Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Yeni Nesil Filtreler

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Giresun Merkez Otelleri

Giresun Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 18 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Giresun Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Karadeniz'in mis gibi havası, harika doğası ve gezilip görülmesi gereken yerleri ile Giresun Merkez, Karadeniz'i sevenlerin vazgeçilmez rotaları arasında yer alıyor.

Giresun, Karadeniz Bölgesi'nin en güzel yerlerinden biridir. Yıl içerisinde gerek iş için gerekse de tatil ve dinlence için binlerce kişiyi ağırlamaktadır Sinop. Gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok büyük otel ve küçük otel hizmet vermektedir. Giresun Merkez otelleri şehrin en işlek yerlerinde olup kamu binalarına yakın ve ulaşımda sıkıntılı olmayan konumlarda yer almaktadır.

Giresun Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesisler arasında apart oteller, butik oteller, tatil otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı oteller yer almaktadır. Bu oteller arasından zevkinize ve bütçenize en uygun konaklama otelini seçebilirsiniz.

Giresun Merkez otelleri gezilip görülmesi gereken yerlere, doğal güzelliklere, müzelere ve ünlü restoranlara da yakın mesafede bulunmaktadır. Giresun Merkez otelleri en yoğun ve kalabalık dönemini yaz sezonu olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Bu sebeple yaz aylarında Giresun Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle konaklamayı düşündükleri otele erken rezervasyon yaptırmanızdır. Böylece hem istediğiniz zaman aralıklarında konaklama yapabilir hem de Giresun Merkez otel fiyatlarından daha ekonomik bir şekilde yaralanabilirsiniz.

Giresun Merkez otelleri, otel fiyatları, otellerin fotoğrafları ve özellikleri bu sayfada listelenmektedir. Sayfadaki bu listeden tüm Giresun Merkez otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Giresun Merkez otelleri ile iletişime geçerek istediğiniz tarih aralığına ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Tarihi kaynaklarda adının Keresus, Keresea olduğu bilinen Giresun, bir zamanlar kirazın ana yurduymuş. Ancak günümüzde Giresun, en kaliteli fındıkların yetiştiği bölge olarak ününü değiştirmiştir.

Giresun, Karadeniz Bölgesi'nin Doğu Karadeniz bölümünde yer almakta olup doğuda Trabzon ve Gümüşhane, batıda Ordu, güneyde Erzincan, güneybatıda Sivas kuzeyde ise Karadeniz ile komşu bir sahil ilimizdir. Giresun gerek ticari faaliyetleri gerekse de turizm potansiyeli ile yıl boyunca birçok yerli ve yabancı turistin yanında iş adamını da ağırlamaktadır.

Yıl içerisinde tatil, dinlence ve iş için Giresun Merkez'e gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri hem küçük oteller hem de büyük oteller hizmet vermektedir. Giresun Merkez otelleri en yoğun dönemini yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır.

Yaz aylarında ve bayram tatillerinde yoğunluk yaşayan Giresun Merkez'deki otellerin fiyatları diğer zamanlara oranla belli bir miktarda artmaktadır. Yaz tatili sezonunda ve bayram tatilleri zamanlarında artan Giresun Merkez otel fiyatları erken rezervasyon yaptırarak ekarte edilebilmektedir. Böylece erken rezervasyon yaptırarak hem istediğiniz zaman aralığında tatilinizi ve konaklama yapabilir hem de Giresun Merkez otel fiyatlarından daha ekonomik bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Giresun Merkez otel fiyatları konaklama yapılacak olan otelin standartlarına, odalarının büyüklüğüne, tesisin misafirlerine sunmuş olduğu imkanlara ve olanaklara göre de farklılaşmaktadır. Giresun Merkez otel fiyatları konaklama tipine göre de değişmektedir. Her şey dahil ya da oda kahvaltı tipinde konaklama, otelin konumu, konaklama yapılan odanın özellikleri de Giresun Merkez otel fiyatları üzerinde farklılığa neden olmaktadır.

Giresun Merkez otel fiyatları ve otelleri bu sayfada fotoğrafları ile birlikte listelenmektedir. Bu listeden Giresun Merkez'de yer alan tüm otelleri ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz tesise kendi sayfasından mesaj atabilir ya da 0850'li numarasını arayarak iletişime geçebilir ve ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Giresun Merkez Hakkında

Giresun, fındığı ile tanınan ve Karadeniz Bölgesi'nin doğusunda yer alan bir ilimizdir. Aynı zamanda kirazın da bütün dünyaya buradan yayıldığı söylenmektedir.

Giresun, Karadeniz Bölgesi'nde bulunmakta ve doğudan batıya Trabzon, Gümüşhane, Erzincan, Sivas ve Ordu ile komşudur. 1500'lü yıllardaki Osmanlı Tahrir Defterlerinde yöreye Vilayet-i Çepni demesinden yola çıkarak Giresun yöresinde yerli halkın çoğunluğunu Çepniler'in oluşturduğunu söyleyebiliriz. Türkmen boylarından olan Çepnilerin buraya Horasan'dan tarihi İpek Yolu'nun Gümüşhane, Kürtün civarındaki gümüş madenlerinin ve limanların güvenliğini sağlamak üzere gönderilmiş olabileceği düşünülmektedir.

Giresun Merkez, Aksu ve Batlama vadileri arasında denize doğru uzanan bir yarımada üzerinde kurulmuştur ve tam karşısında Karadeniz'in bir adası olan Giresun Adası (Aretias) yer almaktadır. Giresun, tarihte bir Miletos kolonisi olarak kurulmuştur. Yunanca adı "Kerasus"dur. İsminin, yabani kiraz ağaçlarından dolayı "Kiraz diyarı" olabileceği söylene gelir.

Fındığı ile ünlü Giresun Merkez'e yıl içerisinde hem iş için hem de tatil ve dinlence için yurt için ve yurt dışından binlerce yerli ve yabancı turist gelmektedir. Gelenlerin ise konaklama tercih edebilecekleri hem büyük oteller hem de küçük oteller dört mevsim açık olup kusursuz bir hizmet sunmaktadır misafirlerine.

Giresun Merkez aynı zamanda tarihi yönden de oldukça zengin bir şehirdir. Tarihi binaları, limanı, camileri ve gezilip görülecekleri ile size eşsiz güzellikteki Karadeniz doğası eşlik eder.

Giresun Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Hüseyin Otel Giresun
Hüseyin Otel Giresun

-

Huzur dolu ve çok sevimli

Tek kelime ile hayran kaldığım ve sürekli gitmek istediğim bir yer oldu. Huzur dolu ve çok sevimli. Kesinlikle tavsiye ediyorum, kesinlikle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hüseyin Otel Giresun
Hüseyin Otel Giresun

-

Huzur dolu

Bir aile oteli. Yardımsever ve güler yüzlü insanlar. Çalışanları da bir o kadar iyi. Konum olarak tam denize sıfır. Huzur dolu. Otelin konsepti çok sevimli ve modern. En önemlisi temizlik, o da gayet iyi. Giresun'a gittiğinizde kalabileceğiniz çok iyi bir alternatif.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz Tuba Hanım, yine bekleriz.

19 Eylül 2017, Salı 20:12
Otel Ormancılar
Otel Ormancılar

-

Güler yüzlü personel

Gayet temiz, güler yüzlü personeli ile teşekkürü hak ediyor. İlginize çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akman Pansiyon
Akman Pansiyon

-

Plaja yakın

Denize, plaja yakın. Geniş, rahat ve mutfakta yemek yapmak için yeterince malzeme mevcut. Televizyon olsa fena olmaz ama hijyen konusunda eksiklikler var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akman Pansiyon
Akman Pansiyon

-

Denize yakın olması güzel

Gerçekten temiz bir pansiyon, denize yakın olmasını beğendim kısacası memnun kaldım tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akman Pansiyon
Akman Pansiyon

-

Doğayla iç içe

Doğayla iç içe, sesiz, temiz, harika tatil yeri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çarıkçı Otel Giresun
Çarıkçı Otel Giresun

-

Odanın ortasına yağmur suyu damlıyor

Çarıkçı Otel Giresun'un müşterisiydim. Odamı değiştiler, yaklaşık bir aydır oradayım. Bana, odanın ortasında yağmur suyu damlayan odayı vermişler. Aşağıya indim iki günlük kafilesi gelmiş, idare edecekmişim. Bu akşam yağmur suyu damlayan odada kalacakmışım. Adamlara beni mağdur mu edeceksiniz diyorum, sesini çıkartmıyor. Kardeşim yardımcı ol, diyorum bir şey yok. Böyle bir otel görmedim. Daha da kesinlikle kalacak değilim. Böyle bir şey görülmedi. O kadar otelde kaldım sorun olunca yardımcı olmak için ellerinden geleni yaparlar, burası da; idare et, yat. Paramla rezillik çekeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aripsas Hotel
Aripsas Hotel

-

Kahvaltısı muhteşem

Mükemmel bir hotel. Herkese tavsiye ederim. Özellikle kahvaltısı muhteşem. Personel güler yüzlü, odalar yeni, geniş, internet mükemmel çalışıyor ve konumu merkezi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kittur Otel
Kittur Otel

-

Kendimi özel hissettirdiler

Otel yenilenmiş ve açık büfe kahvaltısı, temizliği, güler yüzlü personeli ile beraber gerçekten kendimi çok özel hissettim. Şehir merkezinde her yere ulaşım çok kolay. Banyoları çok güzel bir daha Giresun'a gelsem yine Kittur Otel'de kalırım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aripsas Hotel
Aripsas Hotel

-

Nadide bir otel

Giresun'da konaklayacağız ve bir sonraki seyahatimizde tekrar tercih edeceğimiz nadide bir otelimizdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Giresun Otel
Giresun Otel

-

Manzara süper

Manzara süper, deniz havası camdan bakınca bir tarafta şehrin sakinliği ve diğerinde şehrin karmaşası, tam bir tablo mübarek. Çok lüks olmasa da gerekli her şey bulunuyor ama manzara süper. Bunu tekrar tekrar söyleyebilirim, hak ediyor çünkü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Serenti Otel
Serenti Otel

-

Her şeyiyle gerçekten mükemmel

Tek kelime... Mükemmel... Her şeyiyle gerçekten mükemmel, odaların yerleşiminden tutun, temizliğe, güler yüzden hizmet kalitesine kadar her şey mükemmel. Keşke ülkemdeki birçok otel bu seviyede olsa...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Serenti Pamuk Otel
Serenti Pamuk Otel

-

Çalışanlar güler yüzlü

Giresun'da kalabileceğiniz en güzel ve en rahat yer. Çalışanlar güler yüzlü ve çok ilgililer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Serenti Pamuk Otel
Serenti Pamuk Otel

-

Güzel ve nezih otel

Giresun'da kalabileceğiniz en güzel ve nezih otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Giresun Otel
Giresun Otel

-

Çok ekonomik

Çok ekonomik ve bence gayet her açıdan yeterli bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Giresun Otel
Giresun Otel

-

Şehir manzarası muhteşem

Çok güzel bir otel. Şehir manzarası muhteşem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
New Jasmin
New Jasmin

-

Burası gerçekten çok güzel

Çok memnun kaldık. Burası gerçekten çok güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
New Jasmin
New Jasmin

-

Tek kelimeyle süper

Tek kelimeyle süper bir yer. Yeşil ve mavinin buluştuğu çok kaliteli bir mekan. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
New Jasmin
New Jasmin

-

Hizmet kalitesi yüksek

Hizmet kalitesi yüksek, çok güzel. Bölgenin en iyi oteli bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çarıkçı Otel Giresun
Çarıkçı Otel Giresun

-

Çok güzel ve çok temiz

Çok güzel ve çok temiz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çarıkçı Otel Giresun
Çarıkçı Otel Giresun

-

Manzara, hizmet, güler yüz

Manzara, hizmet, güler yüz muhteşem. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çarıkçı Otel Giresun
Çarıkçı Otel Giresun

-

Çok temiz ve çok sakin

Çok temiz ve çok sakin, huzurlu bir ortam. Şehir içi oteli. Kahvaltısı nefis, çok beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Ormancılar
Otel Ormancılar

-

Sessiz, sakin bir yer

Şehrin merkezinde yer alan çok güzel, sessiz, sakin bir yer.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Ormancılar
Otel Ormancılar

-

Çok güzel bir mekan

Otel şehrin merkezinde yer alıyor. Çok güzel bir mekan.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Ormancılar
Otel Ormancılar

-

Kalınabilecek bir yer

Çalışanlar son derece temiz ve çok güler yüzlü. Kalınabilecek bir yer. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lonca Butik Otel
Lonca Butik Otel

-

Temiz odalar

Temiz odalar, güler yüzlü çalışanlar, güzel bir kahvaltı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lonca Butik Otel
Lonca Butik Otel

-

Temizlik, konfor, güler yüzlü

Temizlik, konfor, güler yüzlü hizmet ve makul fiyat daha ne olabilir ki gerçekten çok beğendim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lonca Butik Otel
Lonca Butik Otel

-

Çok nezih ve çok temiz

Çok nezih ve çok temiz, hoş bir otel. Oda, yatak çok temiz kokuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Damcılar Otel
Damcılar Otel

-

Kalınabilecek en güzel otel

Burası şehir içinde kalınabilecek en güzel otel. Çok sakin ve odaları çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Damcılar Otel
Damcılar Otel

-

Çok nezih bir otel

Çok konforlu ve çok nezih bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Damcılar Otel
Damcılar Otel

-

Otel gayet iyi ve temiz

Otel gayet iyi ve temiz, kahvaltısını daha zengin çeşit yapmalı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kittur Otel
Kittur Otel

-

Tavsiye ederim

Çok nezih ve çok hoş bir yer. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kittur Otel
Kittur Otel

-

Nostaljik bir yer

Çok güzel ve çok kaliteli bir otel. Çokta nostaljik bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kittur Otel
Kittur Otel

-

Çok beğendim

Hizmet ve manzara 10 numara. Çok beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çarıkçı Otel Giresun
Çarıkçı Otel Giresun

-

Tereddütsüz gidebilirsiniz

Şehrin tam ortasında, her yere yakın. Odalar yeni yapılmış, kalite çok güzel. İşletmecileri de çok iyi ve sevecen insanlar. Tam bir aile oteli. Tereddütsüz gidebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Damcılar Otel
Damcılar Otel

-

Otel temiz ve rahat

Otel temiz ve rahat, odaları biraz ufak ve bulunduğu yer itibariyle park sorunu var. Bizim gibi aracınız viano tarzında ise, limana park edip otele yürüyebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Damcılar Otel
Damcılar Otel

-

Şehir oteli böyle kaliteli olmalı

Giresun'un merkezindeki bu tesiste 2 Eylül tarihinde ailemle birlikte konakladık. Öncelikle ilgili personeli, tertemiz odası, tam anlamıyla rahatlık sağlamaya yönelik yatağı ile beğenimizi kazandı. Her ne kadar şehir otellerini hizmet kalitesi, kahvaltıları dolayısı ile sevmesem de bu tesiste çarşıyı seyrederek güzel bir kahvaltı yapma imkanı bulduk. Tesis yetkililerine sundukları bu kaliteli hizmet için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)