Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Susanoğlu Otelleri

Atakent-Susanoğlu için {{ (filteredHotels).length}} / 47 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Atakent Susanoğlu Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Türkiye'nin her yerinden müdavimlerini sıcak yaz aylarında bağrına basan Mersin Susanoğlu, denizi, uzun kumsalı, huzur veren yapısıyla yıldızını her yıl daha da parlatmaktadır.

Susanoğlu, Mersin'in Silifke ilçesine bağlıdır ve il merkezine 65 km, ilçe merkezine ise 15 km uzaklıkta bulunur. Adana Havaalanı'na olan mesafesi ise 130 kilometredir.

Mersin Susanoğlu, son yılların en çok tercih edilen tatil beldelerinden birisi. Akdeniz'in masmavi sularına açılan birbirinden güzel otelleri ile sürekli bir gelişim gösteriyor.

Mersin Susanoğlu otelleri daha çok butik otel ve apart otellerden oluşuyor. Akdeniz'in uzun süren yaz mevsiminden faydalanmak isteyen tatilciler daha geniş bir zaman dilimi tercih ediyorlar Susanoğlu'nda.

Susanoğlu otelleri, uzun sahilinin gerisinde sıralanıyorlar, denize sıfır değil birçoğu. Daha çok 2 ve 3 yıldızlı tesisler bulunuyor. Susanoğlu otellerinin bu kadar revaçta olmasının en önemli sebeplerinden birisi de, diğer Akdeniz beldelerine göre nem oranının oldukça düşük olması...

Silifke'nin 15 km. doğusunda bulunan Atakent - Susanoğlu limonu, portakalı, mevsimin ilk turfanda çileği, eşsiz kumsalı ile ünlü bir belde...

Akdeniz'in en mütevazı beldelerinden Atakent - Susanoğlu, Mersin ilinin Silifke ilçesine bağlı. Mersin'e 65 km, Silifke'ye ise 15 km uzaklıkta bulunuyor. Adana Havaalanı'na ise 130 km mesafede yer alıyor.

Susanoğlu, Akdeniz beldeleri içinde az nemli havası ve sakin yapısıyla diğer beldelerden ayrılıyor. Uzun sahilinin gerilerinde yer alan yazlıkçı siteleri ile doğallığını hiç kaybetmeyen bir belde. Atakent - Susanoğlu tesis yönünden çok zengin değil. Bu da Susanoğlu'nda yapılaşmanın olmamsına yol açmış.

Susanoğlu 2017 otel fiyatları ise, yazlık beldelerde olduğu gibi kış mevsiminde daha az iken, yaz aylarında biraz daha artış gösteriyor. Atakent Susanoğlu 2017 otel fiyatları her bütçeye hitap edebilecek bir yapıya sahip. Çünkü buranın mütevazı halkı, tatilcilerini, müşteri olarak değil de misafir olarak ağırlamayı tercih ediyorlar.

Susanoğlu 2017 otel fiyatlarının en uygun olduğu yaz sonu ve yaz başını tercih edebilir, Akdeniz'in 9 ay boyunca sahilleri ısıtan güneşinden faydalanabilirsiniz.

Atakent Susanoğlu Hakkında

Atakent - Susanoğlu, Akdeniz bölgesinde Mersin ilinin, Silifke ilçesine bağlı bir tatil beldesidir.

Atakent - Susanoğlu, Mersin'in parlayan yıldızıdır. Son yıllarda oldukça rağbet gören Atakent - Susanoğlu'nun birçok özelliği vardır tatilcileri çeken. Özellikle Mersin ve çevre illerinin yoğun talebi vardır Atakent - Susanoğlu'na.

Atakent - Susanoğlu, Antalya ile Mersin arasında Akdeniz'in gerdanında güzelliği ile büyüler sizi. Birçok sahilden farklı gelir güzelliği Atakent - Susanoğlu'nun. Upuzun plajı tertemizdir, çağırır sizleri kumsala, masmavi pırıl pırıl denize Atakent-Susanoğlu'nda. Yaz erken başlar, geç biter Mersin Susanoğlu'nda. Hem tatilciler hem yerel halk uzun süre burada denizin, kumun, güneşin tadını çıkarma imkânı bulur. Yaz aylarında, özellikle temmuz ve ağustos aylarında çok hareketlenir Susanoğlu. Hem yazlıkçılar, hem de otellerde kalan tatilciler ile dolar plajlar burada.

Mersin Susanoğlu, Akdeniz'in masmavi denizi, sapsarı kumlu kumsalı ile öne çıkıp, deniz, kum, güneş tutkunlarına hitap ederken, aynı zamanda şifalı kumları ile romatizmal rahatsızlıklarına şifa arayanlar için de doğru adrestir. Atakent - Susanoğlu'nda, eşsiz manzarası, berraklığı ile büyüleyen Yapraklı Koyu, 8 ile 28 derece arasında değişen iki tabaka halindeki suyu hoş bir sürpriz yapar Atakent - Susanoğlu tatilcilerine.

Mersin Susanoğlu'nda yaşayan yerel halk, geçimini tarım, balıkçılık ve turizm ile sağlamaktadır. Yaz aylarında Susanoğlu halkı çevrede bulunan yaylalara göç eder. İkliminin elverişliliği ile beldede portakal, limon gibi narenciye ve yurdun ilk doğal çileği yetiştirilir. Avcılar için de gün geçtikçe artan bir ilgi gören Atakent-Susanoğlu'nda ava elverişli alanlarda, av sezonlarında keklik, bıldırcın, geyik gibi av hayvanları avlanmaktadır. Yurdun birçok yerinden hatta yurt dışından avcılar Mersin Susanoğlu'na gelmektedir.

Atakent-Susanoğlu, yaşanması gereken, kelimelere sığmaz bir tatil beldesidir. Eşsiz güzellikte denizi, kumu, yılın uzun bir bölümünde üzerinizde parlayan güneşi mıknatıs gibi çeker tatilcilerini. Gündüz plajda tertemiz geniş ve uzun kumsalında güneşlenip, berrak denizinde serinleyerek geçer gün. Akşam Akdeniz'in nimetlerini tadabileceğiniz hem Mersin Susanoğlu hem de Narlıkuyu'da hizmet veren restoranlar bulunmaktadır. Atakent - Susanoğlu'na araçla 10 dakika mesafede bulunan Narlıkuyu balık restoranları ün yapmıştır. Yine Mersin Susanoğlu'na araçla 15 dakika mesafede bulunan Kızkalesi, plajı ve ismini aldığı denizin ortasında muazzam manzarası ile sizleri selamlayan kalesi görülmeye değer yerlerdir.

Atakent - Susanoğlu akşamları oldukça keyifli geçer. Sahilde manzaranın keyfini sahil boyunca dolaşarak çıkarır tatilciler. Mersin Susanoğlu akşamlarında ister sahilde dolaşarak, ister kafelerde oyunlar oynayarak, ister canlı müzik yapan mekânlarda eğlenerek keyifle geçer zaman.

Atakent - Susanoğlu, birçok konaklama seçeneğine sahiptir. Sahil boyunca sıralanmış bir çok işletme vardır tatilciler için Mersin Susanoğlu'nda. Her geçen gün Atakent - Susanoğlu'nda artan taleplere paralel olarak kaliteli hizmet veren yeni tesisler hizmete girmektedir.

Atakent - Susanoğlu, Akdeniz'in parlayan yıldızı, sakin, ekonomik, sıcacık bir tatil için sizleri bekler.

Atakent Susanoğlu otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Aksay Apart Susanoğlu
Aksay Apart Susanoğlu

-

Her şey yerindeydi

Plaja yakın, uyumlu otel, yorumlara bakarak tercih ettim. Kaldığımız sürece ilgili, alakalı oldular. Çarşıya, plaja, lokantaya adım mesafesinde. Temizlik, klima, vs. her şey yerindeydi. Resepsiyonda olan yakışıklı genç Kutay'ı da ayrıca ilgilendiğinden çok teşekkür ederim; seneye görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tiryakioğlu Apart Otel
Tiryakioğlu Apart Otel

-

Güler yüzlü insanlar

Güzel bir tatil geçirmek ister misiniz? Buraya gelmeniz yeterli. Adana'dan geldik. Çok temiz, güler yüzlü insanlar. Tüm Tiryakioğlu Apart Otel mensuplarına teşekkürler. Tekrar görüşme dileğiyle, hoşça kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güzel Apart Otel
Güzel Apart Otel

-

Temiz ve ferah mekanı

Aile ortamı, temiz ve ferah mekanıyla kalınabilecek en güzel yerlerden biri Güzel Apart Otel. Aldığımız ilgi ve samimiyet için Güzel Apart Otel ailesine teşekkürlerimizi sunarız. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sizler gibi güler yüzlü aileleri misafir etmek bizler için mutluluk vericiydi, yeniden görüşmek dileğiyle. :)

17 Ağustos 2017, Perşembe 19:19
Güzel Apart Otel
Güzel Apart Otel

-

Şık, konforlu ve çok güzel

Ailece kalınabilecek, şık, konforlu ve çok güzel bir yer. Denize çok yakın olması da seçenekler arasına alınabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz Delal Hanım, tekrar görüşmek dileğiyle. :)

17 Ağustos 2017, Perşembe 19:26
Huzur Apart Silifke
Huzur Apart Silifke

-

İlgili, güler yüzlü, samimi

Çok ilgili, güler yüzlü, samimi bir yer. Kendilerine bizi iyi ağırladıkları için çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Effe Apart Hotel
Effe Apart Hotel

-

Oda temizliği ve rahatlığı

Teşekkür ederiz Effe Apart Hotel. İlk olarak güler yüzünüz ve ilginiz için. Kahvaltı olarak gayet güzeldi. Oda temizliği ve rahatlığı ve her şey için teşekkür ederim. Bundan sonraki tercih sizsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Effe Apart Hotel
Effe Apart Hotel

-

Oldukça ilgili personeller

Oldukça ilgili personellerinizle ve odalarınızın ferahlığıyla çok güzel bir tatil yaşamama sebep oldunuz. Tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Effe Apart Hotel
Effe Apart Hotel

-

Hem ekonomik hem konforlu

Çok temiz bir tesisti. Çalışan arkadaşlara ilgisinden ötürü teşekkür ediyorum. Otelden her şeyi ile memnun kaldık. Ailenizle beraber gidebileceğiniz mükemmel bir otel. Hem ekonomik hem konforlu, şiddetle tavsiye ediyorum. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Effe Apart Hotel
Effe Apart Hotel

-

Odaları ile mükemmel

Çok güzel geçirdiğim hafta sonu için Effe Apart Hotel ailesine çok teşekkür ederim. Çalıştığım şirket ile tatil organizasyonunda konaklama yeri ararken bulma fırsatı bulduğum ve hafta sonlarının vazgeçilmez tatil lokasyonu oldu. Hem konumu hem odaları ile mükemmel bir hotel. Çalışanları olabildiğine güler yüzlü, samimi ve çalışkan herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Ayrıca işletmenin sahibi Yılmaz Bey'e çok teşekkür ediyorum. Yarın görüşmek üzere Effe Apart Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Effe Apart Hotel
Effe Apart Hotel

-

Odalar temiz

Fiyat uygun, odalar temiz, personel güler yüzlü. Sahile yakın. Teşekkürler. Yalnız kaldığınız süre içinde personel oda temizliği yapmıyor. Süpürge ile kendiniz temizlik yapıyorsunuz. Kahvaltı sabit, her gün aynı haşlanmış yumurta, peynir, zeytin, domates, salatalık, kapalı kutularla reçel, yağ, vs. insan bıkıyor aynı şeylerden.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yetsa Apart Otel
Yetsa Apart Otel

-

Oda gayet temiz

Kaldığımız oda gayet temiz verildi. Yataklar, yerler, banyo çok temizdi. Denize mesafesi fena değildi. Çalışanlar güler yüzlüydü. İdeal, kalınabilecek bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palm Beach Otel
Palm Beach Otel

-

Kahvaltısı gayet doyurucu

Temiz bir tesis olması beni çok memnun etti ayrıca çalışanları güler yüzlü ve çok ilgililer. Özellikle sizi resepsiyonda güler güzlü bir hanımefendi karşılıyor. Akşam yemeği güzel özellikle salataları harika. Kahvaltısı gayet doyurucu. Konum olarak güzel bir yerde. Yapraklı Koy ve Susanoğlu Plajı'na çok yakın, yürüme mesafesinde. Otelin kendi şezlongu, şemsiyesi ve plaj havluları mevcut. Kafa dinlemek için iyi bir tercih.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çapanoğlu Apart Otel
Çapanoğlu Apart Otel

-

Havuz çok komik

Hayatımda burası kadar kötü bir yer görmedim. İşletenlerden hiç bahsetmiyorum bile. Mutfak eşyaları, yataklar, sözde kanepeler, hele havuz çok komik. Gitmeyin, paranıza yazık. Hele yokuş berbat, asla önünden bile geçmem bir daha.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Effe Apart Hotel
Effe Apart Hotel

-

Sadece peynir ve zeytin

Kahvaltının açık büfe yazdığına inanmayın, sadece peynir ve zeytin var. Şanslıysanız belki haşlanmış yumurta. Odada ne havlu ne saç kurutma makinesi ne tuvalet kağıdı, hiçbir şey yok, ancak istediğiniz zaman getiriyorlar. Oda genel olarak temizdi, onun dışında hizmet kötüydü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Kahvaltı çeşitlerimiz; salam, poşet tereyağı, poşet bal, poşet vişne reçeli, poşet çilek reçeli, poşet kayısı reçeli, poşet fındık ezmesi, beyaz peynir, kaşar peynir, siyah zeytin, yeşil zeytin, haşlanmış yumurta, domates, salatalıktan oluşmaktadır.

16 Ağustos 2017, Çarsamba 13:18
Seruse Apart Otel
Seruse Apart Otel

-

En güzel apart otel

5 yıldızlı otelden hiçbir farkı yoktu. En güzel apart otel budur, fiyatı da gayet iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Famira Otel Susanoğlu
Famira Otel Susanoğlu

-

Sakin bir yer olması

Çok memnun kaldık, en güzeli de sakin bir yer olmasıydı. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Serap Arslan, sizleri memnun edebildiysek ne mutlu bizlere. İyi dileklerinizden dolayı biz teşekkür ederiz. Bir dahaki tatilinizde görüşmek üzere.

16 Ağustos 2017, Çarsamba 10:42
Kuzey Apart Otel
Kuzey Apart Otel

-

Hijyenik ortam

Kuzey apart otelde 5 gün kaldık. Genelde iyi bir tatil yaptık. Sabahları 2 saat sınırsız kahvaltı yaptık. Taze ve hijyenik bir ortamla karşılandık. Personellere ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kuzey Apart Otel
Kuzey Apart Otel

-

Deniz manzaralı odalar harika

Otelden dün ayrıldık. Deniz manzaralı odaları harika. Güler yüzlü personellere teşekkürler. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güzel Apart Otel
Güzel Apart Otel

-

Ailecek kalınabilir

Temiz, düzgün bir yer. Ailecek kalınabilecek nitelikte. Daha önce lüks otellerde kaldıysanız beğenmeyebilirsiniz ama verdiğin paraya değecek bir yer olduğu kanaatindeyim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Yasin Demirer, öncelikle otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Duygu ve düşüncelerinizi paylaştığınız için de ayrıca Güzel Apart Otel ailesi olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.

14 Ağustos 2017, Pazartesi 14:29
Eser Apart Otel
Eser Apart Otel

-

Hizmet biraz zayıf

Havuzlu diye tercih ediyorsanız başka bir yere bakın. Havuz sabah 9'da açılıyor 2 saat sonra kapanıyor. Sonra 2'ye kadar açılmıyor. 2'de açılıp 6'da kapanıyor. Pazar günü yüzelim dedik, öğlen “'Havuz kapandı, temizlik var.”' dediler bir daha açmadılar akşama kadar. Pek hoşlanmadık. Hizmet biraz zayıf.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Susan Hotel
Susan Hotel

-

Özellikle çocuklu ailelere tavsiye

Biz 3 aile 7-12 Ağustos 2017 tarihlerinde konakladığımız Susan Hotel'den çok memnun ayrıldık. Tüm personeller ilgili, disiplinli ve samimi bir şekilde tüm konukları (özellikle çocukları) memnun etmek için ellerinden geleni fazlasıyla yapıyorlar. Odalar, ortak kullanım alanları tertemiz. Kahvaltı çeşidi tatmin edici. Akşam yemekleri lezzetli. Aşçı Nuri Bey'e teşekkürler. Tesis yöneticisi Olcay Bey misyonu ve vizyonuyla bir eğitimci olarak ilgimi çekti. Çok samimi, içten... Oteli özellikle çocuklu ailelere tavsiye ediyorum. Yeniden görüşmek üzere...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Porto
Otel Porto

-

Kahvaltı harika

Oteli çok beğendik, temiz, güzel, her şeyiyle en iyi anı vermeye çalışan personelleri, kahvaltı harika, her şey çok güzeldi. Çok teşekkür ediyoruz. Özellikle otel sahibi Özcan Bey'e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bir dahaki gelişimizde tekrar tercihimiz siz olacaksınız. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz, sayın Avcı.

15 Ağustos 2017, Salı 09:42
Zigana Apart Otel
Zigana Apart Otel

-

Kahvaltının her gün aynı olması

Personellerin ilgisizliği ve kahvaltının her gün aynı olması çok kötüydü. Özellikle muhasebe işlerine bakan hanımefendinin suratı beş karıştı ve açıkçası parayı alana kadar bütün ilgisi. Otelde ne bir güler yüzle karşılaştım ne de bahsedilen aile ortamıyla. 3 yaşındaki çocuktan bile ücret istenmiş. Kesinlikle ailecek tavsiye etmiyoruz, yalnızca kahvaltısı için değmez o para.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kuzey Apart Otel
Kuzey Apart Otel

-

Kahvaltı çeşidi az

Kesinlikle otelin bakıma ihtiyacı var ve aldıkları ücrete karşılık bir otel değil ki otel değil. Gece müdürü diye koydukları şahısın tavır ve üslubu hoş değil. Kahvaltı çeşidi az ve sürekli sıra bekleniyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Porto
Otel Porto

-

Oda temiz ve bakımlıydı

Güzel bir otelde kaldığımızı belirtmek isterim. İlgi ve alaka gerçekten güzeldi. Oda temiz ve bakımlıydı. Özellikle kaldığım yerde banyoya dikkat ederim, hijyen, bakım, düzen ve tertibat sorunsuzdu. Sabah kahvaltısı bol çeşit mevcut. Ulaşım ise yol kenarı olması ve sahile 5 dakika mesafede olması ile konaklama için bir daha tercih edebileceğim bir yer. Tesis sahibine ve çalışanlarına teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Famin Otel
Famin Otel

-

Enfes yemekleri

Silifke'de geçirebileceğimiz en güzel tatili geçirdik. Semra Hanım'ın güler yüzü yaptığı enfes yemekleriyle birleşince otelden çok evlerinde misafir gibiydik. 15 günümüz dolu dolu geçti, çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Famin Otel
Famin Otel

-

Aile olarak kalmak için mükemmel

Famin Otel'e 3 günlüğüne geldim, 1 hafta kaldım... Temiz, düzgün, aile olarak kalmak için mükemmel, kendinizi evinizde hissedersiniz... Akşam yemekleri ev yemekleri sevenler için mükemmel. Ankara'ya geldim, herkese tavsiye ediyorum... Teşekkürler Semra Hanım! Teşekkürler Famin Otel ailesi!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Famin Otel
Famin Otel

-

Huzur ve aile ortamı

Huzur ve aile ortamı istiyorsanız kesinlikle bu otel derim. Bir dediğimizin iki olmadığı bir tatil geçirdik. Kahkahalarla, eğlenceyle. Çalışanların ve otel sahibinin ilgisi, jestleriyle Susanoğlu'nda kalabileceğiniz en güzel otel Famin Otel... Çok ama çok teşekkürler Semra Hanım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güzel Apart Otel
Güzel Apart Otel

-

Temiz ve çalışanları kibar

Temiz ve çalışanları kibar, onun haricinde 120 lira edecek odaları yok. Kaldığım odada ne bir havlu, sabun, saç kurutma makinesi, hiçbiri yoktu. Su ısıtma sistemleri güneş enerjisi ileydi galiba, bir ara soğuk su ile duş aldım. Klimaları iyi soğutuyordu ama traktör gibi ses çıkarıyordu. Tavsiyem, buradaki yorumlara çok aldırış etmeden başka yerlere yönelmeniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Mehmet Yalçın Bey, tesisimizde iki gün konaklamış bulunmaktasınız. Konaklama sonrası duygu ve düşüncelerinizi, görüş ve eleştirilerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tesisimiz apart tarzında hizmet sunduğu için odalarda havlu, sabun vs. şeklinde malzemeler misafirlerimize aittir. Diğer eleştirileriniz, yönetimimiz tarafından dikkate alınacaktır. Günlerinizin umudunuz doğrultusunda geçmesi dileğiyle, esen kalın.

11 Ağustos 2017, Cuma 07:49
Güzel Apart Otel
Güzel Apart Otel

-

Konumu ve ortamı

Silifke'nin güzel beldesinde güzel bir yer. Sanki bir aileye misafir olmuş gibi. Başta Seyit Bey olmak üzere ailesinin güler yüzlü ve sıcak tavırları Akdeniz'in ılık meltemi gibiydi. Konumu ve ortamıyla adına yakışır bir yer. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Mehmet Yorulmaz duygu ve düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Güzel Apart Otel ailesi olarak müşterilerimize daha iyi hizmetler verebilmek adına sizlerin görüşlerine daima ihtiyaç duymaktayız.

11 Ağustos 2017, Cuma 07:39
Meleğim Pansiyon
Meleğim Pansiyon

-

Yataklar mükemmel

Harika bir yerdi, tam kafa dilenilecek bir yer. Güler yüz, samimi dostluk, odalar mükemmel. Yataklar mükemmel. Ben evimde böyle rahatlık görmedim, bu yıl tek geldim. İnşallah seneye çocuklarla giderim. Ayhan abi gerçekten çok güler yüzlü, gitmek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Umarım bir daha görüşmek kısmet olur. Sağolun.

10 Ağustos 2017, Perşembe 16:16
Famin Otel
Famin Otel

-

Koltuklara kirinden oturulmuyor

Arkadaşlar, kesinlikle ama kesinlikle iyi yorumlara inanmayın. Ya otel iyi değil, koltuklara kirinden oturulmuyor, çarşaf desen kokuyor, yani hiç tavsiye etmem kesinlikle. Güler yüz falan diyorlar, doğru değil, suratları sirke satıyor. Bir de kahvaltıya kahvaltı demeye 10 tane şahit gerek, o derece lezzetsiz. Asla gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Famira Otel Susanoğlu
Famira Otel Susanoğlu

-

Her sabah aynı şeyler

4 günlük bir tatilimiz vardı ve Famira Otel Susanoğlu'nda kaldık. Kahvaltı açık büfe dediler, gittik, her sabah aynı şeyler, bir çeşit ne eksik ne fazla. Kahvaltıda çalınan müzikler insanı hayattan soğutuyor, her sabah uyarmamıza rağmen aynı müzikleri çalmaya devam ettiler. Odamız 5 saatte anca temizlendi. Parayı peşin verdik, hizmeti taksitle aldık...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Satı Koyun, açık büfe kahvaltıda ne beklentiniz vardı bilmiyorum ama kahvaltımızda eksik bir şey olduğunu söylediğinizde yardımcı olacağımıza eminim. Ayrıca oda temizliğinize gelince 30 odamızı aynı saate temizleme ihtimalimiz olmadığı için özür dilerim. Ayrıca yorumlarınız için teşekkürler.

10 Ağustos 2017, Perşembe 16:24
Palm Beach Otel
Palm Beach Otel

-

Temizlik, personel ilgisi ve yemek

Otel temizlik, personel ilgisi ve yemek bakımından çok çok iyi, beklentimin üstünde çıktı. Şu an 7 kişiyiz ve ikinci gecemiz, her şey yolunda gidiyor. Tek sıkıntı denizin çok kirli olması, onun dışında rahatça gelinebilecek yer.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palm Beach Otel
Palm Beach Otel

-

Odaların temizliği iyi

Otel personeli ilgili, odaların temizliği iyi. Yemekler iyi, aşırı çeşit yok ama yeterli. Aç kalmazsınız. 3 yıldız vermemin nedeni ise plajı o kadar yakın değil, hele de çocuklu iseniz yürüme mesafesi fazla. Kendi plajı var. Susanoğlu Plajı kirli idi, çok beğenmedim. Bir de çok fazla sivrisinek vardı, 3 günde 25 tane falan öldürdük, artı oğlumun her yeri sivrisinek ısırığı idi. Fiyatına göre iyi bir otel ama Mersin deniz olarak sıkıntılı artık.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tiryakioğlu Apart Otel
Tiryakioğlu Apart Otel

-

Gördüğüm en temiz yer

Şu ana kadar Ege ve Akdeniz'de çok tatil yaptım ancak gördüğüm en temiz yer burasıydı. Öncelikle odalar pırıl pırıl, nevresimlerinizi bembeyaz ve tertemiz serilmiş halde buluyorsunuz. Ayrıca sürekli sizi güler yüzle karşılayan, sizinle aynı apartta ikamet eden, sürekli muhatap bulabileceğiniz sahipleri var. Huzurlu ve güzel bir tatil için sürekli tercih ve tavsiye edebileceğim bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güzel Apart Otel
Güzel Apart Otel

-

Sahipleri güzel insanlar

Adı gibi "güzel" bir apart. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Sahipleri güzel insanlar. Hepsine teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Adnan Bey güzel apart otel ailesi olarak bizler sizler gibi çok değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. Tesisimizde önce insan odaklı, müşteri memnuniyetini sağlamışsak ne mutlu bizlere.

10 Ağustos 2017, Perşembe 02:10
Aslı Han Otel
Aslı Han Otel

-

Odalar sıfır ayarında ve çok şık döşenmiş

Gerçekten çok güzel ve sakin bir otel. Odaları ve otel çok temiz, kahvaltısı açık büfe ve çeşit açısından çok güzel. Odalar sıfır ayarında ve çok şık döşenmiş. Fiyat açısından çok iyi bir yer. Çok memnun kaldık ve herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seruse Apart Otel
Seruse Apart Otel

-

Hijyen en üst seviyede

Biz 4 gün kaldık ve otelden çok memnunduk, temizlik ve hijyen en üst seviyede. Havuzu da tertemizdi. Güler yüzlü resepsiyon çok memnun kaldık, bayramdan sonra bir daha gideceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palm Beach Otel
Palm Beach Otel

-

Temiz, güzel bir otel

Çok temiz güzel bir otel. Personel ilgiliydi, denize biraz uzak ama özel plajı da çok iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınorfoz Otel
Altınorfoz Otel

-

Açık büfe yetersiz

Personel ilgisiz. Açık büfe yetersiz. Her öğün bayat ekmek vardı. Oda temizlikleri düzenli yapılmıyor. Paramın karşılığını alamadım. Otelin fiyatı çok abartılı. O fiyat standardında bir otel kesinlikle değil. İyi yönleri de var tabi. Denizi temiz ve bakımlı ancak Susanoğlu'nda deniz genel itibariyle temiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Efes Otel
Club Efes Otel

-

Lezzetli yemekler

Tatile gidilecek mekan listelerinin başında yer alabilir. Denize yakın, temiz, nezih, güler yüzlü personel, lezzetli yemekler ve daha nicesi. Gidin, görün. :) Biz memnun kaldık. ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çapanoğlu Apart Otel
Çapanoğlu Apart Otel

-

Hijyen kötü

Hijyen kötü. Havuza havuz demeye şahit ister. Yokuş çıktığınıza değmiyor. İlgi ve müşteri memnuniyeti yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meleğim Pansiyon
Meleğim Pansiyon

-

Huzurlu bir yer

Temiz huzurlu bir yer aile sıcaklığı mevcut çok ama çok memnun kaldım tekrar tekrar teşekkürler

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Umarım bir daha görüşmek kısmet olur. Sağolun.

4 Ağustos 2017, Cuma 15:33
Aslı Han Otel
Aslı Han Otel

-

Kahvaltı kaliteli ve çalışanlar ilgili

Otel süper, her şey çok güzel, kahvaltı kaliteli ve çalışanlar ilgili. Teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tiryakioğlu Apart Otel
Tiryakioğlu Apart Otel

-

Apart tertemiz

Tiryakioğlu Apart Otel'e tavsiye üzerine gittik. Gayet hoş, güler yüz ile karşılandık. Aile işletmesi olması benim için çok önemliydi, hepsi candan insanlar. Apart tertemiz, denize 5 dakika yürüme mesafesinde. Bina yeni yapı, ihtiyacı karşılayan her şey var, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çapanoğlu Apart Otel
Çapanoğlu Apart Otel

-

Hayal kırıklığı

Temizlik sıfır, ilgi alaka yok, koca bir hayal kırıklığı, havlu sabun tabak yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seruse Apart Otel
Seruse Apart Otel

-

Kaliteli bir tesis

Oldukça temiz, kaliteli bir tesis. Çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Hayrettin Bey öncelikle otelimizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz. Otelimizde sizleri yine ağırlamaktan mutluluk duyarız.

8 Ağustos 2017, Salı 11:37
Katipoğlu Apart Otel
Katipoğlu Apart Otel

-

Güvenli ve temiz bir pansiyon

Ben 5 yıldır ailemle gidiyorum. Gayet güvenli ve temiz bir pansiyon. Denize yakınlığı harika... Pansiyonun altındaki lokanta leziz. Mahmut Bey ve ailesine teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cengizhan Otel
Cengizhan Otel

-

Odalar eski ama temiz

Otel aile oteli. İlk gelişimiz. Fahriye abla, Ahmet Bey, Furkan ve Sinem, bir de mutfak ekibi oteli aile oteli yapıyorlar. Kişilere isimlerle hitap ediliyor, bu da müşteriyi memnun ediyor. Deniz çok güzel, havuz küçük, yemekler güzel, odalar eski ama temiz. Otelin kendi şezlongları var. Denizi kendinize ait hissediyorsunuz çünkü yoğunluk az. Tek eleştirecek nokta fiyatlar. Bu konuda Mersin'deki tüm oteller fiyatları yüksek tutuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)