Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Sivas Merkez Otelleri

Sivas Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 16 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Sivas Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Tarih boyunca önemini koruyan Sivas Merkez'de yer alan oteller, özellikle merkezi konumları nedeniyle fazlasıyla tercih ediliyor…

Sivas'ın tarihine ışık tutan Sivas Merkez, geçmişten günümüze miras kalan değerleriyle ülkemizin en önemli kent merkezlerinden biri. Tarihi eserleri ve gezilecek yerleriyle Sivas Merkez, turistik seyahat amacıyla yapılacak konaklamalar için de en ideal lokasyonlardan biri aynı zamanda. Geçmişin derin izlerini taşıyan Sivas Merkez, tarih sahnesinde çok kere birçok uygarlığa başkentlik yapmış.

Sivas'a gelen turistlerin genellikle konaklamak için şehir merkezini tercih etmeleri, bölgedeki konaklama ihtiyacını da beraberinde getiriyor elbette. Kent otelinden butik otellere ve birçok yıldızlı otele kadar oldukça fazla seçenek yer alıyor Sivas Merkez otelleri arasında.

Sivas Merkez otellerinin tercih edilme nedenlerinden en önemlisi, otellerin konumları hiç şüphesiz. Sivas Merkez otellerinde konakladığınız süre boyunca, şehrin pek çok noktasına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu da Sivas Merkez otellerini turistik konaklamalarda üst sıralara taşıyor. Tüm bunların yanı sıra Sivas Merkez otelleri, oldukça kaliteli hizmetler sunuyorlar misafirlerine. Spor salonu, hamam, sauna, kapalı havuz, spa merkezi gibi birçok birimi bünyesinde barındıran Sivas Merkez otelleri, misafirlerinin konforlarını her şeyin üzerinde tutuyor.

Tüm bu sebepleri göz önünde bulundurduğumuzda, Sivas'a yolunuz düştüğünde, Sivas Merkez otellerinde gönül rahatlığı ile konaklama yapabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Sivas Merkez otellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ülkemizin en önemli şehir merkezlerinden biri olan Sivas Merkez'de, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor…

Geçmişte pek çok uygarlığa başkentlik yapmış olan Sivas Merkez, tarihi dokusuyla fazlasıyla dikkat çeken bir yer. Özellikle Sivas'ın tarihine bir ayna niteliğinde olan Sivas Merkez, gezilip görülmesi gereken birçok tarihi mekana da ev sahipliği yapıyor. Tüm bu yönleriyle ülkemizin en önemli kent merkezlerinden biri olan Sivas Merkez, turistik seyahat amacıyla şehre gelenleri büyük bir keyifle ağırlıyor.

Bu anlamda Sivas Merkez otellerinin fazlasıyla tercih edilmeleri, Sivas Merkez otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor elbette. Diğer şehir merkezlerine kıyasla baktığımızda Sivas Merkez otel fiyatlarının ortalama olduğunu söyleyebiliriz. Sivas Merkez otel fiyatları, genellikle kişi başı olarak ücretlendiriliyor. Aslında kişilerin bütçelerini zorlayacak olan şey bu. Elbette ki içlerinde oda fiyatı olarak ücretlendirilen oteller de var. Sivas Merkez otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlar otelin hizmet kalitesi ve misafirlerine sunduğu olanaklar. Merkeze olan yakınlık da Sivas Merkez otel fiyatlarını bir hayli etkiliyor. Genel olarak 2017 Sivas Merkez otel fiyatları 90 TL ile 165 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Siz de, özellikle turistik seyahat amacıyla Sivas'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Sivas Merkez'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Sivas Merkez otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Sivas Merkez otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Sivas Merkez otellerini ve Sivas Merkez otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Sivas Merkez Hakkında

Anadolu'nun en eski ve önemli şehirlerinden biri olan Sivas, günümüzde de bu önemini korumaya devam ediyor.

Sivas, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan en eski ve önemli kentlerden biridir. Sivas sahip olduğu değerleri ve önemli bir coğrafi konumu ile İç Anadolu Bölgesi'nde, Doğu Karadeniz Bölgesi'nde ve Doğu Anadolu Bölgesi'nde ilçeleri bulunmaktadır. Bu da Sivas'ın önemli bir kültür zenginliğine sahip olmasını sağlamaktadır.

Anadolu'nun birçok kentinde olduğu gibi Sivas'ta da ilk yerleşimin izleri milattan önce 8000-5500'lü yıllara kadar uzanmaktadır. Sivas Merkez aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti tarihinde de önemli bir yere sahiptir. Atatürk'ün 'Cumhuriyetin temellerini burada attık' dediği Sivas'ta 4 Eylül 1919'da, Sivas Erkek Lisesi'nde toplanan Sivas Kongresi, alınan kararlar bakımından Kurtuluş Savaşı öncesi önemli kararların alındığı kongreye ev sahipliği yapmıştır. Hiçbir ülkenin manda ve himayesinin kabul olunmayacağı ve milletin istikbalinin yine milletin azim ve kararıyla kurtulacağı da bu kongrede alınan diğer önemli kararlardan biridir.

Sivas Merkez'e gelen yerli ve yabancı turistlerin gezip görebileceği Gökmedrese, Sivas Çifte Minareli Medrese, Şifaiye Medresesi, Buruciye Medresesi, Divriği Ulu Camii kentteki en önemli Selçuklu dönemi eserleridir. Bunlardan Şifahiye Medresesi'ndeki yangın izleri Orta Asya'dan gelip Anadolu'yu ele geçirmeye çalışan Timurlenk'in, ordusu ve filleriyle ani bir baskın yapıp Osmanlı ordusunu gafil avladığında yaptığı büyük tahribat ve zulmün canlı kanıtı olarak günümüze kadar korunarak gelmiştir.

Sivas Merkez'e yıl boyunca gerek iş için gerekse de doğal güzelliklerini ve tarihini keşfetmek için birçok gezin gelmektedir. Gelenler ise konaklamada Sivas Merkez'de hizmet veren otellerde evinin rahatında konaklamalarını yapabilmektedir. Sivas Merkez'de hizmet veren oteller en kalabalık ve yoğun dönemini yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustosta yaşamaktadır. Bu sebeple yaz aylarında Sivas Merkez'de konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Sivas Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Sivas Termal Yaşam Merkezi
Sivas Termal Yaşam Merkezi

-

Odalarda sular kesik

Geldiğimiz günden beri sorun, beş yıldızlı fiyatı alıyorlar ama hiçbir şey doğru dürüst çalışmıyor. Elektrikler sürekli kesiliyor. Odalarda sular kesik, klima yok ve personele bir şey sorduğunda, "ben bilmiyorum, oteli ben mi yaptım" diye fütursuzca cevap veriyor. Asla bir daha gelmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İstasyon Loft Hotel
İstasyon Loft Hotel

-

Şehrin tam merkezinde

Çok temiz, huzurlu, şehrin tam merkezinde, ev rahatlığında, güler yüzlü ve nazik bir personeli ile çok memnun ayrıldım. Bina çok huzurlu, çok mini, çok güzel bir bahçesi var. Tam bir butik otel. Sivas'taki tek adresim artık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Sivas Otel
Royal Sivas Otel

-

Çok ilgilendiler

Çok ilgilendiler. Beğenmemek ukalalık olur. Teşekkürler herkese. Yolum Sivas'a düşerse evim gibi gideceğim yerdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paşabey Hotel
Paşabey Hotel

-

Klima su akıtıyor

Otel 4 yıldızı hiç ama hiç hak etmiyor. Bir daha asla kapısının önünden geçmem. 2 yıldız bile fazla. Odalar 1980 model gibi, klima su akıtıyor. Saat 5'ten sonra tüm aktiviteler kapanıyor. Vasatin altında, sakın 4 yıldıza kanmayın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Sivas Otel
Royal Sivas Otel

-

Sıcak su yok

Müşterilerine sıcak su temin etmekten aciz bir yer burası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Köşk Hotel
Köşk Hotel

-

Şahane kahvaltı

Sivas'ta kalınacak tek yer. Şahane kahvaltı, mükemmel konum, güler yüzlü hizmet.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fatih Otel Sivas
Fatih Otel Sivas

-

Odalar çok temiz

Önce müşteri değil, önce personel, eğer personelinize iyi davranırsanız onlar da müşterilere iyi davranır. Odalar çok temiz, banyo güzel, sıcak su sıkıntısı yok. Temizlik çalışanları kibar, kendimi 5 yıldızlı otelde gibi hissettim. Beyefendi, hanımefendi diye konuşuyorlar. Böyle bir personel çalıştırdığınız için öncelikle otel sahibi beyefendiye teşekkürler. Çalışmalarınızda başarılar dilerim Fatih Otel Sivas. Tekrar yolum düşürse ilk geleceğim yer Fatih Otel Sivas'tır. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fatih Otel Sivas
Fatih Otel Sivas

-

Odalar çok temiz

Personel güler yüzlü, odalar çok temiz, ailece kalınacak bir ortam. Kahvaltı yetersiz, çeşit eksik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fatih Otel Sivas
Fatih Otel Sivas

-

Odaları güzel dekore edilmiş

Odaları güzel dekore edilmiş ve temiz. Civar oteller arasında fiyat olarak kalınabilecek en iyi otel diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fatih Otel Sivas
Fatih Otel Sivas

-

Temizlik, konfor, kahvaltı

Selam, 2016'da otele tavsiye üzerine gitmiştim, tadilattaydı. Biraz rahatsız oldum ama ne de olsa inşaat, malum 2017'de gittiğimde otelde bayağı değişlikler, ta ki personel, temizlik, konfor, kahvaltı ve fiyat da yükseltmemişler. 3 gün kaldım, gerçekten gittiğime değdi. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fatih Otel Sivas
Fatih Otel Sivas

-

Uygun fiyata çok güzel hizmet

3 gece kaldım ve uygun fiyata çok güzel hizmet verdiklerini düşünüyorum. Personeli anlayışlı ve güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Termal Yaşam Merkezi
Sivas Termal Yaşam Merkezi

-

Su termal su gibi değil

Beş sefer gittim, üçünde sular soğuk, personel teknik arıza deyip geçiştiriyor. Bir daha gitmeyi düşünmüyorum. Misafirlerime rezil oldum. Su termal su gibi değil, normal, on derece ılık su. Parasını verip yarım saat girip geri çıkıyoruz. Kayıtlarıma bakabilirsiniz, beş sefer geldim, hep hayal kırıklığına uğradım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Köşk Hotel
Köşk Hotel

-

Servisler ve hizmet

Otelde 24 Kasım olarak 3 gün kaldık. Servisler ve hizmet aktivitesi otel adına yakışır güzellikte. Yine de hizmet standardı, yükseltilebilir. Teşekkürler Köşk Hotel çalışanları (Tuba, Yasemin Hanım, vb.).

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eretna Hotel & Spa
Eretna Hotel & Spa

-

Her şey son derece iyi

Tartışmasız mükemmel bir otel... Her şey son derece iyi. Çalışanlar güler yüzlü ve yardımcı. Özellikle resepsiyonist Şeyma Hanım, otel sahibi ve müşteriler için bir şans...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Termal Yaşam Merkezi
Sivas Termal Yaşam Merkezi

-

Yemekler lezzetli

Öncelikle tatil konseptine uygun inşa edilen Sivas Termal Yaşam Merkezi her amaca uygun düşünülmüş olup, ayrıca Sivas'ımızın var olan değerli su kaynağı ile hem turizme hem Sivas ilimize değer katmıştır. Başta kurucularına sonsuz şükranlarımı sunarım... Tekrar tercih eder misiniz derseniz kesinlikle evet derim. Çünkü biz insanlar ilgi, alakayı bekleriz. İşte Sivas Termal Yaşam Merkezi'nde çalışan her ayrı birim de ilgi, alaka, güler yüz, samimi içtendi. 4 gün tam pansiyon konaklama yaptım ailem ile son derece memnun ayrıldık. Ayrıca Rıdvan Bey'e ilgi, alakasından dolayı çok teşekkür ederim... Yemekler lezzetli ve sunumlar harikaydı. Buradan aşçıya emeklerinden dolayı teşekkür ederiz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Termal Yaşam Merkezi
Sivas Termal Yaşam Merkezi

-

Su çok soğuk

Havuz suyu çok soğuktu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Termal Yaşam Merkezi
Sivas Termal Yaşam Merkezi

-

10 numara tesis

5 gün kaldım 10 numara tesis, herhangi bir yanlış yok, personel çok çok iyi, hijyenik, tertemiz, huzurlu ortam, personele teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Termal Yaşam Merkezi
Sivas Termal Yaşam Merkezi

-

Mükemmel bir hizmet

2 gün kaldım. Mükemmel bir hizmet ile karşılaştım. Her şeyi çok güzeldi. Ortama uygun olmayan kişileri güzel bir lisanla uyarı yaptıklarını da gördüm. Lütfen size ait olan şeylere sahip çıkın. Karalamak çok kolay. Yapıcı olmaya çalışın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Termal Yaşam Merkezi
Sivas Termal Yaşam Merkezi

-

Güler yüzlü personel

Evet, çamaşırları ile gidiyor insanlar ama buna termal daha ne yapsın? Hijyenik ortam için her şeyi yapıyorlar. Belli ufak tefek aksaklıklar olabiliyor. Ben 2 kez kaldım, bunların hepsi ile karşılaştım ama personel hiç de bile saygısız insanlar değil. Biraz da orada kalan misafirler oradaki eşyaları kendi evleri gibi kullansalar. Mesela fitness salonunda 1. sınıf eşyaları 5 ayda 5 senelik yapmışlar. Hobi salonundaki eşyalar kırılmış, yazık. Her zaman oradaki görevli arkadaşlar çoban gibi misafirlerin başında mı illa dursun. Orası hepimizin evi, hepimizin yüz akı (hijyen, güler yüzlü personel, A kalite hizmet) bir sorun olduğu zaman Sivas Termal Yaşam Merkezi misafirlerinin rahatlığı için seferberlik ilan ediyor. Bunun için de 2 tane birden devre mülk aldık (bu arada giden herkes görüşlerini bu sayfada paylaşsın ki eksik veya bir sorun varsa yönetim görsün, daha iyiye taşınsın, evimiz burası).

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eretna Hotel & Spa
Eretna Hotel & Spa

-

Çalışanları sıcak ve yardımcı

Kalmak için iyi, merkezde. Çalışanları sıcak ve yardımcı. Kara tavası muhteşem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Termal Yaşam Merkezi
Sivas Termal Yaşam Merkezi

-

Havuzlar uygun sıcaklıkta değil

Çok çok çok kötü. Beceriksiz elemanlar, çalışmayan sauna ve buhar banyosu, çok soğuk bir havuz, çok sıcak bir termal havuz, iç çamaşırıyla havuza giren teyzeler inanın bunlar şu an aklıma gelenler, kesinlikle verilen paraya değmeyecek bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Termal Yaşam Merkezi
Sivas Termal Yaşam Merkezi

-

Tertemiz odalar

Çok güzel 2 gün geçirdik ve keyif aldık. Tertemiz odalar, ilgili personel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Köşk Hotel
Köşk Hotel

-

Güler yüzlü çalışanları

Tam merkezde, her yere yakın. Süper, konforlu, güler yüzlü çalışanlarıyla mükemmel bir otel. Sivas'a geleceksiniz başka otel aramayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Köşk Hotel
Köşk Hotel

-

Personeli ve temizliği

14 Mayıs'ta Köşk Hotel'de bir gece konakladık. Otelin şehir merkezinde olması ve geniş otoparkının da olması çok büyük avantaj. Otelden çok memnun kaldık. İyi bir personeli ve temizliği, hele sabah kahvaltısı mükemmel idi. Sivas'a yolun düşer ise bence Köşk Hotel'de konaklamanızı tavsiye ederim. Köşk Hotel'e sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fatih Otel Sivas
Fatih Otel Sivas

-

Odalar çok temiz ve konforlu

Kalınabilir, odalar çok temiz ve konforlu. Kat çalışanları kibar ve müşteriyle ilgili.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paşabey Hotel
Paşabey Hotel

-

Gerçekten temiz ve güzel

Gerçekten temiz ve güzel bir otel. 4 gece konaklama yapmak için uğradım. Benim için ilk günkü memnuniyet güzel. Bu şekilde devam etmesi düşüncesi ile tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Büyük Hotel
Sivas Büyük Hotel

-

Kesinlikle süper bir yer

Sivas Büyük Hotel'de iki gece konakladık. Kesinlikle süper bir yer. Güler yüz ve temizlik mükemmel. Sivas'ta kalınacak 10 numara yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4 Eylül Otel
4 Eylül Otel

-

Fiyat/performans mükemmel

Gerçekten güler yüzlü personeliyle bir daha Sivas'a geldiğimde kesinlikle kalacağım bir otel. Fiyat/performans mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paşabey Hotel
Paşabey Hotel

-

Otel çok güzel

Otel çok güzel, karşılama çok güzel. Çalışanlar çok efendi ve güler yüzlü. Lakin restoranda kendini bilmezin biri var ki, bu güzelim otelin adına göre biri kesinlikle değil. Sen kalk onca km yol gel, kendini bilmezin biri kalksın bütün o yorgunluğun üzerine kalan enerjini de o tüketsin. Bir daha yol kenarında aracımın içinde kalırım, buraya gelmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fatih Otel Sivas
Fatih Otel Sivas

-

Kahvaltı süper

Ben ilk defa Sivas'a geliyorum. Tesadüf buldum. Fiyat olsun odalar olsun hele de kahvaltı süper. Çalışanlar çok ilgili, harika. Herkese tavsiye ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sultan Hotel Sivas
Sultan Hotel Sivas

-

Süper bir yer

Süper bir yer, kaliteli yemekler ve güzel insanlar. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Buruciye Hotel
Buruciye Hotel

-

Nezih bir otel

Teras katında roof bar var. Kesinlikle Sivas şartlarında bulunabilecek en güzel hatta tek alkollü mekan. Kara kavurması kesinlikle denenmesi gereken nezih bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fatih Otel Sivas
Fatih Otel Sivas

-

Personel ilgili

Kalınabilinir ancak odalar çok temiz değil, banyo kötü. Kahvaltı güzel. Personel ilgili.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Buruciye Hotel
Buruciye Hotel

-

Mükemmel

Mükemmel bir otel, ilgi mükemmel ve rahat.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eretna Hotel & Spa
Eretna Hotel & Spa

-

Sıcak bir atmosfer

Yıldızların hakkını fazlası ile veriyor. Çok beğendim. Güler yüzlü personel, pırıl pırıl odalar, sıcak bir atmosfer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eretna Hotel & Spa
Eretna Hotel & Spa

-

Sivas'taki en kaliteli otel

Her şeyiyle 4/4'lük. Bu güzel oteli Sivas'a kazandıran işletmecilerini tebrik ederim. Sivas'taki en kaliteli otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paşabey Hotel
Paşabey Hotel

-

Huzurun kıyısında bir otel

Huzurun kıyısında bir otel, sakinlik dinginlik hepsi burada.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Köşk Hotel
Köşk Hotel

-

Temiz ve ucuz

Temiz ve ucuz. Daha ne olsun

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Köşk Hotel
Köşk Hotel

-

İlgili çalışanlara sahip

Anadolu'da mini barı olan nadir otellerden. Ancak içecekler sınırlı. Çalışanlarının ilgili oluşu ve temizliği çok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Köşk Hotel
Köşk Hotel

-

Gördüğüm en kaliteli tesis

Bu otelde gördüğüm kaliteyi başka otellerde görmedim. Harika çok memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Büyük Hotel
Sivas Büyük Hotel

-

On numara, beş yıldız

Otel odaları klimalı ve gayet de temiz, güleryüzlü personeliyle tam olarak Sivas'ta bence on numara 5 yıldız diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Büyük Hotel
Sivas Büyük Hotel

-

Sivas'ta üzerine yok

Güler yüzlü ilgili personeli, enfes tatlarıyla Sivas'ta üzerine yok! Düğünümüz de burada olmuştu, mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sivas Büyük Hotel
Sivas Büyük Hotel

-

Yatağı çok konforlu

Otelin yatağı çok konforlu. Yatar yatmaz uyuyor insan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)