Antalya eğlence hayatı ve popüler mekanlar.

Antalya Restoranları

Hareketli yaz akşamları deyince aklan gelen ilk bölgelerden biridir Antalya… Herkesin eğlence anlayışına hitap edebilecek çok sayıda mekan barındıran Antalya’da eğlence, sabahın ilk ışıklarına kadar hiç dinmiyor.Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Antalya Gece Hayatı

Toplam 205 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Hangar Bar

"Harika"

"12'de mekanın kapanması?"

9.7

Misafir yorumu

11 yorum

Nihal Cafe & Restaurant

"Çay vermediler"

"Deniz ürünleri"

9.2

Misafir yorumu

10 yorum

Inferno Club Kemer

"Çok pahalı"

"Güvenlik hiç tartışmasız iyi değil"

6.5

Misafir yorumu

9 yorum

Summer Garden Alanya

"Olağanüstü bir ortam"

"Müthiş bir mekan"

9.8

Misafir yorumu

9 yorum

Sardelaki Greek Tavern

"Hizmet mükemmel"

"Fish is always fresh"

9.2

Misafir yorumu

9 yorum

Öküz Bar - Olimpos

"Sınırsız eğlence"

"Daha iyisi yok"

9.3

Misafir yorumu

8 yorum

Yıldız Tantuni & Kokoreç

"Lezzet sıfır"

"Turşular çürümüş"

4.6

Misafir yorumu

8 yorum

7 Mehmet

"Atmosfer gerçekten harika"

"Süper"

10

Misafir yorumu

6 yorum

Çınarlar Beach Cafe & Bar & Lounge

"Pizzaları muhteşemdi"

4.0

Misafir yorumu

6 yorum

Karakuş Restaurant

"Kötü bir hizmet anlayışları var"

"Şahane hesaplı"

4.7

Misafir yorumu

6 yorum

Antalya Restoranları

Hareketli yaz akşamları deyince aklan gelen ilk bölgelerden biridir Antalya… Herkesin eğlence anlayışına hitap edebilecek çok sayıda mekan barındıran Antalya'da eğlence, sabahın ilk ışıklarına kadar hiç dinmiyor.
Antalya'nın gece hayatı oldukça renklidir. Hem yerli hem yabancı turistin ilgisini çeken Antalya, eğlence deyince akla ilk gelen adreslerden biri. Marina ve çevresinde bulunan çok sayıda disko, bar, gece kulübü ve pub yer alıyor. Bu anlamda en popüler mekanlar da yine bu bölgede bulunuyor. Özellikle canlı müzik severlerin tercih ettiği marinada, keyifli bir yaz akşamı geçirebilmeniz mümkün. Hiphop, rock ve tekno müzik ile eğlenceye doymak isterseniz de, yine marina bölgesini tercih edebilirsiniz.

İngiliz pubların, meyhanelerin ve türkü barların ağırlıkta olduğu Kaleiçi bölgesi de, Antalya gece hayatının vazgeçilmez adreslerinden biri. Kaleiçi'nde değişik dans performanslarına şahit olabileceğiniz pek çok gece kulübü de bulunuyor. Sabaha kadar açık olan bu mekanlar, zengin içki menüleriyle de dikkat çekiyor.

Antalya gece hayatına ışık tutan diğer bölgelerden biri de Kemer bölgesi. Burada da yine çok sayıda disko, rock bar ve pub yer alıyor. Uluslararası Altın Portakal Film Festivali dönemine denk gelirseniz, bu bölgede gece hayatının daha da hareketlendiğine şahit olacaksınız. Festival süresince daha canlı bir hale bürünen bu mekanlarda, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence hiç bitmiyor.

Antalya'nın hangi bölgesine gidecek olursanız olun, hemen hemen tüm mekanlar, iğne atsanız yere düşmeyecek kadar kalabalık oluyor.

O meşhur köpüklü danslar, Antalya gece hayatı deyince akla ilk gelen eğlence türlerinden biri. Antalya'nın en gözde mekanlarından biri olan ve Kemer bölgesinde bulunan Inferno Club Kemer, bu tarzda eğlence arayanların uğrak noktalarından biri hatta. Özellikle gece yarısından sonra kalabalığın iyice arttığını ve müzik volümünün gittikçe yükseldiğine şahit olabilirsiniz. Gece yarısından önce gelirseniz, romantik dakikalar yaşayabileceğiniz sakin bir mekan halinde oluyor Inferno.

Antalya gece hayatı fazlasıyla renkli ve çeşitli olduğu için, her gece farklı bir eğlence anlayışı benimseyebilirsiniz. Sakin bir mekanda içkinizi içerken, kendinizi birden kalabalık bir dans pistinde de bulabilirsiniz. Yani Antalya gece hayatı, böylesine geniş bir yelpazeye sahip.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın