Place (5)
Restoran (1)

Çalgan Et Lokantası

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Kebap + 6
Bu restaurant menüleri Kebap,Salata,Türk Mutfağı,Kahve,Kahvaltı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
1/5
Kötü
2 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Çalgan Et Lokantası Hakkında

Demirci ailesi tarafından 1997 yılında Saklıköy-Çalgan Et Lokantası Ankara, Çayyolu Alacaatlı Mahallesi’nde kurulmuştur.1 Eylül 1997 günü beş masalık tarihi köşk ve önündeki bahçe ile işletmeye açılmıştır. Bugün 7 kademe bahçe ve 3 adet salonu ile sizlere hizmet vermekteyiz. Salonların çevresinde bulunan çeşitli büyüklükteki havuzlar, şelale ve etraftaki yeşillikler Çalgan Et Lokantası’nı doğa içinde bir lezzet klasiğine dönüştürmüştür. Çalgan, kendini yenileyerek geliştiren, siz müşterilerimizin beğenisini kazanan bir Anadolu klasiği olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bu gelişimi siz sayın müşterilerimize borçluyuz.

Yorum / Değerlendirme

1/5
Kötü
2 değerlendirme
Çalgan Et Lokantası
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
16.07.2014
Nur oz
Servis ve hizmet kötü
Fix iftar menüsü veren bir yerde, iftardan sonraki 50. dakikada hala ana yemeği yiyemediyseniz, bir sürü para verdiğiniz menüye, su dışında içecekler dahil değilse, daha da bu mekana gelinmez.
1/5 Kötü
16.07.2014
Nur oz
Servis ve hizmet kötü
Fix iftar menusu veren bir yerde, iftardan sonraki 50. dakikada hala ana yemeği yiyemediyseniz, bir sürü para verdiğiniz menüye, su dışında içecekler dahil değilse, daha da bu mekana gelinmez.