Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Göynük Otelleri

Göynük için {{ (filteredHotels).length}} / 40 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Göynük Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Sırtını Beydağları'na yaslayan Göynük, doğal değerleri ve turistik potansiyeli ile öne çıkan turizm yörelerinden.

Göynük, Antalya Kemer bölgesinin doğal güzelliği ve mavi bayraklı plajları ile en güzel kasabalarındandır. Şehir merkezi Kemer'e 5 km, Antalya'ya 35 km uzaklıkta yer almaktadır.

Bölgede özellikle görülmesi gereken yer Göynük kanyonudur, bu kanyona uzun ve yorucu bir patika yolculuğundan sonra ulaşabilir kanyona vardığınızda sizi karşılayan manzara karşısında bütün yorgunluğunuzu unutabilirsiniz.

Kemer Göynük otellerinde kalanlar çam ve narenciye ağaçlarının arasından denize girme şansına sahiptirler. İlginç mağaralar, kanyonlar ve endemik bitki türlerine sahip olan Göynük, dağ turizmine ve doğa sporlarına uygun yapısıyla da dikkat çekiyor.

Göynük otelleri, deniz kenarını mesken edinmiş konumdalar ancak her birinin öyle estetik bir mimarisi var ki, Kemer Göynük'ün doğasına hiç de aykırı durmuyorlar. Üstelik kalite olarak da, sadece Antalya bölgesi ile değil, tüm Türkiye ile yarışacak durumdalar. Olimpik yüzme havuzları, dünya mutfağının en güzel örneklerini sergileyen mutfakları, yüzlerce odaları ile siz misafirlerine, neredeyse evinizden daha iyi bir hizmet sunuyorlar...

Likya döneminde ticareti yapılan sedir ağaçlarının getirisi çok fazla olup gemi, demir yolu, saray, tapınak yapımında kullanılmış ve başlıca geçim kaynağı olmuş.

1980'li yılların ortalarına gelindiğinde Kemer Göynük de tüm sahil kasabalarında olduğu gibi turizm bölgesi ilan edilmiş ve turizme hizmet amaçlı çok katlı yapılar yer almaya başlamıştır.

Bazı tatil köyleri doğal dokuya sadık kalarak ahşap binalar inşa edip mümkün olduğunca ağaç kesmemeye özen göstermişlerdir. Son 10 yılda ise bütün sahil kesiminde lüks oteller ve çok katlı tesisler hizmet vermeye başlamıştır.

Kemer Göynük 2017 otel fiyatları, çevresindeki diğer beldelere nazaran daha uygundur. Yaz aylarında Göynük otel fiyatları biraz daha artmakla birlikte, tesis türüne göre de değişiklik göstermektedir. Sahil kesiminde oldukça fazla bulunan lüks oteller, her şey dâhil konsepti ile çalışmakta ve dar bütçeli tatilciler için bu da uygun olmamaktadır.

Antalya Göynük'te iç kesimlerde bulunan butik otellerin ve apart otellerin 2017 fiyatları biraz daha uygun oluyor. Özellikle de yaz mevsiminin başında ve sonunda Göynük otellerinin 2017 fiyatları daha uygun oluyor.

Göynük Hakkında

Doğal güzelliği ile bakirliğini koruyan, mavi bayraklı plajı ve masmavi denizi ile sizleri kendine hayran bırakan yerdir Göynük...

Likyalıların 1600 yıl boyunca yaşadığı bilinen bölgenin bilinen en eski tarihi M. Ö. 690 yılına dayanmaktadır. Phaselis antik kentinin kuruluşu da bu tarihlere denk gelmektedir. 7. yüzyılda Arap akınları ile zayıf düşen bölgeye daha sonra Anadolu halkı egemen olmuştur. Verimli topraklara sahip olan bölgeye Lukkalar, Lekler, Solymoslular, Kevdiler, Persler, Helenler, Atinalılar, Romalılar, Araplar, Bizanslar, Menteşeoğlu gibi devletler egemen olmuşlardır.

Günümüzde ise, Göynük beldesini diğer beldelerden ayıran en belirgin özelliklerinden birisi doğasının ve konumunun çok güzel olmasının yanı sıra şüphesiz turizm cenneti oluşudur.

Turizme hizmet veren ve turizm bölgesi ilan edilip yarı doğal, yarı yapay güzelliği barındıran uzun bir kıyı şeridi mevcuttur. Her semtte çocuk parkları bulunmaktadır. Belde girişinde dünya ülkelerinin bayraklarının dalgalandığı heybetli giriş kapısı, hoş geldiniz der gibi duran Kuleli Parkı, dinlence yerleri, küçük kafeteryaları, lokantaları, iki büyük alışveriş merkezi, cuma günleri iki ayrı yerde kurulan giyim ve gıda pazarları, ayrıca turistik amaçla hizmet veren halı, deri, kuyum hediyelik eşya ve tekstil satan esnafın yanı sıra çok sayıda küçük marketlerden tutun da, çiçekçi, ayakkabı tamircisi, boyacısı ve çamaşırhaneye kadar tüm ihtiyaç duyulan ve yılın her gününde kesintisiz hizmet veren iş yerleri ve esnafları vardır.

Göynük kasabasının mavi bayraklı plajında güneşlenirken, masmavi sularında serinleyebilirsiniz. Buraya geldiğinizde Göynük kanyonunu ziyaret etmeyi unutmayınız. Sizi biraz yoracak patika yolculuğundan sonra kanyona vardığınızda yorulduğunuza değecek eşsiz bir manzara ile karşılaşacaksınız.

Kemer'e yakın olduğundan merkezde eğlenebileceğiz kafe, bar, diskoya da kısa sürede gidebilir ve dilediğinizce eğlenebilirsiniz. Burada Olimpos, Phaselis, Termesos, Perge, Aspendos, Kekova ve Myra'yı da gezebilirsiniz.

Antalya'ya 35 km, Antalya Havaalanına 45 km, Kemer'e 5 km mesafede bulunan Göynük'e, Kemer'den ve şehir merkezinden kalkan vasıtalar ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Göynük otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Ghazal Resort & Thalasso
Ghazal Resort & Thalasso

-

Mükemmel bir konum

Mükemmel bir konum, denizi mavi bayraklı, esintili. Benim geldiğimde ağustos sıcağında ağaçların altında güzel bir tatil geçiriyorum. Odalar temiz, yemekleri lezzetli, çalışanları her zaman güler yüzlü ve ilgili, hayır kelimesi yok. Bahçe mükemmel, bence bu fiyata gerçekten 5 yıldızlı bir tatil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Salima
Club Salima

-

Yemekler harika

Ailemle 8 gün harika bir tatil geçirdik. Yemekler harika, odalar büyük ve temiz. Havuz, deniz güzeldi. Ailenizle gidebileceğiniz, yemyeşil bir otel. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Transatlantik Hotel & Spa
Transatlantik Hotel & Spa

-

Klimalar doğru düzgün çalışmıyor

Dış görünüşü güzel fakat içi mekan olarak çok eski, 5 yıldızlı bir otel olarak bizi çok şaşırttı. İlk giriş yapmak istediğimiz an giriş kapısında güvenlik karşıladı fakat vale bile yoktu ilgilenecek, eşyalarımızı otel önüne kendimiz indirdik, enteresan bir durum. Sonrası aracımı hiç alakasız, otopark bile denmeyecek tuhaf bir yere koydum, rezillik ilk adım atmadan başladı. Maalesef ki otelin lobisine adım attım, içerisi dışarısından farksız. Klimalar doğru düzgün çalışmıyordu. Resepsiyonda yetkili kişiye bu rahatsızlığımızı söyleyince bize cevabı otelin yeni devralındığını, tadilat yapılmadan sezona açıldığını cevap verdi. Çok saçma, daha çok eksiklikler var fakat yazmama değmez. Resmen paranla rezillik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Transatlantik Hotel & Spa
Transatlantik Hotel & Spa

-

Kırmızı et yok

Üçüncü günümüzdeyiz daha kırmızı et görmedik. Sahildeki barda kola, buz her şey bitti. Bu onlar için bir cevap. Ultra her şey dahil ama odadaki mini bar ücretli. Hayatımda gördüğüm en kötü otel. Üç gün daha kalmak zorundayım ama üç kuruş daha fazla verin, başka yere gidin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diamonds Club Kemer
Diamonds Club Kemer

-

Tavsiye etmem

Otel hizmet bakımından çok eksik. Kimseye tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dosinia Luxury Resort
Dosinia Luxury Resort

-

Türklere özgü bir yemek yoktu

Özge Hanım dışında her şey kötüydü, resmen aç kaldım otelde 4 gün boyunca salata yemekten çünkü Türklere özgü bir yemek yoktu. Her şey Ruslar için hazırlanmış tam anlamıyla. Herkeste bir ilgisizlik almış başını gidiyor. Odaların temizliğini anlatmaya kelime yok, 4 gün boyunca pis bardak alınmadı odadan, çarşaf değişikliği zaten yok, çarşafı düzeltip resmen değiştirilmiş imajı verilmiş. Odada temizlik yapılmamış. Verilen paraya gerçekten yazık!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Salima
Club Salima

-

Beklentilerimin çok üzerinde

Beklentilerimin çok üzerinde idi, çok memnun kaldım, konum, deniz, havuz, yemekler, her şey çok iyi idi. Bu fiyata bu hizmet çok iyi, tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dosinia Luxury Resort
Dosinia Luxury Resort

-

Temizlik ve ilgi yetersiz

Otel de yemekler Ruslara yönelik olduğu için çeşit aramayın, içtiğiniz içki bitti mi gerisi yok, oteldeki barlar çok enteresan, birinde kahve yok birinde ayran yok, birinde Yeni Rakı yok. Otelde odadan eşyamız çalındı oralı bile olup da geri dönüş bile yapmadılar. Otelde tek iyi olan şey Özge Hanım müşteri ile ilgileniyor olması. Odadaki kirli bardak 3 gün duruyor alan olmuyor ama eşyanızı ya da kıyafetinizi alabiliyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Woodline Hotel
Woodline Hotel

-

Suyu dışarıdan alıyorsun

Ağaç evlerde kalınabilir sadece ancak.. Yemekler facia, otelde hazır su yok, dışarıdan alıyorsun çünkü çeşmeden doldurulan sebiller var o da çok kirli, ayrıca kısacası tam pansiyon gelinecek yer değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diamonds Club Kemer
Diamonds Club Kemer

-

Yemekleri bozuk

Hayatımda gördüğüm en kötü otel. Odalar pis, leş gibi. Dünyanın sonu olsa bile kalınmayacak ve çalışılmayacak kadar kötü. Yemekleri bozuk, çalışanlara müşterilerin artıklarını veriyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Amara Prestige Hotel
Amara Prestige Hotel

-

Sadece garsonlar çok iyi

Halen otelde kalmaktayız. Yemekler çok kötü. İlk gün öğlen ve akşam salata ekmek yedik 2 aile. Odalarımızı 3'e kadar veremediler ve verdiklerinde temizlenmemiş oda vermişler. Bir de onun temizliğini bekledik 1 saat. Sadece garsonlar çok iyi, güler yüzlü ve iyi hizmet yapıyorlar. Başka da hiçbir şeyinden memnun değiliz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karmir Resort & Spa
Karmir Resort & Spa

-

Animasyonu ve temizliği kötü

5 gece konaklamak için geldik tatilimiz hala devam ediyordu ama biz 3 gece kalıp ayrıldık. Bizim için otele girdiğimiz anda tatil bitti artık işkence olmaya başladı. Otel çalışanları vasıfsız ve kaba. Aldığım kokteylin içinden ölmüş arı çıktı. Bunu barmene söylediğimde "ne olacak sanki arı proteindir zarar gelmez ondan" diye bir karşılık aldım. Kusura bakmayın dahi denmedi. Yediğim pizzanın içinden kıl çıktı. Yemekleri deseniz berbat. Her gün balık hindi türevleri yemekler oluyor balık yahni balık buğulama balık kızartma soslu balık sushi vb. Her gün balık mı yenir? Çorbaya kadar balık. Fix bamya brokoli ıspanak çıkıyor. Kış sebzelerinin ne işi var ayrı bir konu. Yemeklerde garip bir sası koku var makarnada bile bu tat var gerçekten. Ana restorantta devamlı bir çiğ balık kokusu hakim. Öğlen konan yemek akşam da konuyor diğer gün de konuyor bu konuya hiç girmiyorum bile. Düzgün bir şey bulamıyorsunuz peynir ekmek daha iyi geliyor artık. Animasyon ekibi deseniz aşırı kötü. Dün gece arka fonda hayvan sesleri ve bunu taklit etmeye çalışan otel sakinleri. Kazanana madalya. Düşüncesi bile itici. Temizlik düzenli olarak yapılıyor lafta. Tuvaletin yanındaki çöpü dahi almıyorlar. Buradaki 3. günümde amipli dizanteri oldum dün zamanım hastanede geçti. Tercih sizin...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Amara Prestige Hotel
Amara Prestige Hotel

-

Mimarisi harika

Otel çok güzel, mimarisi harika, deniz temiz, havuzlar çok olduğu için yığılma yok, o çok avantaj, yemekler fena sayılmaz, çalışanları yetersiz ve çalışanların çoğu suratsız, hiç hoşlanmadım. Yemekhane çalışanı karşılayan Sinem çok tatlıydı. Bir daha gitmeyi düşünmeme sebebim çalışanlardır, saygılarımla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Amara Prestige Hotel
Amara Prestige Hotel

-

Oda temizliği çok kötüydü

Geçen sene yine Amara Prestige Hotel'de tatil yapmıştım. Beğendiğim için bu sene de aynı oteli tercih ettik fakat çok memnun kalmadık. Oda temizliği çok kötüydü. Kat görevlileri kirli havluları alıp yenisini bırakmıyor. 3 gün resepsiyondan getirilmesini istedik. Mini bar içecekleri birer tane bırakılıyor. İki kişilik odada tek fincan vardı mesela. Şikayet bildirmek için müşteri hizmetlerini aradım, Rus bir bayan açtı, Türkçesi yetersizdi. Resepsiyon şikayetimi dikkate almadı. Yan odadaki konuşmalar net duyuluyordu. Yalıtım iyi değil. Böylesine büyük, güzel bir tesise yazık oluyor maalesef. Animasyon iyiydi. Yemekler de güzel sayılır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Transatlantik Hotel & Spa
Transatlantik Hotel & Spa

-

Tavuktan başka bir şey yok

15-20 Temmuz tarihinde konakladım. Sıkıntılar girişte başlıyor, güvenlik sanki buraya neden geldiniz gibi karşılıyor. Saat 2.00'de giriş yapmamız gerekirken tam 2 saat lobide bekledik. Gerekçe odaların hazır olmadığını söylediler. Sonunda odamıza çıktık ve şok, oda halen temizlenmemiş. Sorduğumda nevresim ve yastık kılıflarının yeterli olmadığını, en kısa zamanda değiştireceğini söylediler ama saat 9.00'a kadar beklettiler. Sonunda dinlenebildik. Bitti mi, hayır. Yemekler kısmen iyi ama tavuktan başka bir şey yok. Banyo pislik içinde, kapı kilitleri bozuk, gece ansızın birisi girebiliyor. Havuz pislik içinde, temizlik sıfır. 5 günlük tatilimi stres içinde geçirdim. Gitmeyi düşünen arkadaşların bu yazdıklarımı dikkate alıp öyle gitmelerini tavsiye ederim ve umarım bu eksikliklerini en kısa zamanda giderirler. Resmen paramla rezil oldum. Çalışanların agresif tavırları da ekstrası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Woodline Hotel
Woodline Hotel

-

Yemekler gayet başarılı

Taş binalardan sıkıldıysanız, yeşillikler içinde, yıldızların altında sessiz bir yer arıyorsanız, etrafta tavuk horoz tavşan görmek hoşunuza gidiyorsa burası tam size göre. Yemekler gayet başarılı. Aç kalmanız mümkün değil. Tek kusuru denize sanırım 300 - 400 mt mesafesi var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diamonds Club Kemer
Diamonds Club Kemer

-

Personel güzel ama yetişemiyor

Yemekler güzel değil, et hiç yok, tatlı sadece kek türleri havuz leş gibi personel süper ama yetişemiyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diamonds Club Kemer
Diamonds Club Kemer

-

Havuzu pis

Aklı olan gelmez. İyi diyebileceğim hiç bir şey yok. Şu an oteldeyim, çıldırıyorum ve böceklerle pislikle savaşıyorum. Havuz pis, yemekler kötü, odalar... Artık ne söyleyeceğimi bilmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diamonds Club Kemer
Diamonds Club Kemer

-

Yemek namına hiçbir şey yok

Otele 24.06.2017 ve 30.06.2017 tarihleri arasında bu otelde konakladık. Otele girer girmez pisliğin farkında oluyorsunuz ve Tatilvitrini'nden aldığımız tatili hemen başka otelle değiştirmek istedik ancak bayram dolayısıyla yer olmadığını söylediler ama sitelerinden baktığımızda birçok yer olmasına rağmen değiştirmediler. Bir süre sonra telefonlarımızı bile açmadılar. Otelde yemek namına hiçbir şey yok, aç kalabilirsiniz. Sürekli herkes dışarıdan yemek getirtmek zorunda kaldılar. Odanız temizlenmiyor, odada temizlik için kart bile yok ki odamı temizle diye bırakalım. Su içmek istiyorsanız şişe su bulamıyorsunuz, sadece bildiğiniz çeşmeler var, oralardan doldurup içiyorsunuz, tabi temiz bardak bulabilirseniz. Kesinlikle paranızı çöpe atmak istemiyorsanız bu otele gitmemenizi tavsiye ederim. Özellikle çocuklu ailelere söylüyorum, çocuklarınız mikrop kapabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Med Kemer
Club Med Kemer

-

I had an amazing holiday

I had an amazing holiday. Don't think to go anywhere in Turkey if you are 18+ and love having fun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eldar Resort
Eldar Resort

-

Yemekler mükemmel

Eldar Resort bence şimdiye kadar gittiğim en ilgili, en güzel, en temiz hotel. Belki geçmiş yıllar kötü olabilir, bilmiyorum ama bu yıl her şey, tüm personel değişmiş araştırmamdan öğrendiğime göre. Bilhassa Müdür Servet Bey, Gözde Hanım, barda çalışan tüm personel, hele Merve Hanım tek kelimeyle harika bir ekip. Yemekler mükemmel, her gün taze ve leziz. Kim bunu inkar eder ise önce Allah'tan korkmalı. Kat görevlileri tüm çalışanlar çok güler yüzlü, her an hizmete hazır şekilde ilgililer. Kısaca ben daha yeni Ramazan Bayramı'nda oradaydım ve en kısa zamanda yine gideceğim. Her şey için teşekkür ediyorum Eldar Resort ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eldar Resort
Eldar Resort

-

Yemekler çok güzel

Kesinlikle aile oteli, yemekler çok güzel, insanlar ve çevre elit, personeller çok ilgili, özellikle barmeniniz Erkan Bey'den ve şefiniz Gözde Hanım'dan çok memnun kaldık. İlginiz için teşekkürler. Artık her yıl tercihimiz Eldar Resort. Sadece animasyonlardan memnun kalmadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diamonds Club Kemer
Diamonds Club Kemer

-

Temizlik konusunda oldukça kötü

Sinir krizleri geçireceğiniz bir otel. 1 gün dayanabildik hatta kandırıldık. Havlularından çarşaflarına yemeğinden otel düzenine varıncaya kadar berbat ötesi... Oteli değiştirmek zorunda kaldık. Çocuklarınız yemek yerken rahatsızlanabilir... Zaten otel yöneticileri de bu rezaletin farkında... Garsonları bile tuvalet temizliğinde çalışmak zorunda. Çatal bulamıyorsunuz bardak bulamıyorsunuz. Tabaklar yağlı yağlı, 1 gün boyunca aç kaldık... Daha yazacak çok şey var. 1 gün bekletip paramızı iade edecekleri konusunda yardımcı olacağı söylenilmesine rağmen ilgilenmedi bile... Şu ana kadar kaldığım ennnnnn kötü otel... İnsanları bile bile kandırıyorlar. Yazıklar olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Woodline Hotel
Woodline Hotel

-

Ağaç evlerde kalın

Ucuz olan odalarında sakın kalmayın, ağaç evde kalın. 3 günde bir temizlik olması çok saçma ve mantıksız, müşteri memnuniyeti yok, tatilim zehir gibi oldu, gidiverin 300 400 TL adam gibi tatil yapın ya da hiç yapmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Transatlantik Hotel & Spa
Transatlantik Hotel & Spa

-

Çok boş bir otel

Dış görünüşüne aldanmayın, kesinlikle hayatımda gittiğim en kötü 5 yıldızlı otel. Çok boş bir otel çok. Oyun salonu var yazıyor, iniyorsun, her şey kapalı ve rutubet kokuyor. Havlu almak için abartısız 200 metre yol yürüyorsun, neymiş, spası iş yapsın, insanlar orayı görsün diye oraya vermişler. Alkollü, alkolsüz bütün içecekler zaten lezzetsiz, yemeklerden söz etmiyorum bile. Şiddetle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Transatlantik Hotel & Spa
Transatlantik Hotel & Spa

-

Düşük kalite

Düşük kalitesi kapıdan girer girmez belli oluyor. Türklerin yabancı kaldığı bir otel. Girişler, çıkışlar saatinde yapılmıyor, yemekleri lezzetsiz, her şey kirli. 2. günümüzde koşarak uzaklaştığımız bir otel oldu. Baştan aşağı kötü bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Transatlantik Hotel & Spa
Transatlantik Hotel & Spa

-

Yemekleri zaten kötü

20 Mayıs tarihinde otelinize giriş yaptım. Giriş yaptığım gün otelde bütün içecek verilen kafe ve barlara, hatta restoranlara, normal marketlerde satılan meyve sularından istediğimi söyledim. Makineden çıkan ya da tozlu, şuruplu olanlardan değil, normal meyve suyu istedim. Bütün garsonlar olmadığını söyledi. Hatta parasıyla normal meyveler sıkılıyorsa sıkma içeyim, parası neyse vereyim dedim ama yine yok dendi. Aradan bir-iki saat geçmeden bir garson el arabası seklinde bir araçla kutu kutu meyve sularıyla önümden geçip gitti. Aynı gün akşam otelin Indiana barında gördüm o meyve sularından, garsondan istedim, o da verdi. Şaşırdım, hatta söyledim garsona da, kimse yok dedi dedim. Ben hamileyim ve bu şuruplu meyve sularından içmek istemiyorum, başka bir seçeneğim de yok pek içecek olarak dedim. O da hatta gündüz orada çalışan mesai arkadaşına söyledi beni gösterip yardımcı olursun diye. Hatta o garson da özür diledi, ben yok dediysem eğer kusura bakmayın dedi. Neyse, tam halloldu derken ertesi gün öğlen yemeğinde restorandaki garsondan meyve suyu istedim ama açıkladım makinedekinden değil diye. İkisi de aynı, fark yok deyip durdu ısrarla. Ben normal meyve suyu istiyorum, hemen dışarıdaki yerde var dedim. O garson gitti, bayağı bir 15-20 dakika gelmedi. Geldi, bana açıklama bile yapmadı. Ben tekrar hatırlattığımda dışarıdan içecek gelmediği söylendi, halbuki alt tarafı meyve suyu, millet içkiyle bile giriyor. Neyse, tam yemeğimi bitirip çıkıyorum restorandan, bir baktım ki başka bir garson, elinde benim istediğim meyve suyuyla restorana giriyor dışarıdan. Benim illa bir meyve suyu alabilmem için hamile olduğumu mu söylemem gerek ya da hiçbir şey içemeden otelden ayrılacağım. Yemekleri zaten kötü, ilk giriş yaptığım gün aç yattım. Başka bir şikayetimde restoran kısmından dışarı bir şey çıkmıyor denildi, ben tam çıkacakken restorandan garson uyardı, geri donduruldum. Otelin yazısı var denildi. Tamam dedim ama ben ve benim gibi uyarılan insanlardan hariç birçok kişiyi de ya dışarıda elinde tabakla gördüm ya da odalarına çıkarırken tabakları. Benim anlamadığım, adamına göre mi bu uygulama yoksa sondaj usulü aradan çekip mi uyarıyorsunuz? Bu ne bicim bir ikiliktir? Ben devlet memuru olarak eğitim için buraya geldim ve bir daha asla gelmeyeceğim. Ayrıca şikayet edebildiğim, yazabildiğim her yere ulaşıp size gelmemelerini sağlayacağım. Tanıdıklarıma da söyleyeceğim ne kadar kötü bir otel olduğunu. 5 yıldızlı diye geçiyor oteliniz yanlış bilmiyorsam ama hiç hak etmiyor o yıldızları.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Palm Resort Hotel
Royal Palm Resort Hotel

-

Balayımız kabus gibi geçti

Gerçekten kötü bir otel. Balayı çifti olmamıza rağmen hiç bir hazırlık yoktu. Odada hizmet sıfır, kalite sıfır, böyle rezillik olamaz. Balayımızı kabus gibi geçirdik. Haram olsun verdiğimiz para.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Transatlantik Hotel & Spa
Transatlantik Hotel & Spa

-

Fiş usulü

Büyük bir etkinlik için geldiğimiz otelin son günü restoranda fiş usulüyle girmemiz gerektiği söylendi ve 800 kişilik etkinlik için 400 fiş verildiğinden ve asla ama asla fişsiz içeri alınmadığından dolayı yarımız aç kaldı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Queens Park Göynük
Queens Park Göynük

-

Kesinlikle kalınası bir yer

Mükemmel bir otel. Herkese tavsiye ederim. Kesinlikle kalınası bir yer. Biz 4 gece süper bir tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Transatlantik Hotel & Spa
Transatlantik Hotel & Spa

-

Mutsuz bir tatil

Mutsuz eden bir otel. Odalarda dökülen dolaplar, su sızdıran banyo, su kesintisi, şalterin atıp durması, elektrik kesintisi, yemek kuyrukları, çatal kaşığı kendiniz gidip almak durumunda olmanız (masalar temizleninceye kadar epey vakit geçiyor) ve bu cihaz bozuk dediğinizde ne bozuğu işte çalışıyor diye diklenen bir teknik servis (sesçi). Daha neler neler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mirada Del Mar
Mirada Del Mar

-

Türkler 2. sınıf hizmet alıyor

Arkadaşlar şu an Mirada Del Mar'dayım, ana yemekler 4 çeşit, ara yemek çok yalnız meyve sadece elma ve portakal başka hiçbir meyve yok. Alkol almıyorum alsam da Rus olmadığımdan memur olduğumdan yok. Türkiye'de yabancılar 1. sınıf insan, TC vatandaşları 2. sınıf insan. Bundan dolayı kusura bakmayın otel benden sadece 3 yıldız alır. Ben de çocukları alıp tatile gelecektim bu da bana ders oldu, tövbe tatile gitmem Gaziantep bana yeter, herkes Antalya Antalya diyor, gözünüzü seveyim bırakın Antalya yabancılar keşfetsin, biz marabalar memleket yeter, ecdadız bu vatani Del Mar'da ve Antalya'da Ruslar ve yabancılar gezsin, gününü gün etsin diye kan dökmüş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kilikya Palace Göynük
Kilikya Palace Göynük

-

Odamız hiç süpürülmedi

Kaç yıldır her kış tatile gideriz. Şimdiye kadar gördüğümüz en vasatında vasatı bir otel. Hijyen sıfır, personel ilgisiz ve suratsız. İlgili muhatap bulmak zaten imkansız. Hiçbir aktivite, eğlence zaten yok. Pis bardaklarda servis edilen çaylar içmek isterseniz gelebilirsiniz. Bizde yorumları okuyarak güzel izlenim oluşturmuştu ama yazılan güzel yorumlarla hiçbir alakası olmayan bir otel. Öyle ki, odamızda bir fincan 4 gün bekledi. Odamız hiç süpürülmedi. Rica, minnet bornoz alabildik. Karar size kalmış gelip gelmemek. Biz memnun kalmadık. İlk defa bir tatilim bitsin diye dayandık. O derece.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mirada Del Mar
Mirada Del Mar

-

Anlatılmaz yaşanır

Son derece güzel bir yer. Anlatılmaz yaşanır. Ben ve ailem çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ulusoy Kemer Holiday Club
Ulusoy Kemer Holiday Club

-

Aktivitesiz bir otel

Otel mi huzur evi mi bilemedik. Belki yaşlılar için rehabilitasyon amaçlı bile yapılmış olabilir. 40 yaş altı için uygunsuz, başarısız ve aktivitesiz bir otel arayana harika gelebilir. Kısacası gençler gelmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mirada Del Mar
Mirada Del Mar

-

Odalar tertemiz, yemekler güzel

Her şeyiyle mükemmel bir yer. Çok memnun kaldık. Odalar tertemiz, yemekler güzel, bahçe çiçekler harika, personel güler yüzlü ve çalışkan, animasyonlar çok güzel. Her gün eğlenceli geçiyor. Tekrar gitmeyi düşünüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karmir Resort & Spa
Karmir Resort & Spa

-

Yemekler harika

Seneye yine oraya gitmeyi düşündüğüm oteldir. Animatörler olsun, aşçılar barmenler... Oteldeki her çalışan ekstra konuksever. Yemekler harika. Fiyatı da uygun. Daha ne olsun...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kilikya Palace Göynük
Kilikya Palace Göynük

-

Oda temizliği vasat

Paranızla rezil olmak istiyorsanız doğru adres. Oda temizliği vasat. Animasyon ve mini clup dışında parayı hak eden hiçbir şey yok...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Salima
Club Salima

-

Çalışanlar ve animasyon ekibi harika

2-9 Eylül tarihinde tatil yaptım. Çalışanlar ve animasyon ekibi harika! Akşamları Türk müziğine zaman ayırmalı diye düşünüyorum. Bana göre tek eksik bu. Turizm sadece para kazanmak için değil, hem de kültürümüzü tanıtmak için olmalı bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Asel Hotel
Asel Hotel

-

Temizlik sıfır

Otel çok kötü, temizlik sıfır. Yemekler kötü, ekmeğin içinde böcek, pilavın içinden poşet çıktı. Çalışanlar da titiz değil. İçecek zaten yoktu. Havuz temiz değil ve zaten yarıya kadar doluydu. Hemen çıkmak istediğimiz halde hiç kalmadığımız odanın parasını istediler ve fatura kesmediler. Aç kaldık ve pis odada bir gece yatmak zorunda kaldık. Sabah erkenden ayrıldık. Kimseye tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Amara Prestige Hotel
Amara Prestige Hotel

-

Odaları, havuz ve plajı

Amara Prestige Hotel tek kelimeyle tarif etmek istersem, mimarisi muhteşem, tüm personel, yemekleri, odaları, havuz ve plajı muhteşem. 10 numara 5 yıldız veririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Boran Mare Beach Hotel Kemer
Club Boran Mare Beach Hotel Kemer

-

Temizlik çok iyi

Üst üste iki sene gittik, açıkçası seneye yine gitmeyi istiyorum. Huzur veren, insanı germeyen bir ortamı var. Hizmetlerin tamamı çok düzgün işliyor. Çalışanlar güler yüzlü ve samimi. Bahçe katındaki odaların balkonunda çocuklar uyuduktan sonra eviniz balkonundaymışçasına keyif yapabiliyorsunuz. Yemekler, temizlik çok iyi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Boran Mare Beach Hotel Kemer
Club Boran Mare Beach Hotel Kemer

-

Çalışanların misafirlere tutumu

Otel değerlendirmesi yazarken "muhteşem" terimini kullanmanız için gereken tüm özellikler Club Boran Mare Beach Hotel Kemer'de mevcut. Kapısından içeri girdikten sonra vaktinizi kötü geçirmenizin imkanı yok. Tatilde geçireceğiniz her gün dolu dolu geçiyor burada. Ayrıca otele yakın mesafede eczane, market, hediyelik eşya dükkanı gibi ticari hanelerin olması bir avantaj. Çalışanların misafirlere tutumu ise bu otelin bir başka çok güzel özelliği. Tatilimiz boyunca bize çok yardımcı oldular. Bu zaten her otelde var demeyin. Burası gerçekten farklı. Bunlara ek olarak verdiği hizmete göre fiyatı uygun denilebilir. Özetlemek gerekirse bu güzel otelde geçireceğiniz zaman pişmanlık yaratmayacaktır, bilhassa oradan ayrıldığınız ilk dakikadan itibaren; bu ruhu rahatlatan yeşillik, farklı farklı renklerde begonvil ve nice başka çiçeklerle süslenmiş tesisi özleyeceksiniz diye tahmin ediyorum. Umarım yazdıklarım bir fikir vermiştir. İyi tatiller dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ghazal Resort & Thalasso
Ghazal Resort & Thalasso

-

Yastık boya olmuş diye 250 TL para aldılar

Hiç memnun kalmadım. Havlu, yastık boya olmuş diye 250 TL para aldılar bizden. Hiç yakıştıramadım böyle lüks bir otele. Hiç tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sherwood Club Kemer
Sherwood Club Kemer

-

Yemek konusunda çok kötü

Otel konum ve mimari açıdan mükemmel. Yemek konusunda çok kötü. Otele yakışmayan yemek kalitesi var. Kaldığımız süre boyunca aç kaldık. Çıkan yemekler, meyveler, tatlılar kısıtlı olduğundan. Yemek saatine başladığı dakikalar inebilirsen yiyebilirsin. Yoksa bitenlerin yeri dolmuyor. Mısır, sandviç saatlerinde kapabilirsen yiyebiliyorsun. Bu kadar güzel bir otelde yemek konusunda bu denli sıkıntı gerçekten inanılmazdı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karmir Resort & Spa
Karmir Resort & Spa

-

Temizlik mükemmel

Otelden bugün çıkış yaptım. Yorum yapmazsam olmaz. Ben de hizmet sektöründe çalışan biri olarak personel güler yüzü, profesyonellik, temizlik mükemmel ama misafirlerin yiyecek israfı yazık yani, böyle olmamalı. Huzurlu bir tatil için kesinlikle tercih edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Boran Mare Beach Hotel Kemer
Club Boran Mare Beach Hotel Kemer

-

Mükemmel ötesi bir yer

Mükemmel bir yer, ilk girişte aman nasıl bir yer dedim amaaa çok güzel. Odaları, temizliği, yeşillikler içinde, yemekler süperdi. Havuz, deniz, animatörler çok teşekkür ediyorum. Çok eğlendim, mükemmel ötesi bir yer anlayacağınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karmir Resort & Spa
Karmir Resort & Spa

-

Güler yüzlü ve ilgili personel

Bu gece otelinizde son konaklamamız. Geldiğimiz gün itibarıyla, tesisin, odaların temizliğinden, yemeklerden, güler yüzlü ve ilgili personelinizden çok memnun kaldık. Sizlerin emeğine diyecek hiçbir şey yok. Yalnız tesiste eksik olan tek şey kaliteli müşteri. Havuzda elbise ile yüzen yetişkinler, çocuk havuzu varken büyük havuzda çocuk bezi ile yüzdürülen bebekler, restoranda kapasiteden çok doldurulan ve ziyan edilen tabaklar, üstüne yiyecek yemek bulamadık, 2000 TL daha verip de başka otelde kalsaydık gibi görgüsüz dedikodular. Ben ilk kez gelmeme rağmen bu çirkinliklere malum ülkemin gidişatından dolayı mecbur kalındığını düşünüyorum. İnşallah her şey, bizim duyduğumuz Kemer standartlarına geri döner. Seneye tekrar buraya gelir miyiz bilemem ama hepimizin hakkında hayırlı ne varsa o olsun. Teşekkürlerimizi ve memnuniyetimizi tekrar eder, saygılarımızı iletiriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kimeros Park Hotel
Kimeros Park Hotel

-

Harika bir otel

Harika bir otel gerek hizmetiyle gerekse bozulmamış doğasıyla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eldar Resort
Eldar Resort

-

Odamızı hiç beğenmedik

Bu otele 02.07.2016'da giriş yaptık, otel tek kelime ile sıfır, plaja uzak, zaten plajda hiçbir şey yok yiyecek olarak. Yemekler kötü, kalan yemekleri sonraki gün tekrar çıkarıyorlar. Personel bile bıkmış yetkililerinin duyarsızlığından, gitmeyin gerçekten aç kalırsınız, verdiğiniz paraya yazık. Tatilvitrini'nden sakın rezervasyon yapmayın, rezervasyon sonrası hizmet kötü. Öğlen 14:00'de otele giriş yaptık, 16:30'da çıkmak istedik kimse telefona çıkmıyor... Düşürmeyi başarırsanız da ne iptal ediyorlar ne de yardımcı oluyorlar... Müşteri temsilcilerinle konuşmalarımı cep telefonuma kaydettim hepsini şikayet edeceğim... Otellin eksiklerinin fotosunu ve videosunu çektim isteyene yollarım tanıtım broşürlerine ve fotolara kanmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)