Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Susanoğlu Otelleri

Atakent-Susanoğlu için {{ (filteredHotels).length}} / 49 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Atakent Susanoğlu Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Türkiye'nin her yerinden müdavimlerini sıcak yaz aylarında bağrına basan Mersin Susanoğlu, denizi, uzun kumsalı, huzur veren yapısıyla yıldızını her yıl daha da parlatmaktadır.

Susanoğlu, Mersin'in Silifke ilçesine bağlıdır ve il merkezine 65 km, ilçe merkezine ise 15 km uzaklıkta bulunur. Adana Havaalanı'na olan mesafesi ise 130 kilometredir.

Mersin Susanoğlu, son yılların en çok tercih edilen tatil beldelerinden birisi. Akdeniz'in masmavi sularına açılan birbirinden güzel otelleri ile sürekli bir gelişim gösteriyor.

Mersin Susanoğlu otelleri daha çok butik otel ve apart otellerden oluşuyor. Akdeniz'in uzun süren yaz mevsiminden faydalanmak isteyen tatilciler daha geniş bir zaman dilimi tercih ediyorlar Susanoğlu'nda.

Susanoğlu otelleri, uzun sahilinin gerisinde sıralanıyorlar, denize sıfır değil birçoğu. Daha çok 2 ve 3 yıldızlı tesisler bulunuyor. Susanoğlu otellerinin bu kadar revaçta olmasının en önemli sebeplerinden birisi de, diğer Akdeniz beldelerine göre nem oranının oldukça düşük olması...

Silifke'nin 15 km. doğusunda bulunan Atakent - Susanoğlu limonu, portakalı, mevsimin ilk turfanda çileği, eşsiz kumsalı ile ünlü bir belde...

Akdeniz'in en mütevazı beldelerinden Atakent - Susanoğlu, Mersin ilinin Silifke ilçesine bağlı. Mersin'e 65 km, Silifke'ye ise 15 km uzaklıkta bulunuyor. Adana Havaalanı'na ise 130 km mesafede yer alıyor.

Susanoğlu, Akdeniz beldeleri içinde az nemli havası ve sakin yapısıyla diğer beldelerden ayrılıyor. Uzun sahilinin gerilerinde yer alan yazlıkçı siteleri ile doğallığını hiç kaybetmeyen bir belde. Atakent - Susanoğlu tesis yönünden çok zengin değil. Bu da Susanoğlu'nda yapılaşmanın olmamsına yol açmış.

Susanoğlu 2018 otel fiyatları ise, yazlık beldelerde olduğu gibi kış mevsiminde daha az iken, yaz aylarında biraz daha artış gösteriyor. Atakent Susanoğlu 2018 otel fiyatları her bütçeye hitap edebilecek bir yapıya sahip. Çünkü buranın mütevazı halkı, tatilcilerini, müşteri olarak değil de misafir olarak ağırlamayı tercih ediyorlar.

Susanoğlu 2018 otel fiyatlarının en uygun olduğu yaz sonu ve yaz başını tercih edebilir, Akdeniz'in 9 ay boyunca sahilleri ısıtan güneşinden faydalanabilirsiniz.

Atakent Susanoğlu Hakkında

Atakent - Susanoğlu, Akdeniz bölgesinde Mersin ilinin, Silifke ilçesine bağlı bir tatil beldesidir.

Atakent - Susanoğlu, Mersin'in parlayan yıldızıdır. Son yıllarda oldukça rağbet gören Atakent - Susanoğlu'nun birçok özelliği vardır tatilcileri çeken. Özellikle Mersin ve çevre illerinin yoğun talebi vardır Atakent - Susanoğlu'na.

Atakent - Susanoğlu, Antalya ile Mersin arasında Akdeniz'in gerdanında güzelliği ile büyüler sizi. Birçok sahilden farklı gelir güzelliği Atakent - Susanoğlu'nun. Upuzun plajı tertemizdir, çağırır sizleri kumsala, masmavi pırıl pırıl denize Atakent-Susanoğlu'nda. Yaz erken başlar, geç biter Mersin Susanoğlu'nda. Hem tatilciler hem yerel halk uzun süre burada denizin, kumun, güneşin tadını çıkarma imkânı bulur. Yaz aylarında, özellikle temmuz ve ağustos aylarında çok hareketlenir Susanoğlu. Hem yazlıkçılar, hem de otellerde kalan tatilciler ile dolar plajlar burada.

Mersin Susanoğlu, Akdeniz'in masmavi denizi, sapsarı kumlu kumsalı ile öne çıkıp, deniz, kum, güneş tutkunlarına hitap ederken, aynı zamanda şifalı kumları ile romatizmal rahatsızlıklarına şifa arayanlar için de doğru adrestir. Atakent - Susanoğlu'nda, eşsiz manzarası, berraklığı ile büyüleyen Yapraklı Koyu, 8 ile 28 derece arasında değişen iki tabaka halindeki suyu hoş bir sürpriz yapar Atakent - Susanoğlu tatilcilerine.

Mersin Susanoğlu'nda yaşayan yerel halk, geçimini tarım, balıkçılık ve turizm ile sağlamaktadır. Yaz aylarında Susanoğlu halkı çevrede bulunan yaylalara göç eder. İkliminin elverişliliği ile beldede portakal, limon gibi narenciye ve yurdun ilk doğal çileği yetiştirilir. Avcılar için de gün geçtikçe artan bir ilgi gören Atakent-Susanoğlu'nda ava elverişli alanlarda, av sezonlarında keklik, bıldırcın, geyik gibi av hayvanları avlanmaktadır. Yurdun birçok yerinden hatta yurt dışından avcılar Mersin Susanoğlu'na gelmektedir.

Atakent-Susanoğlu, yaşanması gereken, kelimelere sığmaz bir tatil beldesidir. Eşsiz güzellikte denizi, kumu, yılın uzun bir bölümünde üzerinizde parlayan güneşi mıknatıs gibi çeker tatilcilerini. Gündüz plajda tertemiz geniş ve uzun kumsalında güneşlenip, berrak denizinde serinleyerek geçer gün. Akşam Akdeniz'in nimetlerini tadabileceğiniz hem Mersin Susanoğlu hem de Narlıkuyu'da hizmet veren restoranlar bulunmaktadır. Atakent - Susanoğlu'na araçla 10 dakika mesafede bulunan Narlıkuyu balık restoranları ün yapmıştır. Yine Mersin Susanoğlu'na araçla 15 dakika mesafede bulunan Kızkalesi, plajı ve ismini aldığı denizin ortasında muazzam manzarası ile sizleri selamlayan kalesi görülmeye değer yerlerdir.

Atakent - Susanoğlu akşamları oldukça keyifli geçer. Sahilde manzaranın keyfini sahil boyunca dolaşarak çıkarır tatilciler. Mersin Susanoğlu akşamlarında ister sahilde dolaşarak, ister kafelerde oyunlar oynayarak, ister canlı müzik yapan mekânlarda eğlenerek keyifle geçer zaman.

Atakent - Susanoğlu, birçok konaklama seçeneğine sahiptir. Sahil boyunca sıralanmış bir çok işletme vardır tatilciler için Mersin Susanoğlu'nda. Her geçen gün Atakent - Susanoğlu'nda artan taleplere paralel olarak kaliteli hizmet veren yeni tesisler hizmete girmektedir.

Atakent - Susanoğlu, Akdeniz'in parlayan yıldızı, sakin, ekonomik, sıcacık bir tatil için sizleri bekler.

Atakent Susanoğlu otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Aslı Han Otel
Aslı Han Otel

-

Odalar güzel

Bu otele 2 defa gelmemiz. Otelimizin odalar güzel, hizmet anlayışı fevkalade. Resepsiyon personelleri müşteriye karşı mütevazı ve saygılı. Bence hiçbir eksiği yok, 5 gün kaldık ailecek. Ve açık büfe kahvaltı güzel, her şey dahil, temizlik güzel. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yücel Apart Otel
Yücel Apart Otel

-

Çalışanlar güler yüzlü

Denize yakın, marketlere, çarsıya yakın, temiz, çalışanlar güler yüzlü. Düşünmeden kalabileceğiniz bir yer. 3 gün kaldık, çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aslı Han Otel
Aslı Han Otel

-

Odalar güzel

Otelde Temmuz 2018'de kaldık eşim ve çocuğumla, gayet memnun kaldık. Odalar güzel, temiz ve yeterli idi. İnternet güçlü ve kullanılabilirdi. Kahvaltısında bence fazlasıydı. Fiyat/performans olarak bakarsak mükemmel idi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gümüş Hotel
Gümüş Hotel

-

Harika bir otel

Harika bir otel. Çok temiz. Antakya gitmeden bu yıl yine kalmayı düşünüyoruz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Effe Apart Hotel
Effe Apart Hotel

-

Kahvaltıda her şey pörsümüş

2015 yılında, 2 defa kaldım. her şey gayet iyiydi, fiyat da uygundu. Memnun kaldığımdan dolayı 2017 yılında tekrar gittim 1 haftalık rezervasyon yaptırarak ve kaparo ödeyerek. Gece yarısı otele giriş yaptım uzun bir yolculuktan sonra. Kayıt işlemleri abartısız 20 dakika sürdü. Odaya çıktım, çarşaf ve yastık kılıfları ütüsüzdü ve yastık kılıfında kısa saç telleri vardı. Sabah kahvaltıya indim, kahvaltıda her şey pörsümüş vaziyetteydi. Ücretli olduğu halde tost yaptırdım, onu dahi yiyemedim. O kadar kötüydü. Geri kalan 6 gün dışarıda kahvaltı yaptım. Odada havlu yoktu, ilk gün kahvaltıdan itibaren banyo havlusu istedim. Saat 16'ya kadar getirmediler. Bu arada BİM çok yakın. Gittim, temizlik malzemesi aldım ve odada temizlik yaptım. 2 tane, belki 3 tane ergen kız çalışıyordu, tırnaklar ojeli, sivil kıyafetli ve makyajlı. Nasıl temizlik yapılacağından bir haberler. Perdeler o kadar kirliydi ki... Her açıp kapatışımda el yıkamak zorunda kaldım. Sayın otel sahibi, kamuya açık çalışıyorsanız ve kötü hizmet sunup iyi ücret alıyorsanız eleştiriye açık olmalısınız. Ve hizmetlerinizi daha iyiye taşımak zorundasınız. Türkiye'nin birçok yerinde tatil yaptım. Ama sizde yaşadığım sorunu hiçbir yerde yaşamadım. 10 verilen yorumları kendiniz yazıyorsunuz ya da çalışanlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aslı Han Otel
Aslı Han Otel

-

Kahvaltılı olması güzel

Bence vermiş olduğum paraya göre oldukça iyi bir otel. İlk gün odaya girdiğimde karşılaştığımız temizlik sorunu haricinde sıkıntım olmadı. Kahvaltılı olması güzel bir durum. Ekstra kahvaltı için masrafın çıkmaz. Bu paraya değer bence. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın YÜKSEKOĞLU, öncelikle otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Otelimizden memnun ayrılmanız bizi çok mutlu etti. Bir dahaki ziyaretinizde de memnun kalmanız için elimizden geleni yapacağız. Sizlere hizmet etmek bizim için onurdu. Ayrıca çok değerli yorumlarınız ve puanlarınız bizim için ilave motivasyon kaynağı oldu. Sizleri en kısa zamanda otelimizde tekrar ağırlamak ümidiyle teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla. Aslı Han Otel

12 Temmuz 2018, Perşembe 17:09
Famira Otel Susanoğlu
Famira Otel Susanoğlu

-

Odalar temiz ve geniş

Tam bir aile oteli. Terasta havuz süper. Odalar temiz ve geniş. Çalışanlar güler yüzlü. Kahvaltı çeşidi bol. Denize yakın. Hiç tereddüt etmeden gidilecek yer. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için size teşekkür ederiz. Otelimizden memnun ayrılmanız bizi ve ekibimizi çok mutlu etti. Bir sonraki ziyaretinizde de memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya azim göstereceğiz. Ayrıca çok değerli yorumlarınız bizim için ilave motivasyon kaynağı oldu. Sizleri en kısa zamanda otelimizde ekip arkadaşlarımızla birlikte tekrar ağırlamak ümidiyle teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla. Famira Otel Susanoğlu

12 Temmuz 2018, Perşembe 15:02
Altınorfoz Otel
Altınorfoz Otel

-

İlgisiz bir personel

Rezervasyondaki kız tatilimizi mahvetti. Bu kadar alakasız, ilgisiz bir personel 4 yıldız otele yakışmadı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Huzur Apart Silifke
Huzur Apart Silifke

-

Odaların güzelliği

Apart güzel, iyi insanlar, güler yüzünüz hiç solmasın. Odaların güzelliği, sizlerin kalbinizin güzelliği, Selahattin amcam ve Kadriye abla, sizlerin güzel ilgisi, Selahattin amcanın güzelim çayı, akşamları muhabbetiniz inanın tatilden çok bir aile sıcaklığını hissettirdi. İyi ki varsınız, iyi ki sizlerle tanışmışım. Ailemiz olarak sizleri çok sevdik. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yetsa Apart Otel
Yetsa Apart Otel

-

Odalar tertemiz

Öncelikle işletme sahibine ve çalışanlara teşekkür ederim. Her şey çok iyiydi, odalar tertemiz, uygun fiyat ve en önemlisi güler yüz. Bir daha Mersin'de tercih edeceğim tek apart otel olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksay Apart Susanoğlu
Aksay Apart Susanoğlu

-

Denize yakınlığı

Selamlar. Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine eşim ve çocuklarımla birlikte gittim. 4 gün kaldım. 1+1 yazlığım olsa ancak bu kadar rahat ederdim. Temizliği, denize yakınlığı, çevredeki alışveriş imkanı ve ulaşım çok iyi idi. Otel sahibi Mehmet Bey'e ve çalışanlara çok teşekkür ederiz. Yine tercih edeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmiye Pansiyon Mersin
Palmiye Pansiyon Mersin

-

Plaja yakınlık

Tertemiz, sıcacık bir aile ortamı ve çocuklarımızla güvenle kalacağımız harika bir mekan. Deniz manzarası ve plaja yakınlık süper ötesi. Her şey için kocaman teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmiye Pansiyon Mersin
Palmiye Pansiyon Mersin

-

Çok güzel bir hizmet

Çok güzel bir hizmet, denize oldukça yakın ve oldukça ilgililer. Aile ortamı süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palm Beach Otel
Palm Beach Otel

-

Çalışanlar son derece kibar

Doğa cenneti Yapraklı Koy ve Susanoğlu Plajı'na çok çok yakın muhteşem bir otel. Tüm çalışanlar son derece kibar ve işinde profesyonel. İşletme müdürü bir o kadar ilgili ve yardımsever. Temizlik deseniz 5 yıldızlı otelden geri kalır yanı yok. İstediğiniz zaman odanızı temizleyebiliyorlar. Her yer pırıl pırıl. Odalarında sıfır klimalar var. Balkonda kahve içmelisiniz. Susanoğlu Plajı'nda otelin kendi şezlongları ve başında görevlisi var. Sabahları 8-9 arası açık büfe kahvaltı ve akşam 4-5 arası kek, pasta, çay, meyve benzeri ikramları güzeldi. Anlatmakla bitmez, biz çok memnun kaldık. Buralara geldiğimde bu otelden başka yerde kalmam!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cennet Apart Silifke
Cennet Apart Silifke

-

Deniz çok yakın

Çok güzel, apart temiz, fiyatlar uygun, herkese tavsiye ederim. Deniz çok yakın, 100 metre. İşletmeci Cennet Hanım her şeyinizle ilgileniyor. Çok kibar birisi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmiye Pansiyon Mersin
Palmiye Pansiyon Mersin

-

Aşırı derecede mükemmel

Aşırı derecede mükemmel. Titiz mi titiz temizlik. Samimi, sıcak karşılama. Fevkalade deniz manzarası. :)))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmiye Pansiyon Mersin
Palmiye Pansiyon Mersin

-

Kaliteli bir ortamdı

Güzeldi, kaliteli bir ortamdı. Çok beğendim. Öğrenci olmama rağmen dört gün rahat bir şekilde geçirebildik. Yer konum bakımından her yere ulaşmak da çok kolay.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nevlife Apart Otel
Nevlife Apart Otel

-

Muhteşem deniz manzarası

Hem sıcakkanlı sahipleri hem de tertemiz her şeyi tam odalarıyla gönül rahatlığıyla konaklama yapabileceğiniz çok güzel bir ortam. Muhteşem deniz manzaralı odasıyla yaptığımız 2 günlük tatil bile harikaydı sayelerinde :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aslı Han Otel
Aslı Han Otel

-

Fiyat kalite endeksi uygun olan bir otel

3 yıldır Aslıhan Otel'i tercih ediyorum. Temizlik konusunda gerçekten çok dikkatliler. Fiyat kalite endeksi uygun olan bir otel. Ek olarak kahvaltı mevcut. Gelmek isteyenlere tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Tümer, öncelikle otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Otelimizden memnun ayrılmanız bizi çok mutlu etti. Bir dahaki ziyaretinizde de memnun kalmanız için elimizden geleni yapacağız. Sizlere hizmet etmek bizim için onurdu. Ayrıca çok değerli yorumlarınız ve puanlarınız bizim için ilave motivasyon kaynağı oldu. Sizleri en kısa zamanda otelimizde tekrar ağırlamak ümidiyle teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla. Aslı Han Otel

11 Temmuz 2018, Çarsamba 12:43
Mehmet Kılınç Apart
Mehmet Kılınç Apart

-

İlgi ve hoş sohbet

Aile sıcaklığıyla bir misafirhane arayanlar tereddüt etmeden gidebilir. Evimizi aratmayan bir ortamda tatil yapmanın tadını çıkardık. İlgi ve hoş sohbetleriyle tatilimize renk verdiler. Bu güzel ortamı oluşturan Mehmet Bey ve ailesine çok teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Famira Otel Susanoğlu
Famira Otel Susanoğlu

-

Aile sıcaklığı harika

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, aile sıcaklığı ve samimi ortam çok güzel. Profesyonel işletmeciliği ile müşteri memnuiyetine çok önem vermekteler. Çok memnun kaldık, teşekkürlerimi ve memnuniyetimi ayrıca buradan da belirtmek istedim... Mutlaka ziyaret ediniz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için size teşekkür ederiz. Otelimizden memnun ayrılmanız bizi ve ekibimizi çok mutlu etti. Bir sonraki ziyaretinizde de memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya azim göstereceğiz. Ayrıca çok değerli yorumlarınız bizim için ilave motivasyon kaynağı oldu. Sizleri en kısa zamanda otelimizde ekip arkadaşlarımızla birlikte tekrar ağırlamak ümidiyle teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla. Famira Otel Susanoğlu

10 Temmuz 2018, Salı 12:03
Cengizhan Otel
Cengizhan Otel

-

Çok güzel bir işletme

Ailece 4 yıldır her yaz bir hafta kalıyoruz. Çok güzel bir işletme. Gerek işletmecileri gerekse personeli çok iyi insanlar. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tiryakioğlu Apart Otel
Tiryakioğlu Apart Otel

-

Merkezi bir konumda

Ankara'dan ailemle gittik üç gün kaldık. Çok temiz ve güvenilir, ayrıca çalışanları ilgili iyi insanlar. Denize de yürüyerek gidilebilecek mesafede merkezi bir konumda tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seruse Apart Otel
Seruse Apart Otel

-

Her şey yeni ve temiz

Tam anlamıyla mükemmel, her şey yeni ve temizlik derseniz şahane, beş yıldızlı otelden daha konforlu, yıllardır Susanoğlu'na gidip geliriz böyle bir yeri ilk defa görebildim, gerçekten emeklerini hak eden insanlar seneye yine buradayız inşallah.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

İsmail Bey bizleri tercih ettiğiniz için asıl biz teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz efendim.

9 Temmuz 2018, Pazartesi 20:55
Seruse Apart Otel
Seruse Apart Otel

-

Candan teşekkür ediyorum

Selam-aleyküm ben de geçen yıl Seruse Hotel'de 2 gece kaldım gerçekten çalışan kardeşlerime candan teşekkür ediyorum. Sercan kardeşime özellikle güler yüzlü ve candan olması sebebiyle çok teşekkür ediyorum. Tek kelimeyle harika, Allah razı olsun hepinizden.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Seyfali Bey, değerli yorumlarınız bizi mutlu etmekte efendim teşekkür ederiz. Tekrardan bekleriz.

11 Temmuz 2018, Çarsamba 18:16
Club Efes Otel
Club Efes Otel

-

Yemekleri yemek değil

Yemekleri yemek değil, kahvaltısı kahvaltı değil, temizliği değil, personelin tutumu tutum değil, daha ne olsun? Tatilin kötü geçmesi için adres bu otel. Biz 6 gün için geldik, 1 gece anca kaldık. Tatiliniz kötü geçsin diye adres bu otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tiryakioğlu Apart Otel
Tiryakioğlu Apart Otel

-

Temiz, sakin ve güvenilir

Ankara'dan gittik, ailemle beraber burada üç gün kaldık. Gerçekten çok temiz, sakin ve güvenilir bir aile yeri. Denize yürüyerek çok rahat gidip geldik. O tarafa gidenlerin başka yer aramasına gerek yok...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gökhan Apart
Gökhan Apart

-

Temizlik çok iyi

Denize oldukça yakın, binanın önünde sadece bir bina ve Mersin-Silifke yolu var, üst geçitten iniyorsunuz ve deniz. Yalnız Susanoğlu halk plajında duş, tuvalet, şezlong, şemsiye, vb. hizmetler paralı, apartta hijyen ve temizlik çok iyi. Aile işletmesi olduğu için sahibi Gökhan Bey gayet ilgili, kendisine teşekkür ederim. Alışveriş alternatifleri oldukça iyi, binanın hemen önünde Carrefour var, ayrıca A101 ve Şok market aparta yakın sayılır, biz alışverişimizi A101'den yaptık, fiyatları Carrefour'a göre daha uygundu, Şok marketin fiyatları da iyi, yakınlarda Bim göremedik, sadece Silifke tarafından gelirken yol üzerinde var. Park yeri falan uygun olduğu için alışveriş rahat yapılabilir. Unutmadan söyleyeyim; apartın kendine ait yaklaşık 10 arabalık otoparkı var. Tatil yapmak isteyenlere tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Topçuoğlu Apart
Topçuoğlu Apart

-

Deniz 2 dakika

Her şey harika, her şey müthiş. Deniz 2 dakika, yolda manzara müthiş. Sadece internet çok yavaş, başka her şey full + full.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Famin Otel
Famin Otel

-

Hizmet ve kalite

Her şey çok güzeldi, güler yüz, hizmet ve kalite, o fiyata kalınabilecek tek otel. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Efes Otel
Club Efes Otel

-

Hizmette sınır yok

Yemekler gayet güzel ve leziz, çalışan ekip kadrosu güler yüzlü. Özellikle gece personelleri işlerini haklarıyla yapıyorlar. Odalar fazlasıyla hijyenik, hizmette sınır yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kriti Hotel
Kriti Hotel

-

Deniz harika

İşletmenin müşteri memnuniyeti hedefi var ve bu kaldığımız sürece hissettirildi. İnşallah devam edersiniz bu şekilde. Otelin önündeki deniz harika, çocuklar için plaja gitmek gerekli, araçla 2 dakika, yürüme 7-8-9 dakika. Bir de işletme sabah açık büfeyi hazırlayıp bırakmıyor ve siz geldikçe kişiye özel kahvaltı hazırlıyor desem yeridir. Yani tavsiye edilir, gönül rahatlığıyla ailecek gidebileceğiniz güzel bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Katipoğlu Apart Otel
Katipoğlu Apart Otel

-

Güler yüzlü bir ortam

Konum itibariyle sahil, market, fırın, vb. yerlere çok yakın. Güler yüzlü bir ortam, ihtiyaç duyulan şeyler mevcut, su, klima, TV gibi ihtiyaçlarda bir sorun yok, tek eksik yanı WC temizliği. Bunun dışında her şey çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Famin Otel
Famin Otel

-

Bizleri iyi ağırladılar

Otel işletmecisi ve personeline teşekkürler, gerçekten bizleri iyi ağırladılar. Aile ile gelinebilecek güzel bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınorfoz Otel
Altınorfoz Otel

-

Çocuklar için uygun bir ortam

2-5 Temmuz 2018 tarihlerinde kaldık. Personel güler yüzlü ve ilgili. Yemekler harika. Odalar geniş ve rahat. Çocuklar için uygun bir ortamı var. Ailelerin tercih edebileceği temiz bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güzel Apart Otel
Güzel Apart Otel

-

Denize yakınlığı

Gerçekten güzel, ailecek kalınabilecek bir mekan. Gerek denize yakınlığı gerek bütçeye uygunluğu ile tatilinizin tadına varabileceğiniz temiz aile apartı. Sevgilerimle…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel Apart Otel ailesi olarak teşekkür ederiz. Selamlar, saygılar.

9 Temmuz 2018, Pazartesi 11:56
Famira Otel Susanoğlu
Famira Otel Susanoğlu

-

Kaçacak bir yer

Bir daha şehrin stresinden yorulup kaçacak bir yer aradığımızda bir daha burası olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için size teşekkür ederiz. Otelimizden memnun ayrılmanız bizi ve ekibimizi çok mutlu etti. Bir sonraki ziyaretinizde de memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya azim göstereceğiz. Ayrıca çok değerli yorumlarınız bizim için ilave motivasyon kaynağı oldu. Sizleri en kısa zamanda otelimizde ekip arkadaşlarımızla birlikte tekrar ağırlamak ümidiyle teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla. Famira Otel Susanoğlu

9 Temmuz 2018, Pazartesi 11:37
Club Efes Otel
Club Efes Otel

-

Şikayet dinleniyor, çözüm yok

5 senedir Efes Otel'i Susanoğlu'ndaki evimiz olarak görüyorduk ama hiç de öyle değilmiş aslında dün giriş yaptığım otelden sabahın olması ve çıkış yapmak için sabırsızlandım ötele hiç yenilik yapılmaz mı bu sene hiçbir şey istediğimiz gibi değildi. Yemekler kötü, personel iyi niyetli ama acemi resepsiyondaki arkadaşlar bir tek şikayet dinliyor haklısınız efendim dışında bir şey söylemiyorlar neyse bize Antalya yolu gözüktü bir daha asla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nevlife Apart Otel
Nevlife Apart Otel

-

Denize yürüme mesafesinde

7 günlük tatilimizi geçirdiğimiz Susanoğlu'nda ilçenin en iyi oteli diyebileceğim bir mekanda tatil yaptık. Otel sahiplerinin cana yakınlığı odaların temizliği son derece muntazamdı klima televizyon buzdolabı mutfak eşyaları her şey mevcut internet de var. Araç park sorun olmayan denize yürüme mesafede tatilinizi çok uygun fiyatlara yapabileceğiniz bir otel kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palm Beach Otel
Palm Beach Otel

-

Susanoğlu'na yürüme mesafesi

Susanoğlu plajı ile Yapraklı Koy arasında kalınabilecek tek adres. Odalar pırıl pırıl. Personel çok aşırı ilgili. Kahvaltı açık büfe ve bol çeşitli doyurucu. İnternetteki yorumlara bakarak geldim buraya ve abartmadan söylüyorum bu mevkide bu fiyata kalınacak en güzel yer. Susanoğlu yürüyerek 10 15 dk. Dahası şezlong şemsiye ve havlu hizmetleri otele ait. Temizliği anlatmaya gerek yok gelip görmek lazım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Doğan, öncelikle otelimizi tercih ettiğiniz için ve gözlemlerinizi dile getirdiğiniz çok teşekkür ederiz. Ayrıca çok değerli yorumlarınız ve puanlarınız bizim için ilave motivasyon kaynağı oldu. Otelimizden memnun ayrılmanız bizi çok mutlu etti. Sizlere hizmet etmek bizim için onurdu. Sizleri en kısa zamanda otelimizde tekrar ağırlamak ümidiyle teşekkür eder, hayırlı günler dileriz. Saygılarımızla.

11 Temmuz 2018, Çarsamba 15:12
Famira Otel Susanoğlu
Famira Otel Susanoğlu

-

En önemlisi denize yakınlığı

Otel çalışanları çok samimi ve içten. Güler yüzlü servisleri hızlı ve kaliteli. Odaları temiz. En önemlisi denize yakınlığı. Tahmini 3-5 dakika sonra mükemmel bir sahil sizi bekliyor. Ben memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için size teşekkür ederiz. Otelimizden memnun ayrılmanız bizi ve ekibimizi çok mutlu etti. Bir sonraki ziyaretinizde de memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya azim göstereceğiz. Ayrıca çok değerli yorumlarınız bizim için ilave motivasyon kaynağı oldu. Sizleri en kısa zamanda otelimizde ekip arkadaşlarımızla birlikte tekrar ağırlamak ümidiyle teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla. Famira Otel Susanoğlu

9 Temmuz 2018, Pazartesi 11:36
Famira Otel Susanoğlu
Famira Otel Susanoğlu

-

Hizmet ve temizlik çok iyi

4 gün konakladık arkadaşımla, hizmet ve temizlik çok iyiydi, bütün personel güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Famira Otel Susanoğlu
Famira Otel Susanoğlu

-

Personel ve çalışanları güler yüzlü

Tam bir aile yeri. Yemekleri güzel, personel ve çalışanları güler yüzlü. Ailenizle gidip tam huzur bulabileceğiniz yer. Denize yakınlığı, otelin temizliği, ekonomik bir yer olması, çalışanlarının komple aile içi olması, tam bir huzur verici olması ayrıca bir güzellik bence. Susanoğlu'nun incisi Famira Otel. Famira Otel'e teşekkür eder, seneye görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için size teşekkür ederiz. Otelimizden memnun ayrılmanız bizi ve ekibimizi çok mutlu etti. Bir sonraki ziyaretinizde de memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya azim göstereceğiz. Ayrıca çok değerli yorumlarınız bizim için ilave motivasyon kaynağı oldu. Sizleri en kısa zamanda otelimizde ekip arkadaşlarımızla birlikte tekrar ağırlamak ümidiyle teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla. Famira Otel Susanoğlu

5 Temmuz 2018, Perşembe 10:17
Famira Otel Susanoğlu
Famira Otel Susanoğlu

-

Temiz, düzenli ve denize yakın

Aile için çok güzel bir otel. Temiz, düzenli ve denize yakın. Otelin havuzu var. Çalışanlar aile içi. Yemekler gayet lezzetli. Susanoğlu'na gelenlerin gideceği tek adres. Her şey için teşekkürler Famira Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için size teşekkür ederiz. Otelimizden memnun ayrılmanız bizi ve ekibimizi çok mutlu etti. Bir sonraki ziyaretinizde de memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya azim göstereceğiz. Ayrıca çok değerli yorumlarınız bizim için ilave motivasyon kaynağı oldu. Sizleri en kısa zamanda otelimizde ekip arkadaşlarımızla birlikte tekrar ağırlamak ümidiyle teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla. Famira Otel Susanoğlu

5 Temmuz 2018, Perşembe 11:36
Famin Otel
Famin Otel

-

Aşçıları gerçekten beş yıldızlı bir aşçı

Benim esim çok titiz. Her yerde kalmaz ve herkesin yemeğini yiyemez. Araştırdım, Famin Otel'i gördüm ve dört günlüğüne geldik. Aşçıları gerçekten beş yıldızlı bir aşçı. Yemekleri çok ama gerçekten çok lezzetli ve hijyenikti. Eşim çok beğendi. Tam aile yeri. Denize de çok yakın. Üstelik plajda ailenizle rahat huzur içinde eğlenme imkânınız var. İpsiz sapsız hiç yoktu. Fiyatı da çok uygun. Karşılamadaki güler yüzü de atlayamam. Esma Hanım'a her şey için teşekkürler. Oğlumun yaramazlıklarına hep güler yüzle karşılık verdiniz. Çok teşekkürler. Tereddüt etmeden herkes gitsin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nevlife Apart Otel
Nevlife Apart Otel

-

Nezih bir aile ortamı

Samimi ve güzel sohbetlerinden dolayı Hüsnü amca ve Sevdiye teyzeye teşekkürler. Temiz ve geniş odalarıyla nezih bir aile ortamı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nevlife Apart Otel
Nevlife Apart Otel

-

Kişiler gerçekten samimi ve sıcakkanlı

Bir apart için odalarda her şey düşünülmüş. İlgili kişiler gerçekten samimi ve sıcakkanlı. Bir kere gelirseniz, emin olun ki bundan sonraki tatillerinizde de burada kalmak isteyeceksiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aslı Han Otel
Aslı Han Otel

-

Hijyeni fevkalade

Yorumlara bakarak hareket etmem ama yapılan yorumlar gayet doğru. Yalnız bir şey belirteceğim, aile ile gidecekseniz en doğru adres. Odalar dolu idi ama 3 veya 4 kişiye rast geldim. Sakinliği, ama en önemlisi hijyeni fevkalade. Salih kardeşe zaten ayrı bir parantez açmak gerekiyorsa tek söyleyeceğim şey, müdürlüğü bir yana güvenilir ve fazlasıyla alakadar. İnşallah hak ettiğin yerde olman dileğimle kardeşim. Son olarak sabah kahvaltısı diye geçmeyin, inanın öğle öğününü de aramıyorsunuz, o denli harika...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Can, öncelikle otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Otelimizden memnun ayrılmanız bizi çok mutlu etti. Bir dahaki ziyaretinizde de memnun kalmanız için elimizden geleni yapacağız. Sizlere hizmet etmek bizim için onurdu. Ayrıca çok değerli yorumlarınız ve puanlarınız bizim için ilave motivasyon kaynağı oldu. Sizleri en kısa zamanda otelimizde tekrar ağırlamak ümidiyle teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla. Aslı Han Otel

4 Temmuz 2018, Çarsamba 20:56
Effe Apart Hotel
Effe Apart Hotel

-

Her şey çok güzeldi

Son yorumlarda birkaç kötü yazı gördüm, nasıl bu tarz yorumlar yapılmış anlam veremedim. Her şey çok güzeldi. Çok memnun kaldık, her şey için Effe Apart Hotel'e teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Efes Otel
Club Efes Otel

-

Akşam yemeği facia

Otele bu sene ilk defa bayramda 7 aile olarak gittik. Sanırım bir daha hiçbir şekilde tercih etmeyeceğimiz bir otel. Çalışan personeller güler yüzlü, her konuda yardımcı ama sabah kahvaltısı ve akşam yemeği facia. Kahvaltıda biten peynirlerin dahi yerine yenisini koymuyorlardı. Özellikle akşamları her defasında kalan yemekleri güya farklı şekillere koyup servis ettiler, her gece dışarıda tanımı gözleme yemekten bir hal olduk. Hele hele çocukla asla tercih edilmemesi gereken bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)