Cafemiz

  • Ankara / Çankaya / Ankara Gaziosmanpaşa
  • Arjantin Cad. No:19

Cafemiz

Bütün masallar bahçeli, iki katlı evlerde başlar.
Bizim masalımızda öyle...


Bundan yaklaşık elli sene önce, her cadde kadar sıradan bir caddeye iki katlı, sevimli bir ev yapılmış. Tesadüfe bakın ki evin caddeye yerleştiği zamanlarda, çevreyle yeni tanışmaya başlayan bir de meşe ağacı varmış, ev ile aynı bahçeyi paylaşan.

Bu hiç de sıradan olamayan meşe ağacı ile bizim sevimli evimiz kısa sürede dost olmuşlar. Hayat hakkında bildiklerini, en gizli sırlarını, sevinçlerini ve üzüntülerini yıllarca birbirleriyle paylaşmışlar.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Güler yüzden bihaber servis
4

-

İstanbul Bebek'teki meşhur muhallebicide (isim vermeyeceğim bilenler bilir) bile buradaki fiyata tiramisu yemedim. Gerçekten kazıklandığımı hissettirdi ve rahatsız oldum. Hadi diyelim o parayı verdik, bari servisi güzel olsun diye düşünüyor insan ama maalesef o da vasattı. Geç ve güler yüzden bihaber servis yapıldı.

2
Memnuniyetsizlik
6

-

Mekan güzel ancak komşu olmamızdan mıdır nedir garson arkadaşlara biz gülümsüyor teşekkür ediyoruz. Kendilerinden çok asık suratla karşılaşıyoruz. Bu ilk değil sürekli bu şekilde yalnız. Netice yakın olmamız gelmemize engel değil, komşu olmamız bu şekilde davranışla karşılaşmamız anlamına gelmiyor. Her müşteri gibi ben de paramla yemek yiyorum ve misafirlerimi arkadaşlarımı getiriyorum. Aynı yorumları onlardan da du.. Devamını Göster