search icondelete term icon
Giriş
30 Ekim Cts.
Çıkış
31 Ekim Paz.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Atakent Susanoğlu Butik Otelleri

Atakent için 10 otel listelendi.

Palmiye Otel 2

Otel
Plaj
Neredekal.com
4.5/5
Atakent-Susanoğlu merkezine 8.3 km uzaklıkta
150 TL150 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:150 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama

Mediterranean Resort Hotel

Tatil Oteli
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4/5
Atakent-Susanoğlu merkezine 0.8 km uzaklıkta
545 TL545 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:545 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
516 TL
TatilBudur.com
Otelz.com
545 TL
516 TL'den başlayan fiyatlarla

Kuzey Apart Otel

Apart Otel
Sahilde
Neredekal.com
3.3/5
Atakent-Susanoğlu merkezine 0.7 km uzaklıkta
200 TL200 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:200 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
190 TL
Etstur
Odamax
200 TL
190 TL'den başlayan fiyatlarla

Club Efes Otel

Tatil Oteli
Plaj
Neredekal.com
2.4/5
Atakent-Susanoğlu merkezine 1.0 km uzaklıkta
400 TL400 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:400 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
380 TL
Etstur
Odamax
400 TL
380 TL'den başlayan fiyatlarla

Holiday Otel

Otel
Plaj
Neredekal.com
5/5
Atakent-Susanoğlu merkezine 8.3 km uzaklıkta
300 TL300 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:300 TL
Tesisi Ara
 • Yarım Pansiyon

Kale Motel Mersin

Otel
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4/5
Atakent-Susanoğlu merkezine 8.3 km uzaklıkta
300 TL300 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:300 TL
Tesisi Ara
 • Yarım Pansiyon

Altınorfoz Otel

Tatil Oteli
Spor Oteli
Neredekal.com
2.7/5
Atakent-Susanoğlu merkezine 1.6 km uzaklıkta
599 TL599 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:599 TL
İNCELE
 • Yarım Pansiyon
En Uygun Fiyat
588 TL
TatilBudur.com
Otelz.com
599 TL
588 TL'den başlayan fiyatlarla

Mavi Yalı Butik Otel

Butik Otel
Hayvan Dostu
Atakent-Susanoğlu merkezine 7.5 km uzaklıkta
200 TL200 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:200 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama

Veran Hotel

Otel
Sahilde
Neredekal.com
3.8/5
Atakent-Susanoğlu merkezine 11.9 km uzaklıkta
400 TL400 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:400 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı

Rose Hotel Kızkalesi

Otel
Sahilde
Neredekal.com
4.8/5
Atakent-Susanoğlu merkezine 8.3 km uzaklıkta
250 TL250 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:250 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı

Atakent Susanoğlu Butik Otelleri

Atakent Susanoğlu Butik Otelleri

Atakent Susanoğlu Mersin'in Silifke ilçesine bağlı bir belde. Akdeniz'in en güzel noktalarından birinde bulunması sayesinde tatil için en uygun rotalardan birini oluşturuyor. Uzun kumsalları ve temiz denizi ile hem ülkemizden hem de yurtdışından birçok misafir ağırlıyor. Akdeniz iklimine sahip olan bu bölge yazları sıcak ve kurak geçerken, güneşli gün sayısının fazla olması sayesinde yılın geniş bir döneminde tatil yapmanıza olanak tanıyor. Özellikle yaz aylarında tercih edilse de bahar aylarında da birçok ziyaretçi ağırlayan Atakent Susanoğlu otelleri, deniz seven tatilciler için vazgeçilmez bir fırsat. Atakent Susanoğlu butik otelleri ise bu tatili yaparken sizlere eksiksiz bir konfor alanı sunuyor. Misafirleri için ayrıntılı düşünülmüş bu oteller kendine özgü işletme konsepti ile bölgenin yöresel havasını yaşamanıza olanak tanıyor. İstediğiniz konumda bir butik otele kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik Mersin merkezine 70 kilometre uzaklıkta bulunan Susanoğlu'nda hem deniz keyfi yaşayabilir hem de şehrin merkezinde istediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Temiz sahili ve koyları ile ülkenin birçok yerinden ziyaretçi ağırlayan Atakent Susanoğlu istediğiniz tatili her ayrıntısıyla mükemmel şekilde yaşamanıza olanak tanıyor.

Atakent Susanoğlu Tatili

Atakent Susanoğlu Tatili

Susanoğlu bulunduğu konum ile hemen herkesin severek tercih ettiği bir bölge. Hem doğası hem de binlerce yıllık tarihi ile her anınızı dolu dolu geçirebileceğiniz bir tatil konseptini yaşayabilirsiniz. Üstelik Mersin-Antalya yolu arasındaki tüm tatil beldelerine ve şehir merkezlerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Böylece tatilinizi tek bir yerde değil Akdeniz'in gizli kalmış her noktasında geçirebilirsiniz. Yörük kültürünü ve binlerce yıllık bir geçiş bölgesi olması sayesinde birçok kültürün izlerini görebileceğiniz bu yerde unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz. Farklı konaklama alternatifleri ise tatilinizde istediğiniz rotayı planladıktan sonra size yalnızca gezmenizi sağlayan bir konfor sağlıyor. Hizmet kalitesi ve rahat edebileceğiniz oda seçenekleri ile bölgede yer alan oteller, gün içerisinde denizde veya bir antik kentte geçirdiğiniz vaktin yorgunluğunu atmanızı sağlıyor.

 • Atakent Susanoğlu her şey dahil butik otelleri ile tatilinizde ihtiyacınız olan her ayrıntıyı hizmetinize sunarak eksiksiz bir dinlenme deneyimi yaşamanıza olanak tanıyor. Özellikle yeme-içme konusunda geniş seçeneklere sahip olabilen bu otellerde, konakladığınız noktada öğünlerinizi alabilirsiniz.
 • Tam pansiyon olarak hizmet veren butik oteller ise üç öğün olarak hizmet vererek dışarıda ne yiyelim gibi endişelerden sizi kurtarıyor. Tüm tatiliniz boyunca hem kaliteli beslenme hem de tatilinizi eksiksiz planlama konusunda sizlere eksiksiz bir alternatif olarak sunuluyor.
 • Eğer gününüzün büyük kısmını dışarıda geçirmeyi planlıyorsanız ve yemeği çevrede yemeyi düşünürseniz yarım pansiyon olarak hizmet veren ve genellikle oda- kahvaltı hizmetini içeren butik otelleri tercih edebilirsiniz.

Tüm bu seçenekler sayesinde tatilinizi istediğiniz gibi planlayabilir ve tüm yılın yorgunluğunu atabilirsiniz.

Atakent Susanoğlu Gezilecek Yerler

Atakent Susanoğlu Gezilecek Yerler

Atakent Susanoğlu, Akdeniz'in önemli noktalarından birinde yer alıyor. Antik ismi Korasion olan bu yer binlerce yıl boyunca birçok medeniyetin geçiş noktaları biri olarak biliniyor. Roma döneminde tamamen surlarla çevrili olan bu kenti gezerken hala bu sur kalıntılarının yanından geçebilirsiniz. Tatiliniz sırasında tertemiz plajları ve antik kentlerini bir arada görebilirsiniz. Üstelik bölgenin Roma, Osmanlı ve Modern Türkiye Cumhuriyeti kültürünü bir arada yaşayabilirsiniz. Özellikle Yörük kültürünü ve mutfağını ilk elden görebileceğiniz bu yerde otantik bir tatil yapabilirsiniz. Ayrıca burada görebileceğiniz birçok yer bulunuyor.

 • Roma Dönemi'ne ait evler, sarnıçlar, tapınaklar ve mezarları bulabileceğiniz Paslı'yı ziyaret edebilirsiniz. Kuzeye doğru yol alarak bulabileceğiniz bu antik kenti gezebilirsiniz.
 • Geç Roma ve erken Bizans Dönemi'ni görebileceğiniz Tekkadın Ören Yeri ise lahitler, nekropoller, sarnıçlar, kale ve kiliseleri barındırıyor. Burada binlerce yıllık tarihe tanık olabilirsiniz.
 • Mezgit Kale ise Korkusuz Kral Anıtmezarı'nı görebileceğiniz bir nokta. M.S. 2. ve 3. yüzyıla ait Roma Dönemi'nin en önemli simgelerini görebileceğiniz bu anıtmezarda, kabartma olarak yapılmış fallus döl ve dirim tanrısı Priapos mitinden esinlenilerek inşa edildiği düşünülüyor. Bu kaleyi gezerken antik dünyanın ara sokaklarında gezebilirsiniz.
 • Plajda geçirdiğiniz vaktin dışında, kayalıklarla çevrili bir koyda vakit geçirmek isterseniz bu bölgede bulunan Yapraklı Koy'u ziyaret edebilirsiniz. Turkuaz renginde berrak sularının yanı sıra kaynaktan gelen suyun deniz suyuna karıştığı bir yer olması nedeniyle bu koy deniz suyuna göre daha soğuk bir suya sahip. Bu nedenle Yapraklı Koy serinlemek isteyenler için oldukça uygun bir rota.
 • Ayrıca buraya gelmişken mutlaka yöresel lezzetleri denemelisiniz. Özellikle yöreye özgü kahvaltı salonlarında sıkmayı deneyebilirsiniz. Bölgeye özgü kulak çorbası ve oklava çekmesi de bu lezzetlerin arasında yer alıyor.

Bölgenin geniş tarihi ve kültürünü yaşamak için Atakent Susanoğlu butik otelleri en uygun alternatifler ile eksiksiz bir tatil yaşamanızı sağlıyor.

Atakent Susanoğlu Butik Otel Fiyatları

Atakent Susanoğlu Butik Otel Fiyatları

Atakent Susanoğlu birbirinden farklı otel seçenekleri ile ziyaretçilerinin hem isteklerine hem de bütçelerine uygun konaklama alternatiflerini bir arada bulunduruyor. Atakent Susanoğlu butik otel fiyatları tam pansiyon, yarım pansiyon ve her şey dahil seçeneklerine göre değişkenlik gösteriyor. Her şey dahil oteller geniş hizmet skalası ile görece daha yüksek fiyatlarla misafirlerine sunulsa da tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılamanız sayesinde tatiliniz için tasarruflu seçeneklerden biri olabilir. Ayrıca otel fiyatları dönemsel olarak da değişkenlik gösterebilir. Atakent Susanoğlu ucuz butik otelleri birçok seçenek ile herkesin bütçesine uygun bir alternatifi sunuyor. Böylece yapmak istediğiniz tatili planlarken erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilir ve unutulmaz bir tatili uygun bir bütçe ile bir araya getirebilirsiniz.

Atakent Susanoğlu Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Atakent Susanoğlu Butik Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Atakent Susanoğlu Butik Otelleri - Uygun Atakent Susanoğlu Butik Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 150 TL - 599 TL
Atakent bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Atakent bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Atakent Susanoğlu Butik Otelleri - Uygun Atakent Susanoğlu Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Atakent Susanoğlu Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Atakent Susanoğlu Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Atakent Susanoğlu Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Atakent Susanoğlu Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.