Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Atakent-Susanoğlu Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Atakent Susanoğlu Butik Otelleri

Atakent-Susanoğlu için {{ (filteredHotels).length}} / 52 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Atakent Susanoğlu Butik Otelleri

Atakent Susanoğlu Butik Otelleri

Atakent Susanoğlu Butik Otelleri

Atakent Susanoğlu Mersin'in Silifke ilçesine bağlı bir belde. Akdeniz'in en güzel noktalarından birinde bulunması sayesinde tatil için en uygun rotalardan birini oluşturuyor. Uzun kumsalları ve temiz denizi ile hem ülkemizden hem de yurtdışından birçok misafir ağırlıyor. Akdeniz iklimine sahip olan bu bölge yazları sıcak ve kurak geçerken, güneşli gün sayısının fazla olması sayesinde yılın geniş bir döneminde tatil yapmanıza olanak tanıyor. Özellikle yaz aylarında tercih edilse de bahar aylarında da birçok ziyaretçi ağırlayan Atakent Susanoğlu otelleri, deniz seven tatilciler için vazgeçilmez bir fırsat. Atakent Susanoğlu butik otelleri ise bu tatili yaparken sizlere eksiksiz bir konfor alanı sunuyor. Misafirleri için ayrıntılı düşünülmüş bu oteller kendine özgü işletme konsepti ile bölgenin yöresel havasını yaşamanıza olanak tanıyor. İstediğiniz konumda bir butik otele kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik Mersin merkezine 70 kilometre uzaklıkta bulunan Susanoğlu'nda hem deniz keyfi yaşayabilir hem de şehrin merkezinde istediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Temiz sahili ve koyları ile ülkenin birçok yerinden ziyaretçi ağırlayan Atakent Susanoğlu istediğiniz tatili her ayrıntısıyla mükemmel şekilde yaşamanıza olanak tanıyor.

Atakent Susanoğlu Tatili

Atakent Susanoğlu Tatili

Susanoğlu bulunduğu konum ile hemen herkesin severek tercih ettiği bir bölge. Hem doğası hem de binlerce yıllık tarihi ile her anınızı dolu dolu geçirebileceğiniz bir tatil konseptini yaşayabilirsiniz. Üstelik Mersin-Antalya yolu arasındaki tüm tatil beldelerine ve şehir merkezlerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Böylece tatilinizi tek bir yerde değil Akdeniz'in gizli kalmış her noktasında geçirebilirsiniz. Yörük kültürünü ve binlerce yıllık bir geçiş bölgesi olması sayesinde birçok kültürün izlerini görebileceğiniz bu yerde unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz. Farklı konaklama alternatifleri ise tatilinizde istediğiniz rotayı planladıktan sonra size yalnızca gezmenizi sağlayan bir konfor sağlıyor. Hizmet kalitesi ve rahat edebileceğiniz oda seçenekleri ile bölgede yer alan oteller, gün içerisinde denizde veya bir antik kentte geçirdiğiniz vaktin yorgunluğunu atmanızı sağlıyor.

  • Atakent Susanoğlu her şey dahil butik otelleri ile tatilinizde ihtiyacınız olan her ayrıntıyı hizmetinize sunarak eksiksiz bir dinlenme deneyimi yaşamanıza olanak tanıyor. Özellikle yeme-içme konusunda geniş seçeneklere sahip olabilen bu otellerde, konakladığınız noktada öğünlerinizi alabilirsiniz.
  • Tam pansiyon olarak hizmet veren butik oteller ise üç öğün olarak hizmet vererek dışarıda ne yiyelim gibi endişelerden sizi kurtarıyor. Tüm tatiliniz boyunca hem kaliteli beslenme hem de tatilinizi eksiksiz planlama konusunda sizlere eksiksiz bir alternatif olarak sunuluyor.
  • Eğer gününüzün büyük kısmını dışarıda geçirmeyi planlıyorsanız ve yemeği çevrede yemeyi düşünürseniz yarım pansiyon olarak hizmet veren ve genellikle oda- kahvaltı hizmetini içeren butik otelleri tercih edebilirsiniz.

Tüm bu seçenekler sayesinde tatilinizi istediğiniz gibi planlayabilir ve tüm yılın yorgunluğunu atabilirsiniz.

Atakent Susanoğlu Gezilecek Yerler

Atakent Susanoğlu Gezilecek Yerler

Atakent Susanoğlu, Akdeniz'in önemli noktalarından birinde yer alıyor. Antik ismi Korasion olan bu yer binlerce yıl boyunca birçok medeniyetin geçiş noktaları biri olarak biliniyor. Roma döneminde tamamen surlarla çevrili olan bu kenti gezerken hala bu sur kalıntılarının yanından geçebilirsiniz. Tatiliniz sırasında tertemiz plajları ve antik kentlerini bir arada görebilirsiniz. Üstelik bölgenin Roma, Osmanlı ve Modern Türkiye Cumhuriyeti kültürünü bir arada yaşayabilirsiniz. Özellikle Yörük kültürünü ve mutfağını ilk elden görebileceğiniz bu yerde otantik bir tatil yapabilirsiniz. Ayrıca burada görebileceğiniz birçok yer bulunuyor.

  • Roma Dönemi'ne ait evler, sarnıçlar, tapınaklar ve mezarları bulabileceğiniz Paslı'yı ziyaret edebilirsiniz. Kuzeye doğru yol alarak bulabileceğiniz bu antik kenti gezebilirsiniz.
  • Geç Roma ve erken Bizans Dönemi'ni görebileceğiniz Tekkadın Ören Yeri ise lahitler, nekropoller, sarnıçlar, kale ve kiliseleri barındırıyor. Burada binlerce yıllık tarihe tanık olabilirsiniz.
  • Mezgit Kale ise Korkusuz Kral Anıtmezarı'nı görebileceğiniz bir nokta. M.S. 2. ve 3. yüzyıla ait Roma Dönemi'nin en önemli simgelerini görebileceğiniz bu anıtmezarda, kabartma olarak yapılmış fallus döl ve dirim tanrısı Priapos mitinden esinlenilerek inşa edildiği düşünülüyor. Bu kaleyi gezerken antik dünyanın ara sokaklarında gezebilirsiniz.
  • Plajda geçirdiğiniz vaktin dışında, kayalıklarla çevrili bir koyda vakit geçirmek isterseniz bu bölgede bulunan Yapraklı Koy'u ziyaret edebilirsiniz. Turkuaz renginde berrak sularının yanı sıra kaynaktan gelen suyun deniz suyuna karıştığı bir yer olması nedeniyle bu koy deniz suyuna göre daha soğuk bir suya sahip. Bu nedenle Yapraklı Koy serinlemek isteyenler için oldukça uygun bir rota.
  • Ayrıca buraya gelmişken mutlaka yöresel lezzetleri denemelisiniz. Özellikle yöreye özgü kahvaltı salonlarında sıkmayı deneyebilirsiniz. Bölgeye özgü kulak çorbası ve oklava çekmesi de bu lezzetlerin arasında yer alıyor.

Bölgenin geniş tarihi ve kültürünü yaşamak için Atakent Susanoğlu butik otelleri en uygun alternatifler ile eksiksiz bir tatil yaşamanızı sağlıyor.

Atakent Susanoğlu Butik Otel Fiyatları

Atakent Susanoğlu Butik Otel Fiyatları

Atakent Susanoğlu birbirinden farklı otel seçenekleri ile ziyaretçilerinin hem isteklerine hem de bütçelerine uygun konaklama alternatiflerini bir arada bulunduruyor. Atakent Susanoğlu butik otel fiyatları tam pansiyon, yarım pansiyon ve her şey dahil seçeneklerine göre değişkenlik gösteriyor. Her şey dahil oteller geniş hizmet skalası ile görece daha yüksek fiyatlarla misafirlerine sunulsa da tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılamanız sayesinde tatiliniz için tasarruflu seçeneklerden biri olabilir. Ayrıca otel fiyatları dönemsel olarak da değişkenlik gösterebilir. Atakent Susanoğlu ucuz butik otelleri birçok seçenek ile herkesin bütçesine uygun bir alternatifi sunuyor. Böylece yapmak istediğiniz tatili planlarken erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilir ve unutulmaz bir tatili uygun bir bütçe ile bir araya getirebilirsiniz.

Atakent Susanoğlu Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Atakent-Susanoğlu için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Atakent-Susanoğlu otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Atakent-Susanoğlu otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Taşucu, Narlıkuyu, Atakent-Susanoğlu, Akkum semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.