Atakent Susanoğlu Butik Otelleri

En iyi 51 butik otel, en uygun fiyatlar

Atakent-Susanoğlu Butik Otel Fiyatları

Akdeniz'in en güzel plajlarına sahip olan Susanoğlu'nda tatilcilerin konaklamada tercih edebilecekleri Atakent Susanoğlu butik otelleri yıl boyunca hizmet vermektedir. Atakent Susanoğlu butik otel fiyatları da oldukça ekonomiktir.

Atakent Susanoğlu butik otelleri, Susanoğlu'nun en merkezi yerlerinde konumlanmıştır. Butik oteller kategorisinde yer alan tesisler, hem uzunluğu ve incecik kumları ile dikkat çeken Susanoğlu plajına hem de bölgedeki ünlü Yapraklı Koyu'na yürüme mesafesinde yer almaktadır. Ayrıca civardaki restoranlar, kafeler, alışveriş noktaları ve eğlence mekanları da Susanoğlu butik otelleri kategorisindeki tesislere yürüme mesafesindedir.

Silifke'nin 15 km. doğusunda bulunan Atakent - Susanoğlu limonu, portakalı, mevsimin ilk turfanda çileği, eşsiz kumsalı ile ünlü bir belde...

Atakent Susanoğlu butik otelleri tatilin de başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarından en kalabalık ve yoğun dönemini yaşamaktadır. Yaz sezonunda görülen bu yoğunlukla paralel olarak Atakent Susanoğlu butik otel fiyatları da belli bir oranda artmaktadır. Bu artıştan olumsuz yönde etkilenmek istemeyen tatilcilere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönündedir.

Atakent Susanoğlu butik otelleri bu sayfada tek tek ayrıntılı özellikleri ile birlikte listelenmektedir. Bu listeden zevkine ve bütçenize en uygun butik oteli seçebilir ve iletişime geçerek ön rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Şimdiden bol güneşli ve keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Susanoğlu, Akdeniz beldeleri içinde az nemli havası ve sakin yapısıyla diğer beldelerden ayrılıyor. Uzun sahilinin gerilerinde yer alan yazlıkçı siteleri ile doğallığını hiç kaybetmeyen bir belde. Atakent - Susanoğlu tesis yönünden çok zengin değil. Bu da Susanoğlu'nda yapılaşmanın olmamsına yol açmış.

Susanoğlu 2019 otel fiyatları ise, yazlık beldelerde olduğu gibi kış mevsiminde daha az iken, yaz aylarında biraz daha artış gösteriyor. Atakent Susanoğlu 2019 otel fiyatları her bütçeye hitap edebilecek bir yapıya sahip. Çünkü buranın mütevazı halkı, tatilcilerini, müşteri olarak değil de misafir olarak ağırlamayı tercih ediyorlar.

Susanoğlu 2019 otel fiyatlarının en uygun olduğu yaz sonu ve yaz başını tercih edebilir, Akdeniz'in 9 ay boyunca sahilleri ısıtan güneşinden faydalanabilirsiniz.