Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Giresun Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Giresun Butik Otelleri

Giresun için {{ (filteredHotels).length}} / 47 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Giresun Butik Otelleri

Giresun Butik Otelleri

Giresun, kültürel zenginlikleri ve doğal güzellikleri sayesinde Karadeniz'in en güzide kentlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Doğu Karadeniz bölgesinde bulunan bu kentin doğusunda Trabzon ve Gümüşhane, batısında ise Ordu yer alıyor. Yemyeşil doğası ve gezilecek yerleri açısından zenginliklere sahip olan bölgedeki konaklamalar ise Giresun butik otelleri ile gerçekleşebilir. Türkiye'nin en şirin sahil kentlerinden birisi olan bu kentte konaklayacağınız Giresun butik otelleri en uygun gezi rotanızı oluşturmanız açısından da ideal.

Giresun'un şehir merkezi ve gezilecek noktaları birbirine yakın konumlarda bulunuyor. Giresun butik otelleri de merkezi olduğu için birkaç gün içerisinde bölgenin tüm güzelliklerini keşfe çıkmış oluyorsunuz. En uygun Giresun butik otelleri konaklamanız boyunca tarihi ve doğal zenginlikleri gezip görmenize yardımcı oluyor.

Giresun, konumu ve kültürel değerlerinin güçlülüğü bakımından dört mevsim gezip konaklayabilmenize müsait bir kent. Giresun'a yolunuz düştüğünde uygun Giresun butik otellerinde birkaç gününüzü geçirerek bu güzide şehri daha yakından tanıyabilirsiniz.

En uygun Giresun butik otelleri, Karadeniz'in görkemli manzaralarına tanıklık etmenizi sağlıyor. Üstelik erken rezervasyon halinde daha da uygun seçeneklere dönüşen Giresun butik otel fiyatları da her bütçeye hitap edebiliyor.

Giresun butik otel fiyatları, bu anlamda geçireceğiniz tatile göre değişimler gösteriyor. Yine de çoğu Giresun butik otelleri en uygun seçenekleri sunmaya özen gösteriyor ancak Karadeniz turları açısından standart bir bütçe ayrımı yapılmalı. Erken rezervasyonlar Giresun butik otel fiyatlarını daha uyguna getirebiliyor. Bu konuda Giresun butik otelleri sayfamızdaki seçeneklerden yardım alabilirsiniz.

Yaz aylarında doluluk oranı bir hayli artış gösteren Giresun butik otelleri, kış ve sonbahar mevsiminde ise bir nebze olsun daha durgun. Bu noktada en uygun Giresun butik otelleri arasından seçim yaparken bölgeye geleceğiniz dönemi iyi ayarlamalısınız. Ayrıca Giresun'un her mevsime uyum sağlayan güzellikleri baz alındığında da kendinize uyacak bir konaklama takvimi ayarlamanızda yarar var.

Giresun Butik Otel Fiyatları

Giresun Butik Otel Fiyatları

Giresun, orman ve denizle iç içe olması sebebiyle oksijen zengini bir atmosfere sahip. Bu sebepten Giresun butik otelleri yapılaşmalarında bu güzelliğe uyum sağlamayı başarmışlar. Bölgede gezerken her nefes alışınız size adeta sağlık ve huzur kazandırmış oluyor. Giresun butik otel konaklamalarınızda otel yönetimleri sizleri ağırladığı süre boyunca bu doğaya yakın olmanızı sağlayacak hizmetler sunuyor. En uygun Giresun butik otellerinde Karadeniz yöresini yansıtan özel kahvaltı menüleri bulunuyor. Ayrıca Giresun butik otel fiyatları içerisine bu şehri daha rahat gezebileceğiniz tur ve tekne turu hizmetleri dahil olabiliyor.

Giresun butik otel seçenekleri çocuklu ve bebekli ailelere de kolaylıklar sağlıyor. Giresun butik otellerinin çoğunda ister ailenizle isterseniz de arkadaşlarınız ya da kafa dinlemek için tek başına gelin, aynı doğa ve sessizliği yaşama fırsatınız oluyor. Bu konuda Giresun ideal bir bölge. Giresun butik otel fiyatları da, yapacağınız tatil için dengeli bir bütçe oluşturmanızı sağlayacak türden.

Giresun butik otelleri en uygun konaklama seçenekleri ile özellikle yaz aylarında deniz, güneş ve yemyeşil bir doğaya davet ediyor. Geçireceğiniz tatile göre Giresun butik otel fiyatları aralığınızı belirleyip kendinize göre bir yer seçtikten sonra seçip kentin en güzel noktalarına huzur dolu bir gezi gerçekleştirebilirsiniz. Giresun butik otel seçenekleri, şehirde rahat bir tatil geçirmenize yönelik hizmetler sunuyor.

Giresun Gezilecek Yerler

Giresun Gezilecek Yerler

Giresun butik otelleri çevresi ve kentin genelinde gezilecek pek çok yer var. Giresun bu konuda en ideal Karadeniz kentlerinden biri. Giresun butik otel fiyatları ve konaklayacağınız oteldeki imkanlar doğrultusunda da şehirdeki günlerinizi dolu dolu geçirebilirsiniz.

Peki Giresun'da nereler görülmeli?


  • Giresun Plajları
  • Sis Dağı Yaylası
  • Gölyanı Yaylası
  • Kümbet Yaylası
  • Giresun Müzesi
  • Bektaş Yaylası
  • Tirebolu Kalesi

Tüm bu güzellikleri uygun Giresun butik otel fiyatları sayesinde yapacağınız Karadeniz tatiliniz oyunca gezip görebilirsiniz.

Giresun butik otel fiyatları ve bölgedeki pansiyon konaklamalarına dair de Giresun Pansiyonları sayfamızı incelemenizin yararı olur. İyi tatiller!

Giresun Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Giresun için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Giresun otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Giresun otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Şebinkarahisar, Tirebolu, Keşap, Görele, Giresun Merkez, Dereli, Bulancak semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.