Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Keşan Otelleri

Keşan için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Keşan Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Doğal SİT alanı olan ormanları, tertemiz kumsalları, masmavi denizi ile yaz aylarında tatilcilerin yoğun olarak tercih ettikleri bir yer olan Keşan aynı zamanda alternatif turizm olanakları ile de tatilcilere farklı seçenekler sunuyor.

Edirne'nin en büyük ilçesi olan Keşan tarih boyunca farklı kültürlerin ve halkların geçiş yolu üzerinde olmuştur. Bu nedenle zengin bir kültürel ve tarihsel birikime sahip olan Keşan aynı zamanda muhteşem doğal güzelliklere de sahiptir.

Saros Körfezi kıyıları boyunca uzanan sahil şeridi ve ormanları ile görenleri kendine hayran bırakan eşsiz bir dokuya sahip olan Keşan'da özellikle son yıllarda yaz turizmi öne çıkmaya başlamıştır. Doğal SİT alanı olan ormanları, tertemiz kumsalları, masmavi denizi ile yaz aylarında tatilcilerin yoğun olarak tercih ettikleri bir yer olan Keşan aynı zamanda alternatif turizm olanakları ile de tatilcilere farklı seçenekler sunuyor. Dalış, su altı fotoğrafçılığı, trekking, kamp, avcılık gibi doğa sporlarının da yapılabildiği Keşan Marmara Bölgesi'nde tatil yapmak için en ideal yerlerden biri.

Son yıllarda turizmin gelişmesi ile birlikte Keşan'da konaklama alternatifleri de artmıştır. Keşan otelleri ilçe merkezinde yer aldığı gibi merkez dışında, özellikle Saros Körfezi kıyılarında da yer almaktadır. Doğal SİT alanı olması nedeniyle az sayıda otel bulunan Keşan sahillerinde otellerin dışında daha küçük apart oteller, pansiyonlar ve orman içinde bungalov tipi evlerde de konaklamak mümkündür.

Doğa ile başbaşa, denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz ve aynı zamanda alternatif doğa sporlarını da yapabileceğiniz bir tatil vaadeden Keşan otelleri misafirlerini bekliyor...

Edirne'nin, yemyeşil doğası içinde masmavi ve tertemiz denizine sahip Keşan yaz aylarında en yoğu8n dönemini yaşamaktadır.

Keşan, Edirne'nin bir ilçesidir. Marmara Bölgesi'nin Trakya bölümünde yer alan Keşan; kuzeyde İpsala ve Uzunköprü, doğuda Tekirdağ'ın Malkara ilçesi, güneydoğuda Tekirdağ'ın Şarköy, güneyde Çanakkale'nin Gelibolu, güneybatıda Enez ilçeleri ve Ege Denizi'yle çevrilidir.

Doğal bir sit alanı özelliğini de koruyan Keşan'a yaz – kış gelen ziyaretçiler olmaktadır. Ancak yaz aylarında tatilin de başlaması ile yazlıkçılar kadar tatilciler de beldeye akın etmektedir. Yazlıkçıların ve tatilcilerin de gelmesi ile Keşan, en yoğun dönemini yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır.

Keşan otel fiyatları da yaz sezonunda yaşanan bu yoğunluğun etkisi ile kış aylarına göre belli bir oranda artmaktadır. Yaz aylarında görülen bu artıştan dolayı kimi oteller yaz aylarında konaklama yapmayı düşünen misafirleri için erken rezervasyon kampanyaları düzenlemektedir. Düzenlenen bu erken rezervasyon fırsatları ile Keşan otel fiyatları daha ekonomik olmaktadır.

Keşan otel fiyatları hizmet veren otellerin bulunduğu kategoriye göre de farklılaşmaktadır. Her kategorideki otel farklı bir konaklama fiyatı sunmaktadır. Keşan otel fiyatları sadece otelin bulunduğu kategoriye değil konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere göre ve sağladığı olanaklara göre de farklılaşmaktadır.

Keşan otelleri, Keşan otel fiyatları, otellerin fotoğraflı tüm özellikleri ve iletişim bilgileri bu sayfanın en üstünde yer almaktadır. Yukarıda yer alan bu listeden hem Keşan'da hizmet veren tüm otelleri ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir hem de beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Keşan Hakkında

Edirne'nin en büyük ilçesi ve ülkemizin Avrupa'ya açılan kapısı olan Keşan, Anadolu ile Avrupa arasında bir geçiş noktası ve farklı kültürlerin buluşma yeridir.

Edirne'nin en büyük ilçesi olan Keşan ülkemizin Avrupa'ya açılan kapısıdır. Batısında Enez ve İpsala ilçeleri, doğusunda Tekirdağ'ın Malkara ilçesi, kuzeyinde Uzunköprü ve güneyinde ise Saros Körfezi ve Gelibolu bulunur. Keşan Anadolu ile Avrupa arasında bir geçiş noktası olması açısından oldukça önemli bir konumdadır.

Eski bir yerleşim yeri olan Keşan'ın bilinen en eski adı Zorlanis'tir. Yapılan arkeolojik çalışmalar sonucunda elde edilen bilgilere göre Keşan ve çevresindeki ilk yerleşim M.Ö. 4000 yılındadır. Bölgeye ilk yerleşenler de Luviler ve Traklar olmuştur. Tarih boyunca Yunan, Pers, Makedonya, Roma ve Bizans gibi imparatorlukların yönetimi altına girmiş olan Keşan 1354 yılında da Osmanlı tarafından fethedildi. 19. yüzyıldan itibaren birçok defa işgal altında kalan Keşan, Kurtuluş Savaşı sonrasında yeniden bağımsızlığına kavuştu.

Keşan, şu anki ismini de Osmanlı döneminde almıştır. Şehre Keşan ismini Osmanlılar vermiştir.

Önemli yolların kesişme noktasında yer alan Keşan tarihin her döneminde oldukça önemli bir yer olmuştur. Bu yolların üzerinde bulunması aynı zamanda farklı kültürden halkların da buluşmasına sebep olmuştur. Farklı etnik kökene ve farklı dini inançlara sahip bu insanlar Keşan'ın kültürel zenginliğinin en önemli kaynağıdır. Balkan ve Anadolu insanının bir arada yaşadığı bir yer olmuştur Keşan.

Günümüzde Keşan Edirne'nin en büyük ilçesidir. Toplam nüfusu yaklaşık 78 bin olan ilçede bu sayı yaz aylarında neredeyse 4 katına çıkar. Saros Körfezi kıyılarındaki Keşan sahil şeridi ve buradaki ormanlar ile bozulmamış doğası Keşan'ın yaz turizminin en önemli kaynağıdır. SİT alanı olarak koruma altında olan bu kıyı şeridi ve yukarı doğru uzanan ormanlar buraya gelenlere birçok aktivite olanağı sağlıyor.

Saros Körfezi'nde mavi ile yeşilin bir arada olduğu doğa harikası kıyıları, köklü tarihi ve önemli yolların kesişme noktası olması ile Keşan mutlaka görülmesi gereken yerlerden.

Keşan otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Şapçı Prestige Otel
Şapçı Prestige Otel

-

Rahat ve temiz odaları

Rahat ve temiz odaları, güler yüzlü personeli, zengin kahvaltısı, merkezi konumu ve ücretsiz otoparkı ile Keşan'ın en iyi oteli bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şapçı Prestige Otel
Şapçı Prestige Otel

-

Kahvaltı ve hizmet iyi

Keşan'daki en iyi otel. 3 yıldızlı bir yer. Balık restoranı var. Oda fiyatları yenilenmiş ve yenilenmemiş olarak iki seçenek sunuyor müşterilere. Kahvaltı ve hizmet iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şapçı Prestige Otel
Şapçı Prestige Otel

-

İlgi alaka güzel

3 yıldızlı otel ama daha fazlasını hakediyor. Keşan'daki en iyi otel. Konum merkezi. Odalar çok güzel. Kahvaltı güzel. İlgi alaka güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saros Otel
Saros Otel

-

Çalışanlar çok ilgili

Çalışanlar çok ilgili. Otel çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saros Otel
Saros Otel

-

Kesinlikle tavsiye ederim

Kesinlikle tavsiye ederim. Trakya'da kalınabilecek güzel otellerden bir tanesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saros Otel
Saros Otel

-

On numara beş yıldız bir mekan

Edirne Keşan'da kalınabilecek on numara beş yıldız bir mekan. Güler yüzlü çalışanları, kaliteli hizmeti var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şapçı Prestige Otel
Şapçı Prestige Otel

-

Kahvaltısı süper

Otelin kahvaltısı süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şapçı Prestige Otel
Şapçı Prestige Otel

-

Keşan'daki en iyi otel

Keşan'da kaldığım diğer otele göre imkanları daha iyi. Keşan'daki en iyi otel diyebilirim. Pastane kısmı çok güzel, tüm personel çok alakalı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şapçı Prestige Otel
Şapçı Prestige Otel

-

Bence Keşan'da kalınacak tek yer

Bence Keşan'da kalınacak tek adres. Tercihiniz yeni restorasyonu yapılan odalar olsun, pişman olmazsınız. Personel canayakındır. Otel altındaki balıkçı akşam yemeğinizin adresi olsun, mezeler taze ve güzeldir, şimdiden afiyet olsun. Otelde resepsiyonda Mustafa Bey varsa tüm istekleriniz karşılanacaktır, şanslısınız demektir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)