Giresun Merkez Otelleri

Karadeniz'in mis gibi havası, harika doğası ve gezilip görülmesi gereken yerleri ile Giresun Merkez, Karadeniz'i sevenlerin vazgeçilmez rotaları arasında yer alıyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Giresun Merkez Otelleri

Toplam 15 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Kahvaltısı muhteşem"

"Nadide bir otel"

10

Misafir yorumu

2 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 50 08

"Manzara süper"

"Çok ekonomik"

9.3

Misafir yorumu

3 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 68 30
Kittur Otel
Kittur Otel

Kittur Otel

Etstur çağrı merkezi 0 850 600 60 60

Etstur

En uygun oda fiyatı

170 TL

En Uygun Fiyata Git

"Burası gerçekten çok güzel"

"Tek kelimeyle süper"

10

Misafir yorumu

3 yorum
Telefonla Yer Sor

Giresun Merkez Otelleri ve Giresun Merkez Otel Fiyatları

Karadeniz'in mis gibi havası, harika doğası ve gezilip görülmesi gereken yerleri ile Giresun Merkez, Karadeniz'i sevenlerin vazgeçilmez rotaları arasında yer alıyor.

Giresun, Karadeniz Bölgesi'nin en güzel yerlerinden biridir. Yıl içerisinde gerek iş için gerekse de tatil ve dinlence için binlerce kişiyi ağırlamaktadır Sinop. Gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok büyük otel ve küçük otel hizmet vermektedir. Giresun Merkez otelleri şehrin en işlek yerlerinde olup kamu binalarına yakın ve ulaşımda sıkıntılı olmayan konumlarda yer almaktadır.

Giresun Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesisler arasında apart oteller, butik oteller, tatil otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı oteller yer almaktadır. Bu oteller arasından zevkinize ve bütçenize en uygun konaklama otelini seçebilirsiniz.

Giresun Merkez otelleri gezilip görülmesi gereken yerlere, doğal güzelliklere, müzelere ve ünlü restoranlara da yakın mesafede bulunmaktadır. Giresun Merkez otelleri en yoğun ve kalabalık dönemini yaz sezonu olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Bu sebeple yaz aylarında Giresun Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle konaklamayı düşündükleri otele erken rezervasyon yaptırmanızdır. Böylece hem istediğiniz zaman aralıklarında konaklama yapabilir hem de Giresun Merkez otel fiyatlarından daha ekonomik bir şekilde yaralanabilirsiniz.

Giresun Merkez otelleri, otel fiyatları, otellerin fotoğrafları ve özellikleri bu sayfada listelenmektedir. Sayfadaki bu listeden tüm Giresun Merkez otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Giresun Merkez otelleri ile iletişime geçerek istediğiniz tarih aralığına ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Tarihi kaynaklarda adının Keresus, Keresea olduğu bilinen Giresun, bir zamanlar kirazın ana yurduymuş. Ancak günümüzde Giresun, en kaliteli fındıkların yetiştiği bölge olarak ününü değiştirmiştir.

Giresun, Karadeniz Bölgesi'nin Doğu Karadeniz bölümünde yer almakta olup doğuda Trabzon ve Gümüşhane, batıda Ordu, güneyde Erzincan, güneybatıda Sivas kuzeyde ise Karadeniz ile komşu bir sahil ilimizdir. Giresun gerek ticari faaliyetleri gerekse de turizm potansiyeli ile yıl boyunca birçok yerli ve yabancı turistin yanında iş adamını da ağırlamaktadır.

Yıl içerisinde tatil, dinlence ve iş için Giresun Merkez'e gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri hem küçük oteller hem de büyük oteller hizmet vermektedir. Giresun Merkez otelleri en yoğun dönemini yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır.

Yaz aylarında ve bayram tatillerinde yoğunluk yaşayan Giresun Merkez'deki otellerin fiyatları diğer zamanlara oranla belli bir miktarda artmaktadır. Yaz tatili sezonunda ve bayram tatilleri zamanlarında artan Giresun Merkez otel fiyatları erken rezervasyon yaptırarak ekarte edilebilmektedir. Böylece erken rezervasyon yaptırarak hem istediğiniz zaman aralığında tatilinizi ve konaklama yapabilir hem de Giresun Merkez otel fiyatlarından daha ekonomik bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Giresun Merkez otel fiyatları konaklama yapılacak olan otelin standartlarına, odalarının büyüklüğüne, tesisin misafirlerine sunmuş olduğu imkanlara ve olanaklara göre de farklılaşmaktadır. Giresun Merkez otel fiyatları konaklama tipine göre de değişmektedir. Her şey dahil ya da oda kahvaltı tipinde konaklama, otelin konumu, konaklama yapılan odanın özellikleri de Giresun Merkez otel fiyatları üzerinde farklılığa neden olmaktadır.

Giresun Merkez otel fiyatları ve otelleri bu sayfada fotoğrafları ile birlikte listelenmektedir. Bu listeden Giresun Merkez'de yer alan tüm otelleri ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz tesise kendi sayfasından mesaj atabilir ya da 0850'li numarasını arayarak iletişime geçebilir ve ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Giresun Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Otel Ormancılar
Otel Ormancılar

-

Sessiz, sakin bir yer

Şehrin merkezinde yer alan çok güzel, sessiz, sakin bir yer.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Ormancılar
Otel Ormancılar

-

Çok güzel bir mekan

Otel şehrin merkezinde yer alıyor. Çok güzel bir mekan.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Ormancılar
Otel Ormancılar

-

Kalınabilecek bir yer

Çalışanlar son derece temiz ve çok güler yüzlü. Kalınabilecek bir yer. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)

Bölgede Son Yorumlananlar