Cafe Des Cafes

  • Ankara / Çankaya / Kavaklıdere
  • Tunalı Hilmi Cad. No:83/A

Cafe Des Cafes

1995 yılında Tunalı Hilmi Caddesi'nde hizmete başladı. Ankara'nın kalbi ve alışveriş tutkunlarının merkezi olan Tunalı Hilmi'nin kalabalık ve hareketli ortamından sıyrılarak sakin ve keyifli bir mekan arayanların ilk tercihi olmayı başaran Cafe Des Cafes, haftanın her günü saat 09:00 ile 23:00 arasında hizmet veren hareketli ve sımsıcak bir tarza sahip.

Rahatlığa, kaliteye ve lezzete önem verenlerin alternatifsiz mekanı olan Cafe Des Cafes, Dünya mutfaklarının seçkin örneklerinin yanı sıra birbirinden güzel salata seçenekleriyle de farklı lezzetler sunuyor. Tatlı seçeneklerinden hot chocolate cake ve kahveli klement ise mutlaka denenmesi gerekenlerden.

Kahve çeşitlerinin çokluğu karşısında seçim yapmakta zorlanırsınız profesyonel ve güler yüzlü servis elemanlarının önemine kulak vermelisiniz. Cafe Des Cafes'in en önemli özelliklerinden biri, birlerinden leziz aromalı bölgesel ve hafif alkollü pek çok kahvelerin vazgeçilmeyenleri Hawain Latte Amoretto Colombian Supreme ve Sumatran Mandeling.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın