Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Giresun Merkez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Giresun Merkez Otelleri

Giresun Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 21 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Giresun Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Karadeniz'in mis gibi havası, harika doğası ve gezilip görülmesi gereken yerleri ile Giresun Merkez, Karadeniz'i sevenlerin vazgeçilmez rotaları arasında yer alıyor.
Giresun, Karadeniz Bölgesi'nin en güzel yerlerinden biridir. Yıl içerisinde gerek iş için gerekse de tatil ve dinlence için binlerce kişiyi ağırlamaktadır Sinop. Gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok büyük otel ve küçük otel hizmet vermektedir. Giresun Merkez otelleri şehrin en işlek yerlerinde olup kamu binalarına yakın ve ulaşımda sıkıntılı olmayan konumlarda yer almaktadır.

Giresun Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesisler arasında apart oteller, butik oteller, tatil otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı oteller yer almaktadır. Bu oteller arasından zevkinize ve bütçenize en uygun konaklama otelini seçebilirsiniz.

Giresun Merkez otelleri gezilip görülmesi gereken yerlere, doğal güzelliklere, müzelere ve ünlü restoranlara da yakın mesafede bulunmaktadır. Giresun Merkez otelleri en yoğun ve kalabalık dönemini yaz sezonu olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Bu sebeple yaz aylarında Giresun Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle konaklamayı düşündükleri otele erken rezervasyon yaptırmanızdır. Böylece hem istediğiniz zaman aralıklarında konaklama yapabilir hem de Giresun Merkez otel fiyatlarından daha ekonomik bir şekilde yaralanabilirsiniz.

Giresun Merkez otelleri, otel fiyatları, otellerin fotoğrafları ve özellikleri bu sayfada listelenmektedir. Sayfadaki bu listeden tüm Giresun Merkez otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Giresun Merkez otelleri ile iletişime geçerek istediğiniz tarih aralığına ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Tarihi kaynaklarda adının Keresus, Keresea olduğu bilinen Giresun, bir zamanlar kirazın ana yurduymuş. Ancak günümüzde Giresun, en kaliteli fındıkların yetiştiği bölge olarak ününü değiştirmiştir.
Giresun, Karadeniz Bölgesi'nin Doğu Karadeniz bölümünde yer almakta olup doğuda Trabzon ve Gümüşhane, batıda Ordu, güneyde Erzincan, güneybatıda Sivas kuzeyde ise Karadeniz ile komşu bir sahil ilimizdir. Giresun gerek ticari faaliyetleri gerekse de turizm potansiyeli ile yıl boyunca birçok yerli ve yabancı turistin yanında iş adamını da ağırlamaktadır.

Yıl içerisinde tatil, dinlence ve iş için Giresun Merkez'e gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri hem küçük oteller hem de büyük oteller hizmet vermektedir. Giresun Merkez otelleri en yoğun dönemini yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır.

Yaz aylarında ve bayram tatillerinde yoğunluk yaşayan Giresun Merkez'deki otellerin fiyatları diğer zamanlara oranla belli bir miktarda artmaktadır. Yaz tatili sezonunda ve bayram tatilleri zamanlarında artan Giresun Merkez otel fiyatları erken rezervasyon yaptırarak ekarte edilebilmektedir. Böylece erken rezervasyon yaptırarak hem istediğiniz zaman aralığında tatilinizi ve konaklama yapabilir hem de Giresun Merkez otel fiyatlarından daha ekonomik bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Giresun Merkez otel fiyatları konaklama yapılacak olan otelin standartlarına, odalarının büyüklüğüne, tesisin misafirlerine sunmuş olduğu imkanlara ve olanaklara göre de farklılaşmaktadır. Giresun Merkez otel fiyatları konaklama tipine göre de değişmektedir. Her şey dahil ya da oda kahvaltı tipinde konaklama, otelin konumu, konaklama yapılan odanın özellikleri de Giresun Merkez otel fiyatları üzerinde farklılığa neden olmaktadır.

Giresun Merkez otel fiyatları ve otelleri bu sayfada fotoğrafları ile birlikte listelenmektedir. Bu listeden Giresun Merkez'de yer alan tüm otelleri ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz tesise kendi sayfasından mesaj atabilir ya da 0850'li numarasını arayarak iletişime geçebilir ve ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Giresun Merkez Hakkında
Giresun, fındığı ile tanınan ve Karadeniz Bölgesi'nin doğusunda yer alan bir ilimizdir. Aynı zamanda kirazın da bütün dünyaya buradan yayıldığı söylenmektedir.
Giresun, Karadeniz Bölgesi'nde bulunmakta ve doğudan batıya Trabzon, Gümüşhane, Erzincan, Sivas ve Ordu ile komşudur. 1500'lü yıllardaki Osmanlı Tahrir Defterlerinde yöreye Vilayet-i Çepni demesinden yola çıkarak Giresun yöresinde yerli halkın çoğunluğunu Çepniler'in oluşturduğunu söyleyebiliriz. Türkmen boylarından olan Çepnilerin buraya Horasan'dan tarihi İpek Yolu'nun Gümüşhane, Kürtün civarındaki gümüş madenlerinin ve limanların güvenliğini sağlamak üzere gönderilmiş olabileceği düşünülmektedir.

Giresun Merkez, Aksu ve Batlama vadileri arasında denize doğru uzanan bir yarımada üzerinde kurulmuştur ve tam karşısında Karadeniz'in bir adası olan Giresun Adası (Aretias) yer almaktadır. Giresun, tarihte bir Miletos kolonisi olarak kurulmuştur. Yunanca adı "Kerasus"dur. İsminin, yabani kiraz ağaçlarından dolayı "Kiraz diyarı" olabileceği söylene gelir.

Fındığı ile ünlü Giresun Merkez'e yıl içerisinde hem iş için hem de tatil ve dinlence için yurt için ve yurt dışından binlerce yerli ve yabancı turist gelmektedir. Gelenlerin ise konaklama tercih edebilecekleri hem büyük oteller hem de küçük oteller dört mevsim açık olup kusursuz bir hizmet sunmaktadır misafirlerine.

Giresun Merkez aynı zamanda tarihi yönden de oldukça zengin bir şehirdir. Tarihi binaları, limanı, camileri ve gezilip görülecekleri ile size eşsiz güzellikteki Karadeniz doğası eşlik eder.

Giresun Merkez otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
10
0 (850) 600 42 79
Otel Ormancılar
Otel Ormancılar
Gazi Cad. No:37/A
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Otel Giresun merkezi ana caddesi olan Gazi Caddesi üzerinde, her yere yakın, odalar bir o kadar ferah ve temiz. Giresun'a gelenlere tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 50 08
Aripsas Hotel
Aripsas Hotel
Hacısiyam Mahallesi İnönü caddesi No:3
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Mart ayında eşimle beraber kaldık. Nisan ayında da çocuklarımızla kaldık. Temizlik, kahvaltı, personelin ilgisi, odaların ferahlığı, her şeyiyle en yüksek puanı hak eden bir otel. Çalışanların ilgisi sizi 3 yıldız değil de daha kaliteli bir otelde hissettiriyor. Özellikle son ziyaretimizde Kübra Hanım'ın gösterdiği ilgi bir daha buraya gelmemiz için ne büyük etken. Resepsiyon, restoran, temizlik personeli ve Kübra Hanım da dahil herkese teşekkür ederiz. Giresun'da kalınacak tek otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 50 02
Güre Pansiyon
Güre Pansiyon
Gaziler Mah. 160 Nolu Sok. No: 12
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

2 gece konakladık. Çok memnun kaldık. Çok güzel manzarası (ön cephenin) var. Temizliğinden ve personelinden çok memnun kaldık. Teşekkürler. Tavsiye edebiliriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel görüşleriniz için teşekkür eder, yine bekleriz. Esen kalın. Güre Pansiyon

27 Ağustos 2018, Pazartesi 20:49
50
7
0 (850) 600 27 56
Hotel New Jasmin
Hotel New Jasmin
Gazi Mustafa Kemal Bul. Çerkez Mevkii No. 61
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

harika bir otel. mazarası çok güzel. temizliği iyi.çalisanlar güler yüzlü. çok ilgili ve alâkalı akşam yerel yemek tabağı getirdiler çok lezzetli idi. kahvaltı sı güzeldi. mutlaka kalınabilir. çalışanların ilgisi muhteşem

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 55 02
Kittur Otel
Kittur Otel
Arif Bey Caddesi No:2
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Bir gece konakladık, odalar ve otel genel olarak temiz ve rahattı.. Çalışanlar güleryüzlü ve ilgili.. Merkezi bir konumda, sahile yürüme mesafesinde.. Akşam yemeği ortalamanın üzerindeydi (kalite, lezzet ve servis olarak).. Giresun'a gidildiğinde tercih edilebilecek bir otel..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 27 56
Hotel New Jasmin
Hotel New Jasmin
Gazi Mustafa Kemal Bul. Çerkez Mevkii No. 61
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Oda temizliği, araç park yeri,kişiye özel internet ,denize konumu,odaların şık dekorasyonu ile çok güzel otel. Arap turist olmaması da ayrıca tercih sebebidir.Havuzun temizliği günlük olarak yapılıyor.Ada manzaralı. Aile ile kalınacak nezih bir mekân

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 02 83
Akman Pansiyon
Akman Pansiyon
Gaziler Mah. Mehmet Isik Cad. No. 20
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Giresun turizmine katkılarından dolayı Hamdi Bey'e çok teşekkür ederim. Bizi çok iyi ağırladı. Harika bir bina ve mükemmel bir manzarası var. Bütün gezgin arkadaşlara yol üstü önerebilirim. Gayet ucuz ve temiz. Hamdi Bey'e tekrardan teşekkür eder ısmarladığı çay için minnettarız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 50 08
Aripsas Hotel
Aripsas Hotel
Hacısiyam Mahallesi İnönü caddesi No:3
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Tam anlamıyla muhteşem bir otel. Bir gece kaldık ama değdi. Kahvaltısı harikaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 27 56
Hotel New Jasmin
Hotel New Jasmin
Gazi Mustafa Kemal Bul. Çerkez Mevkii No. 61
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

20-21 Haziran günleri konakladığım New Jasmin'i oda temizliği yönünden olumlu buldum. Sabah kahvaltısında çeşit az geldi bana, fakat deniz manzarasında yapılan kahvaltı insanı güne başlarken rahatlatıyor. Personel gayet ilgili, güler yüzlü ve çözüm odaklı, otelin asansörü biraz tedirgin edici, ana caddeye bakan odalarda ses problemi olsada ben problem yapmadım. En büyük problem odaların ve banyonun küçük olması ve banyoda ki yanlış yerleşim.Duşa girmek ve çıkmak için klozet ve küvet arasında hafif bir kıvırma hareketi yapmanız gerekiyor.Bunu dışında sorun oluşturacak bir tespitim olmadı... Sonuç olarak; fiyat ve hizmet kalitesi ile tavsiye edeceğim bir otel...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 602 58 42
Hüseyin Otel Giresun
Hüseyin Otel Giresun
Gedikkaya Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:43
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Muhteşem bir konuma sahip bir otel gerçekten lüks açısından çok lüks bir yer değil ama çalışanları yemekleri otelin konumu özellikle odanızı Deniz gören taraftan aldıysanız gerçekten gün batısı ve Doğusu sizin icin çok keyifli olucaktır bir gece geçirebildik turla geldigimiz için bir sonraki sefer daha uzun kalmak dileği ile teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 27 56
Hotel New Jasmin
Hotel New Jasmin
Gazi Mustafa Kemal Bul. Çerkez Mevkii No. 61
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Denize manzarası harika karşısında bir de kück ada manzarası olan sanırım Giresunun en iyi oteli konumunda su an.en can alıcı noktası odaların çok temiz olmasıydı.odamız kucuk ancak kullanışlıydı.kısa bir sure kaldık.personel ya da yemekle ilgili bir sorun yaşamadık.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 27 56
Hotel New Jasmin
Hotel New Jasmin
Gazi Mustafa Kemal Bul. Çerkez Mevkii No. 61
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Maalesef diyecegim neden?Çünkü bir iş yemeği için ziyaret ettiğim otelde yemeklerden hiç memnun kalmadım kesinlikle lezzetsiz yemeklere sahip.Oysa ki baktığımda konumu denize sıfır,havuz başı ambiyansı mükemmel ve ilginçtir ki Giresun Adasına karşı oturup keyifli bir akşam geçirebileceğiniz bir mekan olması gerekirken yemekler çok kötüydü.Ayrıca alkol tüketebileceğiniz bir mekan ancak alkol fiyatları oldukça ve gereksizce bir pahalılığı var bence anlamsız.Sonuç olarak burası bir otel ve otel olarak kullanılmalı enfes bir gün batışı ve gün doğuşuna sahip,iyi konaklamalar...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 602 50 02
Güre Pansiyon
Güre Pansiyon
Gaziler Mah. 160 Nolu Sok. No: 12
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Banyosu çok kötü durumdaydı. Hiç temiz değil. Personellerin hizmeti sıfır, fiyatı birçok yere göre uygun olabilir ama burada kalınmaz tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merve hanım öncelikle tesisimizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. Yorumunuzda bahsettiğiniz banyo konusunu araştırdım. Tesisteki bütün banyolar sabah saat 10-12 arası temizlenir, sizin kaldığınız gün aynı zaman diliminde temizlik yapılmış olup yoğun kullanımdan kaynaklı bir durum olmuş olabilir. Konuya gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür eder, personele de gerekli uyarının yapıldığını tarafınıza bildiririz. Teşekkürler.

2 Temmuz 2018, Pazartesi 15:11
50
6
0 (850) 600 55 02
Kittur Otel
Kittur Otel
Arif Bey Caddesi No:2
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Çocuklarımla beraber konakladık. Ancak banyo cam içi ince jaluzi sistemiyle yatak kısmından ayrılıyor. Çiftler için sorun yok ama çocuklu aileler için pek uygun değil. Yastıklar malum kötü. Bu arada banyo zemini ıslanınca çok kaygan oluyor. Banyo terliklerini sakın kullanmayın. Ben ucuz kurtardım. Görevli arkadaşlar çok nazik ve ilgili yardımcı olmak istediler. Terlik konusunu da ilettim tabi patronları ne der ne yapar bilmiyorum. Banyo kazasından şimdilik elindeki yara ile kurtuldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 58 42
Hüseyin Otel Giresun
Hüseyin Otel Giresun
Gedikkaya Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:43
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Personel guleryuzlu yardımsever otelin dekorasyonu ve konumu çok güzel odalar tertemiz ferah işletme sahibi misafirperver ve hoş sohbet çok memnun kaldım düşünmeden tercih edebileceğiniz ve memnun kalacağınız bir otel

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 58 42
Hüseyin Otel Giresun
Hüseyin Otel Giresun
Gedikkaya Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:43
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Otel sahibi çok cana yakın kahve çay ikram ları bitmiyor

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 27 56
Hotel New Jasmin
Hotel New Jasmin
Gazi Mustafa Kemal Bul. Çerkez Mevkii No. 61
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Giresun civarı seyahatlerimde genellikle tercih ettiğim bir otel. Ancak artık bakıma ihtiyacı var. Hem temizlik hem yenilenme anlamında. Ayrıca oda servisi fiyatlarıda maalesef yediğinizin karşılığı degil. (Gerçi artık otellerde tost istedığimde taş fırın somon ekmeğe yap diyeceğim :) )

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 27 56
Hotel New Jasmin
Hotel New Jasmin
Gazi Mustafa Kemal Bul. Çerkez Mevkii No. 61
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Fazla söze gerek yok tek kelime ile bölgenin en iyisi, Tertemiz bir otel çalışan arkadaşlar çok başarılı, harika manzarası var, yemekler leziz daha ne olsun? Otele geldiğinizde ambiance restaurantta bir şarap içmeyi eksik etmeyin

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 58 42
Hüseyin Otel Giresun
Hüseyin Otel Giresun
Gedikkaya Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:43
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Tek kelime ile hayran kaldığım ve sürekli gitmek istediğim bir yer oldu. Huzur dolu ve çok sevimli. Kesinlikle tavsiye ediyorum, kesinlikle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 42 79
Otel Ormancılar
Otel Ormancılar
Gazi Cad. No:37/A
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Giresun'da kalmak için uygun fiyatlı bir otel. Çalışanların da oldukça güleryüzlü, yardım etmeye istekli olduğunu göreceksiniz. Ortalama bir otel burası. Odalar küçük biraz. Otelin önündeki yol trafiğe kapalı maalesef. Yine de Giresun'da bulabileceğiniz iyi yerlerden biri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 58 42
Hüseyin Otel Giresun
Hüseyin Otel Giresun
Gedikkaya Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:43
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Bir aile oteli. Yardımsever ve güler yüzlü insanlar. Çalışanları da bir o kadar iyi. Konum olarak tam denize sıfır. Huzur dolu. Otelin konsepti çok sevimli ve modern. En önemlisi temizlik, o da gayet iyi. Giresun'a gittiğinizde kalabileceğiniz çok iyi bir alternatif.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz Tuba Hanım, yine bekleriz.

19 Eylül 2017, Salı 20:12
50
5
0 (850) 600 42 79
Otel Ormancılar
Otel Ormancılar
Gazi Cad. No:37/A
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Odamızı beğendik biz. Odanın büyüklüğü, dekorasyonu, ferahlığı, eşyalar gayet iyiydi. Konumunu biraz kötü buldum ben. Otelin olduğu yere araçla giremiyorsunuz çünkü, yeri zor bulunuyor. Banyoda da maalesef sıcak su yoktu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 42 79
Otel Ormancılar
Otel Ormancılar
Gazi Cad. No:37/A
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Gayet temiz, güler yüzlü personeli ile teşekkürü hak ediyor. İlginize çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 58 42
Hüseyin Otel Giresun
Hüseyin Otel Giresun
Gedikkaya Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:43
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

4- 5 aile olarak 1 gece konakladık. Otel konum olarak çok iyi durumda. Sahilde konumlanmış. Ancak; otelde yaşadıklarımızı unutamayız diyebilirim. * Çoğu odada sular akmıyordu duş alamadan otelden ayrılan arkadaşlarımız oldu* Nereye el atsanız elinizde kalıyordu. Pencereler duş kabinleri kapı kolları vs* Otelin Arka bahçesinde gece düğün vardı. Uyumadık. Düğüncüler defalarca havaya ateş açtılar... polis falan geldi :)* oda servisi desen istediğimiz içecekler başka odaya gidecek kadar kötüydü. Vs.vs.Sonuç mu ? ; biz ekip olarak otelden memnun kalmadık. Yetkililer özür dileyip izahat yapma gereği bile duymadılar. Karar sizin ...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 58 42
Hüseyin Otel Giresun
Hüseyin Otel Giresun
Gedikkaya Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:43
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Otel henüz yenilmiş ama eksikleri var Masalara gelen sular soğuktu Odalar temiz ancak bir geceden fazla kalmak sıkıntı yaratabilir Turlar için bir gece kalınabilir ayrıca düğüne denk geldi geç saate kadar sesler kesilmedi

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 42 79
Otel Ormancılar
Otel Ormancılar
Gazi Cad. No:37/A
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Otele, belirtildiği şekilde park yapılamıyor. Otele araba ile giremiyorsunuz bir kere, bulunduğu yol araç girişine kapalı ki oldukça garip bir durum gibi göründü bize. Avantajı da şehir merkezine oldukça yakıno olması. Denize de yakın oluyor tabii böylece.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 42 79
Otel Ormancılar
Otel Ormancılar
Gazi Cad. No:37/A
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Personel çok ilgili müşterilere karşı, misafirperverler. Fiyat performans oranında dengeli diyebilirim. Temiz bir otel, odalar ferah. Şehir merkezine kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Kahvaltısı mevcut. Kahvaltı salonundan da manzarasına doyum olmuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 42 79
Otel Ormancılar
Otel Ormancılar
Gazi Cad. No:37/A
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Merkeze oldukça yakın bir tesis. Personeller çok güleryüzlüydü. Kahvaltı salonunu sevdik, yemek de güzeldi. Uzun bir süre konakladım. Temiz bir yer, içiniz rahat olsun. Kalite açısından da bir eksik gedik görmedim ben. Güvenle kalabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 602 02 83
Akman Pansiyon
Akman Pansiyon
Gaziler Mah. Mehmet Isik Cad. No. 20
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Denize, plaja yakın. Geniş, rahat ve mutfakta yemek yapmak için yeterince malzeme mevcut. Televizyon olsa fena olmaz ama hijyen konusunda eksiklikler var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 55 27
Otel Topçuoğlu
Otel Topçuoğlu
Hacısiyam Mahallesi Fatih Caddesi Küçük Sokak No:10
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Giresun'a ilk kez gelen birinin uğraması gereken yer olduğunu düşünüyorum. Çünkü burada kalbi çok temiz Giresun insanıyla tanışmış oluyorsunuz. Kendileri hizmette sınır tanımıyor ve son derece yardımseverler. Resepsiyondaki arkadaşlara şehri gezmek istediğimizi söylediğimizde bizlere birçok öneride bulundular. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 58 42
Hüseyin Otel Giresun
Hüseyin Otel Giresun
Gedikkaya Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:43
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Çok güzel kahvaltısı olan nezih ve temiz bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 55 27
Otel Topçuoğlu
Otel Topçuoğlu
Hacısiyam Mahallesi Fatih Caddesi Küçük Sokak No:10
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Normal bir otelin sunabileceği hizmeti sunuyor. Odaları gayet temiz ve konforlu. Otel çalışanları konaklayanlara karşı ilgili ve alakalılar. Restoranları oldukça lezzetli. Teras katındaki restoranın bir kısmı iskeleyi görüyor. Genel olarak sevdim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 02 83
Akman Pansiyon
Akman Pansiyon
Gaziler Mah. Mehmet Isik Cad. No. 20
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Gerçekten temiz bir pansiyon, denize yakın olmasını beğendim kısacası memnun kaldım tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 02 83
Akman Pansiyon
Akman Pansiyon
Gaziler Mah. Mehmet Isik Cad. No. 20
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Doğayla iç içe, sesiz, temiz, harika tatil yeri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 58 42
Hüseyin Otel Giresun
Hüseyin Otel Giresun
Gedikkaya Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:43
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Karadeniz'in harika manzaralı mükemmel otel. Hizmet iyi stoklanmayacaktır büyük kahvaltı alanı ile harikaydı. şehir merkezinden biraz uzakta ama taksilerle gidilebilir. Otel ayrıca bir düğün salonu, bu yüzden zaman zaman biraz gürültülü alabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 600 66 30
Çarıkçı Otel Giresun
Çarıkçı Otel Giresun
Osmanağa Caddesi Numara: 6
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Çarıkçı Otel Giresun'un müşterisiydim. Odamı değiştiler, yaklaşık bir aydır oradayım. Bana, odanın ortasında yağmur suyu damlayan odayı vermişler. Aşağıya indim iki günlük kafilesi gelmiş, idare edecekmişim. Bu akşam yağmur suyu damlayan odada kalacakmışım. Adamlara beni mağdur mu edeceksiniz diyorum, sesini çıkartmıyor. Kardeşim yardımcı ol, diyorum bir şey yok. Böyle bir otel görmedim. Daha da kesinlikle kalacak değilim. Böyle bir şey görülmedi. O kadar otelde kaldım sorun olunca yardımcı olmak için ellerinden geleni yaparlar, burası da; idare et, yat. Paramla rezillik çekeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 58 42
Hüseyin Otel Giresun
Hüseyin Otel Giresun
Gedikkaya Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:43
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Deniz kenarinda muhtesem manzaraya sahip bir otel... Çalisanlarin güleryüzü ve temizlikte eklendiğinde artık Giresun'daki tek adresim oldu... İşletme sahibi Serdar beyin ilgi ve alakasına da ayrıca teşekkür ediyorum...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 55 02
Kittur Otel
Kittur Otel
Arif Bey Caddesi No:2
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Otel giresun merkezde kapidan dişari adim attiğiniz an çarşınin içindesiniz bu çok güzel,personel güleryüzlü yardim sever,1. kat odalar çok küçüktü ama balkonu olması ve su isiticisi güzeldi ve oda temizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 50 08
Aripsas Hotel
Aripsas Hotel
Hacısiyam Mahallesi İnönü caddesi No:3
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Odaları oldukça ferah ve bakımlı, otel yeni olmasına rağmen personel çok ilgili, tur boyunca kaldığımız en iyi otellerdendi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 50 08
Aripsas Hotel
Aripsas Hotel
Hacısiyam Mahallesi İnönü caddesi No:3
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Mükemmel bir hotel. Herkese tavsiye ederim. Özellikle kahvaltısı muhteşem. Personel güler yüzlü, odalar yeni, geniş, internet mükemmel çalışıyor ve konumu merkezi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 55 02
Kittur Otel
Kittur Otel
Arif Bey Caddesi No:2
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Otel tamamıyle yenilenmiş. Kahvaltı salonu üst katta deniz manzaralıydi. Şimdi reception yanına almışlar ama odalar yatak,banyo tasarımı ve diğer detaylariyla çok güzel.hizmet ve kalitede herkesin memnun kalacağı uygun fiyatiyla Giresun da güzel bir hizmet

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 50 02
Güre Pansiyon
Güre Pansiyon
Gaziler Mah. 160 Nolu Sok. No: 12
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Karadeniz'de böyle güzel manzaralı temiz ve cana yakın Güre Pansiyon işletmecisine sonsuz teşekkür ederim, saygılarımla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 55 02
Kittur Otel
Kittur Otel
Arif Bey Caddesi No:2
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Merkezi konumu itibarı ile tek gecelik konaklamalarda tercih edilebilir. Odalar oldukça ufak. Ancak su ısıtıcı ve çay-kahve yapma imkanı bizi memnun etti. Kahvaltı çok zayıftı; hele de yaptıkları çay inanılmaz kötüydü:) Yine de 3 günlük Karadeniz seyahatimizde konakladığımız oteller arasında ortalamaydı diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 42 79
Otel Ormancılar
Otel Ormancılar
Gazi Cad. No:37/A
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Otele varmak için sahilden yukarı biraz yokuş var. Merkezi bir konumda bulunuyor tesis. Bir gece için yeterli bir yer. Ancak odada buzdolabı sıkıntılıydı. Sahil tarafında kalmak daha mantıklı. oldukça ucuz ama, bu kısma hak vermek lazım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 51 61
Ar-Han Pansiyon
Ar-Han Pansiyon
Erikliman Mh. Devlet Cd. No:2
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Çok rahat ve ekonomik bir tesis, yetkililere teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 50 02
Güre Pansiyon
Güre Pansiyon
Gaziler Mah. 160 Nolu Sok. No: 12
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Odaları çok temiz, deniz manzaralı ve çok uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 03 77
Yalı Türk Otel
Yalı Türk Otel
Gedikkaya Mah. ADA Sok. No. 30
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Çok konforlu, temiz, rahat, deniz manzarası ve balkonu süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 55 02
Kittur Otel
Kittur Otel
Arif Bey Caddesi No:2
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Otel'e ulaşım araba ile çok zor. Bulana kadar 1 saat Giresun' da dolaştık. Basit normal bir otel. Asansörü minicik:)). Odaları da küçük. Merkeze yakın olsun ve çok beklentim yok diyorsanız tercih edebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 50 02
Güre Pansiyon
Güre Pansiyon
Gaziler Mah. 160 Nolu Sok. No: 12
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Çok cana yakın karşılandık, verdikleri daire de çok güzeldi. Deniz manzaralı, fiyatı da diğer otel ve pansiyonlara göre uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 55 02
Kittur Otel
Kittur Otel
Arif Bey Caddesi No:2
Giresun Merkez / Giresun
Türkiye

-

Otel yenilenmiş ve açık büfe kahvaltısı, temizliği, güler yüzlü personeli ile beraber gerçekten kendimi çok özel hissettim. Şehir merkezinde her yere ulaşım çok kolay. Banyoları çok güzel bir daha Giresun'a gelsem yine Kittur Otel'de kalırım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)