Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Göynük Otelleri

Göynük için {{ (filteredHotels).length}} / 47 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Göynük Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Sırtını Beydağları'na yaslayan Göynük, doğal değerleri ve turistik potansiyeli ile öne çıkan turizm yörelerinden.

Göynük, Antalya Kemer bölgesinin doğal güzelliği ve mavi bayraklı plajları ile en güzel kasabalarındandır. Şehir merkezi Kemer'e 5 km, Antalya'ya 35 km uzaklıkta yer almaktadır.

Bölgede özellikle görülmesi gereken yer Göynük kanyonudur, bu kanyona uzun ve yorucu bir patika yolculuğundan sonra ulaşabilir kanyona vardığınızda sizi karşılayan manzara karşısında bütün yorgunluğunuzu unutabilirsiniz.

Kemer Göynük otellerinde kalanlar çam ve narenciye ağaçlarının arasından denize girme şansına sahiptirler. İlginç mağaralar, kanyonlar ve endemik bitki türlerine sahip olan Göynük, dağ turizmine ve doğa sporlarına uygun yapısıyla da dikkat çekiyor.

Göynük otelleri, deniz kenarını mesken edinmiş konumdalar ancak her birinin öyle estetik bir mimarisi var ki, Kemer Göynük'ün doğasına hiç de aykırı durmuyorlar. Üstelik kalite olarak da, sadece Antalya bölgesi ile değil, tüm Türkiye ile yarışacak durumdalar. Olimpik yüzme havuzları, dünya mutfağının en güzel örneklerini sergileyen mutfakları, yüzlerce odaları ile siz misafirlerine, neredeyse evinizden daha iyi bir hizmet sunuyorlar...

Likya döneminde ticareti yapılan sedir ağaçlarının getirisi çok fazla olup gemi, demir yolu, saray, tapınak yapımında kullanılmış ve başlıca geçim kaynağı olmuş.

1980'li yılların ortalarına gelindiğinde Kemer Göynük de tüm sahil kasabalarında olduğu gibi turizm bölgesi ilan edilmiş ve turizme hizmet amaçlı çok katlı yapılar yer almaya başlamıştır.

Bazı tatil köyleri doğal dokuya sadık kalarak ahşap binalar inşa edip mümkün olduğunca ağaç kesmemeye özen göstermişlerdir. Son 10 yılda ise bütün sahil kesiminde lüks oteller ve çok katlı tesisler hizmet vermeye başlamıştır.

Kemer Göynük 2018 otel fiyatları, çevresindeki diğer beldelere nazaran daha uygundur. Yaz aylarında Göynük otel fiyatları biraz daha artmakla birlikte, tesis türüne göre de değişiklik göstermektedir. Sahil kesiminde oldukça fazla bulunan lüks oteller, her şey dâhil konsepti ile çalışmakta ve dar bütçeli tatilciler için bu da uygun olmamaktadır.

Antalya Göynük'te iç kesimlerde bulunan butik otellerin ve apart otellerin 2018 fiyatları biraz daha uygun oluyor. Özellikle de yaz mevsiminin başında ve sonunda Göynük otellerinin 2018 fiyatları daha uygun oluyor.

Göynük Hakkında

Doğal güzelliği ile bakirliğini koruyan, mavi bayraklı plajı ve masmavi denizi ile sizleri kendine hayran bırakan yerdir Göynük...

Likyalıların 1600 yıl boyunca yaşadığı bilinen bölgenin bilinen en eski tarihi M. Ö. 690 yılına dayanmaktadır. Phaselis antik kentinin kuruluşu da bu tarihlere denk gelmektedir. 7. yüzyılda Arap akınları ile zayıf düşen bölgeye daha sonra Anadolu halkı egemen olmuştur. Verimli topraklara sahip olan bölgeye Lukkalar, Lekler, Solymoslular, Kevdiler, Persler, Helenler, Atinalılar, Romalılar, Araplar, Bizanslar, Menteşeoğlu gibi devletler egemen olmuşlardır.

Günümüzde ise, Göynük beldesini diğer beldelerden ayıran en belirgin özelliklerinden birisi doğasının ve konumunun çok güzel olmasının yanı sıra şüphesiz turizm cenneti oluşudur.

Turizme hizmet veren ve turizm bölgesi ilan edilip yarı doğal, yarı yapay güzelliği barındıran uzun bir kıyı şeridi mevcuttur. Her semtte çocuk parkları bulunmaktadır. Belde girişinde dünya ülkelerinin bayraklarının dalgalandığı heybetli giriş kapısı, hoş geldiniz der gibi duran Kuleli Parkı, dinlence yerleri, küçük kafeteryaları, lokantaları, iki büyük alışveriş merkezi, cuma günleri iki ayrı yerde kurulan giyim ve gıda pazarları, ayrıca turistik amaçla hizmet veren halı, deri, kuyum hediyelik eşya ve tekstil satan esnafın yanı sıra çok sayıda küçük marketlerden tutun da, çiçekçi, ayakkabı tamircisi, boyacısı ve çamaşırhaneye kadar tüm ihtiyaç duyulan ve yılın her gününde kesintisiz hizmet veren iş yerleri ve esnafları vardır.

Göynük kasabasının mavi bayraklı plajında güneşlenirken, masmavi sularında serinleyebilirsiniz. Buraya geldiğinizde Göynük kanyonunu ziyaret etmeyi unutmayınız. Sizi biraz yoracak patika yolculuğundan sonra kanyona vardığınızda yorulduğunuza değecek eşsiz bir manzara ile karşılaşacaksınız.

Kemer'e yakın olduğundan merkezde eğlenebileceğiz kafe, bar, diskoya da kısa sürede gidebilir ve dilediğinizce eğlenebilirsiniz. Burada Olimpos, Phaselis, Termesos, Perge, Aspendos, Kekova ve Myra'yı da gezebilirsiniz.

Antalya'ya 35 km, Antalya Havaalanına 45 km, Kemer'e 5 km mesafede bulunan Göynük'e, Kemer'den ve şehir merkezinden kalkan vasıtalar ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Göynük otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Karmir Resort & Spa
Karmir Resort & Spa

-

Yemekler çok çeşitli

Ben ailemle 4 kişi, artı 2 yaşındaki torunumla kaldım temmuz ayında bu otelde. Çok memnun kaldım. Temizlik ve bakım çok iyi. Otelin tüm tuvaletleri dahil çok temiz. Odalar her gün temizleniyor. Yemekler çok çeşitli ve lezzetli. Ördek fırın harika, zeytinyağlılar ve mezeler çok güzel. Etler ve kebaplar, suşi, balık, deniz ürünleri bol ve çok güzeldi. Ayrıca snack bar, pide restoranları süperdi. Pideler çok leziz, döner çok sevmediğim halde süper yapılmıştı, küçük torunum bile bayıldı. Ben özellikle güler yüzlü personelden memnun kaldım. Ayrıca otelin genel müdürü Yusuf Bey'e de çok teşekkür ederim, çok ilgili ve herkesle ve bizimle de çok ilgilendi. Küçük torunum için de lazım olan birçok şeyi buldurdu. Kısacası ilk defa geldiğim bu otel ve tesisten ailecek mutlu ayrıldık. Ayrıca denizi de mükemmeldi. Her şey için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karmir Resort & Spa
Karmir Resort & Spa

-

Motivasyonu süperdi

Tesadüf olarak seçtik oteli ama çok memnun kaldık. Bu kadar memnun kalacağımı düşünmedim. Bütün personel işini büyük ciddiyetle yapmıştır, açık büfe ve diğerleri benim için süperdi. Bu vesile ile otel genel müdürümüze de ayrıca teşekkür ederim, çalışma arkadaşlarına, ekibine, motivasyonu süperdi. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ulusoy Kemer Holiday Club
Ulusoy Kemer Holiday Club

-

Marina tarafında şezlong çok az

Merhabalar, marina tarafında şezlong çok az. Olanları da millet zimmetlemiş. Birazcık ilgi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dosinia Luxury Resort
Dosinia Luxury Resort

-

İlgi mükemmel

İnanılmaz bir otel. Tek kelimeyle her şey sınırsız, ilgi mükemmel. 4. günüm, doyamıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Miarosa Ghazal Resort
Miarosa Ghazal Resort

-

Temizlik ön plandaydı

Genel müdürlüğümüzce düzenlenen PTT seminerine ailemle katıldım. Resepsiyonda görev yapan özellikle Raziye Hanım ve diğer arkadaşların güler yüzü ve ilgisiyle karşılaştık. Otelde temizlik ön plandaydı. İsmini bilmediğim, Türk hamamı girişindeki çalışanların ilgisi için teşekkür ediyoruz. Restoran çalışanlarından da çok memnun kaldık. Otel çok güzeldi, doğayla iç içe, maviyle yeşilin buluştuğu bir manzara içerisinde, çok güzeldi her şey, tekrar gitmek istiyoruz. Otel çalışanlarına da ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Amara Prestige Hotel
Amara Prestige Hotel

-

Yemekler çok kötüydü

4 senedir aynı otele gidiyorum. Bu sene de almayı düşünüyorum ama geçen sene yemekler çok kötüydü ve otel puanları her sene düşüyor. 9'la başladık, şimdi 6.8'e düşmüş. O yüzden artık bu otelin bir sahibi varsa personel ve hizmet verecek kişileri daha dikkatli seçmesi gerekir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ulusoy Kemer Holiday Club
Ulusoy Kemer Holiday Club

-

Her şey çok güzeldi

Her şey çok güzeldi. Çok teşekkür ederim. Bu tatili unutmayacağım. Param olursa inşallah tekrar gelmek isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Boran Mare Beach Hotel Kemer
Club Boran Mare Beach Hotel Kemer

-

Güler yüzlü çalışanlar

Toplantı vesilesi ile ailelerle birlikte beş gün konakladık. Mutfak çeşitliliği var ama lezzetleri konusunda diğer bölümleri kadar yeterli bulamadık. Plaj havlularını saat 12-14.30 arası almanız ve kartınızı geri alabilmeniz mümkün değil. Havlular bu kadar kıymetli ise ve bazı müşteriler iade etmiyorsa baştan otel fiyatlarına havlu bedeli eklenir, isteyen iade eder, etmeyenler olursa da otel zarar etmez, vesaire konularda başarılı yönetim, çalışkan güler yüzlü çalışanlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Queens Park Göynük
Queens Park Göynük

-

Ortalamanın altında

Fiyat/performans olarak ortalamanın altında. Tesis, özellikle personel olarak oldukça kötü durumda.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Transatlantik Hotel & Spa
Transatlantik Hotel & Spa

-

Sürekli aynı şeyler vardı

İlk olarak en güzel odalardan birine gidiyorsunuz diye otelin, pool barın tentesine bakan, başka hiçbir yer görmeyen bir odaya yerleştirildik. Altımızda bulunan restoran yüzünden sabahları insan gürültüsüyle uyanıyorduk. Yemekler vasatın bile altında kötüydü, hem sürekli aynı şeyler vardı (hindi, tavuk) hem de restoranda yer bulmak neredeyse imkansıza yakındı. Oda temizliğine geldiğimizde yataklar üstünkörü toplamak haricinde bir şey yoktu. Otelin içi ve odalar eskiydi. Otelin diskosu ve genel olarak zemin katı ağır bir biçimde lağım ve rutubet kokuyordu. Plajda ve havuz kenarında şezlong bulabilmeniz için kahvaltıdan önce havlu bırakmanız gerekiyor. Eğer Rus değilseniz otelde zaten pek itibar görmüyorsunuz, animasyon bile onlar için düzenleniyor. Güzel konumlu bina, havuz ve beach olarak güzel olan bir oteli bu kadar kötü hale getirenlere teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diamonds Club Kemer
Diamonds Club Kemer

-

Her gün hindi eti çıkıyor

Maalesef iyi yorumda bulunamayacağım. Hizmet sıfır, havluları ancak 1 gün sonra resepsiyondan kendim aldım. Vasıflı çalışan yok, çocuklar çalıştırılıyor. Tabak ve bardaklar yağlı. Her gün hindi eti çıkıyor. Masa, sandalyeler eskiciden alınmış sanki. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diamonds Club Kemer
Diamonds Club Kemer

-

Bulaşık bardak tabaklarla hizmet veriliyor

Ağustos-Eylül 2017 bayram öncesi ve bayramda kaldık. Temizlik rezalet, bulaşık bardak tabaklarla hizmet veriliyor. Her yerde yeme içme için kuyruklar var, sadece otelin konumu iyi, onun dışında personel falan her şey rezalet. Asla gitmeyin derim, gidin 3 yıldızlı da kalın, daha lüks bir tatil olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Transatlantik Hotel & Spa
Transatlantik Hotel & Spa

-

Yemeklerde lezzet yok

24-31.08.2017. Temizlik adına bir günaydın Göynük hotellerinden. 2,8 aylık oğlum bilgime göre koxsaki ya da ona yakın bir hastalığa bulaşmış. Dün Anadolu Hastanesi'ne götürdüm. Alerji ve geçici olduğunu söylediler, çok endişeliyim. Eller ve ayak ve ağzında ve teninde suçiçeği gibi olmuş, lütfen yardımcı olabilir misiniz bulamasınız. Bebek yatağında kendi çocuklarını yatırırlar. Merak ediyorum (4 katlı çarşaf yatak olmuş, çocuğun üstüne bir beyaz havlu ve yastık görmeli). Doktor lazım olursa bulamazsınız ve uzaktan talimat verecek, çocuğumu Anadolu Hastanesi'ne götürdüm. Yetkili, "isterseniz taksi çağırırım" dedi. Koxsaki ya da ona yakın tehlikesi. En yakınınızda. Çocuk havuzu iyi değil. Lütfen çocuklarınızı havuza almayın. Yemeklerde lezzet yok ama fena değil ama bulaşıklara çok dikkat edin ve bence 3 yıldız burası için yeter.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Transatlantik Hotel & Spa
Transatlantik Hotel & Spa

-

Yemekhane kalabalık, yemekler lezzetsiz

Hayatımda geçirdiğim en kötü otel tatiliydi. Bize verdikleri odanın banyo gideri tıkalı, duş alırken banyo göl oluyordu. “'Odayı değiştirin.”' dedik. Teknik elaman geldi, güya gideri açtı ama yok. Oda o kadar eski ki anlatamam. Banyo pisti. Duşun içindeki fayans aralarından pislik akıyordu. Temizlik anlayışları çok kötü. Yatak deseniz kaç yıllık Allah bilir. Yayları sırtımıza girecekti neredeyse. Havlu değişimi için 3 kez telefon açtık, bir kez lobiye indik ancak o zaman değiştirttik. Yemekhane kalabalık, yemekler lezzetsiz. Ana yemek o anda orada pişiriliyor. Bu nedenle haddinden fazla sıra oluyor ve yemekhanenin belli bir kısmı duman altında kalıyor. Güç bela masa kapıyorsunuz, masanın yanından 2 dakikadan daha az bir süre için ayrılıyorsunuz o anda daha sofraya oturmadan toplanıyor. Üstelik yanımda 20 dakika boyunca yemeğini bitirmiş insanların masası dururken bizimki battı herhalde… Özet olarak kötü bir otel. Geçen yıl otel tatilinden sora kalan 2 gecemizi küçük bir pansiyonda geçirdik. Valla orası bile çok çok çok daha temiz ve kaliteliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Azra Resort Hotel
Azra Resort Hotel

-

Memnun kalmadım

Kesinlikle tavsiye ediyorum, paranızla gidip rezil olmak istiyorsanız ben burada ne yazsam boş, gidin hijyen ne değildir görün. Üç günde çarşaf değişimi, dört kişilik bir masaya iki bardak, her gün bozulan ve arıza yapan bir alet ve hep aynı yemekler… Bence gidin ve siz de bu yeri tadın. İyi tatiller. Ayrıca saat 4'te girip sabah 11'de çıkış, ona göre.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort

-

Yola bakan bir oda

Balayımız zehir oldu. Büyük hayallerle ikinci kez gittiğimiz Sherwood Greenwood Resort, profesyonellikten uzak tutumuyla bizi hüsrana uğrattı. Rutubet kokan, yola bakan bir odaya yerleşmemizle başladı her şey (2107). Daha önceki konaklamamızda yanlış hatırlamıyorsam Mehmet Bey ve ekibi sorunlara yaklaşımı, müşterilere karşı kibar ve sıcakkanlı tutumu, animasyonun ilgisi bizi buraya ikinci kez getiren en önemli unsurdu. Bu arada odamız değişti ama beklediğimiz sadece samimi bir iyi niyet göstergesiydi. Sherwood Greenwood Resort mü? Bir daha asla... Ali Can Alhan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Miarosa Ghazal Resort
Miarosa Ghazal Resort

-

Mükemmel bir konum

Mükemmel bir konum, denizi mavi bayraklı, esintili. Benim geldiğimde ağustos sıcağında ağaçların altında güzel bir tatil geçiriyorum. Odalar temiz, yemekleri lezzetli, çalışanları her zaman güler yüzlü ve ilgili, hayır kelimesi yok. Bahçe mükemmel, bence bu fiyata gerçekten 5 yıldızlı bir tatil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Salima
Club Salima

-

Yemekler harika

Ailemle 8 gün harika bir tatil geçirdik. Yemekler harika, odalar büyük ve temiz. Havuz, deniz güzeldi. Ailenizle gidebileceğiniz, yemyeşil bir otel. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Transatlantik Hotel & Spa
Transatlantik Hotel & Spa

-

Klimalar doğru düzgün çalışmıyor

Dış görünüşü güzel fakat içi mekan olarak çok eski, 5 yıldızlı bir otel olarak bizi çok şaşırttı. İlk giriş yapmak istediğimiz an giriş kapısında güvenlik karşıladı fakat vale bile yoktu ilgilenecek, eşyalarımızı otel önüne kendimiz indirdik, enteresan bir durum. Sonrası aracımı hiç alakasız, otopark bile denmeyecek tuhaf bir yere koydum, rezillik ilk adım atmadan başladı. Maalesef ki otelin lobisine adım attım, içerisi dışarısından farksız. Klimalar doğru düzgün çalışmıyordu. Resepsiyonda yetkili kişiye bu rahatsızlığımızı söyleyince bize cevabı otelin yeni devralındığını, tadilat yapılmadan sezona açıldığını cevap verdi. Çok saçma, daha çok eksiklikler var fakat yazmama değmez. Resmen paranla rezillik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Transatlantik Hotel & Spa
Transatlantik Hotel & Spa

-

Kırmızı et yok

Üçüncü günümüzdeyiz daha kırmızı et görmedik. Sahildeki barda kola, buz her şey bitti. Bu onlar için bir cevap. Ultra her şey dahil ama odadaki mini bar ücretli. Hayatımda gördüğüm en kötü otel. Üç gün daha kalmak zorundayım ama üç kuruş daha fazla verin, başka yere gidin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diamonds Club Kemer
Diamonds Club Kemer

-

Tavsiye etmem

Otel hizmet bakımından çok eksik. Kimseye tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dosinia Luxury Resort
Dosinia Luxury Resort

-

Türklere özgü bir yemek yoktu

Özge Hanım dışında her şey kötüydü, resmen aç kaldım otelde 4 gün boyunca salata yemekten çünkü Türklere özgü bir yemek yoktu. Her şey Ruslar için hazırlanmış tam anlamıyla. Herkeste bir ilgisizlik almış başını gidiyor. Odaların temizliğini anlatmaya kelime yok, 4 gün boyunca pis bardak alınmadı odadan, çarşaf değişikliği zaten yok, çarşafı düzeltip resmen değiştirilmiş imajı verilmiş. Odada temizlik yapılmamış. Verilen paraya gerçekten yazık!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Salima
Club Salima

-

Beklentilerimin çok üzerinde

Beklentilerimin çok üzerinde idi, çok memnun kaldım, konum, deniz, havuz, yemekler, her şey çok iyi idi. Bu fiyata bu hizmet çok iyi, tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dosinia Luxury Resort
Dosinia Luxury Resort

-

Temizlik ve ilgi yetersiz

Otel de yemekler Ruslara yönelik olduğu için çeşit aramayın, içtiğiniz içki bitti mi gerisi yok, oteldeki barlar çok enteresan, birinde kahve yok birinde ayran yok, birinde Yeni Rakı yok. Otelde odadan eşyamız çalındı oralı bile olup da geri dönüş bile yapmadılar. Otelde tek iyi olan şey Özge Hanım müşteri ile ilgileniyor olması. Odadaki kirli bardak 3 gün duruyor alan olmuyor ama eşyanızı ya da kıyafetinizi alabiliyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Woodline Hotel
Woodline Hotel

-

Suyu dışarıdan alıyorsun

Ağaç evlerde kalınabilir sadece ancak.. Yemekler facia, otelde hazır su yok, dışarıdan alıyorsun çünkü çeşmeden doldurulan sebiller var o da çok kirli, ayrıca kısacası tam pansiyon gelinecek yer değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diamonds Club Kemer
Diamonds Club Kemer

-

Yemekleri bozuk

Hayatımda gördüğüm en kötü otel. Odalar pis, leş gibi. Dünyanın sonu olsa bile kalınmayacak ve çalışılmayacak kadar kötü. Yemekleri bozuk, çalışanlara müşterilerin artıklarını veriyorlar.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Amara Prestige Hotel
Amara Prestige Hotel

-

Sadece garsonlar çok iyi

Halen otelde kalmaktayız. Yemekler çok kötü. İlk gün öğlen ve akşam salata ekmek yedik 2 aile. Odalarımızı 3'e kadar veremediler ve verdiklerinde temizlenmemiş oda vermişler. Bir de onun temizliğini bekledik 1 saat. Sadece garsonlar çok iyi, güler yüzlü ve iyi hizmet yapıyorlar. Başka da hiçbir şeyinden memnun değiliz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karmir Resort & Spa
Karmir Resort & Spa

-

Animasyonu ve temizliği kötü

5 gece konaklamak için geldik tatilimiz hala devam ediyordu ama biz 3 gece kalıp ayrıldık. Bizim için otele girdiğimiz anda tatil bitti artık işkence olmaya başladı. Otel çalışanları vasıfsız ve kaba. Aldığım kokteylin içinden ölmüş arı çıktı. Bunu barmene söylediğimde "ne olacak sanki arı proteindir zarar gelmez ondan" diye bir karşılık aldım. Kusura bakmayın dahi denmedi. Yediğim pizzanın içinden kıl çıktı. Yemekleri deseniz berbat. Her gün balık hindi türevleri yemekler oluyor balık yahni balık buğulama balık kızartma soslu balık sushi vb. Her gün balık mı yenir? Çorbaya kadar balık. Fix bamya brokoli ıspanak çıkıyor. Kış sebzelerinin ne işi var ayrı bir konu. Yemeklerde garip bir sası koku var makarnada bile bu tat var gerçekten. Ana restorantta devamlı bir çiğ balık kokusu hakim. Öğlen konan yemek akşam da konuyor diğer gün de konuyor bu konuya hiç girmiyorum bile. Düzgün bir şey bulamıyorsunuz peynir ekmek daha iyi geliyor artık. Animasyon ekibi deseniz aşırı kötü. Dün gece arka fonda hayvan sesleri ve bunu taklit etmeye çalışan otel sakinleri. Kazanana madalya. Düşüncesi bile itici. Temizlik düzenli olarak yapılıyor lafta. Tuvaletin yanındaki çöpü dahi almıyorlar. Buradaki 3. günümde amipli dizanteri oldum dün zamanım hastanede geçti. Tercih sizin...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Amara Prestige Hotel
Amara Prestige Hotel

-

Mimarisi harika

Otel çok güzel, mimarisi harika, deniz temiz, havuzlar çok olduğu için yığılma yok, o çok avantaj, yemekler fena sayılmaz, çalışanları yetersiz ve çalışanların çoğu suratsız, hiç hoşlanmadım. Yemekhane çalışanı karşılayan Sinem çok tatlıydı. Bir daha gitmeyi düşünmeme sebebim çalışanlardır, saygılarımla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Amara Prestige Hotel
Amara Prestige Hotel

-

Oda temizliği çok kötüydü

Geçen sene yine Amara Prestige Hotel'de tatil yapmıştım. Beğendiğim için bu sene de aynı oteli tercih ettik fakat çok memnun kalmadık. Oda temizliği çok kötüydü. Kat görevlileri kirli havluları alıp yenisini bırakmıyor. 3 gün resepsiyondan getirilmesini istedik. Mini bar içecekleri birer tane bırakılıyor. İki kişilik odada tek fincan vardı mesela. Şikayet bildirmek için müşteri hizmetlerini aradım, Rus bir bayan açtı, Türkçesi yetersizdi. Resepsiyon şikayetimi dikkate almadı. Yan odadaki konuşmalar net duyuluyordu. Yalıtım iyi değil. Böylesine büyük, güzel bir tesise yazık oluyor maalesef. Animasyon iyiydi. Yemekler de güzel sayılır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Transatlantik Hotel & Spa
Transatlantik Hotel & Spa

-

Tavuktan başka bir şey yok

15-20 Temmuz tarihinde konakladım. Sıkıntılar girişte başlıyor, güvenlik sanki buraya neden geldiniz gibi karşılıyor. Saat 2.00'de giriş yapmamız gerekirken tam 2 saat lobide bekledik. Gerekçe odaların hazır olmadığını söylediler. Sonunda odamıza çıktık ve şok, oda halen temizlenmemiş. Sorduğumda nevresim ve yastık kılıflarının yeterli olmadığını, en kısa zamanda değiştireceğini söylediler ama saat 9.00'a kadar beklettiler. Sonunda dinlenebildik. Bitti mi, hayır. Yemekler kısmen iyi ama tavuktan başka bir şey yok. Banyo pislik içinde, kapı kilitleri bozuk, gece ansızın birisi girebiliyor. Havuz pislik içinde, temizlik sıfır. 5 günlük tatilimi stres içinde geçirdim. Gitmeyi düşünen arkadaşların bu yazdıklarımı dikkate alıp öyle gitmelerini tavsiye ederim ve umarım bu eksikliklerini en kısa zamanda giderirler. Resmen paramla rezil oldum. Çalışanların agresif tavırları da ekstrası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Woodline Hotel
Woodline Hotel

-

Yemekler gayet başarılı

Taş binalardan sıkıldıysanız, yeşillikler içinde, yıldızların altında sessiz bir yer arıyorsanız, etrafta tavuk horoz tavşan görmek hoşunuza gidiyorsa burası tam size göre. Yemekler gayet başarılı. Aç kalmanız mümkün değil. Tek kusuru denize sanırım 300 - 400 mt mesafesi var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diamonds Club Kemer
Diamonds Club Kemer

-

Personel güzel ama yetişemiyor

Yemekler güzel değil, et hiç yok, tatlı sadece kek türleri havuz leş gibi personel süper ama yetişemiyorlar.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diamonds Club Kemer
Diamonds Club Kemer

-

Havuzu pis

Aklı olan gelmez. İyi diyebileceğim hiç bir şey yok. Şu an oteldeyim, çıldırıyorum ve böceklerle pislikle savaşıyorum. Havuz pis, yemekler kötü, odalar... Artık ne söyleyeceğimi bilmiyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diamonds Club Kemer
Diamonds Club Kemer

-

Yemek namına hiçbir şey yok

Otele 24.06.2017 ve 30.06.2017 tarihleri arasında bu otelde konakladık. Otele girer girmez pisliğin farkında oluyorsunuz ve Tatilvitrini'nden aldığımız tatili hemen başka otelle değiştirmek istedik ancak bayram dolayısıyla yer olmadığını söylediler ama sitelerinden baktığımızda birçok yer olmasına rağmen değiştirmediler. Bir süre sonra telefonlarımızı bile açmadılar. Otelde yemek namına hiçbir şey yok, aç kalabilirsiniz. Sürekli herkes dışarıdan yemek getirtmek zorunda kaldılar. Odanız temizlenmiyor, odada temizlik için kart bile yok ki odamı temizle diye bırakalım. Su içmek istiyorsanız şişe su bulamıyorsunuz, sadece bildiğiniz çeşmeler var, oralardan doldurup içiyorsunuz, tabi temiz bardak bulabilirseniz. Kesinlikle paranızı çöpe atmak istemiyorsanız bu otele gitmemenizi tavsiye ederim. Özellikle çocuklu ailelere söylüyorum, çocuklarınız mikrop kapabilir.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Med Kemer
Club Med Kemer

-

I had an amazing holiday

I had an amazing holiday. Don't think to go anywhere in Turkey if you are 18+ and love having fun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eldar Resort
Eldar Resort

-

Yemekler mükemmel

Eldar Resort bence şimdiye kadar gittiğim en ilgili, en güzel, en temiz hotel. Belki geçmiş yıllar kötü olabilir, bilmiyorum ama bu yıl her şey, tüm personel değişmiş araştırmamdan öğrendiğime göre. Bilhassa Müdür Servet Bey, Gözde Hanım, barda çalışan tüm personel, hele Merve Hanım tek kelimeyle harika bir ekip. Yemekler mükemmel, her gün taze ve leziz. Kim bunu inkar eder ise önce Allah'tan korkmalı. Kat görevlileri tüm çalışanlar çok güler yüzlü, her an hizmete hazır şekilde ilgililer. Kısaca ben daha yeni Ramazan Bayramı'nda oradaydım ve en kısa zamanda yine gideceğim. Her şey için teşekkür ediyorum Eldar Resort ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eldar Resort
Eldar Resort

-

Yemekler çok güzel

Kesinlikle aile oteli, yemekler çok güzel, insanlar ve çevre elit, personeller çok ilgili, özellikle barmeniniz Erkan Bey'den ve şefiniz Gözde Hanım'dan çok memnun kaldık. İlginiz için teşekkürler. Artık her yıl tercihimiz Eldar Resort. Sadece animasyonlardan memnun kalmadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diamonds Club Kemer
Diamonds Club Kemer

-

Temizlik konusunda oldukça kötü

Sinir krizleri geçireceğiniz bir otel. 1 gün dayanabildik hatta kandırıldık. Havlularından çarşaflarına yemeğinden otel düzenine varıncaya kadar berbat ötesi... Oteli değiştirmek zorunda kaldık. Çocuklarınız yemek yerken rahatsızlanabilir... Zaten otel yöneticileri de bu rezaletin farkında... Garsonları bile tuvalet temizliğinde çalışmak zorunda. Çatal bulamıyorsunuz bardak bulamıyorsunuz. Tabaklar yağlı yağlı, 1 gün boyunca aç kaldık... Daha yazacak çok şey var. 1 gün bekletip paramızı iade edecekleri konusunda yardımcı olacağı söylenilmesine rağmen ilgilenmedi bile... Şu ana kadar kaldığım ennnnnn kötü otel... İnsanları bile bile kandırıyorlar. Yazıklar olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Woodline Hotel
Woodline Hotel

-

Ağaç evlerde kalın

Ucuz olan odalarında sakın kalmayın, ağaç evde kalın. 3 günde bir temizlik olması çok saçma ve mantıksız, müşteri memnuniyeti yok, tatilim zehir gibi oldu, gidiverin 300 400 TL adam gibi tatil yapın ya da hiç yapmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Transatlantik Hotel & Spa
Transatlantik Hotel & Spa

-

Çok boş bir otel

Dış görünüşüne aldanmayın, kesinlikle hayatımda gittiğim en kötü 5 yıldızlı otel. Çok boş bir otel çok. Oyun salonu var yazıyor, iniyorsun, her şey kapalı ve rutubet kokuyor. Havlu almak için abartısız 200 metre yol yürüyorsun, neymiş, spası iş yapsın, insanlar orayı görsün diye oraya vermişler. Alkollü, alkolsüz bütün içecekler zaten lezzetsiz, yemeklerden söz etmiyorum bile. Şiddetle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Transatlantik Hotel & Spa
Transatlantik Hotel & Spa

-

Düşük kalite

Düşük kalitesi kapıdan girer girmez belli oluyor. Türklerin yabancı kaldığı bir otel. Girişler, çıkışlar saatinde yapılmıyor, yemekleri lezzetsiz, her şey kirli. 2. günümüzde koşarak uzaklaştığımız bir otel oldu. Baştan aşağı kötü bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Transatlantik Hotel & Spa
Transatlantik Hotel & Spa

-

Yemekleri zaten kötü

20 Mayıs tarihinde otelinize giriş yaptım. Giriş yaptığım gün otelde bütün içecek verilen kafe ve barlara, hatta restoranlara, normal marketlerde satılan meyve sularından istediğimi söyledim. Makineden çıkan ya da tozlu, şuruplu olanlardan değil, normal meyve suyu istedim. Bütün garsonlar olmadığını söyledi. Hatta parasıyla normal meyveler sıkılıyorsa sıkma içeyim, parası neyse vereyim dedim ama yine yok dendi. Aradan bir-iki saat geçmeden bir garson el arabası seklinde bir araçla kutu kutu meyve sularıyla önümden geçip gitti. Aynı gün akşam otelin Indiana barında gördüm o meyve sularından, garsondan istedim, o da verdi. Şaşırdım, hatta söyledim garsona da, kimse yok dedi dedim. Ben hamileyim ve bu şuruplu meyve sularından içmek istemiyorum, başka bir seçeneğim de yok pek içecek olarak dedim. O da hatta gündüz orada çalışan mesai arkadaşına söyledi beni gösterip yardımcı olursun diye. Hatta o garson da özür diledi, ben yok dediysem eğer kusura bakmayın dedi. Neyse, tam halloldu derken ertesi gün öğlen yemeğinde restorandaki garsondan meyve suyu istedim ama açıkladım makinedekinden değil diye. İkisi de aynı, fark yok deyip durdu ısrarla. Ben normal meyve suyu istiyorum, hemen dışarıdaki yerde var dedim. O garson gitti, bayağı bir 15-20 dakika gelmedi. Geldi, bana açıklama bile yapmadı. Ben tekrar hatırlattığımda dışarıdan içecek gelmediği söylendi, halbuki alt tarafı meyve suyu, millet içkiyle bile giriyor. Neyse, tam yemeğimi bitirip çıkıyorum restorandan, bir baktım ki başka bir garson, elinde benim istediğim meyve suyuyla restorana giriyor dışarıdan. Benim illa bir meyve suyu alabilmem için hamile olduğumu mu söylemem gerek ya da hiçbir şey içemeden otelden ayrılacağım. Yemekleri zaten kötü, ilk giriş yaptığım gün aç yattım. Başka bir şikayetimde restoran kısmından dışarı bir şey çıkmıyor denildi, ben tam çıkacakken restorandan garson uyardı, geri donduruldum. Otelin yazısı var denildi. Tamam dedim ama ben ve benim gibi uyarılan insanlardan hariç birçok kişiyi de ya dışarıda elinde tabakla gördüm ya da odalarına çıkarırken tabakları. Benim anlamadığım, adamına göre mi bu uygulama yoksa sondaj usulü aradan çekip mi uyarıyorsunuz? Bu ne bicim bir ikiliktir? Ben devlet memuru olarak eğitim için buraya geldim ve bir daha asla gelmeyeceğim. Ayrıca şikayet edebildiğim, yazabildiğim her yere ulaşıp size gelmemelerini sağlayacağım. Tanıdıklarıma da söyleyeceğim ne kadar kötü bir otel olduğunu. 5 yıldızlı diye geçiyor oteliniz yanlış bilmiyorsam ama hiç hak etmiyor o yıldızları.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Palm Resort Hotel
Royal Palm Resort Hotel

-

Balayımız kabus gibi geçti

Gerçekten kötü bir otel. Balayı çifti olmamıza rağmen hiç bir hazırlık yoktu. Odada hizmet sıfır, kalite sıfır, böyle rezillik olamaz. Balayımızı kabus gibi geçirdik. Haram olsun verdiğimiz para.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Transatlantik Hotel & Spa
Transatlantik Hotel & Spa

-

Fiş usulü

Büyük bir etkinlik için geldiğimiz otelin son günü restoranda fiş usulüyle girmemiz gerektiği söylendi ve 800 kişilik etkinlik için 400 fiş verildiğinden ve asla ama asla fişsiz içeri alınmadığından dolayı yarımız aç kaldı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Queens Park Göynük
Queens Park Göynük

-

Kesinlikle kalınası bir yer

Mükemmel bir otel. Herkese tavsiye ederim. Kesinlikle kalınası bir yer. Biz 4 gece süper bir tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Transatlantik Hotel & Spa
Transatlantik Hotel & Spa

-

Mutsuz bir tatil

Mutsuz eden bir otel. Odalarda dökülen dolaplar, su sızdıran banyo, su kesintisi, şalterin atıp durması, elektrik kesintisi, yemek kuyrukları, çatal kaşığı kendiniz gidip almak durumunda olmanız (masalar temizleninceye kadar epey vakit geçiyor) ve bu cihaz bozuk dediğinizde ne bozuğu işte çalışıyor diye diklenen bir teknik servis (sesçi). Daha neler neler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mirada Del Mar
Mirada Del Mar

-

Türkler 2. sınıf hizmet alıyor

Arkadaşlar şu an Mirada Del Mar'dayım, ana yemekler 4 çeşit, ara yemek çok yalnız meyve sadece elma ve portakal başka hiçbir meyve yok. Alkol almıyorum alsam da Rus olmadığımdan memur olduğumdan yok. Türkiye'de yabancılar 1. sınıf insan, TC vatandaşları 2. sınıf insan. Bundan dolayı kusura bakmayın otel benden sadece 3 yıldız alır. Ben de çocukları alıp tatile gelecektim bu da bana ders oldu, tövbe tatile gitmem Gaziantep bana yeter, herkes Antalya Antalya diyor, gözünüzü seveyim bırakın Antalya yabancılar keşfetsin, biz marabalar memleket yeter, ecdadız bu vatani Del Mar'da ve Antalya'da Ruslar ve yabancılar gezsin, gününü gün etsin diye kan dökmüş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kilikya Palace Göynük
Kilikya Palace Göynük

-

Odamız hiç süpürülmedi

Kaç yıldır her kış tatile gideriz. Şimdiye kadar gördüğümüz en vasatında vasatı bir otel. Hijyen sıfır, personel ilgisiz ve suratsız. İlgili muhatap bulmak zaten imkansız. Hiçbir aktivite, eğlence zaten yok. Pis bardaklarda servis edilen çaylar içmek isterseniz gelebilirsiniz. Bizde yorumları okuyarak güzel izlenim oluşturmuştu ama yazılan güzel yorumlarla hiçbir alakası olmayan bir otel. Öyle ki, odamızda bir fincan 4 gün bekledi. Odamız hiç süpürülmedi. Rica, minnet bornoz alabildik. Karar size kalmış gelip gelmemek. Biz memnun kalmadık. İlk defa bir tatilim bitsin diye dayandık. O derece.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mirada Del Mar
Mirada Del Mar

-

Anlatılmaz yaşanır

Son derece güzel bir yer. Anlatılmaz yaşanır. Ben ve ailem çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)