotel
Kimeros Park Hotel
Göynük Mah. Ahu-Ünal Aysal Cad. No: 41-43
Kemer / Antalya
Türkiye
Konumu iyi

-

Ailemle birlikte yaptığım güzel bir tatildi. Konum olarak değerlendirirsek baya güzel bir yerdeydi. Personelin ilgisinden çok hoşnut kaldık. Hizmetleri gayet yüksekti. Temizliği asla ihmal etmediler. Yemekler iyiydi, gayet doyurucuydu. Odalar fena değildi. Yüzme açısından havuz da deniz de gayet güzel. Bir sıkıntı yaşamadık bu konuda. Tavsiye ederim, gayet güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 922 01 68
Kimeros Park Hotel
Kimeros Park Hotel
Göynük Mah. Ahu-Ünal Aysal Cad. No: 41-43
Kemer / Antalya
Türkiye
Hep tertemiz

-

Otel her zaman tertemiz tutuluyor. Doğa konusunda gerçekten çok sevdim. Huzur dolu bir ortamı var bu açıdan. Deniz ve havuzu güzeldi. Yemekleri fena değil, idare eder. Kendinize göre yiyecek bir şey mutlaka buluyorsunuz. Odalarını çok beğendim. Bazı yorumlar beni korkutmuştu bu konuda ama öyle olmadığını gördüm. Hizmet ve personelden çok memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (242) 922 01 68
Kimeros Park Hotel
Kimeros Park Hotel
Göynük Mah. Ahu-Ünal Aysal Cad. No: 41-43
Kemer / Antalya
Türkiye
Havuz ve deniz şahane

-

Yeme ve içme konusunda gayet başarılı buldum. Tesis genel anlamda temizdi. Personelleri sevdim. Hepsi çok ilgililerdi ve her zaman güler yüzle yaklaşıyorlar. Bir şey istediğimde asla ikiletmediler. Bu açıdan hizmet kalitesini iyi buldum. Oda kalitesini ben iyi buldum. Deniz ve havuz konusunda çok iyiydi. Her ikisinde de yüzmek keyifliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (242) 922 01 68
Kimeros Park Hotel
Kimeros Park Hotel
Göynük Mah. Ahu-Ünal Aysal Cad. No: 41-43
Kemer / Antalya
Türkiye
Odalar daha iyi olabilir

-

Havuz steril ve güzeldi. Deniz gayet keyifliydi ve otelin hemen önündeydi. Otel konum itibariyle çok iyiydi ancak odaları çok beğenmedim. Temizliğine izin veriliyor ancak biraz küçük buldum ben. Pek rahat edemedim. Yemekler güzeldi, hizmet de kaliteliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 01 68
Kimeros Park Hotel
Kimeros Park Hotel
Göynük Mah. Ahu-Ünal Aysal Cad. No: 41-43
Kemer / Antalya
Türkiye
Personel ve animasyon çok iyi

-

Oteli konum itibariyle çok iyi buldum. Hem doğanın içinde hem de denize olan yakınlığı müthiş. Plaj düzeni ve temizliği çok güzeldi. Bu yönden de çok hoşuma gitti otel. Yemeklerin lezzetleri çok güzel, keyifle yedik. Tüm çalışanlar ve özellikle de animasyon ekibi süper. Bu açıdan da çok başarılı bir otel. İleriki tatil planlarımda da bu otele yeniden gelmek isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 01 68
Kimeros Park Hotel
Kimeros Park Hotel
Göynük Mah. Ahu-Ünal Aysal Cad. No: 41-43
Kemer / Antalya
Türkiye
Manzara keyifli

-

Otelin manzarasına hayran kaldım. İzlemek çok keyif vericiydi. Personeller fazlaca ilgileniyorlar sizle. Hepsi de güler yüzlü, işlerini severek yaptıkları çok belli oluyor. Animasyon ekibinden çok memnun kaldık, çok dozunda bir eğlence programı var. Oteli kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)