Sivas Pansiyonları

En iyi 32 pansiyon, en uygun fiyatlar

Sivas Pansiyon Fiyatları

Tarihi değeri yüksek ilimiz Sivas'ta farklı konaklama alternatifleri mevcuttur. Bu alternatifler arasında Sivas pansiyonları ekonomik konaklama fiyatlarıyla hizmet vermektedir.

Anadolu'nun köklü tarihine ışık tutmaya devam eden Sivas'ın doğası ve yöresel lezzetleri keşfetmeniz için sizleri bekliyor. Biraz tarih biraz modernizmle birleşen şehir Cumhuriyet tarihinde iz bırakmış olan Milli Mücadele'nin kalelerinden de biri. Sosyal - kültürel alanda oldukça gelişmiş ve gelişmeye de devam eden şehirde iş amaçlı gelenlerin yanı sıra gezginlerin de rahatlıkla konaklayabileceği birçok tesis hizmet vermektedir.

Sivas'ta hizmet veren tesisler arasında ekonomik konaklama fiyatlarıyla öne çıkan pansiyonlar şehrin merkezi noktalarında toplanmıştır. Ulaşım yönünden de rahat lokasyonlarda yer alan Sivas pansiyonları konforlu ve ferah konaklama birimlerine sahiptir.

Modern binalarda teknolojik alt yapıya sahip Sivas pansiyonları, şehre iş amaçlı gelenler içinde merkezi noktalarda olmasının yanında kamu binalarına, bankalara, çarşıya ve iş merkezlerine de yakındır. Yılın dört mevsimi misafirlerini kusursuz bir hizmet aracılığıyla ağırlayan tesis yaz sezonunda kış ve bahar sezonuna göre en yoğun dönemini yaşamaktadır. Bu sebeple yaz sezonunda Sivas pansiyonları kategorisinde hizmet veren tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönünde olacaktır.

Sivas pansiyon fiyatları şehirde hizmet veren diğer tesisler arasında en uygun konaklama fiyatını sunan otel türüdür. Bu sebeple de yoğun bir ilgi görmektedir. En yoğun sezonu yaşadığı yaz aylarında kış ve bahar aylarına oranla konaklama fiyatlarında da belli bir oranda artış yaşanmaktadır. Erken rezervasyon yaptırarak yaz sezonunda yaşanacak olan bu artışı ekarte edebilirsiniz.Sivas Otel Fiyatları

Anadolu'nun zengin tarihine ışık tutan Sivas, birbirinden farklı konaklama seçenekleri sunan otellere sahiptir.

Birçok medeniyete ev sahipliği yapan Sivas, tarihin önemli olaylarına tanıklık etmiş olup, her dönemden bir iz saklamaktadır. Aynı zamanda Konya'dan sonra Selçuklu dönemine ait en çok eseri içerisinde barındırır. Şehrin her ilçesine dağılmış olan kalıntılar ve yapıtlar yıl içerisinde hatrı sayılır bir ziyaretçi potansiyeline sahiptir.

Sivas'ta birbirinden farklı konaklama seçenekleri bulunuyor. Sivas otelleri genellikle Merkez ilçesinde yer alıp, ilçelerinde de konaklama tesisi bulmak mümkündür.

Sivas otel fiyatları hakkında kısa bir bilgi verelim. Fiyatlarda sezonlar arasın çok büyük farklar olmaz. 2019 yılında da Sivas otel fiyatları geçmiş yıllara göre çok fazla yükselmemiştir. Sivas otel fiyatları genel olarak 90 TL-250 TL arasında değişmektedir. Tabii lüks otellerde bir gecelik konaklama fiyatı 150 TL ve üzerini bulurken, kent otellerinin bir gecelik fiyatları daha düşüktür.

Her bütçeye hitap eden Sivas otel fiyatları tesislerin sunduğu hizmetlere göre de farklılık göstermektedir. İstenilen fiyatlara kahvaltı dahil olurken, bazı konaklama tesisleri her şey dahil konseptinde hizmet vermektedir. Bu durumda otel fiyatları bir tık daha yukarı çıkar.

Sivas otel fiyatları sayfamızdan otellerin konumları, hizmetleri ve fiyatları hakkında detaylı bir inceleme yapabilirsiniz.

En İyi 1 Sivas Pansiyonu

Önem Otel Pansiyon Sivas

Pansiyon - Sivas Merkez - 10 Misafir Yorumu

İşletmemiz 2017 yılında yeni bir solukla yola çıkarak, yapılan değişikliklerle bütün odalara yeni bir görünüm kazandırmış, tüm konuklarımıza daha kaliteli hizmet vermek amacını ilke edinmiştir. Sivas ilinde ilk halka açık olarak hizmet veren, butik otel konseptinde pansiyonumuzda 10 adet 4 kişilik (3+1),15 adet tek kişilik 5 adet superior aile odası ve 5 adet çift kişilik odalarımız bulunmaktadır.

İl dışından ve ilimiz içerisinde bulunan konuklarımızın hizmetin en iyisine layık olduğu anlayışı ile hareket eden işletmemiz yapmış olduğu yenileme çalışmaları ve barınma hizmetleri konusunda
... İşletmemiz 2017 yılında yeni bir solukla yola çıkarak, yapılan değişikliklerle bütün odalara yeni bir görünüm kazandırmış, tüm konuklarımıza daha kaliteli hizmet vermek amacını ilke edinmiştir. Sivas ilinde ilk halka açık olarak hizmet veren, butik otel konseptinde pansiyonumuzda 10 adet 4 kişilik (3+1),15 adet tek kişilik 5 adet superior aile odası ve 5 adet çift kişilik odalarımız bulunmaktadır.

İl dışından ve ilimiz içerisinde bulunan konuklarımızın hizmetin en iyisine layık olduğu anlayışı ile hareket eden işletmemiz yapmış olduğu yenileme çalışmaları ve barınma hizmetleri konusunda köklü geçmiş ve 25 yıllık yönetim tecrübesiyle ÖNEM PANSİYON adı altında hizmet vermeye başlamıştır.

Pansiyonumuz sahiplerinden sayın Orhan ÖNEM 40 yıllık mesleki tecrübesinin son 25 yılını Kredi ve Yurtlar Kurumu müdürü olarak tamamladıktan sonra bundan sonraki süreçte Sivas'a gelen konuklarımız için temiz, kaliteli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile müşterilerimize hizmet vermeyi hedeflemektedir

Daha Fazla Bilgi»

Sivas Pansiyon Tavsiyeleri

10

Önem Otel Pansiyon

Gülşen Şimşek - 11 Ocak 2018, Perşembe 09:47

Her şeyden önemlisi temiz

Bence Sivas'taki oteller içerisinde fiyat/performans değerlendirmesi yapıldığında en üst sıralarda yer alabilecek bir yer. Her şeyden önemlisi temiz ve ilkeli hareket ediliyor.