Otelleri Göster

Yazılı Kanyon Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Romantik ve unutulmaz"

"Doğa ile içiçe bir tatil"

7.4

Misafir yorumu

10 yorum
* Rezervasyon Hattı 0 850 600 53 54

Yazılı Kanyon Yakınındaki Oteller

Isparta'daki otellerde veya pansiyonlarda konaklayarak kendinize harika bir Isparta gezi listesi hazırlayabilir, yeni yolculuklara adım atabilirsiniz. Adada Antik Kenti'yle, Kovada Gölü'yle, Eğirdir Gölü'yle ve diğer doğal güzellikleriyle en görülesi yerlerden biridir.

Özellikle Yazılı Kanyon gezinizde büyüleneceksiniz. Yazılı Kanyon Isparta'ya ilk adımı attığınıza zakkum ağaçlarının yanında bulunan masalar sizi dinlendirmek için orada olduklarının mesajını verecek. 1989 yılında tabiat parkı olarak kabul edilen Isparta Yazılı Kanyon, tertemiz havasıyla ve doğanın tadını ala ala harika bir yolculuğun içinde keşfedeceğiniz çok detay olacak Yazılı Kanyon çevresindeki bütçenize uygun otellerin veya pansiyonların birinde konaklayarak gezi turunuza başlayabilirsiniz.

Isparta'nın Sütçüler ilçesinde bulunan Yazılı Kanyon Tabiat Parkı, aynı zamanda Hristiyanlar ve din turizmi açısından kutsal sayılmaktadır. Kendinizi huzurun ortasındaki bu doğal güzelliğin içine atmak için nisan ve ekim aylarını tercih edebilirsiniz. Kral Yolu'nun da geçtiği Yazılı Kanyon Isparta'da yamaç paraşütü yapma imkanınız da vardır. Gezi listenizin ilk sıralarına ekleyeceğiniz Yazılı Kanyon'un ardından diğer doğal ve tarihi yerleri de ziyaret ederek keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Bu arada Isparta'nın yöresel lezzetlerini tatmadan tatilinizi sonlandırmayın.