Uzungöl Görülecek Yerler

Eşsiz Karadeniz'in incilerinden Uzungöl'de, geziniz sırasında yapabileceğiniz birbirinden keyifli aktiviteler var.Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Uzungöl Görülecek Yerler

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Uzungöl Görülecek Yerler - Uzungöl En İyi 10 Yapılacak Şey

Eşsiz Karadeniz'in incilerinden Uzungöl'de, geziniz sırasında yapabileceğiniz birbirinden keyifli aktiviteler var.
Karadeniz'in en önemli turizm merkezlerinden olan Uzungöl, Trabzon'un Çaykara ilçesine bağlı, doğa harikası cennetten bir köşe. Uzungöl geziniz esnasında birçok doğa aktivitesi yapabilir ve tatiliniz zenginleştirebilirsiniz.

Uzungöl'de yapılacaklar listenizin ilk sırasında elbette muhteşem doğayı keşfetmek gelmeli. Bu doğa keşfini dilerseniz yürüyüşle, dilerseniz jeep safariyle yapabilirsiniz, tercih sizin. Birbirinden eşsiz yaylalarda ve göl kenarında yapacağınız doğa keşiflerinden sonra Karadeniz'e bir kez daha hayran kalacaksınız.

Uzungöl seyahatiniz sırasında yapabileceğiniz bir diğer şey ise eğer merakınız varsa doğa fotoğrafçılığı. Bireysel olarak yapabileceğiniz gibi safari şeklinde yapılan fotoğraf çekme aktivitelerine de katılablirsiniz.

Karadeniz'in bu eşsiz yerinde yapabileceğiniz şeyler arasında doğa harikası yaylaları keşfetmek de var. Haldizen Yaylası, Garester Yaylası, Şekersu Yaylası, Traşkapanı Yaylası, Balık ve Aygır Gölleri, Veli Yaylası, Büyük Yayla, Multat Yaylası, Lustra Yaylası, Tabanoz Yaylası ve Derindere Yaylası gezebileceğiniz yaylalar Uzungöl'de.

Uzungöl'de aynı zamanda olta balıkçılığı, kamp, tırmanışı gibi aktiviteler de yapabilecekleriniz arasında.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın