Timboo Cafe

  • Ankara / Çankaya / Ankara Oran
  • Timboo Kentpark: Eskişehir Yolu 7.km 1.Kat / Ankara && Timboo Panaroma AVM: Turan Güneş Blv. 1. Kat.

Timboo Cafe

Keyifli, farklı, sıcak, modern ve rahat yepyeni bir mekan Timboo Cafe... Lezzetleri ve konsepti ile fark yaratıyor.

Çocuklarında düşünüldüğü, anne babaların rahat ettiği bir konsept aslında Timboo Cafe. Efsane burgerleri, enfes wrapleri, tadı damağınızda kalan Steakleri, tatlı krizi tutanlara çilekli, çikolatalı cheesecakeleri, taptaze salataları ve binbir çeşit meyve karışımları ile 7'den 70'e herkes için eğlenceli bir alışlkanlık yaratıyor.

Aslına bakarsanız timburger'i kocaman ıssırmadan steakwrap'i tatmadan, karamel soslu bonfile'nin püresine bir çatal batırmadan, çilekli waffle'ı, relaxing'i denemeden bilemezsiniz...

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Farklı lezzetler
9

-

Yaratmış olduğunuz %100 Türk sermayeli bu marka ve ardındaki kaliteli ve lezzetli ürünleri ben çok beğeniyorum. Kültüründe çok çeşitli, farklı lezzetlerde köfteler olan mutfağımızı bırakıp Amerikan fast foodlarının peşine takılanları da inanın anlamıyorum. Çeşitlerinizin artması dileğiyle.

2
Masaların çoğalmasını talep ediyoruz
2

-

Armada Timbooo Cafe şubesinde yeterince yer bulunmamaktadır. İnsanlar sıralar oluşturup masa bekliyorlar. Üst katta boş masa bulunmasına rağmen, o masaların dolu olduğunu iddia ettiler. Yaklaşık 8-10 insan sırada beklediğinden dolayı kafeden çıkıp gitti. Masaların çoğalmasını talep ediyoruz.

Yakınındaki Oteller