Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Susanoğlu Otelleri

Atakent-Susanoğlu için {{ (filteredHotels).length}} / 47 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Atakent Susanoğlu Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Türkiye'nin her yerinden müdavimlerini sıcak yaz aylarında bağrına basan Mersin Susanoğlu, denizi, uzun kumsalı, huzur veren yapısıyla yıldızını her yıl daha da parlatmaktadır.

Susanoğlu, Mersin'in Silifke ilçesine bağlıdır ve il merkezine 65 km, ilçe merkezine ise 15 km uzaklıkta bulunur. Adana Havaalanı'na olan mesafesi ise 130 kilometredir.

Mersin Susanoğlu, son yılların en çok tercih edilen tatil beldelerinden birisi. Akdeniz'in masmavi sularına açılan birbirinden güzel otelleri ile sürekli bir gelişim gösteriyor.

Mersin Susanoğlu otelleri daha çok butik otel ve apart otellerden oluşuyor. Akdeniz'in uzun süren yaz mevsiminden faydalanmak isteyen tatilciler daha geniş bir zaman dilimi tercih ediyorlar Susanoğlu'nda.

Susanoğlu otelleri, uzun sahilinin gerisinde sıralanıyorlar, denize sıfır değil birçoğu. Daha çok 2 ve 3 yıldızlı tesisler bulunuyor. Susanoğlu otellerinin bu kadar revaçta olmasının en önemli sebeplerinden birisi de, diğer Akdeniz beldelerine göre nem oranının oldukça düşük olması...

Silifke'nin 15 km. doğusunda bulunan Atakent - Susanoğlu limonu, portakalı, mevsimin ilk turfanda çileği, eşsiz kumsalı ile ünlü bir belde...

Akdeniz'in en mütevazı beldelerinden Atakent - Susanoğlu, Mersin ilinin Silifke ilçesine bağlı. Mersin'e 65 km, Silifke'ye ise 15 km uzaklıkta bulunuyor. Adana Havaalanı'na ise 130 km mesafede yer alıyor.

Susanoğlu, Akdeniz beldeleri içinde az nemli havası ve sakin yapısıyla diğer beldelerden ayrılıyor. Uzun sahilinin gerilerinde yer alan yazlıkçı siteleri ile doğallığını hiç kaybetmeyen bir belde. Atakent - Susanoğlu tesis yönünden çok zengin değil. Bu da Susanoğlu'nda yapılaşmanın olmamsına yol açmış.

Susanoğlu 2017 otel fiyatları ise, yazlık beldelerde olduğu gibi kış mevsiminde daha az iken, yaz aylarında biraz daha artış gösteriyor. Atakent Susanoğlu 2017 otel fiyatları her bütçeye hitap edebilecek bir yapıya sahip. Çünkü buranın mütevazı halkı, tatilcilerini, müşteri olarak değil de misafir olarak ağırlamayı tercih ediyorlar.

Susanoğlu 2017 otel fiyatlarının en uygun olduğu yaz sonu ve yaz başını tercih edebilir, Akdeniz'in 9 ay boyunca sahilleri ısıtan güneşinden faydalanabilirsiniz.

Atakent Susanoğlu Hakkında

Atakent - Susanoğlu, Akdeniz bölgesinde Mersin ilinin, Silifke ilçesine bağlı bir tatil beldesidir.

Atakent - Susanoğlu, Mersin'in parlayan yıldızıdır. Son yıllarda oldukça rağbet gören Atakent - Susanoğlu'nun birçok özelliği vardır tatilcileri çeken. Özellikle Mersin ve çevre illerinin yoğun talebi vardır Atakent - Susanoğlu'na.

Atakent - Susanoğlu, Antalya ile Mersin arasında Akdeniz'in gerdanında güzelliği ile büyüler sizi. Birçok sahilden farklı gelir güzelliği Atakent - Susanoğlu'nun. Upuzun plajı tertemizdir, çağırır sizleri kumsala, masmavi pırıl pırıl denize Atakent-Susanoğlu'nda. Yaz erken başlar, geç biter Mersin Susanoğlu'nda. Hem tatilciler hem yerel halk uzun süre burada denizin, kumun, güneşin tadını çıkarma imkânı bulur. Yaz aylarında, özellikle temmuz ve ağustos aylarında çok hareketlenir Susanoğlu. Hem yazlıkçılar, hem de otellerde kalan tatilciler ile dolar plajlar burada.

Mersin Susanoğlu, Akdeniz'in masmavi denizi, sapsarı kumlu kumsalı ile öne çıkıp, deniz, kum, güneş tutkunlarına hitap ederken, aynı zamanda şifalı kumları ile romatizmal rahatsızlıklarına şifa arayanlar için de doğru adrestir. Atakent - Susanoğlu'nda, eşsiz manzarası, berraklığı ile büyüleyen Yapraklı Koyu, 8 ile 28 derece arasında değişen iki tabaka halindeki suyu hoş bir sürpriz yapar Atakent - Susanoğlu tatilcilerine.

Mersin Susanoğlu'nda yaşayan yerel halk, geçimini tarım, balıkçılık ve turizm ile sağlamaktadır. Yaz aylarında Susanoğlu halkı çevrede bulunan yaylalara göç eder. İkliminin elverişliliği ile beldede portakal, limon gibi narenciye ve yurdun ilk doğal çileği yetiştirilir. Avcılar için de gün geçtikçe artan bir ilgi gören Atakent-Susanoğlu'nda ava elverişli alanlarda, av sezonlarında keklik, bıldırcın, geyik gibi av hayvanları avlanmaktadır. Yurdun birçok yerinden hatta yurt dışından avcılar Mersin Susanoğlu'na gelmektedir.

Atakent-Susanoğlu, yaşanması gereken, kelimelere sığmaz bir tatil beldesidir. Eşsiz güzellikte denizi, kumu, yılın uzun bir bölümünde üzerinizde parlayan güneşi mıknatıs gibi çeker tatilcilerini. Gündüz plajda tertemiz geniş ve uzun kumsalında güneşlenip, berrak denizinde serinleyerek geçer gün. Akşam Akdeniz'in nimetlerini tadabileceğiniz hem Mersin Susanoğlu hem de Narlıkuyu'da hizmet veren restoranlar bulunmaktadır. Atakent - Susanoğlu'na araçla 10 dakika mesafede bulunan Narlıkuyu balık restoranları ün yapmıştır. Yine Mersin Susanoğlu'na araçla 15 dakika mesafede bulunan Kızkalesi, plajı ve ismini aldığı denizin ortasında muazzam manzarası ile sizleri selamlayan kalesi görülmeye değer yerlerdir.

Atakent - Susanoğlu akşamları oldukça keyifli geçer. Sahilde manzaranın keyfini sahil boyunca dolaşarak çıkarır tatilciler. Mersin Susanoğlu akşamlarında ister sahilde dolaşarak, ister kafelerde oyunlar oynayarak, ister canlı müzik yapan mekânlarda eğlenerek keyifle geçer zaman.

Atakent - Susanoğlu, birçok konaklama seçeneğine sahiptir. Sahil boyunca sıralanmış bir çok işletme vardır tatilciler için Mersin Susanoğlu'nda. Her geçen gün Atakent - Susanoğlu'nda artan taleplere paralel olarak kaliteli hizmet veren yeni tesisler hizmete girmektedir.

Atakent - Susanoğlu, Akdeniz'in parlayan yıldızı, sakin, ekonomik, sıcacık bir tatil için sizleri bekler.

Atakent Susanoğlu otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Famira Otel Susanoğlu
Famira Otel Susanoğlu

-

Odasının temizliği ve yemekleri güzel

Merhaba, biz hafta sonu eşimle beraber kaldık. Odasının temizliği, yemekleri güzeldi. Sahile de yakın ve havuzu da keyifliydi. Teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yücel Apart Otel
Yücel Apart Otel

-

Tam aile yeri

Otelinizden çok memnun kaldık. Ailece bu 2. senemiz. Temizlik güzel. Herkese tavsiye ederim. Tam aile yeri. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zigana Apart Otel
Zigana Apart Otel

-

Sıcak su akşamları olmuyor

Okuyun bence! Öncelikle müşteriye alaka denen bir şey yok. Wi-Fi var diyorlar ama yoğunluktanmış, biz bağlanamadık. Zaten odada hiç çekmiyor. Sadece resepsiyona yakın yerde çekiyor. 1+1 oda verdiler. Odanın birinde 2 kanepe, diğerinde 2 adet tek kişilik yatak vardı ama kanepelerin üzerindeki lekelerden dolayı oturamadık bile. Sıcak su akşamları olmuyor, onun sebebi de devridaimde sorun oluyormuş, ondanmış. Bir de eşimin tansiyonu yükseldi, az bir şey limon istedim, yasak dediler, vermediler. Diğer yorum yapan arkadaşlar sanırım güzel bir otelde kalmadıkları için burayı iyi sanıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Efes Otel
Club Efes Otel

-

Personel güler yüzlü

Gayet başarılı. Denizde otelin kendi şezlongları ve şemsiyeleri var. Personel güler yüzlü, odalar temiz. Kahvaltı da güzel. Gidilir yani…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özgüven Apart Otel
Özgüven Apart Otel

-

Mükemmel bir yer

Mükemmel bir yer. Ailece gidilmesi gereken en güzel yer bence Susanoğlu'nda.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meleğim Pansiyon
Meleğim Pansiyon

-

Temiz, ferah, huzur dolu

Temiz, ferah, huzur dolu bir pansiyon. Ayhan Bey'in ilgisi ve davranışları için kendisine çok teşekkür ederiz. Çok güzel odaları, banyosu, lavabosu, dolapları, her şeyiyle çok güzel. Bize bir abi olarak yaklaştı, kendisine çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim. Demek oluyor ki önümüzdeki sene de tatil yerimiz belli. Çok teşekkür ederim Ayhan abim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meleğim Pansiyon
Meleğim Pansiyon

-

Temiz ve mütevazi bir yer

Çok temiz ve mütevazi bir yerdi. Gerçekten çok memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nixe Otel
Nixe Otel

-

Personel güler yüzlü ve çok ilgili

Her şey çok iyi. Öncelikle personel güler yüzlü ve çok ilgili. Sonrasında yemekler çok iyi 5 yıldızlı otel konforunda bir yer. Bu sözler bütün ailenin görüşü ve tekrar bütün ekibe teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seruse Apart Otel
Seruse Apart Otel

-

Mükemmel bir apart otel

Gerçekten mükemmel bir apart otel, ailemle birlikte evimizin huzurunda bir tatil yaşadık. Bize bu rahatlığı ve güveni, huzuru sağlayan Seruse Apart Otel'e çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Adem Soy Bey, öncelikle otelimizi tercih ettiğiniz için sizlere biz teşekkür ederiz. Seruse Apart Otel olarak her zaman yine bekleriz.

20 Temmuz 2017, Perşembe 21:30
Seruse Apart Otel
Seruse Apart Otel

-

Temizliği ve güler yüzlü çalışanları

Tatil rotamızı bu sene Mersin olarak karar verdikten sonra kafamda birçok soru işareti vardı, kalacak yer ve deniz temizliği nasıldı, gerçekten Mersin Susanoğlu inanılmaz bir şehir. Seruse Apart Otel ise temizliği ve güler yüzlü çalışanları ile her sene tercih edeceğim yer olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Semra Yılmaz Hanım, Seruse Apart Otel çalışanları olarak yapmış olduğunuz yoruma çok teşekkür ederiz. Her sene yine bekleriz. Teşekkürler.

20 Temmuz 2017, Perşembe 21:36
Susan Hotel
Susan Hotel

-

Yemekler çok güzel

İki yıldır geliyorum. Harika bir yer. Çalışanlar da, sahibi de, hepsi çok iyi. Artık tüm tanıdıklarıma burayı tavsiye ediyorum. Yataklar çok temiz, yemekler çok güzel ve çeşit çok, açık büfe. Benim çocuklarım her yemeği yemezler ama burada çeşit o kadar çok ki, biri olamazsa birini yiyorlar. Gelin, görün, her yıl burayı isteyeceksiniz. Deniz zaten mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Huzur Apart Silifke
Huzur Apart Silifke

-

Sahipleri çok güler yüzlü

Aile ile gelinebilecek en temiz, rahat, ev ortamı olan bir yer. Sahipleri çok güler yüzlü ve ilgili, denize yakın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Susan Hotel
Susan Hotel

-

Personel çok ilgili

Otele direk gittik ve hiç beklemeden odamızı verdiler. Çok uygun ve kahvaltı, akşam yemeği harika. Personel çok ilgili, plaja sadece 2 dakika yürüyorsunuz. Her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Famin Otel
Famin Otel

-

Mükemmel bir ilgi

Famin Otel bu yıl işletme bazında el değiştirmiş olup, Semra Hanım'ın gayretleri ile mükemmel hale getirilmiştir. Harika bir tesis, mükemmel bir ilgi, her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kuzey Apart Otel
Kuzey Apart Otel

-

Güler yüzlü personeli

Deniz manzaralı odaları çok iyi ve temiz, güler yüzlü personeliyle çok güzel ağırlandık, seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Porto
Otel Porto

-

Çok düzenli

Engelli biri olarak hayatımda ilk defa tek başıma tatil yapıp kafa dinlemek istedim ve bunun için otel Otel Porto'yu seçtim, iyi ki de orada kalmışım. Mükemmel bir otel. Çok temiz. Çok düzenli, çok kaliteli bir otel. Otelin sahibi Özcan Bey'e, çalışanlarına ama özellikle bana her konuda yardımcı olan otel müdürü Cemal Bey abime çok teşekkür ederim. Hiçbir zorluk ve sıkıntı yaşamadan çok güzel bir hafta geçirdim, çok teşekkür ederim, sağ olun, var olun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Demirkol bizi tercih ettiniz için çok teşekkürler. Umarım kısa vadede tekrar görüşürüz. Sizin tesisimizden memnun ayrılarak gitmeniz bizler için mutluluk ve motive kaynağıdır. Sizin gibi hayat dolu bir insanla tanışmak güzeldi. Saygılar

18 Temmuz 2017, Salı 11:50
Famin Otel
Famin Otel

-

Sıcak ve samimi ortam

O kadar sıcak samimi bir ortam ki rezervasyonumuz olmaması halinde fırsat yarattılar bize, harika bir ortamdı. Temiz, güvenilir, sakinlik arayanlar için birebir. Her iki plaja da yakın olması avantajı. Teşekkürler Famin Ailesi :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meleğim Pansiyon
Meleğim Pansiyon

-

I spent a very nice holiday

I spent a very nice holiday in a good pansiyon. Ovner Mr Ayhan is a very good man. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mediterranean Resort Hotel
Mediterranean Resort Hotel

-

Kesinlikle gitmeyin

Hayatımda gittiğim en kötü oteldi. Otele özel plaj var dediler, şezlongların arasında boş kalan her kumda halktan insanlar örtü açıp oturuyor. Müdahale eder misiniz deyince edemeyiz diyorlar. Madem aynı parayı vereceksin, neden aynı plajı paylaşasın? Kesinlikle gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aslı Han Otel
Aslı Han Otel

-

Terastaki kahvaltı salonu çok güzel

Güler yüzlü personeli, odaların temizliği, terastaki kahvaltı salonu ve kahvaltı çeşitliliği gayet iyi. Odalar yeni, malzemeler yeni, ev sıcaklığında, temiz, nezih personeline teşekkür eder, anayoldan 200 metre içeride olsa da tercih eden pişman olmaz. Teşekkür ederim Aslı Han Otel Şahin'i ve personeline.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zigana Apart Otel
Zigana Apart Otel

-

Sıcacık bir aile ortamı

Çok beğendik oteli. Temizlik yönünden hiç eksik yok, gönül rahatlığıyla kalınabilecek bir otel. Personellerin güler yüzü, müşterinin her sorunuyla ilgilenilmesi ve sıcacık bir aile ortamının olduğu, kesinlikle bir daha Susanoğlu'na gidecek olursak tek tercihimiz Zigana Apart Otel olacak, seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şehzade Pansiyon
Şehzade Pansiyon

-

Eviniz gibi rahat ve sıcak

Adamlar aşmış. Eviniz gibi rahat ve sıcak. Gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seruse Apart Otel
Seruse Apart Otel

-

Bu yıl daha da güzel olmuş

Geçen sene de gelmiştik. Bu yıl da geçen hafta ailecek geldik. Gerçekten muazzam bir otel. Odalar gerçekten dört dörtlük, bir aparta göre o kadar temiz, düzenli, lüks, konforlu ve ücret olarak da makul. Gerçekten emeği olan herkese teşekkür ederiz. Bu yıl havuz ve kafeteryasıyla daha da güzel olmuş, herkese tavsiye ederim gerçekten çok güzel bir tatil yaptık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Hülya Özgen Hanım Seruse Apart Otel olarak her zaman yeniliklere açık bir oteliz. Gelecek sene daha farklı yeniliklerle görüşmek dileğiyle. Yine bekleriz. Teşekkürler.

20 Temmuz 2017, Perşembe 21:39
Meleğim Pansiyon
Meleğim Pansiyon

-

Güler yüzlü bir yaklaşım

Güzel, temiz ve huzurlu bir tatil geçirdik ailecek... Giderken biraz çekincelerim vardı ama boşuna tedirgin olmuşum... İşletme sahibi Ayhan abinin sıcakkanlı, güler yüzlü bir insan olması kendimizi evimizde gibi hissettirdi. Seneye tatil yerimiz şimdiden belli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cengizhan Otel
Cengizhan Otel

-

Aileler için çok uygun

İki yıl önce bir arkadaş tavsiyesiyle keşfettik. Aileler için çok uygun. Denizi bir harika. Bu sene yemekleri açık büfe yapmışlar. Aile pansiyonu olduğu için Fahriye Hanım ve eşi çok ilgili. Lüks ve denize mesafe konusunda bir takıntınız yoksa (150 metre) uygun fiyata güzel bir tatil yapabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye edebilirim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kuzey Apart Otel
Kuzey Apart Otel

-

Daireler deniz manzaralı

Otelden yeni ayrıldık. Biz çok memnun kaldık. Daireleri çok güzel. Özellikle deniz manzaralı olması muhteşem. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yücel Apart Otel
Yücel Apart Otel

-

Çok hoş ve temiz

Çok hoş ve temiz bir otel. Aile ile gelinecek süper bir mekan. Sahipleri çok iyi ve güler yüzlü. Bir daha gitmeyi düşünüyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zigana Apart Otel
Zigana Apart Otel

-

Güler yüzlü personeller, güzel kahvaltı

Merhabalar, geçen gün gelip kalmıştım ve inanın çok memnun oldum. Allah nasip ederse tekrar geleceğim. Güler yüzlü personel takımıyla, kahvaltısı güzel. Ama mutfak eşyalarının biraz daha hijyene ihtiyacı var. Her şeyiyle mükemmel Zigana Apart Otel ailesine teşekkür ederim. Önümüzdeki tatillerde görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Katipoğlu Apart Otel
Katipoğlu Apart Otel

-

Genel olarak memnunum

Katipoğlu Pansiyon'a 4 yıldır gidiyorum. Genel olarak memnunum, yalnız geçen yıl buzdolabının içi sapsarıydı ve kötü kokuyordu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Katipoğlu Apart Otel
Katipoğlu Apart Otel

-

Mustafa tarafından...

Hiç de güler yüz falan görmedik. Hizmet desen hiç yok. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yücel Apart Otel
Yücel Apart Otel

-

Temiz ve güvenilir bir yer

Geçen yaz 5 gün kaldık çok güzel, temiz ve güvenilir bir yer, gönül rahatlığı ile gidip kalabilirsiniz. Uygun fiyatlı. Güler yüzlü sahipleri var. İyi tatiller şimdiden.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yetsa Apart Otel
Yetsa Apart Otel

-

Temiz odalar ve ilgi muhteşem

Ba-yıl-dık. Nişanlımla içimizde bir şüpheyle gittik fakat gittiğimiz anda karşılaştığımız güler yüz, temiz odalar, ilgi muhteşemdi. Hele ki resepsiyonla ve kafeteryayla ilgilenen kızlar çok güler yüzlü ve cana yakındı. Mersin'deki tek adresimiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bu güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz Merve Hanım. Tekrar görüşmek dileğiyle.

24 Temmuz 2017, Pazartesi 10:07
Güzel Apart Otel
Güzel Apart Otel

-

Nezih, temiz, güler yüzlü

İnternette dolaşırken dikkatimi çekti. Nezih, temiz, güler yüzlü, çalışanlarıyla Susanoğlu'nda gidilecek en güzel apart otel. Güzel bir tatil oldu. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güzel Apart Otel
Güzel Apart Otel

-

Tam bir aile yeri

Üçüncü gelişimiz. Gerçekten nezih ve mükemmel bir ortam. Gidecek olanlara özellikle tavsiye ederim. Güler yüzün bol olduğu, sıcak ilişkilerle dolu tam bir aile yeridir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meleğim Pansiyon
Meleğim Pansiyon

-

Mütavazi bir pansiyon

Gerçekten çok güzel ve mütavazi bir pansiyon. Temizlik, ilgi alaka muhteşem. Kesinlikle gidin derim..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Katipoğlu Apart Otel
Katipoğlu Apart Otel

-

Temiz, konforlu ve güvenilir

Güler yüz ilgi ve alaka çok hoş. Duş, TV, klima, 24 saat sıcak su.. Temiz, konforlu ve güvenilir bir ortam. Yeri plaja 100 m. Fiyat 120 TL günlük. 100 TL olması uygun olur diye düşünüyorum. Otelin altında bulunan fırındaki lahmacun on numara. Başka yerlerde bir şey yenmiyor mesela tantuni tavuk döner... Yapanlar yiyor mu diye merak ediyorum.. Yenmiyor. Şu anda keşke 5 gün boyunca lahmacun yeseydim diyorum. Kahvaltıyı odada yaptık her gün. Market olarak carrefour şok a101 mevcut. Katipoğlu ile 2018 yazında tekrar buluşacağız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özgüven Apart Otel
Özgüven Apart Otel

-

Güler yüzlü ilgi on numara

Ben böyle bir tesis görmedim. Bodrum Alanya Antalya Didim'de tatil yaptım, oralarda bile böyle keyif almadım, tam aile ortamı, güler yüz, temiz hijyenik kendi evimizde gibi rahatız. Güneşin keyfi havuzla birlikte çok güzel, keyif verici bir yer, artık buradayım, daha da bir yere gitmem. Özellikle personelin güler yüzü ilgisi on numara, sanki otelin sahibi bizlermişiz gibi odalar tertemiz, havuz desen pırıl pırıl, Özgüven Apart Otel'in İsa Bey'e ve ekibine çok ama çok teşekkür ederiz, bizi kendi evimizdeymiş gibi rahat ettirdiği için. Özgüven Apart bir ayrıcalıktır, buraya gelmeyen hayatının hatasını yapar, ben her hafta sonu Adana'dan kalkıp buradayım, burası cennet cennet, teşekkür ederiz Özkarlıoğlu Ailesi olarak saygılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Porto
Otel Porto

-

İlk adımdan çıkışa kadar harika

Atakent Susanoğlu'na gelip uğrayacağım tek otel, çok temiz, ferah ve ilgili, güler yüzlü personeline sahip otele ilk girdiğinde yeniliği ilk basamaktan son basamağa kendini çok şaheser bir şekilde göstermekte. Gerek ailenizle gerek arkadaşlarınızla çok rahat edebileceğiniz bir otel. Ben çok memnun kaldım, özellikle Cemal Bey'e çok teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Adem Bey tercihiniz için teşekkürler. Umarım kısa zamanda tekrar sizleri misafir ederiz, saygılar.

6 Temmuz 2017, Perşembe 21:18
Yücel Apart Otel
Yücel Apart Otel

-

Rahatınız için düşünülmüş

Geçen yıl 10 gün kaldık ve ailecek çok rahat ettik. Tesis tam bir aile ortamı rahatınız için her şey düşünülmüş. Bayram Bey ve ailesine teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bulut Apart Otel
Bulut Apart Otel

-

Hijyenik ortam

Öncelikle Halil Bey ve Emine Hanım'a sonsuz teşekkür ederim. Böyle bir hijyenik ortam, sakin, her şeyden güzel, kendi evimde hissettim. Güzel ortam için sizlere teşekkür ederim. İnşallah seneye görüşmek üzere, teşekkürler. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksay Apart Susanoğlu
Aksay Apart Susanoğlu

-

En güzel yanı temizliğiydi

Geçen yaz ailece 5 gün konakladığımız bu otelin en güzel yanı temizliğiydi. Daha önce kaldığımız apart otellerde yaşadığımız kirlilik sorunundan dolayı buraya da tedirgin gelmiştik ancak temizlik konusunda sorun yaşamadık. Sahile de yakın, sadece oldukça yoğun bir ana caddeyi geçmek gerektiğinden çocukla dikkatli olmak gerekiyor ama bölgedeki tüm apartlar zaten yolun aynı tarafında. Deniz manzaralı oda ve balkonu da çok güzeldi. Tek olumsuz yanı dairelerin çok küçük olması ve çamaşır makinesi bulunmamasıydı. Gerçi çamaşırlarımızı alıp yıkamayı da teklif ettiler. Kısacası çok güzel ve rahat bir tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yetsa Apart Otel
Yetsa Apart Otel

-

Rahat, konforlu, şık

Rahat, konforlu, şık ve nezih bir apart. Temizlik konusunda çok titizler. Her şeyiyle çok güzel. Odaları geniş ve ferah. Köy kahvaltıları şahane. Dört dörtlük bir apart otel. Bir sonraki tatilde görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Göktuğ Bey güzel düşünceleriniz için teşekkürler, sizlere rahat bir ortam sağlayıp misafir ettiysek ne mutlu bize. İlerki tatillerde görüşmek dileğiyle hayırlı günler dileriz.

10 Temmuz 2017, Pazartesi 04:47
Tiryakioğlu Apart Otel
Tiryakioğlu Apart Otel

-

İlgi ve alaka harika

Rezervasyon görüşmesinden geldiğimiz ilk ana kadar ilgi ve alaka harika. Tesis yeni, cihazlar yeni... Denize mesafeyi sorun etmeyenler için kafa dinlemeye uygun. Burada bugün 2. Günümüz, şimdiden 3-4 arkadaşıma tavsiye ettim. En kısa sürede tekrar gelmek isterim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Famin Otel
Famin Otel

-

Samimi, ilgili ve temiz

Hafta sonu kaldım. Samimi, ilgili ve temiz olması benim için önemliydi. Bu özelikleri buldum. Semra Hanım'a teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eser Apart Otel
Eser Apart Otel

-

Havuz küçük ama güzel

Şimdiye kadar gittiğimiz en iyi apart otel, odalar çok temiz, rahat çok rahat bir ortamı var, havuz küçük ama güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cennet Apart Silifke
Cennet Apart Silifke

-

Tam aile yeri

İki yıl üst üste gittim. Aynı dairede kaldım. Temiz, ferah bir ortam. Klimalı, deniz manzaralı, çok memnun kaldım. Bu sene yine gitmeyi düşünüyorum ve aynı dairede kalmayı istiyorum. Hizmet güzel, temizlik güzel, herkese tavsiye ederim. Tam aile yeri. Cennet ablaya, saygılar ve selamlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çapanoğlu Apart Otel
Çapanoğlu Apart Otel

-

Havuzun temizliği

Çapanoğlu Apart Otel, çalışanların güler yüzlülüğü, sabahları köy kahvaltısı vermektedirler. Havuzun temizliği ve kuşbakışı deniz manzaralı çok havadar odalarıyla Susanoğlu'nda ender kalınabilecek yerlerdendir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Atakent Tolga Pansiyon
Atakent Tolga Pansiyon

-

Kendi evinizdeymiş gibi

Yeminle tek kelimeyle kendi evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz. Ayten teyze, Ahmet amca çok mükemmel insanlar. Yani kısacası huzurlu bir tatil için tercihinizi Atakent Tolga Pansiyon'dan yana ediniz. Pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zigana Apart Otel
Zigana Apart Otel

-

Personeli güler yüzlü

İlk deneyimimizde Zigana Apart Otel'da bayramda kaldık, güzel bir 3 gün tatil geçirdik. Kahvaltısı güzeldi. Çocuklar için havuz var. Denize yakın, personeli güler yüzlü. Ben yorumların birçoğunu okudum, katılmıyorum. Herkes kendi düşüncesini yazabilir ama fazla abartmışlar. Gidip deneyin, yorumlara aldanmayın. Memnun kalırsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Huzur Apart Silifke
Huzur Apart Silifke

-

Çok temiz ve nezih

Gerçekten çok temiz ve nezih bir aile yeridir. Çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)