Otelleri Göster

Paşakonağı Yaylası Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 4 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Paşakonağı Yaylası Yakınındaki Oteller

Giresun'un Bulancık ilçesine bağlı olan Kovanlık beldesindeki Paşakonağı Yaylası, yeşil bir alanda tertemiz bir gezi isteyenler için Karadeniz'in en ideal yerlerinden biridir. Denize 1450 metre yükseklikte bulunan Paşakonağı Yaylası, içerisindeki derin vadileri, şelaleleri ve gölüyle fotoğraf karelerinize muhteşem manzaralar sunacak. Bölgenin en ünlü noktaları; Karasay Şelalesi, Çiğseli Gölü, Kızılot Çayırı ve Geçilmez Vadisi'dir.

Giresun'un tertemiz havasında keşif yolculukları yapmayı planlıyorsanız Paşakonağı Yaylası'nı mutlaka listenize dahil etmelisiniz. Yaylayı gördüğün ilk an büyülenecek ve bu tabiat güzelliği hafızalarınızda yer edinecek.

Yerli turistler kadar yabancı turistlerin de ilgi odağı olan bu bölge, genellikle günübirlik geziler için ziyaret edilmekte. Çünkü yaylada konaklayabileceğiniz bir tesis bulunmuyor. Tek alternatif yaylanın 5 kilometre uzaklığındaki Sarıalan Orman Tesisleri'dir. Konaklama tercihlerinin az olmasından dolayı erken rezervasyon yaptırmanız önemli. Paşakonağı Yaylası'nda çadır kurma imkanını da bulunuyor. Giresun'un bu tabiat güzelliğinde çadır kurup doğayla iç içe birkaç gün geçirebilirsiniz.