Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Atakent-Susanoğlu Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Susanoğlu Otelleri

Atakent-Susanoğlu için {{ (filteredHotels).length}} / 50 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Atakent Susanoğlu Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Türkiye'nin her yerinden müdavimlerini sıcak yaz aylarında bağrına basan Mersin Susanoğlu, denizi, uzun kumsalı, huzur veren yapısıyla yıldızını her yıl daha da parlatmaktadır.
Susanoğlu, Mersin'in Silifke ilçesine bağlıdır ve il merkezine 65 km, ilçe merkezine ise 15 km uzaklıkta bulunur. Adana Havaalanı'na olan mesafesi ise 130 kilometredir.

Mersin Susanoğlu, son yılların en çok tercih edilen tatil beldelerinden birisi. Akdeniz'in masmavi sularına açılan birbirinden güzel otelleri ile sürekli bir gelişim gösteriyor.

Mersin Susanoğlu otelleri daha çok butik otel ve apart otellerden oluşuyor. Akdeniz'in uzun süren yaz mevsiminden faydalanmak isteyen tatilciler daha geniş bir zaman dilimi tercih ediyorlar Susanoğlu'nda.

Susanoğlu otelleri, uzun sahilinin gerisinde sıralanıyorlar, denize sıfır değil birçoğu. Daha çok 2 ve 3 yıldızlı tesisler bulunuyor. Susanoğlu otellerinin bu kadar revaçta olmasının en önemli sebeplerinden birisi de, diğer Akdeniz beldelerine göre nem oranının oldukça düşük olması...

Silifke'nin 15 km. doğusunda bulunan Atakent - Susanoğlu limonu, portakalı, mevsimin ilk turfanda çileği, eşsiz kumsalı ile ünlü bir belde...
Akdeniz'in en mütevazı beldelerinden Atakent - Susanoğlu, Mersin ilinin Silifke ilçesine bağlı. Mersin'e 65 km, Silifke'ye ise 15 km uzaklıkta bulunuyor. Adana Havaalanı'na ise 130 km mesafede yer alıyor.

Susanoğlu, Akdeniz beldeleri içinde az nemli havası ve sakin yapısıyla diğer beldelerden ayrılıyor. Uzun sahilinin gerilerinde yer alan yazlıkçı siteleri ile doğallığını hiç kaybetmeyen bir belde. Atakent - Susanoğlu tesis yönünden çok zengin değil. Bu da Susanoğlu'nda yapılaşmanın olmamsına yol açmış.

Susanoğlu 2019 otel fiyatları ise, yazlık beldelerde olduğu gibi kış mevsiminde daha az iken, yaz aylarında biraz daha artış gösteriyor. Atakent Susanoğlu 2019 otel fiyatları her bütçeye hitap edebilecek bir yapıya sahip. Çünkü buranın mütevazı halkı, tatilcilerini, müşteri olarak değil de misafir olarak ağırlamayı tercih ediyorlar.

Susanoğlu 2019 otel fiyatlarının en uygun olduğu yaz sonu ve yaz başını tercih edebilir, Akdeniz'in 9 ay boyunca sahilleri ısıtan güneşinden faydalanabilirsiniz.

Atakent Susanoğlu Hakkında
Atakent - Susanoğlu, Akdeniz bölgesinde Mersin ilinin, Silifke ilçesine bağlı bir tatil beldesidir.
Atakent - Susanoğlu, Mersin'in parlayan yıldızıdır. Son yıllarda oldukça rağbet gören Atakent - Susanoğlu'nun birçok özelliği vardır tatilcileri çeken. Özellikle Mersin ve çevre illerinin yoğun talebi vardır Atakent - Susanoğlu'na.

Atakent - Susanoğlu, Antalya ile Mersin arasında Akdeniz'in gerdanında güzelliği ile büyüler sizi. Birçok sahilden farklı gelir güzelliği Atakent - Susanoğlu'nun. Upuzun plajı tertemizdir, çağırır sizleri kumsala, masmavi pırıl pırıl denize Atakent-Susanoğlu'nda. Yaz erken başlar, geç biter Mersin Susanoğlu'nda. Hem tatilciler hem yerel halk uzun süre burada denizin, kumun, güneşin tadını çıkarma imkânı bulur. Yaz aylarında, özellikle temmuz ve ağustos aylarında çok hareketlenir Susanoğlu. Hem yazlıkçılar, hem de otellerde kalan tatilciler ile dolar plajlar burada.

Mersin Susanoğlu, Akdeniz'in masmavi denizi, sapsarı kumlu kumsalı ile öne çıkıp, deniz, kum, güneş tutkunlarına hitap ederken, aynı zamanda şifalı kumları ile romatizmal rahatsızlıklarına şifa arayanlar için de doğru adrestir. Atakent - Susanoğlu'nda, eşsiz manzarası, berraklığı ile büyüleyen Yapraklı Koyu, 8 ile 28 derece arasında değişen iki tabaka halindeki suyu hoş bir sürpriz yapar Atakent - Susanoğlu tatilcilerine.

Mersin Susanoğlu'nda yaşayan yerel halk, geçimini tarım, balıkçılık ve turizm ile sağlamaktadır. Yaz aylarında Susanoğlu halkı çevrede bulunan yaylalara göç eder. İkliminin elverişliliği ile beldede portakal, limon gibi narenciye ve yurdun ilk doğal çileği yetiştirilir. Avcılar için de gün geçtikçe artan bir ilgi gören Atakent-Susanoğlu'nda ava elverişli alanlarda, av sezonlarında keklik, bıldırcın, geyik gibi av hayvanları avlanmaktadır. Yurdun birçok yerinden hatta yurt dışından avcılar Mersin Susanoğlu'na gelmektedir.

Atakent-Susanoğlu, yaşanması gereken, kelimelere sığmaz bir tatil beldesidir. Eşsiz güzellikte denizi, kumu, yılın uzun bir bölümünde üzerinizde parlayan güneşi mıknatıs gibi çeker tatilcilerini. Gündüz plajda tertemiz geniş ve uzun kumsalında güneşlenip, berrak denizinde serinleyerek geçer gün. Akşam Akdeniz'in nimetlerini tadabileceğiniz hem Mersin Susanoğlu hem de Narlıkuyu'da hizmet veren restoranlar bulunmaktadır. Atakent - Susanoğlu'na araçla 10 dakika mesafede bulunan Narlıkuyu balık restoranları ün yapmıştır. Yine Mersin Susanoğlu'na araçla 15 dakika mesafede bulunan Kızkalesi, plajı ve ismini aldığı denizin ortasında muazzam manzarası ile sizleri selamlayan kalesi görülmeye değer yerlerdir.

Atakent - Susanoğlu akşamları oldukça keyifli geçer. Sahilde manzaranın keyfini sahil boyunca dolaşarak çıkarır tatilciler. Mersin Susanoğlu akşamlarında ister sahilde dolaşarak, ister kafelerde oyunlar oynayarak, ister canlı müzik yapan mekânlarda eğlenerek keyifle geçer zaman.

Atakent - Susanoğlu, birçok konaklama seçeneğine sahiptir. Sahil boyunca sıralanmış bir çok işletme vardır tatilciler için Mersin Susanoğlu'nda. Her geçen gün Atakent - Susanoğlu'nda artan taleplere paralel olarak kaliteli hizmet veren yeni tesisler hizmete girmektedir.

Atakent - Susanoğlu, Akdeniz'in parlayan yıldızı, sakin, ekonomik, sıcacık bir tatil için sizleri bekler.

Atakent Susanoğlu otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
10
0 (850) 600 93 51
Mediterranean Resort Hotel
Mediterranean Resort Hotel
Susanoğlu Mah. Mersin Cad. No. 189
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Otel temiz, personel güler yüzlü ve konumu çok iyi. Bölgedeki en en iyi denilebilir. Tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 93 51
Mediterranean Resort Hotel
Mediterranean Resort Hotel
Susanoğlu Mah. Mersin Cad. No. 189
Silifke / Mersin
Türkiye

-

İnanılmaz güzel bir manzarası var. Kahvaltı yeterli. Odalar tertemiz, geniş, ferah ve manzaralı. Personel ilgili ve güler yüzlü. Otopark sorunu yok. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 43 17
Altınorfoz Otel
Altınorfoz Otel
Atakent Kuruçay Mevkii
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Hafta sonunu güzel geçirmek için eşimle geldik; ama tam bir fiyasko. Toplantı varmış 100 tane erkek nasıl rahat olunabilir? Ne havuza girebildik ne yemek yiyebildik. Madem toplantı var, dışarıdan neden müşteri alıyorsun? Tamamen saçma bir otel, asla gelmeyin. Bunu dile getirdiğimiz halde hiçbir şey yapmadılar. Fiyat olarak asla değmez. Kesinlikle gelmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 05
Topçuoğlu Apart
Topçuoğlu Apart
Atakent Mah Paşaini Sok No:4
Silifke / Mersin
Türkiye

-

10 numara 5 yıldız. Harika bir aile tablosu var. Hijyen konusunda da gayet başarılılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 89
Süzer Resort Hotel
Süzer Resort Hotel
Susanoğlu Mah. Silifke Cad. No. 153/B-2
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Çok güzel bir hotel. Personeller çok güler yüzlü, kahvaltılar bol ve yemekleri lezzetli. Müzikleri kendimiz seçiyorduk. Çok eğlenceliydi ve çok temiz bir hotel. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 05
Topçuoğlu Apart
Topçuoğlu Apart
Atakent Mah Paşaini Sok No:4
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Bence harika. Ben ilk defa kaldım. İlgilenenler ve özellikle Mustafa Bey'in ilgisi, alakası çok iyiydi. Teşekkür ederim. Susanoğlu'nda kalınacak en güzel yer böyle olsa gerek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 57 32
Eser Apart Otel
Eser Apart Otel
Atakent Mahallesi
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Geçen yaz gittim. Güzel, sorunsuz bir konaklama yeri. Diğer otelleri tavsiye etmem, bu yıl da orada olacağım. İşletme sahiplerine teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 18 87
Famin Otel
Famin Otel
Çankaya Mah. 4. Sokak
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Yorumlara aldanarak ve fiyatın düşüklüğünü göz önünde bulundurarak gittik; ama yorumları kendilerinin ve akrabalarının yaptığını öğrendik. Kötü yorumlarımız için silelim diye bizi aradılar bile. Eğer işinizi iyi yapsaydınız kötü yorum yazmazdık zaten. Temizlik kesinlikle yok, çalışan bile yok otelde. Hep akraba ve ailesi kişiler. Tuvalete banyoya girilmiyor, kötü. Sıcak su yok, banyo bile yapamıyorsun. Yemekler desen yenmiyor. Dışarıdan yedik, ekstra para verdik. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Gidip tatilinizi mahvetmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 35 98
Tiryakioğlu Apart Otel
Tiryakioğlu Apart Otel
Ayas Sok. No:33
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Mersin'de görüp görebileceğiniz en nezih en rahat bir apart. Aile işletmesi olması daha fazla sevmenize yol açabilir. Denemenizi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 41 82
Effe Apart Hotel
Effe Apart Hotel
Atakent Mah. Alparslan Türkeş Bulv. Yapraklı Koy mevkii 2. Sok No : 121
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Güler yüzlü personel, temiz, ferah odalar. Ailecek gelinebilecek, güven veren mekan. Teşekkürler fırsat buldukça gelmek istiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 25 16
Özgüven Apart Otel
Özgüven Apart Otel
Atakent Mah. İnönü Bulvarı
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Hiç memnun kalmadık. Asla tavsiye etmem. Güler yüz, ilgi, alaka asla yok. Biz havuzu için orayı tercih etmiştik ve oraya gittiğimizde bunu da söyledik. Bizi haberdar etmeden biz gittikten bir gün sonra havuzu kapattılar. Temiz odası bile çok kötü kokuyordu. Gidip de paranızı boşa harcamayın. Tatilinizi berbat etmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 47 02
Aleyna Apart Pansiyon
Aleyna Apart Pansiyon
Turna Sok. No. 7
Silifke / Mersin
Türkiye

-

2 gün önce buradaydım. Gerçekten hijyenik, temiz odalara sahip. Denize yakınlığı 2 dakika. Ulaşım çok kolay. Diğer apartlara göre bence mükemmel derecede bir yer. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 47 02
Aleyna Apart Pansiyon
Aleyna Apart Pansiyon
Turna Sok. No. 7
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Kendi eviniz gibi rahat edebileceğiniz, güvenli, nezih bir konaklama. Ayrıca güler yüzlü, ilgili, konuklarıyla birebir ilgilenen Aleyna Apart sahipleri Zeynep Hanım ve saygıdeğer eşine çok teşekkür ediyorum. Biz kızımla geldik, üç gün kaldık her şey mükemmel. Eşyalar pırıl pırıl tertemiz, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yastık, çarşaflar mis gibi. Yine güzel tarafları denize üç dört dakika yürüme mesafesinde yeni yapı bir apart. Marketler eczane ve yeme-içme kolaylığı üç beş dakika mesafede. Oğulları Ömer Bey'e de çok teşekkür ederiz, kendisi şehir dışında olmasına rağmen biz aparta yerleşene kadar bizim telefon irtibatı ile ilgilendi. Bir güzellik daha arkadaşlar bizi kendi araçları ile indiğimiz yerden alıp otele getirdiler. Sizlere tavsiyem tereddütsüz tercih edebilirsiniz. İyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 40 98
Famira Otel Susanoğlu
Famira Otel Susanoğlu
Çankaya Mahallesi İnönü Caddesi 14 Sokak 11/A
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Famira Otel civarındaki diğer otellere göre hem daha uygun fiyatlı hem de havuzlu. Ayrıca sabah kahvaltılı, temiz. Çalışanları cana yakın, anlayışlı. Kesinlikle tavsiye ederim. Çok önemli not: Famira'nın hemen yanında Miço Pide Fırını var. O bölgedeyseniz hiç başka yer aramayın. Hem ucuz hem doyurucu. Miço'nun tam karşısında bir fırın daha var ama Allah bildiği gibi yapsın. Hem pahalı hem de bir yetişkin en az 4 porsiyon yese belki doyar; ama Miço tek porsiyonda sizi doyurur ve uygun fiyata. İyi tatiller millet.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
50
10
0 (850) 600 43 62
Kriti Hotel
Kriti Hotel
4.Sok. No. 8/1
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Deniz manzarası veya sahilini anlatmayı gerek görmüyorum, süper. Güler yüzlü personel, harika insanlar, tek kelimeyle mükemmel insanlar. Harika, denizle muhteşem oluyorlar

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 41 82
Effe Apart Hotel
Effe Apart Hotel
Atakent Mah. Alparslan Türkeş Bulv. Yapraklı Koy mevkii 2. Sok No : 121
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Gördüklerim arasında en güzel hoteldi. Gayet temiz, eksiksiz, güler yüzlü, çalışma prensibi olan bir işletmeci. Kendisine çok teşekkür ederiz ilgili, alakalı, çalışanları disiplinli belirli bir statü sahibi, alçak gönüllü beyefendi çok memnun kaldık. Evimizde hissettik kendimizi. Ailecek gidilecek bir tatil yeri arıyorsanız ilk tercihiniz Effe Hotel olmalıdır. Başarılarınızın devamını dileriz, bir sonraki seneye görüşmek üzere. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 64 78
Nevlife Apart Otel
Nevlife Apart Otel
Susanoğlu Mah. Aşuroğlu Sok. No. 8
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Temizliği, manzarası, aile ortamı ve ilgisiyle gerçekten konaklamak için güvenilir bir seçim. Denize yürüme mesafesinde ve denizi harika. Marketler yakın hatta salı günü ön tarafına yerli ürünler satan pazar kuruluyor. Hüsnü amca ve eşi her istediğimizle ilgilendiler. Her şeyimizi düşündüler, ilgileri harikaydı. Temizlik yönünden içimiz çok rahat kaldık. Manzarası insanı gençleştirecek türdendi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 51 77
Seruse Apart Otel
Seruse Apart Otel
Atakent mahallesi Ayaş sokak no:72 Silifke Mersin
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Ben 2018 Kurban Bayramı tatilimi Seruse Apart'ta geçirdim. Tek kelimeyle harika bir yer. Odaları temiz, eşyalar yeni. Bazı yorumlara bakıyorum 5 yıldızlı otel konforu arıyorlar. Arkadaşlar burası apart. Ben çok memnun kaldım. Havuzu küçük ama temiz ve güzel. Tek ricam olacak araç park yerlerini biraz düzenlemeleri, onun harici her şeyi güzel. Ha birde iki kere elektrik kesildi tek ışıkları yanan ve her şeyi çalışan tek apart bizimdi. Her şey için teşekkür, seneye Allah nasip ederse yine oradayım, tabi bizi kabul ederlerse. Çünkü biz biraz kalabalıktır üçüzlerim, kızım, eşim ve ben harika bir tatil yaptık. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 61 23
Aksay Apart Susanoğlu
Aksay Apart Susanoğlu
Çankaya Mahallesi İnönü Caddesi N:8
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Geçen yıl da kalmıştım bu yıl da 3 gece kaldık. İyiydi, hava yağışlı idi, enerji suyu ısıtmadığı için son gün soğuk su ile duş almak zorunda kaldık. Başka, memnunduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 15 27
Club Efes Otel
Club Efes Otel
Susanoğlu Mahallesi Atakent
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Çok kötü bir otel, kesinlikle bir daha gitmem. Nedenini yazsam çok zaman alır, kesinlikle uğramayacağım bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 41 82
Effe Apart Hotel
Effe Apart Hotel
Atakent Mah. Alparslan Türkeş Bulv. Yapraklı Koy mevkii 2. Sok No : 121
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Effe Otel her zamanki gibi çok iyiydi. Odaların temizliği, personelin ilgi ve alakası güzeldi. Özellikle otele gittiğinizde İsmail Bey ile görüşmenizi öneririm. Her konuda yardımcı oluyor. İşini profesyonel ve güler yüzle yapıyor. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 25 88
Yetsa Apart Otel
Yetsa Apart Otel
Atakent Mah. İnönü Cad. No:41/1
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Fotoğraflara ve yorumlara bakarak tercih ettik, hiç pişman olmadık. Her şey çok iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 47 47
Tolya Otel
Tolya Otel
Çankaya Mah. 4. Sok. No. 6
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Otele girer girmez sanki evinize gelmiş gibi hissediyorsunuz. Ayrıca Yasemin Hanım ve personelinin ilgisi, otelin temizliği, her şeye değer. Yasemin Hanım'ın babasının saygısı beni bitirdi. Ellerinden öpüyorum. Tüm personel gerçekten çok samimi ve alakalı. Her şey için tekrar teşekkür ediyorum. İnşallah seneye yine görüşeceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz, bizleri çok mutlu ettiniz. İnşallah bir dahaki seneye görüşmek dileği ile.

17 Eylül 2018, Pazartesi 15:33
50
5
0 (850) 600 43 17
Altınorfoz Otel
Altınorfoz Otel
Atakent Kuruçay Mevkii
Silifke / Mersin
Türkiye

-

odadan başlayayım, banyoda lavabonun altında kalıyor dıye resmen dıkkate alınmamış gıderın oldugu delıkte bısuru kir bırıkmıs önemsenıp temızlenmemiş bence bır otelın en onem verdıgı şey temızlık olmalı.. Açık bufeye gelıyorum, yemekler çok yetersızdı, mesela patatesler 2gun boyunca hıc cıtır cıtır taze olmadı hep lastık gıbıydı, 4 yıldızlı bır otelde hıc borek ıkramı bıle yoktu sadece pogaca vardı, ya yemeklerde bıseyler eksıktı lezzet yoktu çeşitlılık yoktu aynı şeylerı tekrarlayarak doldurmuslardı rafları şunu belırterek soyluyorum4yıldızlı otel sartlarında degerlendırıyorum 5yıldız 6 yıldız sartları bekleyerek degıl yanı. havuz kucuktu sankı tatıl otelı havuzu degılde apartman havuzu gıbıydı kapalı havuzuna bısey dıyemem guzeldı gercekten..denızıne geleyım denızı temız ve zevklıydı..yanı çok bısey beklemeden ben sadece denız ıcın gıdıyorum dıyenler gıtsın bence

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 41 82
Effe Apart Hotel
Effe Apart Hotel
Atakent Mah. Alparslan Türkeş Bulv. Yapraklı Koy mevkii 2. Sok No : 121
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Ailemle birlikte kalmış olduğum Effe Apart Hotel çalışanlarında başta resepsiyonda duran İsmail Bey'e sonsuz teşekkürler. Güler yüzlü, samimi yaklaşımıyla ve sıcak davranışlarından ötürü ve aynı zamanda bizlerin rahat ve iyi bir tatil geçirmemiz için kendisi 7/24 koşuşturmasından çok etkilendik. Bir personel hem resepsiyon hem teknik sorunlara ve personelin idaresini ve misafirlerin isteklerini bir anda ivedi bir şekilde yerine getirebiliyorsa harika bir çalışmadır. En başta hotelin sahibi sanmıştım; ancak çalışan olduğunu öğrenince şok olduk. Ailecek sonsuz teşekkürler. Ayrıca Özgür Bey'in yardımcı ve sıcak karşılayışı bizi başka bir güzel boyuta taşıdı. Effe Hotel'i tercih etmeyen ve bu iki beyefendileri tanımayan çok şey kaybetmiş demektir. Her sene sizlerle tatil yapmak ve mutlu ayrılmak dileklerimle. Sonsuz teşekkürler canınız…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 40 98
Famira Otel Susanoğlu
Famira Otel Susanoğlu
Çankaya Mahallesi İnönü Caddesi 14 Sokak 11/A
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Tatil yapmak için otelleri baya araştırmıştık. En uygun otel buraydı. Temizliği olsun ilgilenmeleri olsun ve kahvaltıları her şeyi güzeldi. Otelin havuz imkanı sunması ayrı bir güzel gerçekten. Fiyat olarak uygun, ailelerin rahatlıkla kalabileceği yer kesinlikle. Özel eşyam otelde kaldı, adresime gönderdiler 1 gün içerisinde. Gerçekten müşterilerine ilgi gösteriyorlar. Famira ailesine teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 41 82
Effe Apart Hotel
Effe Apart Hotel
Atakent Mah. Alparslan Türkeş Bulv. Yapraklı Koy mevkii 2. Sok No : 121
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Öncelikle resepsiyonda duran, teknik işlerle ilgilenen İsmail Bey'e sonsuz teşekkür ederim. Bir işletmede bir insan ancak bu kadar iyi kalpli, tatlı dilli ve güler yüzlü olabilir. Ayrıca gece gündüz, 24 saat sırf bizlerin rahat etmesi için hizmetten kaçınmayan daha iyi bir personel olabilir mi sizce? Kahvaltısından tutun odalarına kadar her şeyi ile mükemmeldi ve ailemle birlikte bizleri evlerimizdeki huzuru ve mutluluğu aratmadığınız için sonsuz teşekkürler. Seneye görüşmek dileği ile.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 57 32
Eser Apart Otel
Eser Apart Otel
Atakent Mahallesi
Silifke / Mersin
Türkiye

-

2018 yılı eylül ayında apartta kaldım. Daha öncede kalmıştım, maalesef işletme 2 yıl önce bıraktığım gibi yerinde sayıyor. Elinizi yıkıyorsunuz, sıvı sabun yok. Çay koyayım diyorsunuz, ocağı yakamıyorsunuz. Bazı apartlarda çamaşır makinesi var, burada aşağıdan 5 lira deterjan karşılığında sanki yurtta kalıyormuş gibi makine kullanabiliyorsunuz. Ek yatak isteyene ilave ücret yazıyor (daha önce yoktu), resepsiyonda ilgi, alaka beklemeyin hayal kırıklığı olur. Bu yazdıklarım kolay halledilecek hususlar; ama halledilmiyor. Örneğin teflon tava çizikten görünmüyor. 2 gün, 3 gün kafa dinlemeye gidiyorsunuz sabun al, deterjan al tava al v.b… Tabi ki her şeyi kötü değil. Manzara muazzam, birçok aparttan iyi, ferah, huzurlu. Resepsiyondaki arkadaşlar sürekli kameralarla güvenliği almış durumda. 2 adet kliması var. Temizlik iyi, çarşaflar tertemiz. Havuz küçük, yeterli. En çok takıldığım noktalardan bir tanesi fiyat. Size kaç lira demiştik? Bence adamına göre değil fiyatın tek olması gerekir. Bu saydığım hususlar giderildiği takdirde bence gidilecek, huzurla, güvenle ailecek kalınabilecek bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Barış Bey, ilk önce yorumlarınız için teşekkür ederiz. Sıvı sabun, şampuan, deterjan gibi hizmetlerin yapılmamasının sadece otelimize mahsus olmadığını belirtmek isterim. Apart otellerin çoğunda bu tür ihtiyaçlarınız karşılanmaz. Ek yatakta ilave ücretin sebebi ise bizim size 4-6 kişilik oda vermemiz ve sizin daha fazla kişiyle gelmeniz halinde odada daha fazla kişi kalacağından dolayı ek ücret istememizdir. Ayrıca teflon tava çizikliği bizden kaynaklanmamaktadır, sizden önceki müşterilerimiz maalesef eşyalarımızı hor kullanmış olabilir. Her müşteriden sonra tavalarımızı maalesef değiştiremeyiz. Fakat her sene başı bunların bakımı yapılmaktadır. Fiyat konusunda tamamen haklısınız fakat otelimizde 5 tane resepsiyoncu çalışmaktadır ve zaman zaman farklılıklar gözlemlenmektedir. Size sorulan bu sorunun sebebinin de bu olduğunu düşünüyor, iyi günler diliyorum. Eser Apart Otel.

14 Eylül 2018, Cuma 13:13
50
10
0 (850) 600 41 82
Effe Apart Hotel
Effe Apart Hotel
Atakent Mah. Alparslan Türkeş Bulv. Yapraklı Koy mevkii 2. Sok No : 121
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Öncelikle İsmail Bey ve Merve Hanım'a teşekkür ederiz, samimi ve içtenlikle ilgilendikleri için. Sabahları güzel bir kahvaltı, odalar gayet iyi durumda. Ortam aile ortamı. Sakin ve kafa dinlemek için güzel bir mekan. Her türlü yere yakın bir konumda otel. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 25 88
Yetsa Apart Otel
Yetsa Apart Otel
Atakent Mah. İnönü Cad. No:41/1
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Çok temiz, güzel, fiyatı uygun. Sanki evindeymiş gibi hissettiren bir apart otel. Ayrıca bizi çok sıcakkanlı, samimi ve güler yüzle karşıladılar. Sahile yakın, konum olarak da çok iyi. Gelip yakından görmenizi tavsiye ederim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 40 98
Famira Otel Susanoğlu
Famira Otel Susanoğlu
Çankaya Mahallesi İnönü Caddesi 14 Sokak 11/A
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Herkese tavsiye ediyoruz. Çok memnun kaldık. İlgileri, temizliği, kahvaltısı çok iyi ve mekan olarak çok iyi yerde. Fiyatına göre çok çok iyi, havuzu da gayet temiz ve güvenilir, nezih, güzeldi. Seneye tekrar görüşmek ümidiyle Alper Bey. Her şey için teşekkür ederiz. Herkese tavsiyemizdir, kesinlikle tereddüt etmeden gidilecek yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 25 88
Yetsa Apart Otel
Yetsa Apart Otel
Atakent Mah. İnönü Cad. No:41/1
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Aile ortamında, süper temiz bir yer. Otel yetkilileri o kadar sıcakkanlı ki akraba olup geliyorsunuz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (850) 600 47 47
Tolya Otel
Tolya Otel
Çankaya Mah. 4. Sok. No. 6
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Başka otellerde yer bulamadığımızdan iki gece kaldık. 3 küçük çocukla bize aile odası verdiler. Odada ne sabun var ne havlu. Yüz havlusu yoktu inanın. Yemek olarak sadece kahvaltı vardı ve dün pişen ve arta kalan patatesleri ertesi gün maydanoz doğrayıp veriyorlar. İnsan koklar da bakar bari, ekşilikten yiyemedik. Havuza girme saatleri çok yetersiz ve havuz çok küçük. Ama çalışanlar güler yüzlü. Ne diyeyim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Feride Hanım, havlular ve sabun yoğunluktan dolayı unutulmuş olabilir. İstediniz de vermedik mi? Yine de teşekkür ederiz.

11 Eylül 2018, Salı 10:44
50
10
0 (850) 600 43 62
Kriti Hotel
Kriti Hotel
4.Sok. No. 8/1
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Hizmet, kahvaltı ve deniz mükemmel. Seneye kesinlikle tekrar geliyorum. Tatilin tadını çıkarmak istiyorsanız tercihiniz Kriti Hotel olmalı diyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 40 98
Famira Otel Susanoğlu
Famira Otel Susanoğlu
Çankaya Mahallesi İnönü Caddesi 14 Sokak 11/A
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Otel için yapılan kötü yorumlara sakın aldırmayın. Otel o kadar güzel ki, yemekleri doğal ürünlerle yapılıyor, çok çok lezzetli, ödediğiniz paranın çok üstünde bir hizmet sunuyorlar. Bugün son günümüz, hiç ayrılmak istemiyorum. Personellere ve Alper Bey'e çok teşekkür ederim ilginiz için. Odaları çok temiz, ücret çok uygun, yemekler on numara beş yıldız, daha ne olsun…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 27 92
Yücel Apart Otel
Yücel Apart Otel
Atakent Mah. İnönü Cad. 14 Sok.No:10-1A/1
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Tek kelimeyle harika bir apart, aldığı para helal hoş olsun... 10 numara ilgi ve alaka burada... Yazmakla olmuyor, gidip kalmak gerek, o zaman hak verirsiniz... Teşekkürler Yücel Apart Otel…

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 43 62
Kriti Hotel
Kriti Hotel
4.Sok. No. 8/1
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Şirin ve temiz bir otel, sınırsız çay keyfi ve güzel bir manzara. Kumsalı çok iyi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 02 14
Aslı Han Otel
Aslı Han Otel
Atakent Mah. İnönü Cad. No: 82/14
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Gerçekten çok memnun kaldık. Harika bir otel, temiz, çalışanları da çok ilgili, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Yetkin, öncelikle otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Otelimizden memnun ayrılmanız bizi çok mutlu etti. Bir dahaki ziyaretinizde de memnun kalmanız için elimizden geleni yapacağız. Sizlere hizmet etmek bizim için onurdu. Ayrıca çok değerli yorumlarınız ve puanlarınız bizim için ilave motivasyon kaynağı oldu. Sizleri en kısa zamanda otelimizde tekrar ağırlamak ümidiyle teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Aslı Han Otel.

8 Eylül 2018, Cumartesi 20:52
50
10
0 (850) 602 25 16
Özgüven Apart Otel
Özgüven Apart Otel
Atakent Mah. İnönü Bulvarı
Silifke / Mersin
Türkiye

-

4 gün kaldım, başta İsa abi ve diğer ekibe sonsuz teşekkür ederim. Seneye tekrar görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 35 98
Tiryakioğlu Apart Otel
Tiryakioğlu Apart Otel
Ayas Sok. No:33
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Kesinlikle muhteşem bir otel. Çevreye göre daha nezih, kültürlü işletmeci. Her şeyden memnun kaldık. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 17 40
Çapanoğlu Apart Otel
Çapanoğlu Apart Otel
Çankaya Mahallesi İnönü Cad. Camii Sokak No 16
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Resepsiyon ve yönetim çok kötü. Biz oraya kurban bayramında iki gün gittik ve kaldık. Gittiğimize pişman olduk. Oranın sahibi yani işleteni konuklara çok kaba davranıyor ve hiç yardımcı olamıyor. Ayrıca havuzun başında sürekli dikiliyor. Yani anlayışlı olmaları gerek ve havuzdaki çocuklara kaba davranmamaları gerek. Ayrıca odaları hiç temiz değil, televizyonu çok küçük ve klima hiç soğutmuyor. Kanepeler ve yataklar çok eski, kirli. Musluklar akıyor, kapanmıyor yani ben orayı kimseye önermem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 37 26
Nixe Otel
Nixe Otel
Çankaya Mahallesi 3 Nolu Sokak Atakent Silifke
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Nixe Otel'de 3 Eylül ve7 Eylül arası kaldığım sürede her şey mükemmeldi. Bütün personele teşekkür ederim. Özellikle aşçıbaşı Fırat Bey'e, restoran şefi Fırat Bey'e, garson Mehmet Bey'e resepsiyon Oğuz Bey'e, Nilüfer Hanım'a, teknisyen Adem ustaya, Kerem Bey'e ve tüm çalışanlarına teşekkür ederim. Otel tam bir aile oteli. İlgi, alaka çok güzel. Yemekler çok harika, Ümit Bey'e teşekkürler iyi çalışmalar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 37 26
Nixe Otel
Nixe Otel
Çankaya Mahallesi 3 Nolu Sokak Atakent Silifke
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Temmuz sonunda 2 günlüğüne geldik, çok memnun kaldığımız için tatilimizi 5 güne uzattık. Civardaki oteller genellikle yarım pansiyon ya da oda kahvaltı şeklindeydi, otelin tam pansiyon olması sebebiyle ilgimizi çekti. Girişte Nilüfer Hanım ve Oğuz Bey bizi güler yüzle karşıladılar, sadece onlar değil tüm personel güler yüzlü ve ilgiliydiler. İskelesi mükemmeldi, akşamüstü denizimize girip akşam da canlı müziğimizi dinleyip odamıza dinlenmeye çıktık. Temizlik açısından da odalar gayet temiz ve bakımlıydı. Yemekler çok lezzetliydi, özellikle diğer otellerde, yemeklerde içtiğimiz sulardan ücret alınırken, burada suyu bırakın yemekten sonra ücretsiz bir şekilde çayımızı ve nescafemizi bile içiyorduk. Restoran şefine de özellikle teşekkürlerimi iletirim, bir bir tüm misafirlerle ilgiliydi. Çok memnun ayrıldık, seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 43 62
Kriti Hotel
Kriti Hotel
4.Sok. No. 8/1
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Oda manzarası güzeldi. Yapraklı koy harika bir yerdi. Yakın olması büyük avantaj. Ailece gelinecek bir yer. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 17 40
Çapanoğlu Apart Otel
Çapanoğlu Apart Otel
Çankaya Mahallesi İnönü Cad. Camii Sokak No 16
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Kurban Bayramı'nda iki gün kaldım fiyat uygun yalnız çalışanlarda kibarlık denen bir şey yok, işletme sahibi havuzun başında nöbet tutuyor örneğin terliği ile ya da tişörtle falan giren olursa kaba şekilde azalıyor çocukları buna şahit oldum. O çocuğun ailesi duysa razı gelmez sanki orada kalanları silah zoru ile konaklatıyor gibi bir durum var. Güler yüz asla yok sadece işi rast gitsin işletme sahibinin hanımı Hacenne iyi niyetli, ben böyle tesis görmedim müşteri velinimet bir güler yüz kibarca kuralları hatırlatmak çok mu zor. İki gece kaldım birinde havuza öğlene kadar kimseyi almadı neymiş geç ilaçlamış havuzu böyle bir şey var mı. İşinizi niye zamanında yapmazsınız millet para veriyor. Havuza giriş saatleri, sabah dokuz öğlen on iki. Arada iki buçuk saat havuza mola öğleden sonra iki buçuk, akşam beş yani günde ortalama beş saat havuz da büyük bir şey olsa. 2+1 daireler fena değil büyük ana mutfak bir hiçlik mesafede daire ile alakası yok daireye balkondan giriliyor mutfak kapısı dairenin dışında kalıyor, kapısında bozuk kitlenemiyor malzemeler Allah'a emanet, yatak odası anahtarı falan bozuk oldu olacak kapıları da sökün yani. Çeşmeler tam kapanmıyor suyun şırıltısı televizyon sesine eşlik ediyor. Bulunduğu yer denize uzak bunda sıkıntı yok fiyat da ona göre ama insan biraz ilgi alaka gösterir müşteriye anlatılmaz yaşanır derler ya biz de yaşadık gördük.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 43 62
Kriti Hotel
Kriti Hotel
4.Sok. No. 8/1
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Oda manzarası güzeldi, Yapraklı Koy harika bir yerdi, yakın olması büyük avantaj, ailece gelinecek bir yer tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 43 62
Kriti Hotel
Kriti Hotel
4.Sok. No. 8/1
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Çok temiz odamızın manzarası çok güzeldi. Sabah 11'e kadar kahvaltı vardı, kahvaltı da çok iyiydi, kafede çay sürekli mevcut ve ücretsiz işletmeci çok profesyonel ve iyi niyetli her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 37 26
Nixe Otel
Nixe Otel
Çankaya Mahallesi 3 Nolu Sokak Atakent Silifke
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Ağustos ayında 3 gün kaldık. Geçen yıl da kalmıştık, bu bölgedeki tam pansiyon çalışan nadir otellerden. Yemekleri güzel, ayrıca birçok otele nazaran çay ve suyun ücretsiz olması çok iyi. Denizi gören odaların manzarası iyi. Personeller güler yüzlü ve ilgili. Havuzu küçük ama deniz için Yapraklı'da iskelesi var. Sakin ve temiz. İskelede istediğini yiyip içebiliyorsun, akşamları da canlı müzik harika. Çocuklu aileler için halk plajı var, biraz kalabalık ama kumsal isteyenler için ideal. Genel olarak memnun kaldık. Tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 600 15 27
Club Efes Otel
Club Efes Otel
Susanoğlu Mahallesi Atakent
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Hiç beklediğimiz gibi bir hizmet alamadık. Otelin fotoğraflarla alakası bile yok. Uzun süreli kalmayı düşünüyorduk ancak iptal ettirdik. Odalar çok küçüktü, yemekler lezzetsiz ve soğuktu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 25 88
Yetsa Apart Otel
Yetsa Apart Otel
Atakent Mah. İnönü Cad. No:41/1
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Çok sıcakkanlı bir ailelerdi. Otel çok temizdi, çok iyi ilgileniyorlardı. Her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)