Bi Lokma Restaurant

  • Antalya / Kaş
  • Hükümet Caddesi No:2

Bi Lokma Restaurant

Bi Lokma Restaurant, Antalya Kaş'da bir aile işletmesi olarak hizmet vermektedir.

Ağaçlar altında, Kaş marina ve Meis adası manzarası eşliğinde leziz yemekler yemek istiyorsanız, Bi Lokma doğru adres. Özellikle her gün farklı çeşitleri sundukları zeytinyağlı çeşitleri Ege ve Akdeniz mutfağının en sevilenleri arasında.

Sunumu, yemekleri ve manzarasıyla gidenleri büyülüyor Bi Lokma. Restorana çıkmadan, hemen merdivenlerin başında bir ‘’lokma’’ arabası var. Yemek sonrası oradan minik bir tatlı ziyafeti yaşatabilirsiniz kendinize.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Çalışanlar güler yüzlü değildi
5

-

Yemekler çok güzel, mekan çok güzel, müzik tercihleri çok güzel ama ama ama ben bu kadar güler yüz göstermeyen, bu kadar ilgi göstermeyen bu kadar müşteriyle alakadar olmayan çalışanlar (veya işletenler) hiç görmedim. Yani o güzel mekanda Kaş'taki en sıkıcı zamanlarımı geçirdim sayelerinde.

3
Kahvaltı mekanım :)
10

-

Kahvaltı yapmak için en uygun yerlerden biri. Şirin görüntüsüyle sizi kendine bağlıyor resmen ve saatlerce mekandan ayrılamıyorsunuz. Yemekleri de çok lezzetli ve çok hızlılar. :)

3
Şirinlikte sınır tanımayan restoran
10

-

Ahşap masaları, bembeyaz masa örtüleri, mis gibi kokan taze kır çiçekleri, Meis Adası manzarası ve ağaçların gölgelediği hali ile masal dünyasından fırlayıp gelmiş gibidir Bi Lokma. Leziz ve çok çeşitli zeytinyağlılarını (özellikle enginar ve barbunyasını) öneririm. Kaş'a tepeden bakmak, damak tadınızı şenlendirecek yemekler yemek.. Devamını Göster